Hráč Malůš Petr

Malůš Petr

User Pic
Jméno: Malůš Petr
Oddíl: ŠO Kunovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1834
Elo mezinárodní: 1840
ID: 2169
FIDE ID: 303763
Rok narození: 1964
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 ŠO Kunovice A 1836 1862 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1918 1889 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠO Kunovice A 1815 1855 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1836 1856 1 soutěž
2019/2020 9 ŠO Kunovice B 1836 1862 Myška Dušan ŠK Holešov B 0 1726 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠO Kunovice B 1836 1862 Tománek Pavel SK Boršice B 1633 1688 0 soutěž
2019/2020 7 ŠO Kunovice B 1836 1862 Major Robert TJ Bojkovice A 0 1787 0 soutěž
2019/2020 6 ŠO Kunovice B 1836 1862 Machala Matěj ŠK Zlín C 1618 1632 1 soutěž
2019/2020 5 ŠO Kunovice B 1836 1855 Delgerdalai Bayarjavkhlan ŠK Staré Město F 1540 1537 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠO Kunovice B 1815 1855 ŠO TJ Zborovice A 1 soutěž
2019/2020 3 ŠO Kunovice B 1815 1855 Hora Miroslav ŠK RAPOS Sulimov A 0 1757 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠO Kunovice B 1815 1855 Polášek Libor TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1516 1561 1 soutěž
2019/2020 1 ŠO Kunovice B 1815 1855 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1769 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠO Kunovice 1820 1869 Valenta Vít ŠK Velké Losiny 2157 2129 0 soutěž
2018/2019 8 ŠO Kunovice 1831 1869 Zvardoň Petr Zbrojovka Vsetín 1995 1989 0 soutěž
2018/2019 6 ŠO Kunovice 1847 1869 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1925 1925 0 soutěž
2018/2019 5 ŠO Kunovice 1832 1866 Sremaňák Slavomír SK Podlužan Prušánky z.s. 2144 0 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠO Kunovice 1825 1866 Babula Vlastimil ŠK Staré Město B 1951 1904 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠO Kunovice 1831 1866 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov 2145 2124 0 soutěž
2018/2019 10 ŠO Kunovice B 1820 1869 Vymětal Milan ŠK Holešov B 1852 1864 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠO Kunovice B 1847 1869 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 0 1769 0 soutěž
2018/2019 4 ŠO Kunovice B 1832 1866 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1749 1799 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠO Kunovice B 1825 1866 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1927 1968 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO Kunovice B 1822 1822 Plášek Radim TJ Bojkovice 1959 1740 1 soutěž
2017/2018 10 ŠO Kunovice B 0 1773 Gabriel Lubomír ŠK Zlín-Malenovice A 2021 2056 0 soutěž
2017/2018 9 ŠO Kunovice B 0 1773 Ludvíček Josef SK Boršice B 1741 1746 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO Kunovice B 0 1773 Zajíček Radek ŠO TJ Zborovice A 1810 1824 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO Kunovice B 0 1773 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1864 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO Kunovice B 0 1773 Kokrda Vladimír ŠK Zlín C 1784 1797 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO Kunovice B 0 1773 Javor Jan TJ Vlčnov B 1840 1659 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO Kunovice B 0 1773 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1719 1750 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO Kunovice B 0 1773 Nekarda Jan ŠK Staré Město E 1632 1647 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO Kunovice B 0 1773 Trávníček Jaroslav Sokol Postoupky B 1790 1777 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO Kunovice B 0 1768 Blahynka Svatopluk TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1579 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO Kunovice A 1822 1822 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1996 1960 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO Kunovice A 0 1773 Běhunčík Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2026 2003 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO Kunovice A 0 1773 Smutek Vladimír TJ Sokol Valašská Bystřice A 1676 1649 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠO Kunovice A 0 1773 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1816 1824 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO Kunovice A 0 1773 Babula Vlastimil ŠK Staré Město C 1806 1836 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO Kunovice A 0 1768 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1728 1700 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠO Kunovice A 1785 Nevařil Jiří TJ Spartak Uherský Brod 1525 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO Kunovice A 1785 Nezdařil Radek ŠO TJ Zborovice A 1485 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠO Kunovice A 1785 Jestříbek Martin TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1519 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠO Kunovice A 1785 Hala Jaroslav TJ Vlčnov B 1668 1 soutěž
2016/2017 7 ŠO Kunovice A 1785 Plášek Radim TJ Bojkovice 1959 1755 0 soutěž
