Hráč Kopčil Milan

Kopčil Milan

User Pic
Jméno: Kopčil Milan
Oddíl: Fatra Slavia Napajedla
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1975
Elo mezinárodní: 1966
ID: 1684
FIDE ID: 303607
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1966 1975 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2074 2014 ½
2018/2019 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1966 1975 Frýbort Pavel SK Boršice B 1777 1801 0
2018/2019 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1966 1975 Šácha Milan ŠO Kunovice B 0 1683 1
2017/2018 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1976 1996 Čechál Martin ŠK Holešov A 1965 2025 0
2017/2018 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1976 1996 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2018 1988 ½
2017/2018 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1976 1996 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1918 1944 ½
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1992 1996 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1974 1960 0
2017/2018 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1992 1996 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2183 2179 0
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1976 1996 Staufčík Robert ŠK Staré Město D 2125 2110 0
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2004 2005 Beil Martin ŠO Kunovice A 2178 2196 0
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 2006 2021 Mikulčík Josef TJ Spartak Uherský Brod 1847 1877 ½
2016/2017 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 2006 2021 Dvořák Martin ŠO Kunovice A 2210 2185 0
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 0
2016/2017 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1985 2013 1
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Volčík Luděk SK Boršice A 2073 2061 ½
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky A 2078 2090 ½
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Beneš Miroslav ŠK Holešov A 2025 2017 0
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1944 1911 ½
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov A 2184 2172 0
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Pyš Zbyněk TJ Valašské Meziříčí A 1915 1947 1
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla B 2006 2021 Studený Radovan ŠK Staré Město F 2080 2083 ½
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla B 2006 2021 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1870 ½
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 0
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2088 2092 1
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Volčík Luděk SK Boršice A 2073 2061 0
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1944 1911 ½
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Chutný Aleš ŠK Holešov A 1904 0
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2099 2107 ½
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2078 2090 ½
2014/2015 11 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1904 1920 ½
2014/2015 9 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 Náplava Pavel SK Boršice A 2040 2095 0
2014/2015 8 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 Balážec Ludovít ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 1
2014/2015 7 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2105 1
2014/2015 6 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 Fusková Martina ŠK Staré Město D 2145 2033 0
2014/2015 5 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 Konvička Martin Sokol Hošťálková A 2007 2075 0
2014/2015 4 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1874 1987 ½
2014/2015 3 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 Zicháček Libor ŠK Zlín C 2077 2041 ½
2014/2015 2 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 Smilek Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1980 1982 0
2014/2015 1 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2100 2104 0
2013/2014 5 ŠK Zlínterm Zlín A 2059 2070 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2157 2150 0
2013/2014 2 ŠK Zlínterm Zlín A 2059 2070 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2098 2077 0
2013/2014 1 ŠK Zlínterm Zlín A 2059 2070 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 2063 2059 1
2013/2014 11 TJ FS Napajedla 2059 2070 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2038 1986 ½
2013/2014 10 TJ FS Napajedla 2059 2070 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2113 2112 ½
2013/2014 9 TJ FS Napajedla 2059 2070 Holemář David Moravská Slavia Brno 2269 2258 0
2013/2014 8 TJ FS Napajedla 2059 2070 Majer Jiří ŠK Kuřim 2066 2085 ½
