Hráč Krča Milan

Krča Milan

User Pic
Jméno: Krča Milan
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1973
Elo mezinárodní: 1968
ID: 1116
FIDE ID: 310794
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Staré Město D 1963 1966 Křižák Eduard TJ Valašské Meziříčí A 1770 1739 1
2018/2019 10 ŠK Staré Město D 1976 1966 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín B 1809 1802 0
2018/2019 9 ŠK Staré Město D 1976 1966 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2026 2002 ½
2018/2019 8 ŠK Staré Město D 1985 1966 Pagáč Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1851 1866 ½
2018/2019 7 ŠK Staré Město D 1985 1966 Burda Josef ŠK Staré Město C 1841 1854 ½
2018/2019 6 ŠK Staré Město D 1972 1966 Vrtal Jaroslav SK Boršice A 2018 2012 ½
2018/2019 5 ŠK Staré Město D 1972 1966 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2034 2053 1
2018/2019 4 ŠK Staré Město D 1970 1965 Opluštil Pavel Sokol Postoupky A 1483 1394 1
2018/2019 3 ŠK Staré Město D 1969 1965 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1849 1881 1
2018/2019 2 ŠK Staré Město D 1969 1965 Stojan František ŠK Zlín B 1725 1716 1
2018/2019 1 ŠK Staré Město D 1969 1965 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 1984 1991 ½
2018/2019 8 ŠK Staré Město B 1985 1966 Palica Jiří ŠK Zlín 1915 1946 ½
2018/2019 2 ŠK Staré Město B 1969 1965 Zvardoň Petr Zbrojovka Vsetín 1977 2002 0
2018/2019 9 ŠK Staré Město E 1985 1966 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 0 1909 ½
2018/2019 6 ŠK Staré Město E 1972 1966 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1704 1798 1
2018/2019 5 ŠK Staré Město E 1970 1965 Krajsa Ivan TJ Bojkovice A 1958 1916 1
2018/2019 4 ŠK Staré Město E 1970 1965 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1927 1968 1
2018/2019 3 ŠK Staré Město E 1969 1965 Macůrek Miloslav ŠK Holešov B 1812 1819 ½
2018/2019 1 ŠK Staré Město E 1969 1965 Kovařík David ŠO Kunovice B 1734 1753 ½
2017/2018 10 ŠK Staré Město E 1957 1968 Volčík Luděk SK Boršice B 2109 2095 ½
2017/2018 9 ŠK Staré Město E 1966 1968 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 0 1926 1
2017/2018 8 ŠK Staré Město E 1966 1968 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1961 2025 ½
2017/2018 7 ŠK Staré Město E 1978 1968 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 1965 1950 ½
2017/2018 6 ŠK Staré Město E 1978 1968 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1770 1754 1
2017/2018 5 ŠK Staré Město E 1957 1968 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 1877 1924 0
2017/2018 4 ŠK Staré Město E 1957 1968 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2063 2080 1
2017/2018 3 ŠK Staré Město E 1957 1968 Beil Martin ŠO Kunovice B 2200 2203 0
2017/2018 2 ŠK Staré Město E 1957 1968 Bažant Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1767 1706 ½
2017/2018 1 ŠK Staré Město E 1986 1973 Mikulčík Josef TJ Bojkovice 1847 1815 ½
2017/2018 11 ŠK Staré Město D 1970 1968 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky A 1951 1903 ½
2017/2018 10 ŠK Staré Město D 1957 1968 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1802 1788 1
2017/2018 9 ŠK Staré Město D 1957 1968 Pagáč Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1858 1854 1
2017/2018 8 ŠK Staré Město D 1966 1968 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1903 1870 0
2017/2018 7 ŠK Staré Město D 1966 1968 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2050 2053 ½
2017/2018 6 ŠK Staré Město D 1978 1968 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1825 1851 ½
2017/2018 5 ŠK Staré Město D 1978 1968 Vrtal Jaroslav SK Boršice A 2040 2013 0
2017/2018 4 ŠK Staré Město D 1957 1968 Trubačík Josef ŠK Staré Město C 1901 1893 ½
2017/2018 2 ŠK Staré Město D 1957 1968 Vraj Karel ŠK Zlín B 1914 1885 ½
2017/2018 1 ŠK Staré Město D 1986 1973 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1903 1967 ½
2016/2017 11 ŠK Staré Město E 1961 2004 Bažant Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1710 1655 ½
2016/2017 10 ŠK Staré Město E 1961 2004 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1821 0
2016/2017 9 ŠK Staré Město E 1961 2004 Gabriel Lubomír ŠK Zlín-Malenovice A 1999 2038 0
2016/2017 8 ŠK Staré Město E 1961 2004 Symerský Petr ŠK Dolní Němčí A 2136 2115 ½
2016/2017 7 ŠK Staré Město E 1961 2004 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1876 1897 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město E 1961 2004 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 2009 2014 1
2016/2017 5 ŠK Staré Město E 1961 2004 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov B 1750 1
2016/2017 3 ŠK Staré Město E 1961 2004 Pfeffer Erik SK Boršice B 1904 1892 ½
