Hráč Neděla Vlastimil

Neděla Vlastimil

User Pic
Jméno: Neděla Vlastimil
Oddíl: TJ Slovan Havířov
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2299
Elo mezinárodní: 2313
ID: 24
FIDE ID: 303259
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 SK Slavia Orlová 2313 2299 Jirásek Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 2249 2224 ½
2018/2019 3 SK Slavia Orlová 2311 2299 Bureš Jaroslav Jezdci Jundrov 2395 2401 1
2018/2019 2 SK Slavia Orlová 2311 2299 Chytilek Roman TŽ Třinec 2334 2337 ½
2018/2019 1 SK Slavia Orlová 2308 2299 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 0 ½
2018/2019 4 TJ Slovan Havířov 2313 2299 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "B" 2272 2292 1
2018/2019 3 TJ Slovan Havířov 2311 2299 Rakús Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2233 2232 ½
2018/2019 2 TJ Slovan Havířov 2311 2299 Berezjuk Sergej TJ Sokol Dobrá 2417 2387 0
2018/2019 1 TJ Slovan Havířov 2308 2299 Murdzia Piotr Slavoj Poruba "B" 2410 0 ½
2017/2018 11 TŽ Třinec 2307 2321 Rakús Pavel KVS Ekodivize Opava 2233 2225 ½
2017/2018 10 TŽ Třinec 2314 2321 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno A 2174 2183 ½
2017/2018 9 TŽ Třinec 2314 2321 Sluka Radek Agentura 64 Grygov 2307 2332 0
2017/2018 8 TŽ Třinec 2321 2321 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic 2406 2406 0
2017/2018 7 TŽ Třinec 2321 2321 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2334 2316 ½
2017/2018 6 TŽ Třinec 2325 2321 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2270 2249 ½
2017/2018 5 TŽ Třinec 2325 2321 Húsek Martin ŠK Staré Město 2182 2154 1
2017/2018 4 TŽ Třinec 2314 2321 Kožúšek Daniel Panda Rychnov nad Kněžnou A 2250 2284 0
2017/2018 3 TŽ Třinec 2314 2321 Wiewiora Eneasz Slavoj Český Těšín 2325 0 0
2017/2018 2 TŽ Třinec 2314 2321 Pala Vladimír Šachy Hošťálková 2233 2200 1
2017/2018 1 TŽ Třinec 2322 2315 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2329 2298 1
2017/2018 11 TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 Bureš Martin Baník Havířov "A" 2089 2096 ½
2017/2018 9 TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 Nábělek Marek ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2260 2264 ½
2017/2018 8 TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 Kula Dominik TJ Sokol Dobrá „A“ 2203 2160 ½
2017/2018 7 TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 ½
2017/2018 6 TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 Kubicka Anna Šachový klub Karviná 0
2017/2018 5 TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc "A" 2139 2136 1
2017/2018 4 TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 ½
2017/2018 3 TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 Koziol Kamil ŠK Slavoj Poruba "B" 2262 0
2017/2018 2 TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 Hladík Oto Labortech Ostrava "B" 2191 2204 1
2017/2018 1 TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 Butkiewicz Lukasz TJ Sokol Vrbno p/P 2445 2408 1
2016/2017 11 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2261 2253 1
2016/2017 10 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba "B" 2291 2295 ½
2016/2017 9 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Nábělek Marek ŠK TJ Dolní Benešov 2260 2264 ½
2016/2017 8 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Lys Josef Sokol Dobrá 2138 2189 1
2016/2017 7 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2045 2059 1
2016/2017 6 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "B" 2260 2254 ½
2016/2017 5 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Stratil Ladislav TJ Sokol Velké Losiny 2350 2350 0
