Hráč Křižák Eduard

Křižák Eduard

User Pic
Jméno: Křižák Eduard
Oddíl: TJ Valašské Meziříčí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1723
Elo mezinárodní: 1760
ID: 10065
FIDE ID: 303631
Rok narození: 1953
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 2 TJ Spolek Valašské Meziříčí A 1760 1723 Procházková Lenka ŠK DDM Slavičín A 0 1116 1 soutěž
2021/2022 3 TJ Spolek Valašské Meziříčí B 1760 1723 Trčálek Lukáš Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A 1701 1720 0 soutěž
2021/2022 2 TJ Spolek Valašské Meziříčí B 1760 1723 Bosák Jan ŠK Vsetín B 2065 2036 0 soutěž
2021/2022 1 TJ Spolek Valašské Meziříčí B 1760 1723 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1795 1865 1 soutěž
2019/2020 9 Valašské Meziříčí B 1760 1743 Dančák Stanislav Zbrojovka Vsetín D 1656 1672 0 soutěž
2019/2020 4 Valašské Meziříčí B 1760 1743 Papšík Miroslav Valašská Polanka 1616 1684 0 soutěž
2019/2020 2 Valašské Meziříčí B 1760 1743 Smutek Vladimír Valašská Bystřice C 1654 1667 1 soutěž
2019/2020 8 Valašské Meziříčí 1760 1743 Valo Rudolf Huslenky 0 1824 ½ soutěž
2019/2020 7 Valašské Meziříčí 1760 1743 Bártek Jaromír Bystřička 0 1712 ½ soutěž
2019/2020 6 Valašské Meziříčí 1760 1743 Zůbek Ladislav Valašské Klobouky 0 1655 ½ soutěž
2019/2020 5 Valašské Meziříčí 1760 1743 Argaláš Miroslav Slavičín 0 1248 1 soutěž
2019/2020 4 Valašské Meziříčí 1760 1743 Surý Jaroslav Hošťálková B 1549 1561 1 soutěž
2019/2020 3 Valašské Meziříčí 1760 1743 Papšík Miroslav Lužná 1616 1684 0 soutěž
2019/2020 2 Valašské Meziříčí 1760 1743 Častulík Libor Brumov 1721 1735 0 soutěž
2019/2020 1 Valašské Meziříčí 1760 1743 Zádrapa Jakub Zbrojovka Vsetín C 1435 1666 1 soutěž
2018/2019 11 TJ Valašské Meziříčí A 1770 1739 Krča Milan ŠK Staré Město D 1963 1966 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Valašské Meziříčí A 1780 1739 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1961 1976 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Valašské Meziříčí A 1791 1742 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky A 1957 1908 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Valašské Meziříčí B 1770 1739 Vičan Jaromír KH Zašová 0 1814 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Valašské Meziříčí B 1780 1739 Hromada Petr TJ Sokol Valašská Polanka 0 1879 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Valašské Meziříčí B 1780 1739 Juříček Stanislav TJ Sokol Huslenky 2079 2048 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Valašské Meziříčí B 1780 1742 Růčka Petr TJ Sokol Valašská Bystřice C 1898 1918 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Valašské Meziříčí B 1791 1742 Bambušek Vladislav ŠO TJ Karolinka 1584 1640 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Valašské Meziříčí B 1791 1742 Hájek Čestmír MEZ Vsetín 1949 1953 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Karolinka 1791 1769 Filák František TJ Valašské Meziříčí B 0 1759 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Karolinka 1791 1769 Vaculík Jiří ŠK Zbrojovka Vsetín D 0 1815 1 soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Karolinka 1791 1769 Herman Vladimír TJ Sokol Valašská Polanka 0 1763 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ Karolinka 1791 1769 Trčálek Lukáš TJ Sokol Valašská Bystřice C 1699 1735 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Karolinka 1791 1769 Bambušek Vladislav Sokol Ústí B 1601 1594 0 soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Karolinka 1791 1769 Valo Rudolf KH Zašová 0 1828 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Karolinka 1791 1769 Růčka Josef ŠK Rajnochovice 0 1670 0 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Karolinka 1791 1769 Čokavec Milan TJ Sokol Huslenky 0 1785 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Karolinka 1791 1769 Ryšánek Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín D 1800 1804 ½ soutěž
2017/2018 10 Vala�sk� Mezi���� 1791 1769 Hofschneider Tomáš Slavi��n 0 1212 0 soutěž
2017/2018 9 Vala�sk� Mezi���� 1791 1769 Sewiola Petr Vala�sk� Byst�ice B 1718 1670 1 soutěž
