Hráč Zpěváková Kateřina

Zpěváková Kateřina

User Pic
Jméno: Zpěváková Kateřina
Oddíl: Dolní Němčí
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1784
Elo mezinárodní: 1804
ID: 31178
FIDE ID: 362158
Rok narození: 1961
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 ŠK Dolní Němčí B 1804 1784 Pícha Zdeněk Mařatice 0 1728 ½ soutěž
2021/2022 2 ŠK Dolní Němčí A 1804 1784 Bambuch Tomáš ŠK Zlín-Malenovice B 1433 1435 1 soutěž
2021/2022 1 ŠK Dolní Němčí A 1804 1784 Daněk Libor ŠK RAPOS Sulimov A 2053 1936 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Dolní Němčí B 1827 1801 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany 0 1638 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město D 1819 1806 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1827 1853 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město D 1819 1806 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1961 1945 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město D 1828 1806 Běhunčík Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2030 1989 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město D 1828 1801 Bačák Martin Sokol Postoupky A 2067 2049 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město D 1831 1801 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice A 1737 1774 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město D 1827 1801 Vrtal Jaroslav Slavia Kroměříž C 1997 2006 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město D 1824 1801 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice A 1928 1929 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Dolní Němčí A 1819 1806 Vylíčil Adam ŠK Staré Město F 1780 1757 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Dolní Němčí A 1819 1806 Flekač Milan TJ Vlčnov B 1968 1917 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Dolní Němčí A 1828 1806 Zajíček Radek ŠO TJ Zborovice A 1814 1799 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Dolní Němčí A 1828 1806 Krajcar Pavel ŠK Holešov B 1788 1758 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Dolní Němčí A 1831 1801 Trávníček Jaroslav ŠK RAPOS Sulimov A 1744 1770 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Dolní Němčí A 1827 1801 Šaňák František SK Boršice B 1805 1766 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Dolní Němčí A 1827 1801 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1696 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Dolní Němčí A 1827 1801 Major Robert TJ Bojkovice A 0 1787 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Dolní Němčí A 1824 1801 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice B 1928 1929 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město C 1866 1838 Havránek Michal SK Boršice A 1953 1965 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město C 1868 1838 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1758 1746 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město C 1868 1838 Machalík Marek Sokol Postoupky A 1921 1923 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město C 1876 1838 Koňařík Filip TJ Valašské Meziříčí A 1323 1450 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město C 1893 1843 Růčka Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1895 1918 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město C 1886 1843 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1767 1819 1 soutěž
2018/2019 9 ŠO Kunovice 1872 1838 Šenkýř Martin ŠK Zlín 2111 2110 0 soutěž
2018/2019 7 ŠO Kunovice 1876 1838 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2057 2050 0 soutěž
2018/2019 4 ŠO Kunovice 1883 1843 Tichý Miroslav SK Prostějov 1989 1966 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Dolní Němčí A 1868 1838 Huňa Rostislav Sokol Postoupky B 1385 1386 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Dolní Němčí A 1868 1838 Mikulčík Josef TJ Bojkovice A 1847 1786 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Dolní Němčí A 1872 1838 Burda Josef ŠK Staré Město E 1841 1854 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Dolní Němčí A 1876 1838 Krmíček Antonín ŠO Kunovice B 1612 1650 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Dolní Němčí A 1883 1843 Janík Libor SK EMKaD Holešov A 0 1662 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Dolní Němčí A 1893 1843 Zajíček Radek ŠO TJ Zborovice A 1820 1834 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Dolní Němčí A 1893 1843 Vymětal Milan ŠK Holešov B 1849 1881 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Dolní Němčí A 1886 1843 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1764 1772 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Dolní Němčí B 1930 1868 Psotka Tomáš TJ Velehrad 1538 1597 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Dolní Němčí A 1921 1868 Navrátil Patrik ŠK Zlín C 0 1284 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Dolní Němčí A 1930 1868 Javor Jan TJ Vlčnov B 1840 1659 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Dolní Němčí A 1918 1868 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1927 1924 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Dolní Němčí A 1910 1868 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice B 1826 1822 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Dolní Němčí A 1910 1868 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1662 1715 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Dolní