Hráč Mlčák Viktor

Mlčák Viktor

User Pic
Jméno: Mlčák Viktor
Oddíl: Šachový klub Olomouc z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1785
Elo mezinárodní: 1770
ID: 2768
FIDE ID: 320064
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 2 STAV-IZOL ISO A 1770 1785 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1906 1924 0 soutěž
2020/2021 1 STAV-IZOL ISO Olomouc 1783 1794 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice 1671 1706 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Olomouc B 1794 1868 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1852 1849 0 soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Olomouc C 1794 1811 Urbánek Jaroslav Sigmia Olomouc C 0 1514 1 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Olomouc C 1794 1811 Spurný Ladislav ŠK Šternberk B 1684 1671 1 soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Olomouc C 1794 1811 TJ Tatran Litovel D 1 soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Olomouc C 1794 1868 Telařík Radek ŠK Bohuňovice B 1863 1916 0 soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Olomouc C 1794 1868 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice C 0 1591 ½ soutěž
2019/2020 2 Šachový klub Olomouc C 1794 1868 Skula Milan A64 Grygov D 1601 1785 ½ soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Olomouc C 1794 1868 Kašpárek Jiří Šachový klub Olomouc D 1758 1768 ½ soutěž
2019/2020 9 Šachový klub Olomouc 1794 1811 Vraspír Petr ŠK Jeseník 1779 1832 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Olomouc A 1858 1906 Trávníček Vladimír Sokol Přemyslovice A 1918 1932 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Olomouc A 1867 1906 Kolář Jan ŠK Jeseník A 1758 1708 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Olomouc A 1867 1906 Vodák Rostislav ŠK Velké Losiny B 2032 2045 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Olomouc A 1918 1906 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1872 1890 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Olomouc A 1918 1906 Jiříček Jakub Sokol Skalička A 1926 1944 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Olomouc A 1917 1922 Musil Vítězslav A64 PřF Olomouc 1944 1961 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Olomouc A 1939 1922 Maďar Vladimír ŠK Šternberk 1728 1722 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Olomouc A 1939 1922 Stratil Petr ŠK 1921 Zábřeh 2046 2053 0 soutěž
2017/2018 11 AŠK Olomouc B 1937 1933 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2009 1986 ½ soutěž
2017/2018 9 AŠK Olomouc B 1950 1933 Švéda Jiří Uničov 1836 1884 0 soutěž
2017/2018 8 AŠK Olomouc B 1939 1933 Pavel Richard Rošáda Prostějov 1899 1915 1 soutěž
2017/2018 7 AŠK Olomouc B 1939 1933 Doležel Jaromír ŠK Zábřeh 2010 2023 ½ soutěž
2017/2018 6 AŠK Olomouc B 1942 1933 Telařík Radek ŠK Šternberk 1834 1852 ½ soutěž
2017/2018 5 AŠK Olomouc B 1942 1933 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 0 1819 0 soutěž
2017/2018 4 AŠK Olomouc B 1950 1933 Musil Vítězslav A64 Grygov B 1995 1966 0 soutěž
2017/2018 3 AŠK Olomouc B 1950 1933 Doležel Jiří Velké Losiny B 1881 1921 1 soutěž
2017/2018 2 AŠK Olomouc B 1950 1933 Kašparovský Petr TJ SOKOL Přemyslovice 1925 1964 0 soutěž
2017/2018 1 AŠK Olomouc B 1949 1938 Müller Michal Zlaté Hory 1734 1757 1 soutěž
2015/2016 10 AŠK DA Olomouc A 1974 1938 Chytil Petr TJ Sokol Velké Losiny B 1790 1815 0 soutěž
2015/2016 9 AŠK DA Olomouc A 1974 1938 Wrobel Maciej TJ Zlaté Hory 2027 0 soutěž
2015/2016 7 AŠK DA Olomouc A 1974 1938 Vaculka Pavel ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 1 soutěž
2015/2016 5 AŠK DA Olomouc A 1974 1938 Reichmann Pavel TJ Sokol Šumperk A 1771 1763 1 soutěž
