Hráč Přikryl Tomáš

Přikryl Tomáš

User Pic
Jméno: Přikryl Tomáš
Oddíl: ŠK Vinary
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1941
Elo mezinárodní: 1943
ID: 1893
FIDE ID: 310921
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 5 T.J. Sokol Citov 1943 1941 Hajnyš Antonín T.J. Sokol Konice 0 1828 ½
2019/2020 4 T.J. Sokol Citov 1943 1941 Štverák Milan T.J. Sokol Skalička B 2006 2014 ½
2019/2020 3 T.J. Sokol Citov 1943 1941 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1977 1912 ½
2019/2020 2 T.J. Sokol Citov 1943 1941 Závůrka Roman SK Prostějov C 2155 2135 0
2019/2020 2 ŠK Vinary B 1943 1941 SK Hradčany ½
2018/2019 9 Sokol Skalička A 1934 1961 Pavel Richard ROŠÁDA Prostějov A 1909 1907 1
2018/2019 7 Sokol Skalička A 1945 1961 Trávníček Vladimír Sokol Přemyslovice A 1908 1932 0
2018/2019 11 Sokol Citov 1934 1961 Kašparovský Petr Sokol Konice 1911 1952 1
2018/2019 8 Sokol Citov 1945 1961 Adámek Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1838 1846 0
2018/2019 7 Sokol Citov 1945 1961 Zapletal Jiří T.J. Sokol Přemyslovice 2081 2079 ½
2018/2019 5 Sokol Citov 1945 1961 Sonter Matthew Sigmia Olomouc A 2155 0 0
2018/2019 4 Sokol Citov 1945 1961 Oral Josef Sigmia Senior Olomouc B 1806 1745 ½
2018/2019 3 Sokol Citov 1945 1961 Zajíček Tomáš SK Prostějov C 1927 1952 ½
2018/2019 2 Sokol Citov 1945 1961 Čala Jiří T.J. Sokol Tovačov 1762 1806 1
2018/2019 1 Sokol Citov 1945 1961 Molnár Jiří Šachový klub Olomouc B 1949 1929 0
2018/2019 6 ŠK Vinary B 1945 1961 SK Hradčany 1
2018/2019 5 ŠK Vinary B 1945 1961 Šneidr Michal Sokol Citov B 0 1637 1
2018/2019 2 ŠK Vinary B 1945 1961 Novák Bořivoj Sokol Hranice 1709 1660 ½
2017/2018 11 T.J. Sokol Citov 1945 1967 Zapletal Jiří T.J. Sokol Přemyslovice B 2085 2101 ½
2017/2018 10 T.J. Sokol Citov 1945 1967 Adamčík Martin SK Prostějov C 2119 2122 ½
2017/2018 7 T.J. Sokol Citov 1945 1967 Kašpárek Jiří AŠK DA Olomouc C 1769 1799 1
2017/2018 4 T.J. Sokol Citov 1945 1967 Musil Vítězslav A64 PŘF UP Olomouc 1995 1966 0
2017/2018 3 T.J. Sokol Citov 1945 1967 Lev Pavel T.J. Sokol Skalička 2173 2194 ½
2017/2018 2 T.J. Sokol Citov 1945 1967 Svoboda Otakar ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1673 1637 1
2017/2018 1 T.J. Sokol Citov 1945 1967 Hájek Pavel T.J. Sokol Konice 0 1875 ½
2017/2018 9 ŠK Vinary 1945 1967 Vinklárek Antonín Sokol Skalička C 0 1656 1
2017/2018 6 ŠK Vinary 1945 1967 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov B 0 1591 1
2017/2018 5 ŠK Vinary 1945 1967 SK Hradčany 1
2017/2018 2 ŠK Vinary 1945 1967 Dragón Pavel Sokol Skalička D - Špičky 1842 1738 0
2016/2017 7 ŠK Vinary 1943 1981 SK Hradčany 1
2016/2017 6 ŠK Vinary 1943 1981 Bednář Martin Sokol Skalička D - Špičky 1767 1774 0
2016/2017 5 ŠK Vinary 1943 1981 Vozák Lukáš Sokol Skalička C 1829 1844 1
2016/2017 4 ŠK Vinary 1943 1981 Šneidr Michal Sokol Citov B 1658 1
2016/2017 2 ŠK Vinary 1943 1981 Novák Bořivoj Sokol Hranice B 1777 1693 1
2015/2016 7 ŠK Vinary B 1943 1981 Novák Bořivoj Sokol Hranice 1777 1693 1
2015/2016 5 ŠK Vinary B 1943 1981 Štec František Spartak Přerov B 1923 1883 0
2015/2016 4 ŠK Vinary B 1943 1981 Vozák Lukáš Sokol Skalička D 1829 1844 ½
2015/2016 3 ŠK Vinary B 1943 1981 Jiříček Jakub Sokol Skalička C 1807 1836 ½
2015/2016 2 ŠK Vinary B 1943 1981 Blaťák Ondřej SK Hradčany 1000 1
2015/2016 1 ŠK Vinary B 1943 1981 Opletal Josef Sokol Citov B 1739 1759 1
2015/2016 11 ŠK Vinary 1943 1981 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1931 1953 ½