2016/2017 2 ŠK Staré Město E 1961 2004 Beil Martin ŠO Kunovice A 2166 2174 0
2016/2017 1 ŠK Staré Město E 1961 2004 Zpěváková Kateřina TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 0
2016/2017 11 ŠK Staré Město C 1961 2004 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky A 2078 2090 ½
2016/2017 10 ŠK Staré Město C 1961 2004 Chutný Aleš ŠK Holešov A 1904 ½
2016/2017 9 ŠK Staré Město C 1961 2004 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2025 2030 ½
2016/2017 8 ŠK Staré Město C 1961 2004 Vlach Karel TJ Vlčnov A 2094 2108 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město C 1961 2004 Cverna Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1796 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město C 1961 2004 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1672 1681 1
2016/2017 5 ŠK Staré Město C 1961 2004 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1965 1917 1
2016/2017 4 ŠK Staré Město C 1961 2004 Zpěváková Kateřina ŠK Staré Město D 1924 1874 1
2016/2017 3 ŠK Staré Město C 1961 2004 Krejčiřík Radim TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 ½
2016/2017 2 ŠK Staré Město C 1961 2004 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1895 1940 0
2016/2017 1 ŠK Staré Město C 1961 2004 Míša Stanislav SK Boršice A 1984 1984 1
2015/2016 3 ŠK Staré Město "B" 1961 2004 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1977 1979 0
2015/2016 2 ŠK Staré Město "B" 1961 2004 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 0
2015/2016 11 ŠK Staré Město C 1961 2004 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2088 2092 ½
2015/2016 10 ŠK Staré Město C 1961 2004 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1870 1933 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město C 1961 2004 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1930 1951 ½
2015/2016 8 ŠK Staré Město C 1961 2004 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1931 1953 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město C 1961 2004 Hrtánek Jiří Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2025 2030 0
2015/2016 6 ŠK Staré Město C 1961 2004 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1938 1955 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město C 1961 2004 Pálka Bronislav Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 1
2015/2016 3 ŠK Staré Město C 1961 2004 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1823 1885 0
2015/2016 2 ŠK Staré Město C 1961 2004 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1953 1967 0
2015/2016 1 ŠK Staré Město C 1961 2004 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1985 2013 ½
2015/2016 10 ŠK Staré Město F 1961 2004 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město F 1961 2004 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1877 ½
2015/2016 8 ŠK Staré Město F 1961 2004 Petržela Pavel ŠO TJ Zborovice A 1999 1996 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město F 1961 2004 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1862 ½
2015/2016 6 ŠK Staré Město F 1961 2004 Knotek Josef ŠO Kunovice A 1969 1979 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město F 1961 2004 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 0
2015/2016 4 ŠK Staré Město F 1961 2004 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1936 1933 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město F 1961 2004 Butula Miroslav Slavia Kroměříž D 1957 1865 1
2014/2015 11 ŠK Staré Město B 2054 2023 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2005 2013 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město B 2054 2023 ŠK Vinohrady Brno 1
2014/2015 9 ŠK Staré Město B 2054 2023 Tomečková Aneta Sokol Postoupky 1757 1713 1
2014/2015 4 ŠK Staré Město B 2054 2023 Komprda Petr ŠK GARDE Lipovec 2003 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město F 2054 2023 Bartas Pavel TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1858 1890 ½
2014/2015 6 ŠK Staré Město F 2054 2023 Ploch Petr SK EMKaD Holešov A 1864 1896 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město F 2054 2023 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1739 1
2014/2015 3 ŠK Staré Město F 2054 2023 Petržela Pavel ŠK Holešov A 2000 2021 ½
2014/2015 2 ŠK Staré Město F 2054 2023 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1855 ½
2014/2015 1 ŠK Staré Město F 2054 2023 Mages Steffen Spartak Uherský Brod 2015 2015 0
2014/2015 10 ŠK Staré Město C 2054 2023 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2119 2112 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město C 2054 2023 Palášek Jan Sokol Postoupky B 1956 2006 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město C 2054 2023 Pfeffer Erik SK Boršice A 1947 1894 ½