2016/2017 4 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Luch Michal Sokol Vrbno p/P 2445 2387 ½
2016/2017 3 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Mroziak Maciej Šachový klub Karviná 2306 ½
2016/2017 2 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 ½
2016/2017 1 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2366 2339 0
2016/2017 11 TŽ Třinec 2329 2342 Seidl Štěpán ŠK Gordic Jihlava 2233 2228 ½
2016/2017 10 TŽ Třinec 2329 2342 Pacl Václav Baník Havířov 2115 2132 ½
2016/2017 9 TŽ Třinec 2329 2342 Sluka Radek Agentura 64 Grygov 2343 2319 ½
2016/2017 8 TŽ Třinec 2329 2342 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2262 2237 ½
2016/2017 7 TŽ Třinec 2329 2342 Kačírek Petr Region Panda 2283 2286 1
2016/2017 6 TŽ Třinec 2329 2342 Bednařík Josef ŠK Zlín 2090 2140 ½
2016/2017 5 TŽ Třinec 2329 2342 Bažant Petr ŠK Staré Město 2332 2340 0
2016/2017 4 TŽ Třinec 2329 2342 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2342 2343 0
2016/2017 3 TŽ Třinec 2329 2342 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 ½
2016/2017 2 TŽ Třinec 2329 2342 Břečka Ivan TJ Ostrava 2317 2320 1
2016/2017 1 TŽ Třinec 2329 2342 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 1
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 Burdalev Kirill Lokomotiva Brno "A" 2351 ½
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 Walek Milan TJ Ostrava "A" 2325 2315 ½
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 Paszewski Mateusz ŠK Zlín "A" 2218 1
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město "A" 2372 2412 1
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 Sabol Marian TJ Štefanydes Polička 2337 2337 0
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 Blahynka Martin Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 0
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 Piesik Piotr Beskydská šachová škola F-M "B" 2289 1
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 Lanč Alois Slavia Kroměříž "A" 2329 2403 0
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 ½
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 Lys Josef ŠK Karviná "A" 2138 2189 1
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 ½
2015/2016 11 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2312 ½
2015/2016 10 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Nábělek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2260 2264 ½
2015/2016 9 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Langner Ladislav TŽ Třinec "B" 2366 2339 ½
2015/2016 8 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 ½
2015/2016 7 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Jakubiec Edyta Labortech Ostrava "B" 2189 2184 ½
2015/2016 6 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2157 2144 1
2015/2016 5 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 0
2015/2016 4 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 1
2015/2016 3 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Mudrák Josef Sokol Hošťálková 2298 2295 1
2015/2016 2 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Wiewiora Eneasz Slavoj Český Těšín 2290 ½
2015/2016 1 TJ Slovan Havířov 2329 2342 Bažant Petr ŠK Staré Město "B" 2256 2248 ½
2014/2015 11 SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 Kratochvíl Josef Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 1
2014/2015 10 SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 Sosna Jan ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 ½
2014/2015 9 SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 ½