2017/2018 7 Vala�sk� Mezi���� 1791 1769 Peška Antonín EMKaD Hole�ov 0 1677 ½ soutěž
2017/2018 6 Vala�sk� Mezi���� 1791 1769 Pecl Jaroslav Rajnochovice 0 1760 ½ soutěž
2017/2018 5 Vala�sk� Mezi���� 1791 1769 Hrtáň Vladislav �st� 1464 1625 ½ soutěž
2017/2018 4 Vala�sk� Mezi���� 1791 1769 Růžička Jiří �KZ Vset�n C 1479 1572 ½ soutěž
2017/2018 1 Vala�sk� Mezi���� 1791 1769 Vaculík Lubomír Ho���lkov� B 1844 1944 0 soutěž
2015/2016 11 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 Trubačík Josef ŠK Staré Město C 1871 ½ soutěž
2015/2016 8 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 Foukal František ŠK Zlín B 1953 1910 0 soutěž
2015/2016 7 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 Krejčiřík Radim Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 1 soutěž
2015/2016 6 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1969 1979 0 soutěž
2015/2016 5 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 Dvořák Petr Sokol Postoupky B 1701 1749 ½ soutěž
2015/2016 4 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1836 1861 ½ soutěž
2015/2016 3 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 1956 1968 0 soutěž
2015/2016 2 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2025 2079 0 soutěž
2015/2016 1 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 Havránek Michal SK Boršice A 2039 2073 0 soutěž
2014/2015 8 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1700 Dubovecký Josef ŠK Zlín C 1756 ½ soutěž
2014/2015 4 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1700 Opluštil Pavel Sokol Postoupky B 1310 1 soutěž
2014/2015 1 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1700 Smetana Rostislav Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1756 1782 1 soutěž
2014/2015 9 Rožnov B 1700 Dvořáček Roman Ústí 1737 ½ soutěž
2014/2015 7 Rožnov B 1700 Filák František MEZ Vsetín 1761 0 soutěž
2014/2015 6 Rožnov B 1700 Vraj Ondřej Hošťálková C 1631 1843 1 soutěž
2014/2015 5 Rožnov B 1700 Kramer Břetislav Valašské Meziříčí B 1677 1 soutěž
2014/2015 3 Rožnov B 1700 Jurča Zdeněk Val.Bystřice C 1616 1 soutěž
2013/2014 11 Rožnov B 1723 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1773 1913 0 soutěž
2013/2014 9 Rožnov B 1723 Maňák Antonín Huslenky 1754 1840 ½ soutěž
2013/2014 8 Rožnov B 1723 Bambušek Vladislav Karolinka 1738 1657 ½ soutěž
2013/2014 7 Rožnov B 1723 Trčálek David Ústí B 1670 0 soutěž
2013/2014 6 Rožnov B 1723 Jasný Stanislav Val. Bystřice B 1793 1857 0 soutěž
2013/2014 5 Rožnov B 1723 Bednařík Josef Hošťálková B 1876 1933 0 soutěž
2013/2014 4 Rožnov B 1723 Burdík Miloslav Bystřička 1763 ½ soutěž
2013/2014 2 Rožnov B 1723 Lev Pavel Val. Meziříčí B 2170 2176 0 soutěž
2013/2014 1 Rožnov B 1723 Obšivačová Hana Val. Bystřice C 1730 0 soutěž
2012/2013 11 Rožnov B 1709 Lukaštík Jaroslav Valašská Polanka 1668 ½ soutěž
2012/2013 10 Rožnov B 1709 Lev Pavel Bystřička 2169 2149 0 soutěž
2012/2013 9 Rožnov B 1709 Parák František MEZ Vsetín 1756 1772 ½ soutěž
2012/2013 7 Rožnov B 1709 Kovář Ladislav Karolinka 1733 0 soutěž
2012/2013 6 Rožnov B 1709 Růčka Ondřej Valašská Bystřice B 1904 1841 1 soutěž
2012/2013 5 Rožnov B 1709 Doležal Karel Lužná 2005 2015 ½ soutěž
2012/2013 4 Rožnov B 1709 Novák Josef Valašské Meziříčí B 1822 1 soutěž
2012/2013 3 Rožnov B 1709 Červenka Emil Hošťálková B 1798 ½ soutěž
2012/2013 1 Rožnov B 1709 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1655 0 soutěž
2011/2012 11 Rožnov B 1696 Skalík Milan Valašská Bystřice B 1824 1 soutěž
2011/2012 10 Rožnov B 1696 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1975 0 soutěž
2011/2012 9 Rožnov B 1696 Parák František Ústí 1758 1799 1 soutěž
2011/2012 8 Rožnov B 1696 Olšák Karel MEZ Vsetín 1814 ½ soutěž
2011/2012 6 Rožnov B 1696 Kahánek Martin Valašské Meziříčí B 1876 1859 0 soutěž
2011/2012 5 Rožnov B 1696 Štefka Bohumil Valašská Polanka 1663 ½ soutěž
2011/2012 4 Rožnov B 1696 Jasný Stanislav Vidče 1858 1888 1 soutěž
2011/2012 3 Rožnov B 1696 Burdík Miloslav Bystřička 1807 0 soutěž
2011/2012 2 Rožnov B 1696 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1663 ½ soutěž