2015/2016 4 AŠK DA Olomouc A 1974 1938 Orava Milan TJ Sokol Skalička 1899 1943 1 soutěž
2015/2016 3 AŠK DA Olomouc A 1974 1938 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice A 2004 2079 ½ soutěž
2014/2015 11 AŠK DA Olomouc B 1991 1990 Hájek Zdeněk T. J. Sokol Přemyslovice B 1932 1906 1 soutěž
2014/2015 8 AŠK DA Olomouc B 1991 1990 Ďatel Oldřich T. J. Sokol Tovačov 1745 1 soutěž
2014/2015 7 AŠK DA Olomouc B 1991 1990 Jemelka Jan Spartak Přerov 1994 1982 ½ soutěž
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc B 1991 1990 Přikrylová Iva ŠK Vinary 1770 0 soutěž
2014/2015 5 AŠK DA Olomouc B 1991 1990 Krejsa David SK Junior Prostějov 1768 1604 1 soutěž
2014/2015 4 AŠK DA Olomouc B 1991 1990 Šeiner Jiří T. J. Sokol Hranice 1793 1 soutěž
2014/2015 3 AŠK DA Olomouc B 1991 1990 Fiala Jiří SK Prostějov B 1957 1928 0 soutěž
2014/2015 2 AŠK DA Olomouc B 1991 1990 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 0 soutěž
2014/2015 1 AŠK DA Olomouc B 1991 1990 Mikulka Jan ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1885 1 soutěž
2014/2015 10 AŠK DA Olomouc 1991 1990 Vopatová Nicola Velké Losiny B 1778 1757 ½ soutěž
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc 1991 1990 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1907 1832 1 soutěž
2014/2015 4 AŠK DA Olomouc 1991 1990 Čížek Petr T.J.Sokol Šumperk 1952 1931 ½ soutěž
2014/2015 3 AŠK DA Olomouc 1991 1990 Hradský Aleš SK Prostějov 1792 1868 0 soutěž
2014/2015 1 AŠK DA Olomouc 1991 1990 Motlíček Petr TJ Zlaté Hory 1695 ½ soutěž
2013/2014 4 Agentura Garde Calcio Olomouc 2022 2019 Rakús Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2177 2160 0 soutěž
2013/2014 10 AŠK DA Olomouc 2022 2019 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2019 2008 0 soutěž
2013/2014 9 AŠK DA Olomouc 2022 2019 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2142 2133 ½ soutěž
2013/2014 8 AŠK DA Olomouc 2022 2019 Šuba Miroslav ŠK Šternberk 1792 1 soutěž
2013/2014 7 AŠK DA Olomouc 2022 2019 Alfimov Igor A64 PřF Olomouc 2008 2021 0 soutěž
2013/2014 6 AŠK DA Olomouc 2022 2019 Chytil Petr Sokol Velké Losiny B 1719 1739 1 soutěž
2013/2014 5 AŠK DA Olomouc 2022 2019 Petr Jiří Spartak Přerov 1913 1956 0 soutěž
2013/2014 4 AŠK DA Olomouc 2022 2019 Popelka Josef Sokol Přemyslovice 2024 2034 0 soutěž
2013/2014 1 AŠK DA Olomouc 2022 2019 Navrátil Jiří ŠK DUE POP Uničov 2071 2074 ½ soutěž
2012/2013 11 AŠK DA Olomouc 2022 1993 Dosoudil Bedřich ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1813 1 soutěž
2012/2013 9 AŠK DA Olomouc 2022 1993 Bednář Martin TJ Sokol Skalička B 1763 1777 1 soutěž
2012/2013 7 AŠK DA Olomouc 2022 1993 Fiala Jiří SK Prostějov B 1994 1942 1 soutěž
2012/2013 5 AŠK DA Olomouc 2022 1993 Gerych Jan GARDE Calcio Olomouc B 2046 1993 1 soutěž
2012/2013 4 AŠK DA Olomouc 2022 1993 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1782 1 soutěž
2012/2013 3 AŠK DA Olomouc 2022 1993 Kocmel Rostislav SK Junior A 1740 1739 1 soutěž
2012/2013 2 AŠK DA Olomouc 2022 1993 Štec František SK Přerov 2026 1967 ½ soutěž
2011/2012 11 AŠK DA Olomouc 2022 1984 Fiala Jiří SK Prostějov B 2003 1930 1 soutěž
2011/2012 5 AŠK DA Olomouc 2022 1984 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1580 1 soutěž
2011/2012 4 AŠK DA Olomouc 2022 1984 Řihošek Vladimír TJ Sokol Tovačov 1719 1 soutěž
2011/2012 2 AŠK DA Olomouc 2022 1984 Hrabal Michal A64 PřF UP Olomouc 2046 2048 0 soutěž
2011/2012 1 AŠK DA Olomouc 2022 1984 Hejnar Petr GARDE Calcio Olomouc B 1860 1 soutěž
2010/2011 8 AŠK DA Olomouc 2038 Fiala Vlastimil Garde Calcio Olomouc 2089 0 soutěž
2010/2011 7 AŠK DA Olomouc 2038 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice 1746 0 soutěž
2010/2011 5 AŠK DA Olomouc 2038 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1954 0 soutěž