2015/2016 10 ŠK Vinary 1943 1981 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 ½
2015/2016 9 ŠK Vinary 1943 1981 Vaculík Petr T.J. Sokol Skalička B 1865 1846 1
2015/2016 8 ŠK Vinary 1943 1981 Prucek Ladislav T.J. Sokol Přemyslovice B 1855 1828 1
2015/2016 6 ŠK Vinary 1943 1981 Cagašík Tomáš T.J. Sokol Citov 2145 2168 0
2015/2016 5 ŠK Vinary 1943 1981 Hradský Aleš SK Prostějov B 1793 1813 0
2015/2016 4 ŠK Vinary 1943 1981 Sněhota Martin A64 Př.F UP Olomouc 1919 1974 ½
2015/2016 3 ŠK Vinary 1943 1981 Maláč Pavel Sigmia Senior Olomouc B 1903 1914 1
2015/2016 2 ŠK Vinary 1943 1981 Čala Jiří T.J. Sokol Tovačov 1765 1783 1
2015/2016 1 ŠK Vinary 1943 1981 Hajnyš Antonín T.J. Sokol Konice 1837 1
2015/2016 11 TJ Sokol Skalička 1943 1981 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice A 1898 1870 0
2015/2016 9 TJ Sokol Skalička 1943 1981 Kučera Jiří Sigmia Olomouc A 1948 1967 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Skalička 1943 1981 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov A 2045 2059 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Skalička 1943 1981 Lejsal Slavomír TJ Sokol Velké Losiny B 1867 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Skalička 1943 1981 Bém Josef TJ Sokol Šumperk A 1809 1854 ½
2014/2015 11 ŠK Vinary 1940 1936 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 ½
2014/2015 10 ŠK Vinary 1940 1936 Maláč Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1962 1958 1
2014/2015 9 ŠK Vinary 1940 1936 Zapletal Jiří T. J. Sokol Přemyslovice B 2018 2066 ½
2014/2015 8 ŠK Vinary 1940 1936 Sýkora Jan T. J. Sokol Skalička B 2099 2067 0
2014/2015 7 ŠK Vinary 1940 1936 Hajnyš Antonín T. J. Sokol Konice 1861 1
2014/2015 6 ŠK Vinary 1940 1936 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2091 2017 ½
2014/2015 5 ŠK Vinary 1940 1936 Jemelka Jan Spartak Přerov 1994 1982 ½
2014/2015 4 ŠK Vinary 1940 1936 Vláčil Vladimír T. J. Sokol Tovačov 2065 2046 ½
2014/2015 3 ŠK Vinary 1940 1936 Zvoníček Václav SK Junior Prostějov 1902 ½
2014/2015 2 ŠK Vinary 1940 1936 Novák Bořivoj T. J. Sokol Hranice 1842 1785 1
2014/2015 1 ŠK Vinary 1940 1936 Závůrka Roman SK Prostějov B 2155 2150 ½
2014/2015 7 ŠK Vinary B 1940 1936 Šneidr Michal Sokol Citov 1650 1
2014/2015 6 ŠK Vinary B 1940 1936 Ďatel Oldřich Sokol Tovačov B 1745 1
2014/2015 5 ŠK Vinary B 1940 1936 Kincl Dobromir Sokol Skalička D 1719 1700 1
2014/2015 4 ŠK Vinary B 1940 1936 Jiříček Jakub Sokol Skalička C 1579 1712 1
2014/2015 9 Sokol Skalička 1940 1936 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1841 1951 0
2014/2015 8 Sokol Skalička 1940 1936 Kučera Jiří Sigmia Olomouc 1929 1963 1
2014/2015 7 Sokol Skalička 1940 1936 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 2018 2066 ½
2014/2015 5 Sokol Skalička 1940 1936 Sohr Vladimír T.J.Sokol Šumperk 2085 2111 1
2014/2015 3 Sokol Skalička 1940 1936 Tustanowski Mateusz TJ Zlaté Hory 1869 1250 0
2014/2015 2 Sokol Skalička 1940 1936 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2091 2086 ½
2013/2014 7 ŠK Vinary 1996 1991 Bednář Václav Sokol Skalička D 1752 1
2013/2014 6 ŠK Vinary 1996 1991 Pospíšil Ludvík Sokol Skalička C 1920 1927 1
2013/2014 5 ŠK Vinary 1996 1991 Tatýrek Květoslav SK Hradčany 1000 1
2013/2014 4 ŠK Vinary 1996 1991 Kozubík Antonín Sokol Hranice B 1559 1
2013/2014 3 ŠK Vinary 1996 1991 Čechovský Hynek Sokol Citov 1643 0
2013/2014 9 SK Přerov 1996 1991 Hradský Aleš SK Prostějov B 1768 1775 1
2013/2014 8 SK Přerov 1996 1991 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2046 2047 ½