Němčí A 1930 1868 Jandl Miroslav TJ Bojkovice 0 1768 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Dolní Němčí A 1930 1868 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice A 1812 1856 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Dolní Němčí A 1930 1868 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1735 1836 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Dolní Němčí A 1930 1868 Vymětal Milan ŠO TJ Zborovice A 1846 1851 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Dolní Němčí A 1920 1874 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1651 1770 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Staré Město C 1921 1868 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2031 2009 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Staré Město C 1930 1868 Pfeffer Erik SK Boršice A 1965 1936 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město C 1918 1868 Kozojed Vlastislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1900 1890 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město C 1918 1868 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2019 2035 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město C 1910 1868 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2183 2179 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město C 1910 1868 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky A 1952 1903 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město C 1930 1868 Pagáč Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1858 1854 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město C 1920 1874 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1958 1955 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1876 0 soutěž
2016/2017 9 TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1833 1814 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 Zajíček Radek ŠO TJ Zborovice A 1803 1832 1 soutěž
2016/2017 4 TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1801 1794 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 Dvořák Petr Sokol Postoupky B 1701 1749 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 Frýbort Pavel SK Boršice B 1851 1891 ½ soutěž
2016/2017 1 TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 Krča Milan ŠK Staré Město E 1961 2004 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město D 1924 1874 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1668 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Staré Město D 1924 1874 Filák Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1825 1839 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město D 1924 1874 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město D 1924 1874 Bierská Adéla ŠK Zbrojovka Vsetín B 1588 1653 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město D 1924 1874 Štefek Jan Sokol Postoupky A 1573 1614 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město D 1924 1874 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1875 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město D 1924 1874 Krča Milan ŠK Staré Město C 1961 2004 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město D 1924 1874 Vlach Karel TJ Vlčnov A 2094 2108 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město D 1924 1874 Cverna Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1796 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město D 1924 1874 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1938 1955 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město D 1924 1874 Jestříbek Kamil Fatra-Slavia Napajedla A 1453 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město D 1924 1874 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1803 1832 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město D 1924 1874 Hronek Martin ŠK Zlín B 1706 1731 ½ soutěž
2015/2016 10 Spartak Uherský Brod 1924 1874 Šebela Ladislav SK Boršice B 1866 1867 0 soutěž
2015/2016 9 Spartak Uherský Brod 1924 1874 Burda Josef ŠK Staré Město F 1838 1849 ½ soutěž
2015/2016 8 Spartak Uherský Brod 1924 1874 Sedláček Roman Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 1 soutěž
2015/2016 7 Spartak Uherský Brod 1924 1874 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1774 ½ soutěž
2015/2016 5 Spartak Uherský Brod 1924 1874 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1675 1720 1 soutěž
2015/2016 4 Spartak Uherský Brod 1924 1874 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1794 1 soutěž
2015/2016 3 Spartak Uherský Brod 1924 1874 Lapčík Václav ŠK Staré Město E 1760 1775 1 soutěž
2015/2016 2 Spartak Uherský Brod 1924 1874 Žáček Lubomír Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1685 ½ soutěž
2015/2016 1 Spartak Uherský Brod 1924 1874 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí A 1759 0 soutěž
2014/2015 11 Spartak Uherský Brod 1934 1893 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1823 1779 1 soutěž
2014/2015 10 Spartak Uherský Brod 1934 1893 Valešová Šárka Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1860 1826 ½ soutěž
2014/2015 9 Spartak Uherský Brod 1934 1893 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 ½ soutěž
2014/2015 8 Spartak Uherský Brod 1934 1893 Botek Ludvík SK EMKaD Holešov A 1609 ½ soutěž
2014/2015 7 Spartak Uherský Brod 1934 1893 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov A 1753 1 soutěž
