Hráč Mrkus František

Mrkus František

User Pic
Jméno: Mrkus František
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2102
Elo mezinárodní: 2118
ID: 32832
FIDE ID: 345334
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 ŠK Staré Město 2162 2102 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 1979 1984 ½
2018/2019 1 ŠK Staré Město 2163 2102 Mrva Marek TJ Ostrava 2148 2161 1
2018/2019 7 ŠK Staré Město C 2118 2102 Vrána František ŠK Staré Město D 2254 2220 ½
2018/2019 4 ŠK Staré Město C 2118 2102 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2060 2077 ½
2018/2019 3 ŠK Staré Město C 2162 2102 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2160 2223 0
2018/2019 4 ŠK Staré Město B 2118 2102 Babula Milan TJ Vlčnov 2222 2199 ½
2018/2019 2 ŠK Staré Město B 2162 2102 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2261 2255 0
2018/2019 1 ŠK Staré Město B 2163 2102 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž B 2166 2161 0
2017/2018 11 ŠK Staré Město 2040 2024 Kocí Miloš Lokomotiva Brno A 1299 1425 1
2017/2018 5 ŠK Staré Město 2025 2024 Sikorová Olga TŽ Třinec 2205 2252 0
2017/2018 3 ŠK Staré Město 2038 2024 Brychta David ŠK Gordic 2150 2147 1
2017/2018 7 ŠK Staré Město 2040 2024 Lhotský Zdeněk PROMAT OAZA Praha 1741 1742 1
2017/2018 6 ŠK Staré Město 2040 2024 Špička Jan ŠK Karlovy Vary 1985 1919 1
2017/2018 5 ŠK Staré Město 2040 2024 Novák Martin ŠA VŠTE České Budějovice 1965 1941 1
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2040 2024 Otruba Marek Klub Šachistů Říčany 1925 1972 1951 1
2017/2018 3 ŠK Staré Město 2025 2024 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2159 2112 ½
2017/2018 2 ŠK Staré Město 2038 2024 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1725 1735 ½
2017/2018 1 ŠK Staré Město 2000 2043 Němec David ŠK Kuřim 1799 1792 1
2017/2018 10 ŠK Staré Město C 2038 2024 Havránek Michal SK Boršice A 2013 2042 1
2017/2018 9 ŠK Staré Město C 2038 2024 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 2104 2089 0
2017/2018 8 ŠK Staré Město C 2048 2024 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1904 ½
2017/2018 6 ŠK Staré Město C 2025 2024 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2251 2257 1
2017/2018 4 ŠK Staré Město C 2038 2024 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1896 1909 ½
2017/2018 1 ŠK Staré Město C 2000 2043 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 2007 1998 1
2017/2018 7 ŠK Staré Město 2025 2024 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1946 1956 0
2017/2018 6 ŠK Staré Město 2025 2024 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2159 2112 ½
2017/2018 5 ŠK Staré Město 2038 2024 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1898 1913 0
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2000 2043 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1688 1703 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město 2000 2043 Černý David 2222 ŠK Polabiny 2113 2118 0
2017/2018 2 ŠK Staré Město 2000 2043 Němec David ŠK Kuřim 1799 1792 1
2017/2018 1 ŠK Staré Město 2000 2043 Mládek Richard Spartak Vlašim 2143 2116 0
2017/2018 8 ŠK Staré Město B 2048 2024 Hronek Martin ŠK Zlín 1864 1857 0
2017/2018 6 ŠK Staré Město B 2025 2024 Zvardoň Petr Zbrojovka Vsetín 2001 2010 1
2017/2018 5 ŠK Staré Město B 2038 2024 Skočík Marek SK Podlužan Prušánky 1899 1907 1
2017/2018 4 ŠK Staré Město B 2038 2024 Konštacký Matěj ŠK Agrotec Hustopeče 2110 2146 0
2017/2018 2 ŠK Staré Město B 2038 2024 Beneš Miroslav TJ SLAVIA Kroměříž B 2019 2009 0
2017/2018 1 ŠK Staré Město B 2000 2043 Nepomucký Ondřej Moravská Slavia Brno B 2214 2207 0
2016/2017 11 ŠK Staré Město E 1842 1850 Kozojed Vlastislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 1
2016/2017 9 ŠK Staré Město E 1842 1850 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 ½
2016/2017 8 ŠK Staré Město E 1842 1850 Zpěvák Pavel ŠK Dolní Němčí A 2372 2412 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město E 1842 1850 Šudřich Radek Slavia Kroměříž D 1997 2017 ½
2016/2017 6 ŠK Staré Město E 1842 1850 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1870 ½
2016/2017 5 ŠK Staré Město E 1842 1850 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1801 1794 1
2016/2017 4 ŠK Staré Město E 1842 1850 Bártek Jan Sokol Postoupky B 1883 ½
2016/2017 3 ŠK Staré Město E 1842 1850 Havránek Michal SK Boršice B 2039 2073 ½
2016/2017 2 ŠK Staré Město E 1842 1850 Dvořák Martin ŠO Kunovice A 2210 2185 1
2016/2017 1 ŠK Staré Město E 1842 1850 Krajsa Ivan TJ Spartak Uherský Brod 1958 1974 ½
2016/2017 11 ŠK Staré Město D 1842 1850 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1939 1954 ½
2016/2017 10 ŠK Staré Město D 1842 1850 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2025 2030 1
2016/2017 9 ŠK Staré Město D 1842 1850 Vidlář Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1989 1990 0
2016/2017 8 ŠK Staré Město D 1842 1850 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1895 1940 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město D 1842 1850 Havránek Michal SK Boršice A 2039 2073 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město D 1842 1850 Kašpárek Ondřej Sokol Postoupky A 1922 1950 1
2016/2017 5 ŠK Staré Město D 1842 1850 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1945 1911 1
2016/2017 4 ŠK Staré Město D 1842 1850 Vavřík Jiří ŠK Staré Město C 2044 2037 1