2011/2012 1 Rožnov B 1696 Čokavec Milan Lužná 1711 0 soutěž
2010/2011 11 CHESSMONT Rožnov p.R. A 1698 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 1703 ½ soutěž
2009/2010 10 A 64 Valašský 1709 Lev Oldřich Zašová 1709 1 soutěž
2009/2010 8 A 64 Valašský 1709 Ondruch Josef MEZ Vsetín 1707 1 soutěž
2009/2010 7 A 64 Valašský 1709 Žižka Petr ŠKZ Vsetín B 1695 0 soutěž
2009/2010 6 A 64 Valašský 1709 Obšivačová Hana Valašská Bystřice B 1703 ½ soutěž
2009/2010 5 A 64 Valašský 1709 Papšík Miroslav Lužná 1732 0 soutěž
2009/2010 4 A 64 Valašský 1709 Helis Alan Karolinka 1590 1 soutěž
2009/2010 3 A 64 Valašský 1709 Volek Otakar Valašské Meziříčí B 1797 0 soutěž
2009/2010 2 A 64 Valašský 1709 Vávra Vladimír Vidče 1607 0 soutěž
2009/2010 1 A 64 Valašský 1709 Janouš Libor Bystřička 1576 1 soutěž
2009/2010 11 CHESSMONT Roznov 1709 Náplava Petr SK Borsice A 1847 0 soutěž
2008/2009 9 Chessmont Rožnov pR B 1742 Tomek Miroslav ŠKZ Vsetín C 1618 ½ soutěž
2008/2009 8 Chessmont Rožnov pR B 1742 Kahánek Martin TJ Valašské Meziříčí B 1862 0 soutěž
2008/2009 7 Chessmont Rožnov pR B 1742 Hromada Jan Sokol Lužná 1746 0 soutěž
2008/2009 6 Chessmont Rožnov pR B 1742 Bambušek Vladislav TJ Karolinka 1735 0 soutěž
2008/2009 5 Chessmont Rožnov pR B 1742 Vávra Vladimír TJ Vidče 1615 ½ soutěž
2008/2009 1 Chessmont Rožnov pR B 1742 Malina Zdenek TJ Zašová 1728 0 soutěž
2007/2008 9 A 64 Valašský 1747 Hurta Karel S. Valašská Bystřice 1844 0 soutěž
2007/2008 8 A 64 Valašský 1747 Pečiva Ervín S. Vidče 1790 0 soutěž
2007/2008 7 A 64 Valašský 1747 Papšík Miroslav S. Lužná 1713 1 soutěž
2007/2008 6 A 64 Valašský 1747 Parák František S. Valašská Polanka 1824 ½ soutěž
2007/2008 5 A 64 Valašský 1747 Volek Otakar Valašské Meziříčí B 1806 0 soutěž
2007/2008 4 A 64 Valašský 1747 Mužík Josef TJ Karolinka 1873 ½ soutěž
2007/2008 2 A 64 Valašský 1747 Rýdl František TJ Jasenice 1789 0 soutěž
2007/2008 1 A 64 Valašský 1747 Koňařík Alois S. Huslenky 1766 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Rožnov pod Radh. 1731 Velčovský Josef TJ Sokol Hutisko-Solanec 1874 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Rožnov pod Radh. 1731 Valešová Šárka ŠK Zlin D 1885 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Rožnov pod Radh. 1731 Novotný Petr ŠK Staré Město C 1836 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Rožnov pod Radh. 1731 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město D 1886 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Rožnov pod Radh. 1731 Ševela Vladimír MKS Holešov B 1784 1 soutěž
2006/2007 9 A 64 Valašský 1731 Bělíček Miroslav Sokol Huslenky 1433 1 soutěž
2006/2007 7 A 64 Valašský 1731 Rumánek Antonín TJ Karolinka 1674 0 soutěž
2006/2007 5 A 64 Valašský 1731 Vičan Jan TJ Zašová 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Rožnov B 1734 Filák František MEZ Vsetín 1827 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Rožnov B 1734 Plachtovič Lubomír Sokol Ústí 1676 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Rožnov B 1734 Sušeň Jaroslav TJ Vidče 1766 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Rožnov B 1734 Janík Vladimír TJ Jasenice 1863 1 soutěž
2005/2006 6 TJ Rožnov B 1734 Kovář Ladislav TJ Karolinka 1762 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Rožnov B 1734 Hovořák Josef Sokol Lužná 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Rožnov B 1734 Lev Oldřich TJ Zašová 1758 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Rožnov B 1734 Surý Jaroslav S.Hošťálková 1729 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Rožnov B 1734 Čokavec Milan Valašská Polanka 1719 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Rožnov B 1734 Lev František Val.Meziříčí B 1710 ½ soutěž
2004/2005 11 TJ Rožnov p.Radh. 1753 Dubovecký Josef ŠK Trinom Zlín D 1779 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ Rožnov p.Radh. 1753 Sviták Jiří S. ORA SV Slavičín ½ soutěž
2004/2005 7 TJ Rožnov p.Radh. 1753 Novák Libor TJ Val. Meziříčí 1 soutěž
2004/2005 5 TJ Rožnov p.Radh. 1753 Herman Vladimír TJ Sokol Bystřička 1735 ½ soutěž