2013/2014 6 SK Přerov 1996 1991 Musil Vítězslav T.J. Sokol Skalička B 1987 1989 0
2013/2014 4 SK Přerov 1996 1991 Kašparovský Petr T.J. Sokol Konice 1849 1
2013/2014 2 SK Přerov 1996 1991 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2116 2009 ½
2013/2014 1 SK Přerov 1996 1991 Novák Bořivoj T.J. Sokol Hranice 1844 1800 1
2013/2014 9 Spartak Přerov 1996 1991 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk 1950 1924 0
2013/2014 8 Spartak Přerov 1996 1991 Valenta Vít ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 0
2013/2014 7 Spartak Přerov 1996 1991 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1954 1970 ½
2013/2014 5 Spartak Přerov 1996 1991 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 2009 ½
2013/2014 3 Spartak Přerov 1996 1991 Zapletal Jiří Sokol Přemyslovice 1987 2003 0
2013/2014 2 Spartak Přerov 1996 1991 Sýkora Jan Sokol Skalička 2132 2063 ½
2013/2014 1 Spartak Přerov 1996 1991 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2066 2058 1
2012/2013 7 ŠK Vinary 1996 1988 Čadra Martin Sokol Skalička C 1425 1
2012/2013 6 ŠK Vinary 1996 1988 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1902 1
2012/2013 5 ŠK Vinary 1996 1988 Šneidr Michal Sokol Citov 1640 1
2012/2013 4 ŠK Vinary 1996 1988 Zapletal Stanislav Sokol Hranice B 1659 1
2012/2013 3 ŠK Vinary 1996 1988 Rakovský Jiří SK Přerov B 1561 0
2012/2013 2 ŠK Vinary 1996 1988 Jiříček Jakub Sokol Skalička D 1605 1607 1
2012/2013 1 ŠK Vinary 1996 1988 Čala Jiří TJ Sokol Tovačov B 1771 ½
2012/2013 10 SK Přerov 1996 1988 Sapík Miloslav ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1761 1
2012/2013 8 SK Přerov 1996 1988 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička B 2018 2037 ½
2012/2013 7 SK Přerov 1996 1988 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1893 1823 1
2012/2013 5 SK Přerov 1996 1988 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1854 ½
2012/2013 4 SK Přerov 1996 1988 Matoušek Petr GARDE Calcio Olomouc B 2127 2109 ½
2012/2013 3 SK Přerov 1996 1988 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice B 1952 1934 ½
2012/2013 2 SK Přerov 1996 1988 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 2000 ½
2012/2013 1 SK Přerov 1996 1988 Kocmel Rostislav SK Junior A 1740 1739 1
2011/2012 7 ŠK Vinary 1999 1957 Jiříček Jakub Sokol Skalička D 1276 1
2011/2012 6 ŠK Vinary 1999 1957 Kincl Dobromir Sokol Skalička C 1769 1728 1
2011/2012 2 ŠK Vinary 1999 1957 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1891 1
2011/2012 1 ŠK Vinary 1999 1957 Šneidr Michal Sokol Citov 1643 1
2011/2012 10 SK Přerov 1999 1957 Gerych Jan GARDE Calcio Olomouc B 2067 2035 1
2011/2012 9 SK Přerov 1999 1957 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 2034 ½
2011/2012 8 SK Přerov 1999 1957 Kučera Bohuslav TJ Sokol Konice 1763 1
2011/2012 6 SK Přerov 1999 1957 Sýkora Jan Sokol Skalička B 2149 2121 0
2011/2012 5 SK Přerov 1999 1957 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov B 1749 1
2011/2012 3 SK Přerov 1999 1957 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1958 1845 1
2011/2012 1 SK Přerov 1999 1957 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1937 1947 ½
2010/2011 8 SK Přerov 1965 Kramář Vladimír Sigmia Olomouc A 1852 1
2010/2011 6 SK Přerov 1965 Hons Bohuslav TJ Sokol Hranice 1580 1
2010/2011 5 SK Přerov 1965 Nedomanský Leopold TJ Sokol Konice 1499 1
2010/2011 3 SK Přerov 1965 Jančík Rostislav SK Prostějov B 1827 ½