2013/2014 6 TJ FS Napajedla 2059 2070 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Královo Pole B 2198 2198 1
2013/2014 5 TJ FS Napajedla 2059 2070 Mlčoch David Sportovní Klub Prostějov 2138 2163 0
2013/2014 4 TJ FS Napajedla 2059 2070 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2103 2109 ½
2013/2014 3 TJ FS Napajedla 2059 2070 Sremaňák Slavomír ŠK Lokomotiva Brno B 2191 0
2013/2014 2 TJ FS Napajedla 2059 2070 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2134 2144 ½
2013/2014 1 TJ FS Napajedla 2059 2070 Strakáč Petr TJ Podlužan Prušánky 2090 2105 ½
2012/2013 10 TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2075 2069 ½
2012/2013 9 TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2133 2123 ½
2012/2013 8 TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK B 2162 2160 1
2012/2013 7 TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2076 2115 0
2012/2013 6 TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 Pala Vladimír ŠK Zlín B 2278 2255 0
2012/2013 5 TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2146 2143 1
2012/2013 4 TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 0
2012/2013 3 TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2086 2094 1
2012/2013 2 TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 0
2012/2013 1 TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2083 2079 ½
2012/2013 10 ŠK Zlínterm Zlín A 2045 2060 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1773 1858 1
2012/2013 8 ŠK Zlínterm Zlín A 2045 2060 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 1999 1993 1
2012/2013 6 ŠK Zlínterm Zlín A 2045 2060 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2009 2003 ½
2012/2013 4 ŠK Zlínterm Zlín A 2045 2060 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 2018 2017 0
2012/2013 3 ŠK Zlínterm Zlín A 2045 2060 Bartošek Ivan ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 1914 1
2012/2013 1 ŠK Zlínterm Zlín A 2045 2060 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1928 1848 ½
2011/2012 9 ŠK Zlín C 2058 2074 Píše Jan Spartak Adamov 2051 2033 0
2011/2012 6 ŠK Zlín C 2058 2074 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková 2026 1999 1
2011/2012 3 ŠK Zlín C 2058 2074 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2015 2013 0
2011/2012 2 ŠK Zlín C 2058 2074 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2015 2013 0
2011/2012 10 TJ FS Napajedla A 2058 2074 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2021 2021 ½
2011/2012 9 TJ FS Napajedla A 2058 2074 Světinský Antonín TJ Vlčnov A 1908 1
2011/2012 8 TJ FS Napajedla A 2058 2074 Šudřich Radek ŠK Holešov A 2078 2077 ½
2011/2012 7 TJ FS Napajedla A 2058 2074 Maňák Antonín ŠK Zbrojovka Vsetín A 1788 1923 1
2011/2012 6 TJ FS Napajedla A 2058 2074 Havránek Michal SK Boršice B 2028 2018 1
2011/2012 5 TJ FS Napajedla A 2058 2074 Foukal Jiří TJ Gumárny Zubří 1915 1941 0
2011/2012 4 TJ FS Napajedla A 2058 2074 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1967 1963 ½
2011/2012 3 TJ FS Napajedla A 2058 2074 Svoboda Rostislav ŠK Zlín D 2008 2019 1
2011/2012 2 TJ FS Napajedla A 2058 2074 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1837 1954 ½
2011/2012 1 TJ FS Napajedla A 2058 2074 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p. R. A 1943 2016 1
2010/2011 11 Sigmia Olomouc A 2067 Vejmola Adam SK Prostějov B 1576 0
2010/2011 9 Sigmia Olomouc A 2067 Čubák Jindřich GARDE Calcio Olomouc B 1250 1
2010/2011 7 Sigmia Olomouc A 2067 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice B 1746 1
2010/2011 6 Sigmia Olomouc A 2067 Řihošek Vladimír TJ Sokol Tovačov 1000 0
2010/2011 4 Sigmia Olomouc A 2067 Zatloukal Lukáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1633 1
2010/2011 3 Sigmia Olomouc A 2067 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1571 ½
2010/2011 1 Sigmia Olomouc A 2067 Vašek Rostislav SIgmia Olomouc B 1679 1
2010/2011 11 TJ FS Napajedla A 2067 Šudřich Radek ŠK Holešov B 2113 ½
2010/2011 10 TJ FS Napajedla A 2067 Beneš Miroslav ŠK Zlín D 1939 0
2010/2011 9 TJ FS Napajedla A 2067 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2013 ½
2010/2011 8 TJ FS Napajedla A 2067 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2061 ½
2010/2011 7 TJ FS Napajedla A 2067 Zelenka Milan TJ Sokol Hošťálková A 2173 1
2010/2011 6 TJ FS Napajedla A 2067 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2011 ½
2010/2011 5 TJ FS Napajedla A 2067 Hrabovský Vladimír ŠO TJ Francova Lhota A 1999 ½
2010/2011 4 TJ FS Napajedla A 2067 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2053 1
2010/2011 3 TJ FS Napajedla A 2067 Křížek František SK Boršice B 2055 0
2010/2011 2 TJ FS Napajedla A 2067 Fusek Lukáš ŠK Staré Město E 2004 1