2014/2015 6 ŠK Staré Město C 2054 2023 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2142 2151 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město C 2054 2023 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2030 2031 0
2014/2015 3 ŠK Staré Město C 2054 2023 Lev Pavel Sokol Hošťálková A 2175 2200 0
2014/2015 2 ŠK Staré Město C 2054 2023 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1874 1987 0
2014/2015 1 ŠK Staré Město C 2054 2023 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1935 1945 1
2013/2014 11 ŠK Staré Město C 2042 2026 Skalka Josef SK Boršice A 1871 1835 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město C 2042 2026 Foukal František ŠK Zlín C 1999 1901 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město C 2042 2026 Tomečková Aneta Sokol Postoupky B 1769 1722 1
2013/2014 8 ŠK Staré Město C 2042 2026 Doležal Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 2005 2006 ½
2013/2014 7 ŠK Staré Město C 2042 2026 Urban Jaroslav ŠK Zlínterm Zlín A 1724 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město C 2042 2026 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov p.R. A 1984 1956 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město C 2042 2026 Krajcar Pavel ŠK Holešov A 1697 1
2013/2014 4 ŠK Staré Město C 2042 2026 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1928 1930 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město C 2042 2026 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2028 2104 0
2013/2014 10 ŠK Staré Město F 2042 2026 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1854 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město F 2042 2026 Kozojed Vlastislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1897 1924 ½
2013/2014 8 ŠK Staré Město F 2042 2026 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2090 2096 0
2013/2014 7 ŠK Staré Město F 2042 2026 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město F 2042 2026 Čechál Martin TJ Dolní Němčí A 1958 2028 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město F 2042 2026 Frýbort Pavel SK Boršice B 1826 1855 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město C 2057 2038 Krejčiřík Radim TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město C 2057 2038 Sládek Vladislav ŠK KME-DDM Kuřim 1966 1966 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město C 2057 2038 Donnert Milan ŠK Duras BVK B 2144 2150 0
2012/2013 5 ŠK Staré Město C 2057 2038 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2171 2172 0
2012/2013 3 ŠK Staré Město C 2057 2038 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město C 2057 2038 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 1
2011/2012 11 ŠK Staré Město C 2043 2052 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1988 1982 ½
2011/2012 10 ŠK Staré Město C 2043 2052 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1967 1961 1
2011/2012 9 ŠK Staré Město C 2043 2052 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 ½
2011/2012 8 ŠK Staré Město C 2043 2052 Křížek František SK Boršice 2018 2034 1
2011/2012 7 ŠK Staré Město C 2043 2052 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2111 2127 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město C 2043 2052 Sládek Vladislav Spartak Adamov 1979 1998 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město C 2043 2052 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno B 2124 2117 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město C 2043 2052 Bílek Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1946 0
2011/2012 3 ŠK Staré Město C 2043 2052 Veselský František TJ Sokol Hošťálková 1979 1961 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město C 2043 2052 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2115 2106 0
2011/2012 1 ŠK Staré Město C 2043 2052 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2040 2066 0
2011/2012 11 ŠK Staré Město D 2043 2052 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p. R. A 2197 2185 1
2011/2012 10 ŠK Staré Město D 2043 2052 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla A 2112 2125 0
2011/2012 9 ŠK Staré Město D 2043 2052 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 0