2010/2011 4 AŠK DA Olomouc 2038 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2279 0 soutěž
2010/2011 3 AŠK DA Olomouc 2038 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2067 1 soutěž
2010/2011 2 AŠK DA Olomouc 2038 Novosák Jiří A64 PřF UP Olomouc 2307 ½ soutěž
2010/2011 1 AŠK DA Olomouc 2038 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1957 ½ soutěž
2009/2010 10 AŠK Olomouc B 2085 Mikulka Jan ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1818 0 soutěž
2009/2010 9 AŠK Olomouc B 2085 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice B 1956 0 soutěž
2009/2010 8 AŠK Olomouc B 2085 Holka Miroslav TJ Sokol Hranice 1908 1 soutěž
2009/2010 7 AŠK Olomouc B 2085 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička B 1912 ½ soutěž
2009/2010 6 AŠK Olomouc B 2085 Kolašín Jan A64 DDM Olomouc 1982 0 soutěž
2009/2010 5 AŠK Olomouc B 2085 Koudelka Ctirad SK ROŠÁDA Prostějov B 1790 1 soutěž
2009/2010 4 AŠK Olomouc B 2085 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc B 1889 1 soutěž
2009/2010 3 AŠK Olomouc B 2085 Filouš Jiří Spartak Přerov B 1717 ½ soutěž
2009/2010 1 AŠK Olomouc B 2085 Čechál Martin SK Přerov 2001 0 soutěž
2009/2010 11 AŠK DA Olomouc 2085 Fiala Jiří GARDE Calcio Olomouc 1929 1 soutěž
2009/2010 4 AŠK DA Olomouc 2085 Jemelka Jan Spartak Přerov 2006 1 soutěž
2009/2010 3 AŠK DA Olomouc 2085 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1808 ½ soutěž
2009/2010 1 AŠK DA Olomouc 2085 Volek Karel DDM&TJ Mohelnice 1930 0 soutěž
2008/2009 11 AŠK DA Olomouc 2060 Kapusta Petr ŠK Staré Město B 2084 ½ soutěž
2008/2009 10 AŠK DA Olomouc 2060 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2103 1 soutěž
2008/2009 5 AŠK DA Olomouc 2060 Říha Otmar ŠK DURAS BVK Královo Pole C 1947 1 soutěž
2008/2009 4 AŠK DA Olomouc 2060 Ciprys David Tatran Poštorná 2047 1 soutěž
2008/2009 3 AŠK DA Olomouc 2060 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2048 0 soutěž
2008/2009 1 AŠK DA Olomouc 2060 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 2062 1 soutěž
2008/2009 11 AŠK DA Olomouc B 2060 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1872 1 soutěž
2008/2009 10 AŠK DA Olomouc B 2060 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2019 1 soutěž
2008/2009 7 AŠK DA Olomouc B 2060 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1830 0 soutěž
2007/2008 6 Sigmia Olomouc 2068 Kočí Slavomír ŠK Sokol Šumperk A 1903 1 soutěž
2007/2008 5 Sigmia Olomouc 2068 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1678 1 soutěž
2007/2008 3 Sigmia Olomouc 2068 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc 1923 1 soutěž
2007/2008 11 AŠK DA Olomouc 2068 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2031 0 soutěž
2007/2008 10 AŠK DA Olomouc 2068 Sochor Stanislav A64 PROCLIENT Grygov B 2117 1 soutěž
2007/2008 9 AŠK DA Olomouc 2068 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2093 0 soutěž
2007/2008 8 AŠK DA Olomouc 2068 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2162 ½ soutěž
2007/2008 7 AŠK DA Olomouc 2068 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná 1963 ½ soutěž
2007/2008 5 AŠK DA Olomouc 2068 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2005 0 soutěž
2007/2008 1 AŠK DA Olomouc 2068 Trávníček Petr Tatran Litovel B 2096 0 soutěž
2006/2007 9 AŠK DA Olomouc 1988 Svítek Jiří ŠK SK Zlín B 2073 0 soutěž
2006/2007 6 AŠK DA Olomouc 1988 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 1991 0 soutěž
2006/2007 5 AŠK DA Olomouc 1988 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2064 0 soutěž
2006/2007 4 AŠK DA Olomouc 1988 Partyš Petr SK Boršice 1978 1 soutěž
2006/2007 3 AŠK DA Olomouc 1988 Balážec Ludovít ŠK SK Zlín C 2014 1 soutěž