2014/2015 8 SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 Klíma Lukáš Slavia Kroměříž „A“ 2341 2336 1
2014/2015 7 SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 Sluka Radek Agentura 64 Grygov „A“ 2319 2332 0
2014/2015 6 SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 Roubalík Jakub ŠK Zlín „A“ 2366 2364 0
2014/2015 5 SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 Šmajzr Martin Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2188 2189 ½
2014/2015 3 SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 Semenova Elena ŠK Duras BVK „B“ 2227 1
2014/2015 2 SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava "A" 2362 2373 1
2014/2015 1 SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 Piesik Piotr Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2259 ½
2014/2015 11 TJ Slovan Havířov 2312 2308 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 ½
2014/2015 10 TJ Slovan Havířov 2312 2308 Lys Josef Sokol Dobrá 2204 2212 1
2014/2015 9 TJ Slovan Havířov 2312 2308 Rabatin Jakub TJ Ostrava "A" 2226 2231 0
2014/2015 8 TJ Slovan Havířov 2312 2308 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 1
2014/2015 7 TJ Slovan Havířov 2312 2308 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2278 2335 ½
2014/2015 6 TJ Slovan Havířov 2312 2308 Sluka Radek Agentura 64 Grygov "B" 2319 2332 ½
2014/2015 5 TJ Slovan Havířov 2312 2308 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2282 2256 ½
2014/2015 4 TJ Slovan Havířov 2312 2308 Michenka Jozef Baník Havířov 2310 2310 ½
2014/2015 3 TJ Slovan Havířov 2312 2308 Beil Zdeněk Tatran Litovel "B" 2195 2172 ½
2014/2015 2 TJ Slovan Havířov 2312 2308 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2336 1
2014/2015 1 TJ Slovan Havířov 2312 2308 Szwed Jacek ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2375 0
2013/2014 5 TJ Slovan Havírov "D" 2304 2287 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1980 1980 1
2013/2014 1 TJ Slovan Havírov "D" 2304 2287 Zimniok Lubomír ŠK Karviná "C" 2153 2124 1
2013/2014 11 TŽ Třinec "B" 2304 2287 Tauš Martin TJ VOKD Poruba 2119 2113 1
2013/2014 10 TŽ Třinec "B" 2304 2287 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2181 2194 ½
2013/2014 9 TŽ Třinec "B" 2304 2287 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "B" 2199 2194 1
2013/2014 8 TŽ Třinec "B" 2304 2287 Roubalík Jakub ŠK Zlín "B" 2329 2346 1
2013/2014 7 TŽ Třinec "B" 2304 2287 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2281 2335 ½
2013/2014 6 TŽ Třinec "B" 2304 2287 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2187 2180 ½
2013/2014 5 TŽ Třinec "B" 2304 2287 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2274 2278 1
2013/2014 4 TŽ Třinec "B" 2304 2287 Michenka Jozef Baník Havířov "A" 2371 2362 ½
2013/2014 2 TŽ Třinec "B" 2304 2287 Biolek Richard A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2419 2420 ½
2013/2014 10 TŽ Třinec 2304 2287 Krejčí Jan ANCORA Tatran Litovel 2153 2156 ½
2013/2014 9 TŽ Třinec 2304 2287 Lys Josef ŠK Karviná 2192 2210 0
2013/2014 7 TŽ Třinec 2304 2287 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 0
2013/2014 6 TŽ Třinec 2304 2287 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2369 2360 ½
2013/2014 5 TŽ Třinec 2304 2287 Petrová Kristýna ŠK ERA Poštovní spořitelna 2237 2268 1
2013/2014 4 TŽ Třinec 2304 2287 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov 2306 2299 ½
2013/2014 3 TŽ Třinec 2304 2287 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 ½
2012/2013 10 TJ Studénka "A" 2299 2283 Karhánek Pavel VOKD Poruba "C" 2120 2079 ½