2011/2012 8 ŠK Staré Město D 2043 2052 Světinský Antonín TJ Vlčnov A 1908 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město D 2043 2052 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2022 2017 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město D 2043 2052 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2039 2026 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město D 2043 2052 Gabriel Adam SK Boršice B 2090 2076 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město D 2043 2052 Foukal Jiří TJ Gumárny Zubří 1915 1941 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město D 2043 2052 Pukl Rostislav ŠK Staré Město E 1971 2017 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město D 2043 2052 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2103 2084 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město C 2021 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2079 ½
2010/2011 10 ŠK Staré Město C 2021 Beil Martin Slavia Kroměříž 2191 0
2010/2011 9 ŠK Staré Město C 2021 Vlk Miroslav SPgŠ+G Znojmo 2046 0
2010/2011 8 ŠK Staré Město C 2021 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky 2053 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město C 2021 Rafaja Marek ŠK Holešov 2035 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město C 2021 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město C 2021 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1939 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město C 2021 Vláčil Vladimír SK Prostějov 1984 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město C 2021 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2111 0
2010/2011 1 ŠK Staré Město C 2021 Gabriel Adam SK Boršice 2148 1
2010/2011 11 ŠK Staré Město D 2021 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. A 1973 ½
2010/2011 10 ŠK Staré Město D 2021 Sojka Aleš ŠK Holešov B 2145 0
2010/2011 9 ŠK Staré Město D 2021 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2040 1
2010/2011 8 ŠK Staré Město D 2021 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1998 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město D 2021 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město D 2021 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla A 2111 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město D 2021 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálková A 2117 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město D 2021 Raška Václav ŠO TJ Francova Lhota A 1894 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město D 2021 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2053 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město D 2021 Gabriel Adam SK Boršice B 2148 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město D 2021 Fusek Lukáš ŠK Staré Město E 2004 1
2009/2010 11 SK Stare Mesto D 2089 Škrobák Petr TJ Gumarny Zubri 1829 1
2009/2010 10 SK Stare Mesto D 2089 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1909 0
2009/2010 9 SK Stare Mesto D 2089 Vymětal Milan MKS Holesov B 1970 0
2009/2010 8 SK Stare Mesto D 2089 Gabriel Adam SK Borsice A 2049 0
2009/2010 7 SK Stare Mesto D 2089 Krčál Michal SK Zlin C 2138 1
2009/2010 6 SK Stare Mesto D 2089 Běhunčík Josef TJ Sokol Franc. Lhota 1970 ½
2009/2010 5 SK Stare Mesto D 2089 Kopčil Milan SO Slavia-Fatra 2029 0
2009/2010 4 SK Stare Mesto D 2089 Dobeš Vojtěch SK Stare Mesto E 1874 ½
2009/2010 3 SK Stare Mesto D 2089 Hodovský Jiří SK Zlin D 2087 0
2009/2010 2 SK Stare Mesto D 2089 Šaňák František SK Borsice B 1915 1
2009/2010 1 SK Stare Mesto D 2089 Pyš Zbyněk CHESSMONT Roznov 1940 ½
2009/2010 11 ŠK Staré Město C 2089 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2054 ½
2009/2010 10 ŠK Staré Město C 2089 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo 1990 0
2009/2010 9 ŠK Staré Město C 2089 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2037 0
2009/2010 8 ŠK Staré Město C 2089 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1877 ½
2009/2010 7 ŠK Staré Město C 2089 Rafaja Marek MKS Holešov 1917 1
2009/2010 6 ŠK Staré Město C 2089 Sýkora Jan SK Prostějov 2050 1
2009/2010 5 ŠK Staré Město C 2089 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 0
2009/2010 4 ŠK Staré Město C 2089 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2101 0
2009/2010 3 ŠK Staré Město C 2089 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno C 2080 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město C 2089 Tvrdý Radovan ŠK 64 Brno 1851 1
2009/2010 1 ŠK Staré Město C 2089 Porč Pavel Orel Ořechov 1808 ½
2008/2009 11 ŠK Staré Město D 2090 Foukal František ŠK Zlín D 1905 0
2008/2009 10 ŠK Staré Město D 2090 Gogela Vladislav ŠO Brumov-Bylnice 1832 ½
2008/2009 8 ŠK Staré Město D 2090 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1903 1
2008/2009 7 ŠK Staré Město D 2090 Volčík Luděk SK Boršice A 1960 ½
2008/2009 6 ŠK Staré Město D 2090 Polášek Libor ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1660 1