2006/2007 2 AŠK DA Olomouc 1988 Musil Vítězslav A64 Grygov B 2052 1 soutěž
2006/2007 1 AŠK DA Olomouc 1988 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2168 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Sigmia Olomouc 1988 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1949 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Sigmia Olomouc 1988 Volek Karel DDM&TJ Mohelnice 1899 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Sigmia Olomouc 1988 Sýkora Jan SK Prostějov B 2026 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Sigmia Olomouc 1988 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1885 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Sigmia Olomouc 1988 Dosoudil Miroslav ŠK Šternberk 1993 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Sigmia Olomouc 1988 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc 1938 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Sigmia Olomouc 1988 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov 1871 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Sigmia Olomouc 1988 Sohr Vladimír ŠK Sokol Šumperk 2116 0 soutěž
2005/2006 11 AŠK DA Olomouc 1988 Jančík Rostislav SK Prostějov B 1822 0 soutěž
2005/2006 10 AŠK DA Olomouc 1988 Volek Karel DDM+TJ Mohelnice 1943 ½ soutěž
2005/2006 9 AŠK DA Olomouc 1988 Lukša Zdeněk SK Přerov 1943 0 soutěž
2005/2006 8 AŠK DA Olomouc 1988 Reichl Roman LOKO Zábřeh B 1833 1 soutěž
2005/2006 7 AŠK DA Olomouc 1988 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1961 1 soutěž
2005/2006 6 AŠK DA Olomouc 1988 Pavlík Petr ŠK Šternberk 2020 ½ soutěž
2005/2006 5 AŠK DA Olomouc 1988 Vysloužil Lukáš A64 Grygov C 1883 1 soutěž
2005/2006 4 AŠK DA Olomouc 1988 Smékal Zdeněk ŠK Sigmia Olomouc 1918 1 soutěž
2005/2006 3 AŠK DA Olomouc 1988 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1946 0 soutěž
2005/2006 2 AŠK DA Olomouc 1988 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1970 1 soutěž
2005/2006 1 AŠK DA Olomouc 1988 Kočí Slavomír ŠK Šumperk 1901 0 soutěž
2004/2005 11 AŠK DA Olomouc 1951 Závůrka Roman SK Prostějov 2090 0 soutěž
2004/2005 10 AŠK DA Olomouc 1951 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1964 1 soutěž
2004/2005 8 AŠK DA Olomouc 1951 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 2023 ½ soutěž
2004/2005 7 AŠK DA Olomouc 1951 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2053 ½ soutěž
2004/2005 6 AŠK DA Olomouc 1951 Vymětalík Ivo Tatran Litovel C 1919 0 soutěž
2004/2005 5 AŠK DA Olomouc 1951 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh B 2088 1 soutěž
2004/2005 4 AŠK DA Olomouc 1951 Čechál Martin SK Přerov 1981 0 soutěž
2004/2005 3 AŠK DA Olomouc 1951 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice A 2094 1 soutěž
2004/2005 2 AŠK DA Olomouc 1951 Jančík Rostislav TJ Sokol Přemyslovice B 1795 1 soutěž
2004/2005 1 AŠK DA Olomouc 1951 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2100 1 soutěž
2003/2004 10 AŠK DA Olomouc 1933 Koryčánek Jaromír Loko Zábřeh B 1899 ½ soutěž
2003/2004 9 AŠK DA Olomouc 1933 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1890 1 soutěž
2003/2004 8 AŠK DA Olomouc 1933 Šlechta Ladislav Spartak Přerov 1953 1 soutěž
2003/2004 7 AŠK DA Olomouc 1933 Glöckner Jaromír DDM+TJ Mohelnice 1892 0 soutěž
2003/2004 6 AŠK DA Olomouc 1933 Zapletal Jiří TJ Unex Uničov 2203 0 soutěž
2003/2004 5 AŠK DA Olomouc 1933 Diviš Josef A64 Grygov C 2105 ½ soutěž
2003/2004 4 AŠK DA Olomouc 1933 Ševčík Josef Sokol Přemyslovice 1650 0 soutěž
2003/2004 3 AŠK DA Olomouc 1933 Robenek Jiří ŠK Jeseník 1718 1 soutěž
2003/2004 2 AŠK DA Olomouc 1933 Sýkora Jan SK Prostějov B 2025 1 soutěž
2003/2004 1 AŠK DA Olomouc 1933 Mikulka Jan Sigmia Olomouc 1824 1 soutěž