2012/2013 8 TJ Studénka "A" 2299 2283 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 1
2012/2013 7 TJ Studénka "A" 2299 2283 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1929 1947 1
2012/2013 6 TJ Studénka "A" 2299 2283 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2013 1
2012/2013 5 TJ Studénka "A" 2299 2283 Lýsek Lukáš ŠK Petřvald "A" 1814 1
2012/2013 4 TJ Studénka "A" 2299 2283 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1966 1980 1
2012/2013 3 TJ Studénka "A" 2299 2283 Mayerhofer Horst TJ Mariánské Hory "B" 2051 2063 1
2012/2013 1 TJ Studénka "A" 2299 2283 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2020 0
2012/2013 11 TŽ Třinec 2299 2283 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2377 2379 ½
2012/2013 9 TŽ Třinec 2299 2283 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 ½
2012/2013 8 TŽ Třinec 2299 2283 Cífka Stanislav AD Mahrla Praha 2409 2409 ½
2012/2013 6 TŽ Třinec 2299 2283 Roško Luboš Rapid Pardubice 2311 2303 ½
2012/2013 5 TŽ Třinec 2299 2283 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 0
2012/2013 3 TŽ Třinec 2299 2283 Zawadski Stanislaw A64 VALOZ Grygov 2432 2424 ½
2012/2013 2 TŽ Třinec 2299 2283 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 ½
2012/2013 1 TŽ Třinec 2299 2283 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2463 2461 ½
2011/2012 11 TŽ Třinec 2322 2310 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava B 2192 2198 ½
2011/2012 9 TŽ Třinec 2322 2310 Navrátil Jiří Tatran Litovel B 2047 2017 1
2011/2012 8 TŽ Třinec 2322 2310 Uřičář Jakub ŠK Staré Město 2212 2237 ½
2011/2012 7 TŽ Třinec 2322 2310 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny B 2289 2280 0
2011/2012 6 TŽ Třinec 2322 2310 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2252 2257 ½
2011/2012 5 TŽ Třinec 2322 2310 Fiala Václav ŠK Zlín B 2163 2187 0
2011/2012 4 TŽ Třinec 2322 2310 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2231 2221 1
2011/2012 3 TŽ Třinec 2322 2310 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2206 2233 1
2011/2012 2 TŽ Třinec 2322 2310 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2286 2282 ½
2011/2012 1 TŽ Třinec 2322 2310 Olšarová Karolína Slavia Orlová 2176 2280 ½
2011/2012 11 Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2526 2474 0
2011/2012 10 Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 Sasikiran Krishnan 1. Novoborský ŠK 2689 0
2011/2012 9 Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 ½
2011/2012 8 Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 0
2011/2012 7 Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 2371 1
2011/2012 6 Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2314 2340 1
2011/2012 4 Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2289 2280 0
2011/2012 3 Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 0
2011/2012 2 Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2294 2295 0
2011/2012 1 Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 0
2010/2011 11 Slavoj Ostrava - Poruba 2334 Kratochvíl Josef SK Gordic 2234 1
2010/2011 8 Slavoj Ostrava - Poruba 2334 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2408 0
2010/2011 7 Slavoj Ostrava - Poruba 2334 Roubalík Jakub SK Zlin B 2275 1
2010/2011 6 Slavoj Ostrava - Poruba 2334 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2268 ½
2010/2011 5 Slavoj Ostrava - Poruba 2334 Vymazal Bronislav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2355 1
2010/2011 4 Slavoj Ostrava - Poruba 2334 Helis Tadeusz Slavia Orlova 2277 ½
2010/2011 2 Slavoj Ostrava - Poruba 2334 Vesselovsky Serguei Jakl Karvina 2349 0