2010/2011 1 TJ FS Napajedla A 2067 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. A 1973 ½
2010/2011 9 ŠK Zlín C 2067 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2013 1
2010/2011 6 ŠK Zlín C 2067 Petřík Petr Slavia Kroměříž 2006 1
2009/2010 11 SO Slavia-Fatra 2029 Burda Josef SK Stare Mesto E 1969 1
2009/2010 10 SO Slavia-Fatra 2029 Slovák Pavel SK Zlin D 2094 1
2009/2010 9 SO Slavia-Fatra 2029 Šaňák František SK Borsice B 1915 1
2009/2010 8 SO Slavia-Fatra 2029 Pyš Zbyněk CHESSMONT Roznov 1940 ½
2009/2010 7 SO Slavia-Fatra 2029 Velčovský Josef TJ Gumarny Zubri 1846 1
2009/2010 6 SO Slavia-Fatra 2029 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky 2183 ½
2009/2010 5 SO Slavia-Fatra 2029 Krča Milan SK Stare Mesto D 2089 1
2009/2010 4 SO Slavia-Fatra 2029 Gabriel Adam SK Borsice A 2049 0
2009/2010 3 SO Slavia-Fatra 2029 Krčál Michal SK Zlin C 2138 ½
2009/2010 2 SO Slavia-Fatra 2029 Hájek Čestmír TJ Sokol Franc. Lhota 2020 1
2009/2010 1 SO Slavia-Fatra 2029 Votava Petr MKS Holesov B 2126 ½
2008/2009 11 ŠK Zlín B 2039 Přikryl Tomáš A64 PROCLIENT Grygov B 2058 ½
2008/2009 9 ŠK Zlín B 2039 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná 1878 ½
2008/2009 8 ŠK Zlín B 2039 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1949 1
2008/2009 11 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 Havránek Michal SK Boršice B 1997 0
2008/2009 10 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2063 0
2008/2009 9 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2164 ½
2008/2009 8 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2041 ½
2008/2009 7 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 Běhunčík Josef ŠO Brumov-Bylnice 2007 1
2008/2009 5 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 Kulišťák Milan TJ Gumárny Zubří 2063 0
2008/2009 4 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 Vrtal Jaroslav SK Boršice A 2133 ½
2008/2009 3 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 Růčka Petr ŠO Sokol Bystřička 1988 0
2008/2009 2 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 Blümel Otto Slavie Kroměříž B 2146 ½
2008/2009 1 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 Pukl Rostislav ŠK Staré Město E 2021 1
2007/2008 11 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2138 0
2007/2008 10 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 0
2007/2008 9 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2040 ½
2007/2008 8 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 Častulík Jiří ŠO Brumov Bylnice 1792 1
2007/2008 7 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 2146 0
2007/2008 6 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město D 2005 1
2007/2008 5 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 Hudaček Josef Loko Uherský Ostroh 2062 0
2007/2008 4 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 Fiala Václav SK Boršice B 2039 1
2007/2008 2 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 Macura Emil ŠK Zlín D 2048 ½
2007/2008 1 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 Rachůnek Milan ŠK Staré Město E 2049 ½
2007/2008 3 ŠK Zlín B 2003 Stánec Stanislav Slavia Kroměříž 2180 0
2007/2008 2 ŠK Zlín B 2003 Vávra Antonín SK Boršice 2024 1
2006/2007 9 ŠK SK Zlín B 1972 Fiala Vlastimil AŠK DA Olomouc 2055 1
2006/2007 3 ŠK SK Zlín B 1972 Hudaček Josef Slavia Kroměříž B 2004 0
2006/2007 2 ŠK SK Zlín B 1972 Šaňák František SK Boršice 1959 ½
2006/2007 11 Fatra-Slavia Napajedla 1972 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1907 ½
2006/2007 9 Fatra-Slavia Napajedla 1972 Šenkýř Martin ŠK Zlin D 2117 1
2006/2007 6 Fatra-Slavia Napajedla 1972 Krča Milan ŠK Staré Město D 2022 1
2006/2007 5 Fatra-Slavia Napajedla 1972 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2029 ½
2006/2007 4 Fatra-Slavia Napajedla 1972 Šudřich Radek MKS Holešov B 2096 0
2006/2007 3 Fatra-Slavia Napajedla 1972 Konečný Zdeněk TJ Sokol Hutisko-Solanec 1994 ½
2006/2007 2 Fatra-Slavia Napajedla 1972 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 ½
2006/2007 1 Fatra-Slavia Napajedla 1972 Hudaček Josef TJ Loko Uh. Ostroh 2004 1
2005/2006 11 TJ Napajedla 1952 Skalka Josef SK Boršice B 1892 1
2005/2006 9 TJ Napajedla 1952 Krča Milan ŠK Staré Město D 2025 1
2005/2006 7 TJ Napajedla 1952 Oharek Josef TJ Vlčnov 1736 1
2005/2006 6 TJ Napajedla 1952 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1912 0
2005/2006 4 TJ Napajedla 1952 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice 1755 ½
2005/2006 3 TJ Napajedla 1952 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1742 ½
2005/2006 2 TJ Napajedla 1952 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 1977 ½
2005/2006 1 TJ Napajedla 1952 Jakubec Jiří LOKO Uherský Ostroh B 1733 1