2016/2017 6 ŠO Kunovice A 1785 Charčenko Valerij Sokol Postoupky B ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO Kunovice A 1785 Drábek Pavel ŠK Zlín-Malenovice A 1505 1537 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠO Kunovice A 1785 Volčík Stanislav SK Boršice B 1759 1793 1 soutěž
2016/2017 3 ŠO Kunovice A 1785 Kunčík Petr ŠK Dolní Němčí A 1702 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO Kunovice A 1785 Nekarda Jan ŠK Staré Město E 1589 1627 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO Kunovice A 1785 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 1836 0 soutěž
2015/2016 11 ŠO Kunovice A 1785 Trubačík Josef ŠK Staré Město E 1871 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠO Kunovice A 1785 Lekeš René Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1652 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠO Kunovice A 1785 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1845 1848 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠO Kunovice A 1785 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1876 1897 1 soutěž
2015/2016 7 ŠO Kunovice A 1785 Šebela Ladislav SK Boršice B 1866 1867 1 soutěž
2015/2016 6 ŠO Kunovice A 1785 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1828 1787 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠO Kunovice A 1785 Krenedics Gregor Spartak Uherský Brod 1000 0 soutěž
2015/2016 4 ŠO Kunovice A 1785 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1834 0 soutěž
2015/2016 3 ŠO Kunovice A 1785 Valeš Josef TJ Bojkovice 1581 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠO Kunovice A 1785 Sedláček Roman Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠO Kunovice A 1785 Macura Emil TJ Vlčnov A 2004 1935 0 soutěž
2014/2015 11 ŠO Kunovice A 1786 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1801 1799 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO Kunovice A 1786 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1676 1 soutěž
2014/2015 9 ŠO Kunovice A 1786 Vávra Petr TJ Vlčnov C 1452 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠO Kunovice A 1786 Volčík Stanislav SK Boršice C 1764 1787 0 soutěž
2014/2015 7 ŠO Kunovice A 1786 Míša Stanislav TJ Polešovice 1983 1 soutěž
2014/2015 6 ŠO Kunovice A 1786 Habáník Jiří ŠK Staré Město G 1734 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠO Kunovice A 1786 Holík Miroslav TJ Mařatice 1729 1 soutěž
2014/2015 4 ŠO Kunovice A 1786 Prchla Jaromír TJ Bojkovice B 1848 0 soutěž
2014/2015 3 ŠO Kunovice A 1786 Studnička Pavel ŠK Ostrožská Nová Ves A 1604 1 soutěž
2014/2015 2 ŠO Kunovice A 1786 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1846 0 soutěž
2014/2015 1 ŠO Kunovice A 1786 Hlaváček Vladimír ŠK Staré Město H 1000 0 soutěž
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1802 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 Jaroš Vlastimil ŠK Zlín D 1930 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2016 2024 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2028 2104 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1877 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 Kozojed Vlastislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1897 1924 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 Kašík Jiří Slavia Kroměříž D 2005 2029 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1854 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1899 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 Šaňák František SK Boršice B 1871 1836 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1928 1930 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 Růčka Pavel SK Boršice C 1750 1711 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 Mrkus František ŠK Staré Město F 1701 1816 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1781 1799 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1805 1769 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 Hlúšek Pavel SK Boršice B 1927 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1972 1859 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 Donátek Kamil TJ Polešovice 1488 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1841 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž D 2023 1946 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1777 Volčík Stanislav SK Boršice C 1770 1767 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1777 Holman Radek TJ Sokol Postoupky B 1942 1894 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1777 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla B 1744 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1777 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2023 1953 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1777 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1829 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1777 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1709 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1772 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1841 