2010/2011 1 Slavoj Ostrava - Poruba 2334 Bažant Petr SK Stare Mesto 2392 ½
2010/2011 11 TŽ Třinec 2334 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2410 ½
2010/2011 10 TŽ Třinec 2334 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2408 0
2010/2011 9 TŽ Třinec 2334 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 ½
2010/2011 8 TŽ Třinec 2334 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2317 0
2010/2011 7 TŽ Třinec 2334 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2417 ½
2010/2011 6 TŽ Třinec 2334 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2391 0
2010/2011 5 TŽ Třinec 2334 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2422 0
2010/2011 4 TŽ Třinec 2334 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2529 ½
2010/2011 3 TŽ Třinec 2334 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2343 0
2010/2011 2 TŽ Třinec 2334 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2365 0
2010/2011 1 TŽ Třinec 2334 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 1
2009/2010 11 TŽ Třinec 2355 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2446 ½
2009/2010 10 TŽ Třinec 2355 Buchníček Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2337 0
2009/2010 9 TŽ Třinec 2355 Zawadski Stanislaw A64 VALOZ Grygov 2408 ½
2009/2010 8 TŽ Třinec 2355 Velička Petr ŠK Geofin Ostrava 2480 ½
2009/2010 7 TŽ Třinec 2355 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2549 ½
2009/2010 6 TŽ Třinec 2355 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2441 0
2009/2010 5 TŽ Třinec 2355 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2527 ½
2009/2010 4 TŽ Třinec 2355 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 0
2009/2010 3 TŽ Třinec 2355 Kovář Vojtěch TJ Bohemians Praha 2347 1
2009/2010 2 TŽ Třinec 2355 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2320 ½
2009/2010 1 TŽ Třinec 2355 Heberla Bartolomiej SAGINA Pardubice 2515 0
2009/2010 11 ŠK Slavoj Poruba 2355 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2343 1
2009/2010 10 ŠK Slavoj Poruba 2355 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2297 1
2009/2010 9 ŠK Slavoj Poruba 2355 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2247 ½
2009/2010 8 ŠK Slavoj Poruba 2355 Helis Tadeusz SK Slavia Orlová 2288 ½
2009/2010 7 ŠK Slavoj Poruba 2355 Břečka Ivan TJ Mittal Ostrava 2326 0
2009/2010 5 ŠK Slavoj Poruba 2355 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2277 1
2009/2010 4 ŠK Slavoj Poruba 2355 Olšar Jaroslav Jakl Karvina 2270 ½
2009/2010 3 ŠK Slavoj Poruba 2355 Krajina Aleš ŠK Labortech Ostrava 2204 ½
2009/2010 2 ŠK Slavoj Poruba 2355 Worek Joanna TŽ Třinec B 2234 ½
2009/2010 1 ŠK Slavoj Poruba 2355 Bažant Petr ŠK Staré Město 2304 0
2008/2009 11 ŠK GEOFIN Ostrava 2336 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2251 ½
2008/2009 10 ŠK GEOFIN Ostrava 2336 Juřek Josef A64 VALOZ Grygov 2354 ½
2008/2009 9 ŠK GEOFIN Ostrava 2336 Mirumian Vigen RC Sport Pardubice 2508 0
2008/2009 8 ŠK GEOFIN Ostrava 2336 Kuba Jindřich Space" Poštovní spořitelna" 2247 1
2008/2009 7 ŠK GEOFIN Ostrava 2336 Sikora Jan TŽ Třinec A 2241 1
2008/2009 6 ŠK GEOFIN Ostrava 2336 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec B 2077 1
2008/2009 5 ŠK GEOFIN Ostrava 2336 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2294 1
2008/2009 4 ŠK GEOFIN Ostrava 2336 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2439 0
2008/2009 3 ŠK GEOFIN Ostrava 2336 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2504 ½
2008/2009 2 ŠK GEOFIN Ostrava 2336 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2413 1