2010/2011 2 SK Přerov 1965 Bednář Václav TJ Sokol Skalička B 1748 1
2010/2011 1 SK Přerov 1965 Roháč Miloslav GARDE Calcio Olomouc B 1805 1
2009/2010 4 Spartak Přerov 1973 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2083 0
2009/2010 2 Spartak Přerov 1973 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 1996 0
2008/2009 11 A64 PROCLIENT Grygov B 2058 Kopčil Milan ŠK Zlín B 2039 ½
2008/2009 6 A64 PROCLIENT Grygov B 2058 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 2015 ½
2008/2009 11 Spartak Přerov 2058 Fiala Jiří Sigmia Olomouc 1993 ½
2008/2009 10 Spartak Přerov 2058 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1911 0
2008/2009 8 Spartak Přerov 2058 Zdráhal Václav TJ Sokol Přemyslovice 1901 ½
2008/2009 7 Spartak Přerov 2058 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 ½
2008/2009 5 Spartak Přerov 2058 Mlčoch David SK Prostějov 2170 0
2008/2009 4 Spartak Přerov 2058 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2085 0
2008/2009 3 Spartak Přerov 2058 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2079 ½
2008/2009 2 Spartak Přerov 2058 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 1942 0
2008/2009 1 Spartak Přerov 2058 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1903 1
2007/2008 7 Sportovní klub Přerov 1987 Hradský Aleš Sportovní klub Prostějov C 1753 ½
2007/2008 6 Sportovní klub Přerov 1987 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička 1769 1
2007/2008 5 Sportovní klub Přerov 1987 Konečný Martin AŠK DA Olomouc B 1980 1
2007/2008 3 Sportovní klub Přerov 1987 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1916 1
2007/2008 2 Sportovní klub Přerov 1987 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice B 1869 ½
2007/2008 10 A64 PROCLIENT Grygov B 1987 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2066 ½
2007/2008 9 A64 PROCLIENT Grygov B 1987 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2162 0
2007/2008 1 A64 PROCLIENT Grygov B 1987 Fajstl František SK Prostějov 2140 0
2006/2007 9 A64 Grygov B 2034 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2029 0
2006/2007 8 A64 Grygov B 2034 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2009 0
2006/2007 7 A64 Grygov B 2034 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2029 1
2006/2007 6 A64 Grygov B 2034 Vávra Antonín SK Boršice 2017 0
2006/2007 1 A64 Grygov B 2034 Vymětal Milan MKS Holešov 1969 ½
2006/2007 11 SK Přerov 2034 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2037 1
2006/2007 10 SK Přerov 2034 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1959 0
2006/2007 9 SK Přerov 2034 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1881 1
2006/2007 8 SK Přerov 2034 Bureš Jaroslav SK Prostějov B 2147 0
2006/2007 7 SK Přerov 2034 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh B 2052 0
2006/2007 6 SK Přerov 2034 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1995 ½
2006/2007 5 SK Přerov 2034 Gerych Jan Garde Calcio Olomouc 2041 0
2006/2007 4 SK Přerov 2034 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1971 0
2006/2007 3 SK Přerov 2034 Sohr Vladimír ŠK Sokol Šumperk 2116 ½
2006/2007 2 SK Přerov 2034 Zapletal Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2103 0
2006/2007 1 SK Přerov 2034 Kučera Jiří ŠK Sigmia Olomouc 1993 ½
2005/2006 11 A64 MIPAP Grygov B 1986 Rubal Adam ŠK Zlín B 2210 ½
2005/2006 10 A64 MIPAP Grygov B 1986 Vávra Pavel ŠKZ Vsetín 2126 ½
2005/2006 9 A64 MIPAP Grygov B 1986 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2102 ½