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1772 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1845 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1772 Štefek Jan TJ Sokol Postoupky B 1663 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1772 Churý Petr TJ Polešovice 1780 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1772 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1835 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1772 Major Robert TJ Bojkovice A 1844 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1772 Šebela Ladislav SK Boršice C 1828 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1772 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1736 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1772 Esterka Jan TJ Vlčnov A 1833 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1787 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1818 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1787 Hora Miroslav TJ Sokol Kvasice 1753 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1787 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1853 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1787 Náplava Pavel SK Boršice C 1914 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1787 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1475 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1787 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1779 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1787 Šácha Milan ŠO Kunovice A 1765 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1787 Batka Miroslav TJ Mařatice 1752 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1787 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky B 1967 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky B 1964 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1844 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 Holík Miroslav TJ Mařatice 1637 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1784 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1803 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky C 1647 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 Číhal František ŠK Staré Město F 1845 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 Kucián Miloš Dům Kultury Kroměříž 1722 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1793 1 soutěž
2007/2008 9 Loko Uherský Ostroh 1777 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2093 ½ soutěž
2007/2008 7 Loko Uherský Ostroh 1777 Horsák Antonín ŠK Staré Město D 1874 0 soutěž
2007/2008 6 Loko Uherský Ostroh 1777 Zicháček Libor MKS Holešov B 2029 0 soutěž
2007/2008 4 Loko Uherský Ostroh 1777 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. 1937 0 soutěž
2007/2008 2 Loko Uherský Ostroh 1777 Butula Miroslav Slavia Kroměříž B 2012 ½ soutěž
2007/2008 1 Loko Uherský Ostroh 1777 Věžník Petr TJ Sokol Postoupky 1901 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ Loko Uh. Ostroh 1785 Kocián Miroslav ŠK Zlin D 2008 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Loko Uh. Ostroh 1785 Javor Jan TJ Vlčnov 1803 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Loko Uh. Ostroh 1785 Ambros Zdenek TJ Rožnov pod Radh. 1849 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Loko Uh. Ostroh 1785 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město D 1976 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Loko Uh. Ostroh 1785 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1970 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Loko Uh. Ostroh 1785 Piskač Ondřej MKS Holešov B 1806 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Loko Uh. Ostroh 1785 Štverák Milan ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Loko Uh. Ostroh 1785 Omelka Roman ŠK Staré Město C 2058 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Loko Uh. Ostroh 1785 Marek Jiří ŠK Staré Město E 1811 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Loko Uh. Ostroh 1785 Kašpárek Radoslav Fatra-Slavia Napajedla 1710 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Loko Uherský Ostroh 1799 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2050 0 soutěž
2005/2006 11 LOKO Uherský Ostroh B 1799 Martišek Jiří TJ Sokol Postoupky 1879 0 soutěž
2005/2006 10 LOKO Uherský Ostroh B 1799 Skalka Josef SK Boršice B 1892 1 soutěž
2005/2006 9 LOKO Uherský Ostroh B 1799 Číhal František ŠK Staré Město E 1818 1 soutěž
2005/2006 8 LOKO Uherský Ostroh B 1799 Krča Milan ŠK Staré Město D 2025 0 soutěž
2005/2006 7 LOKO Uherský Ostroh B 1799 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1818 0 soutěž
2005/2006 6 LOKO Uherský Ostroh B 1799 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov 1762 0 soutěž
2005/2006 4 LOKO Uherský Ostroh B 1799 Partyš Petr ŠK Staré Město C 2023 0 soutěž
2005/2006 3 LOKO Uherský Ostroh B 1799 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice 1755 1 soutěž
2005/2006 2 LOKO Uherský Ostroh B 1799 Náplava Michal TJ Polešovice 1677 ½ soutěž
2005/2006 1 LOKO Uherský Ostroh B 1799 Vidlář Pavel TJ Napajedla 1868 0 soutěž