2008/2009 5 ŠK Staré Město D 2090 Butula Miroslav Slavie Kroměříž B 1982 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město D 2090 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1905 1
2008/2009 3 ŠK Staré Město D 2090 Hlaváček Tomáš SK Boršice B 1655 ½
2008/2009 2 ŠK Staré Město D 2090 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1927 1
2008/2009 1 ŠK Staré Město D 2090 Zajíček Radek MKS Holešov B 1837 1
2008/2009 11 ŠK Staré Město B 2090 Kosík Roman AŠK DA Olomouc 1811 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město B 2090 Sochor Stanislav A64 PROCLIENT Grygov B 2123 1
2008/2009 8 ŠK Staré Město B 2090 Malá Anna Tatran Poštorná 1886 1
2008/2009 7 ŠK Staré Město B 2090 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1949 ½
2008/2009 6 ŠK Staré Město B 2090 Stratil Ladislav T.J. Sokol Šumperk 2202 ½
2008/2009 5 ŠK Staré Město B 2090 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 2062 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město B 2090 Zicháček Libor MKS Holešov 1991 1
2008/2009 3 ŠK Staré Město B 2090 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno C 2064 1
2008/2009 1 ŠK Staré Město B 2090 Mohapl Petr TJ Tatran Litovel B 2083 ½
2007/2008 11 ŠK Staré Město D 2073 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. 1937 1
2007/2008 10 ŠK Staré Město D 2073 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 1978 0
2007/2008 9 ŠK Staré Město D 2073 Krčmář Milan ŠO Brumov Bylnice 1994 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město D 2073 Svoboda Rostislav ŠK Zlín C 2017 1
2007/2008 7 ŠK Staré Město D 2073 Dvouletý Tomáš Loko Uherský Ostroh 1859 1
2007/2008 6 ŠK Staré Město D 2073 Růžička Jaroslav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1854 ½
2007/2008 5 ŠK Staré Město D 2073 Hora Vratislav SK Boršice B 2023 0
2007/2008 4 ŠK Staré Město D 2073 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky 1852 ½
2007/2008 3 ŠK Staré Město D 2073 Kašný Miroslav ŠK Zlín D 1833 ½
2007/2008 2 ŠK Staré Město D 2073 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město E 1954 1
2007/2008 1 ŠK Staré Město D 2073 Vymětal Milan MKS Holešov B 1945 ½
2006/2007 11 ŠK Staré Město D 2022 Rafaja Marek MKS Holešov B 1958 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město D 2022 Konečný Zdeněk TJ Sokol Hutisko-Solanec 1994 1
2006/2007 9 ŠK Staré Město D 2022 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 1
2006/2007 8 ŠK Staré Město D 2022 Dvouletý Tomáš TJ Loko Uh. Ostroh 1794 1
2006/2007 7 ŠK Staré Město D 2022 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1907 1
2006/2007 6 ŠK Staré Město D 2022 Kopčil Milan Fatra-Slavia Napajedla 1972 0
2006/2007 5 ŠK Staré Město D 2022 Balážec Ludovít ŠK Zlin D 2014 ½
2006/2007 4 ŠK Staré Město D 2022 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov 1789 ½
2006/2007 3 ŠK Staré Město D 2022 Pagáč Jaroslav TJ Rožnov pod Radh. 1900 1
2006/2007 2 ŠK Staré Město D 2022 Studený Radovan ŠK Staré Město C 1989 ½
2006/2007 1 ŠK Staré Město D 2022 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1970 1
2005/2006 11 ŠK Staré Město D 2025 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice 1665 1
2005/2006 10 ŠK Staré Město D 2025 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1742 0
2005/2006 9 ŠK Staré Město D 2025 Kopčil Milan TJ Napajedla 1952 0
2005/2006 8 ŠK Staré Město D 2025 Malůš Petr LOKO Uherský Ostroh B 1799 1
2005/2006 7 ŠK Staré Město D 2025 Hora Vratislav SK Boršice B 2073 1
2005/2006 6 ŠK Staré Město D 2025 Číhal František ŠK Staré Město E 1818 1
2005/2006 5 ŠK Staré Město D 2025 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 1977 1
2005/2006 4 ŠK Staré Město D 2025 Kolouch Jiří Spartak Uherský Brod 1781 ½
2005/2006 3 ŠK Staré Město D 2025 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov 1762 1
2005/2006 2 ŠK Staré Město D 2025 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1912 ½
2005/2006 1 ŠK Staré Město D 2025 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2075 ½
2004/2005 11 ŠK Staré Město C 2015 Roubalík Jakub ŠK Trinom Zlín B 1869 ½
2004/2005 9 ŠK Staré Město C 2015 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2109 1
2004/2005 8 ŠK Staré Město C 2015 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1818 1
2004/2005 7 ŠK Staré Město C 2015 Štverák Milan ŠK Zbrojovka Vsetín 2065 ½
2004/2005 6 ŠK Staré Město C 2015 Červený Petr TJ Lanškroun 2116 ½
2004/2005 5 ŠK Staré Město C 2015 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2088 0
2004/2005 4 ŠK Staré Město C 2015 Matoušek Petr A64 Mipap Grygov B 2011 0
2004/2005 3 ŠK Staré Město C 2015 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 1972 ½
2004/2005 2 ŠK Staré Město C 2015 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2125 ½