2008/2009 1 ŠK GEOFIN Ostrava 2336 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 0
2007/2008 11 Labortech-Geofin Ostrava 2326 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2368 0
2007/2008 10 Labortech-Geofin Ostrava 2326 Krejčí Jan Tatran Litovel 2394 1
2007/2008 9 Labortech-Geofin Ostrava 2326 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2421 ½
2007/2008 8 Labortech-Geofin Ostrava 2326 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2303 ½
2007/2008 7 Labortech-Geofin Ostrava 2326 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2355 1
2007/2008 6 Labortech-Geofin Ostrava 2326 Sosna Jan ŠK Zlín 2352 0
2007/2008 5 Labortech-Geofin Ostrava 2326 Růžička Petr TŽ Třinec 2267 ½
2007/2008 4 Labortech-Geofin Ostrava 2326 Beneš Petr ŠK Zikuda Turnov 2146 ½
2007/2008 3 Labortech-Geofin Ostrava 2326 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2472 ½
2007/2008 2 Labortech-Geofin Ostrava 2326 Prandstetter Eduard RC Sport Pardubice 2349 ½
2007/2008 1 Labortech-Geofin Ostrava 2326 Palek Miroslav Sokol Plzeň I 2261 1
2006/2007 11 Mittal Ostrava "A" 2368 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město 2298 0
2006/2007 10 Mittal Ostrava "A" 2368 Vyskočil Neklan ŠK Duras Brno "A" 2339 ½
2006/2007 9 Mittal Ostrava "A" 2368 Skácelík Petr Orel Ořechov "A" 2260 ½
2006/2007 8 Mittal Ostrava "A" 2368 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2241 ½
2006/2007 7 Mittal Ostrava "A" 2368 Gross Štefan ŠK Stonava "A" 2224 1
2006/2007 6 Mittal Ostrava "A" 2368 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2413 0
2006/2007 4 Mittal Ostrava "A" 2368 Plát Vojtěch ŠK Staré Město 1923 2264 0
2006/2007 3 Mittal Ostrava "A" 2368 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2350 ½
2006/2007 2 Mittal Ostrava "A" 2368 Hrivňák Daniel Slavoj Poruba "A" 2258 ½
2006/2007 1 Mittal Ostrava "A" 2368 Žilka Štěpán Tatran Litovel "A" 2373 0
2006/2007 9 Labortech Ostrava 2368 Petr Martin RC Sport Pardubice 2417 0
2006/2007 8 Labortech Ostrava 2368 Novák Pavel Sokol Plzeň I. Ingem 2361 0
2006/2007 7 Labortech Ostrava 2368 Jacková Jana TJ TŽ Třinec 2389 0
2006/2007 6 Labortech Ostrava 2368 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2276 0
2006/2007 5 Labortech Ostrava 2368 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2507 ½
2006/2007 4 Labortech Ostrava 2368 Sluka Radek A64 Valoz Grygov 2331 1
2006/2007 3 Labortech Ostrava 2368 Virostko Petr BŠŠ Frýdek-Místek 2373 ½
2006/2007 2 Labortech Ostrava 2368 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2380 ½
2006/2007 1 Labortech Ostrava 2368 Sochorová Petra Lokomotiva Brno 2210 0
2005/2006 11 Mittal Ostrava "A" 2376 Červený Petr TJ Lanškroun "A" 2129 0
2005/2006 10 Mittal Ostrava "A" 2376 Frolík Martin Slavia Orlová "A" 2317 1
2005/2006 9 Mittal Ostrava "A" 2376 Michenka Jozef Tatran Litovel "A" 2405 0
2005/2006 8 Mittal Ostrava "A" 2376 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 1
2005/2006 7 Mittal Ostrava "A" 2376 Walek Milan TŽ Třinec "B" 2374 1
2005/2006 6 Mittal Ostrava "A" 2376 Kantorik Marian Jakl Karviná "A" ½
2005/2006 5 Mittal Ostrava "A" 2376 Vrána František ŠK Staré Město "A" 2272 ½
2005/2006 4 Mittal Ostrava "A" 2376 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "A" 2264 0
2005/2006 3 Mittal Ostrava "A" 2376 Vyskočil Neklan ŠK DURAS Brno "A" 2318 1
2005/2006 2 Mittal Ostrava "A" 2376 Kubala Martin BŠS Frýdek-Místek "A" 2390 0
2005/2006 1 Mittal Ostrava "A" 2376 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2354 1
2005/2006 11 Labortech Ostrava 2376 Jurčík Marián A64 Hagemann Opava 2299 1
2005/2006 10 Labortech Ostrava 2376 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2181 1