2014/2015 6 Spartak Uherský Brod 1934 1893 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1853 1798 ½ soutěž
2014/2015 3 Spartak Uherský Brod 1934 1893 Ludvíček Josef SK Boršice B 1855 1866 0 soutěž
2014/2015 2 Spartak Uherský Brod 1934 1893 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí A 1696 ½ soutěž
2014/2015 1 Spartak Uherský Brod 1934 1893 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1872 0 soutěž
2013/2014 10 Spartak Uherský Brod 1931 1931 Dvorník Pavel Slavia Kroměříž D 1736 ½ soutěž
2013/2014 9 Spartak Uherský Brod 1931 1931 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 ½ soutěž
2013/2014 7 Spartak Uherský Brod 1931 1931 Šaňák František SK Boršice B 1871 1836 ½ soutěž
2013/2014 6 Spartak Uherský Brod 1931 1931 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1928 1930 0 soutěž
2013/2014 5 Spartak Uherský Brod 1931 1931 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1756 ½ soutěž
2013/2014 2 Spartak Uherský Brod 1931 1931 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 1966 2015 0 soutěž
2013/2014 1 Spartak Uherský Brod 1931 1931 Mrkus František ŠK Staré Město F 1697 1747 0 soutěž
2012/2013 8 Spartak Uherský Brod 1864 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 1 soutěž
2012/2013 6 Spartak Uherský Brod 1864 Tomek Jiří KK-ŠK Osvětimany 1712 ½ soutěž
2012/2013 5 Spartak Uherský Brod 1864 Volčík Stanislav SK Boršice C 1796 1797 0 soutěž
2012/2013 4 Spartak Uherský Brod 1864 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1750 0 soutěž
2012/2013 2 Spartak Uherský Brod 1864 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1972 1859 1 soutěž
2012/2013 1 Spartak Uherský Brod 1864 Míša Stanislav TJ Polešovice 1947 1 soutěž
2011/2012 11 Spartak Uherský Brod 1865 Číhal František ŠK Staré Město F 1807 1 soutěž
2011/2012 9 Spartak Uherský Brod 1865 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 1718 0 soutěž
2011/2012 7 Spartak Uherský Brod 1865 Holman Radek TJ Sokol Postoupky B 1942 1894 1 soutěž
2011/2012 6 Spartak Uherský Brod 1865 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1868 1869 ½ soutěž
2011/2012 5 Spartak Uherský Brod 1865 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla B 1846 1843 0 soutěž
2011/2012 3 Spartak Uherský Brod 1865 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí 1688 1 soutěž
2011/2012 1 Spartak Uherský Brod 1865 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1825 ½ soutěž
2010/2011 8 Spartak Uherský Brod 1869 Štefanko Igor ŠK Staré Město D 1852 1 soutěž
2010/2011 7 Spartak Uherský Brod 1869 Smetana Rostislav ŠO TJ Francova Lhota A 1674 1 soutěž
2010/2011 6 Spartak Uherský Brod 1869 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2090 0 soutěž
2010/2011 4 Spartak Uherský Brod 1869 Lapčík Václav ŠK Staré Město E 1736 0 soutěž
2010/2011 3 Spartak Uherský Brod 1869 Solanský Václav CHESSMONT Rožnov p.R. A 1888 ½ soutěž
2010/2011 2 Spartak Uherský Brod 1869 Žáček Svatoslav ŠK Holešov B 1669 0 soutěž
2010/2011 1 Spartak Uherský Brod 1869 Foukal František ŠK Zlín D 1898 1 soutěž
2009/2010 11 Spartak Uherský Brod 1849 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1704 1 soutěž
2009/2010 9 Spartak Uherský Brod 1849 Štefek Jan Dům kultury Kroměříž 1642 1 soutěž
2009/2010 8 Spartak Uherský Brod 1849 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky B 1675 1 soutěž
2009/2010 7 Spartak Uherský Brod 1849 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov A 1250 1 soutěž
2009/2010 6 Spartak Uherský Brod 1849 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1679 0 soutěž
2009/2010 5 Spartak Uherský Brod 1849 Jakubec Jiří TJ Lokom. Uherský Ostroh 1743 1 soutěž
2009/2010 4 Spartak Uherský Brod 1849 Pospíšil Emil TJ Sokol Kvasice 1662 1 soutěž
2009/2010 3 Spartak Uherský Brod 1849 Podškubka Antonín ŠO Kunovice A 1738 1 soutěž
2009/2010 2 Spartak Uherský Brod 1849 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1624 1 soutěž
2009/2010 1 Spartak Uherský Brod 1849 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1494 1 soutěž
2008/2009 10 Spartak Uherský Brod 1839 Marek Jiří ŠK Staré Město F 1812 ½ soutěž
2008/2009 8 Spartak Uherský Brod 1839 Fridrich Václav TJ Fatra Slavia Napajedla B 1535 1 soutěž
2008/2009 7 Spartak Uherský Brod 1839 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1788 1 soutěž
2008/2009 5 Spartak Uherský Brod 1839 Opluštil Vladimír TJ Sokol Postoupky B 1831 1 soutěž
2008/2009 3 Spartak Uherský Brod 1839 Pastyřík Vladimír TJ Mařatice 1704 0 soutěž
2008/2009 2 Spartak Uherský Brod 1839 Pfeffer Dominik TJ Polešovice 1757 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1839 Maršálek Bohumil BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1786 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1839 Řehůřek Jiří ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 1733 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1839 Svíženský Luboš VINOHRADY BRNO A 1783 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1839 Dufek Martin ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1715 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1839 ŠK 64 BRNO B 1 soutěž
2006/2007 5 Spartak Uherský Brod 1830 Strouhal Radek ŠK SK Zlín E 1622 1 soutěž
2006/2007 4 Spartak Uherský Brod 1830 Fiala Václav SK Boršice B 1713 ½ soutěž
2006/2007 3 Spartak Uherský Brod 1830 Kobylka Stanislav Sokol ORA SV Slavičín A 1 soutěž
2006/2007 2 Spartak Uherský Brod 1830 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov B 1565 1 soutěž