2005/2006 8 A64 MIPAP Grygov B 1986 Sojka Aleš MKS Holešov 2129 0
2005/2006 7 A64 MIPAP Grygov B 1986 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2276 0
2005/2006 6 A64 MIPAP Grygov B 1986 Hudaček Josef TJ Loko Uherský Ostroh 2025 1
2005/2006 5 A64 MIPAP Grygov B 1986 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2057 ½
2005/2006 4 A64 MIPAP Grygov B 1986 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město B 2280 0
2005/2006 3 A64 MIPAP Grygov B 1986 Ludvíček Josef SK Boršice 1954 ½
2005/2006 1 A64 MIPAP Grygov B 1986 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2181 ½
2005/2006 11 SK Přerov 1986 Urbášek Oleg DDM+TJ Mohelnice 2051 ½
2005/2006 10 SK Přerov 1986 Mikulík Josef ŠK Sigmia Olomouc 1902 1
2005/2006 9 SK Přerov 1986 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2015 0
2005/2006 8 SK Přerov 1986 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2059 ½
2005/2006 7 SK Přerov 1986 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh B 2012 ½
2005/2006 6 SK Přerov 1986 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1970 0
2005/2006 5 SK Přerov 1986 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1984 0
2005/2006 4 SK Přerov 1986 Vicenec Roman ŠK Šumperk 2027 ½
2005/2006 3 SK Přerov 1986 Pavlík Petr ŠK Šternberk 2020 0
2005/2006 2 SK Přerov 1986 Sýkora Jan SK Prostějov B 2010 1
2005/2006 1 SK Přerov 1986 Šobáň Jaroslav A64 Grygov C 2091 0
2004/2005 11 A64 Mipap Grygov B 1961 Kojetský Pavel Slavia Kroměříž B 2090 ½
2004/2005 10 A64 Mipap Grygov B 1961 Plšek Miroslav ŠK Staré Město B 2104 0
2004/2005 9 A64 Mipap Grygov B 1961 Kočí Ladislav TJ Unex ŠK Uničov 1989 0
2004/2005 6 A64 Mipap Grygov B 1961 Beil Ondřej Tatran Litovel B 1938 0
2004/2005 5 A64 Mipap Grygov B 1961 Rada Zdeněk Slavia Kroměříž C 1913 1
2004/2005 4 A64 Mipap Grygov B 1961 Studený Radovan ŠK Staré Město C 1946 1
2004/2005 10 SK Přerov 1961 Tichý David DDM&TJ Mohelnice 1982 0
2004/2005 8 SK Přerov 1961 Haderka Karel Tatran Litovel C 1894 1
2004/2005 7 SK Přerov 1961 Zatloukal Petr SK Prostějov 2061 ½
2004/2005 6 SK Přerov 1961 Pelcl Zdeněk LOKO Zábřeh B 1676 1
2004/2005 5 SK Přerov 1961 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2020 1
2004/2005 4 SK Přerov 1961 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 1992 0
2004/2005 3 SK Přerov 1961 Rickardt Roman A64 Valoz Grygov C 1894 1
2004/2005 2 SK Přerov 1961 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice A 2036 ½
2004/2005 1 SK Přerov 1961 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc 1924 0
2003/2004 10 SK Přerov 2072 Müller Rudolf Sigmia Olomouc 1960 0
2003/2004 9 SK Přerov 2072 Jančík Rostislav SK Prostějov B 1781 1
2003/2004 8 SK Přerov 2072 Reichl Roman Loko Zábřeh B 1822 1
2003/2004 7 SK Přerov 2072 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2190 0
2003/2004 6 SK Přerov 2072 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov 1909 1
2003/2004 5 SK Přerov 2072 Volek Karel DDM+TJ Mohelnice 1895 ½
2003/2004 4 SK Přerov 2072 Zapletal Milan TJ Unex Uničov 1955 0
2003/2004 3 SK Přerov 2072 Šobáň Jaroslav A64 Grygov C 2141 ½
2003/2004 2 SK Přerov 2072 Spurný Antonín Sokol Přemyslovice 1847 1
2003/2004 7 A64 Grygov B 2072 Firych Miroslav Slavia Kroměříž A 2029 0
2003/2004 6 A64 Grygov B 2072 Rafaja Marek MKS Holešov 1898 ½
2003/2004 5 A64 Grygov B 2072 Bernatík Lubomír SK Boršice 1881 ½
2003/2004 4 A64 Grygov B 2072 Bartoň Ondřej ŠK Šumperk 1905 ½