2005/2006 9 Labortech Ostrava 2376 Klíma Lukáš Lokomotiva Brno A 2448 0
2005/2006 8 Labortech Ostrava 2376 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno B 2248 1
2005/2006 7 Labortech Ostrava 2376 Sikora Jan TŽ Třinec 2241 1
2005/2006 6 Labortech Ostrava 2376 Schula Michal TJ Pankrác 2245 1
2005/2006 5 Labortech Ostrava 2376 Novák Pavel Sokol Plzeň Ingem 2345 0
2005/2006 4 Labortech Ostrava 2376 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad 2364 ½
2005/2006 3 Labortech Ostrava 2376 Černoušek Lukáš ŠK Mahrla Praha 2379 0
2005/2006 2 Labortech Ostrava 2376 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2399 ½
2005/2006 1 Labortech Ostrava 2376 Heberla Bartolomiej Bauset Pardubice 2465 0
2004/2005 11 TŽ Třinec 2374 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2400 ½
2004/2005 10 TŽ Třinec 2374 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2575 0
2004/2005 9 TŽ Třinec 2374 Přibyl Josef Sokol Kolín-Abner 2400 ½
2004/2005 8 TŽ Třinec 2374 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2370 1
2004/2005 7 TŽ Třinec 2374 Chytilek Roman ŠK SK Trinom Zlín 2424 0
2004/2005 6 TŽ Třinec 2374 Biolek Richard SC A64 Grygov 2443 0
2004/2005 5 TŽ Třinec 2374 Oral Tomáš Loko Brno-Slezan 2565 0
2004/2005 4 TŽ Třinec 2374 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2507 1
2004/2005 3 TŽ Třinec 2374 Wojtaszek Radoslaw ŠK Sokol Vyšehrad 2536 0
2004/2005 2 TŽ Třinec 2374 Pakleza Zbigniew IPM Color Ostrava 2412 ½
2004/2005 1 TŽ Třinec 2374 Dydyshko Viacheslav Slavoj Ostrava 2581 ½
2004/2005 11 Vagónka Studénka 2374 Vícha Marek VOKD Poruba B" 1897 1
2004/2005 9 Vagónka Studénka 2374 Kramoliš Petr NH Ostrava C" 2002 1
2004/2005 7 Vagónka Studénka 2374 Vaníček Adolf Unie Hlubina A" 1887 1
2004/2005 6 Vagónka Studénka 2374 Holík Jiří TJ Frenštát A" 1831 1
2004/2005 5 Vagónka Studénka 2374 Hlubina Pavel VOKD Poruba C" 2043 1
2004/2005 3 Vagónka Studénka 2374 Šíma Pavel TJ Fulnek A" 2082 1
2004/2005 1 Vagónka Studénka 2374 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín A" 2083 1
2003/2004 11 TŽ Třinec 2381 Kaňovský David TJ Náměšť n/Osl. 2298 1
2003/2004 10 TŽ Třinec 2381 Berezjuk Sergej VP Frýdek-Místek 2358 ½
2003/2004 9 TŽ Třinec 2381 Cvek Robert Slavoj Poruba 2467 ½
2003/2004 8 TŽ Třinec 2381 Ramík Zdeněk Garde Brno 2287 ½
2003/2004 7 TŽ Třinec 2381 Antoniewski Rafal TJ NH Ostrava 2493 0
2003/2004 6 TŽ Třinec 2381 Langner Ladislav Slavia Orlová 2403 1
2003/2004 5 TŽ Třinec 2381 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2382 0
2003/2004 4 TŽ Třinec 2381 Hudeček Jan TJ Uherský Ostroh 2312 ½
2003/2004 3 TŽ Třinec 2381 Vyskočil Neklan Duras BVK Brno 2335 ½
2003/2004 2 TŽ Třinec 2381 Mužík Martin Slezan Opava 2219 1
2003/2004 1 TŽ Třinec 2381 Žůrek Milan Tatran Litovel 2426 ½
2003/2004 11 TŽ Třinec 2381 Dydyshko Viacheslav Hagemann Opava 2556 ½
2003/2004 10 TŽ Třinec 2381 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2358 ½
2003/2004 9 TŽ Třinec 2381 Stehno Pavel Slavia Hr.Králové 2310 ½
2003/2004 8 TŽ Třinec 2381 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2437 1
2003/2004 7 TŽ Třinec 2381 Buchníček Petr SC A64 Grygov 2300 0
2003/2004 6 TŽ Třinec 2381 Petrík Tomáš ŠK SK Trinom Zlín 2403 ½
2003/2004 5 TŽ Třinec 2381 Dvořák Tomáš TJ Jakl Karviná 2331 1
2003/2004 4 TŽ Třinec 2381 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2394 0
2003/2004 3 TŽ Třinec 2381 Studnička Tomáš Sokol Kolín 2320 ½
2003/2004 2 TŽ Třinec 2381 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 0
2003/2004 1 TŽ Třinec 2381 Salai Ladislav Visus Vyšehrad 2417 ½