2016/2017 3 ŠK Staré Město D 1842 1850 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2141 2113 0
2016/2017 2 ŠK Staré Město D 1842 1850 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1922 ½
2016/2017 7 ŠK Staré Město 1842 1850 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2070 1976 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město 1842 1850 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1879 1831 ½
2016/2017 3 ŠK Staré Město 1842 1850 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1830 1825 ½
2016/2017 2 ŠK Staré Město 1842 1850 Fialka Adam SK Slavia Orlová 1744 1799 1
2016/2017 1 ŠK Staré Město 1842 1850 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 1
2016/2017 7 ŠK Staré Město 1842 1850 Fialka Adam SK Slavia Orlová 1744 1799 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město 1842 1850 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 1
2016/2017 5 ŠK Staré Město 1842 1850 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1755 1849 0
2016/2017 4 ŠK Staré Město 1842 1850 Sucharda David ŠK AD Jičín 2040 2029 ½
2016/2017 3 ŠK Staré Město 1842 1850 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1830 1825 ½
2016/2017 2 ŠK Staré Město 1842 1850 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 1
2016/2017 1 ŠK Staré Město 1842 1850 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1773 1725 ½
2015/2016 11 ŠK Staré Město D 1842 1850 Sedláček Roman Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 1
2015/2016 10 ŠK Staré Město D 1842 1850 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1980 2012 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město D 1842 1850 Šimčáková Julie Sokol Postoupky B 1472 1511 1
2015/2016 8 ŠK Staré Město D 1842 1850 Javora Stanislav ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1728 1751 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město D 1842 1850 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1895 1940 ½
2015/2016 6 ŠK Staré Město D 1842 1850 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město D 1842 1850 Frýbort Pavel SK Boršice A 1851 1891 1
2015/2016 4 ŠK Staré Město D 1842 1850 Sedlačík Martin ŠK Staré Město C 1801 1809 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město D 1842 1850 Palica Jiří ŠK Zlín B 1927 1978 ½
2015/2016 11 ŠK Staré Město E 1842 1850 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1876 0
2015/2016 10 ŠK Staré Město E 1842 1850 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2141 2113 ½
2015/2016 8 ŠK Staré Město E 1842 1850 Orsák Radim Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1905 0
2015/2016 7 ŠK Staré Město E 1842 1850 Čechál Martin TJ Dolní Němčí A 1960 2035 0
2015/2016 6 ŠK Staré Město E 1842 1850 Butula Miroslav Slavia Kroměříž D 1957 1865 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město E 1842 1850 Šaňák František SK Boršice B 1882 1835 ½
2015/2016 4 ŠK Staré Město E 1842 1850 Burda Josef ŠK Staré Město F 1838 1849 ½
2015/2016 3 ŠK Staré Město E 1842 1850 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1930 1908 1
2015/2016 2 ŠK Staré Město E 1842 1850 Petržela Pavel ŠO TJ Zborovice A 1999 1996 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město E 1842 1850 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1821 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město 1842 1850 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová A 1848 1895 1
2015/2016 6 ŠK Staré Město 1842 1850 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová B 1561 1648 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město 1842 1850 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 0
2015/2016 4 ŠK Staré Město 1842 1850 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny A 1938 1923 0
2015/2016 3 ŠK Staré Město 1842 1850 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny B 1408 1549 1
2015/2016 2 ŠK Staré Město 1842 1850 Barák David ŠK Duras BVK-Královo Pole 1658 1595 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město 1842 1850 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město 1842 1850 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 1
2015/2016 6 ŠK Staré Město 1842 1850 Černý David TJ Štefanydes Polička 1889 1959 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město 1842 1850 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 ½
2015/2016 4 ŠK Staré Město 1842 1850 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 0
2015/2016 3 ŠK Staré Město 1842 1850 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny A 1938 1923 0
2015/2016 2 ŠK Staré Město 1842 1850 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová A 1848 1895 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město 1842 1850 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 0
2015/2016 9 ŠK Staré Město C 1842 1850 Drábek Pavel ŠK Zlín-Malenovice A 1505 1537 1
2015/2016 8 ŠK Staré Město C 1842 1850 Jančík Radim ŠK Zlín-Malenovice B 1374 1450 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město C 1842 1850 Zgarba Radek Sokol Ústí 1728 1695 1
2015/2016 3 ŠK Staré Město C 1842 1850 Zavadil Filip Sokol Postoupky 1478 1603 ½
2015/2016 2 ŠK Staré Město C 1842 1850 Petráš Daniel ŠK DDM Slavičín 1229 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město C 1842 1850 Skalský Alexandr ŠK Staré Město D 2004 1857 0
2014/2015 3 ŠK Staré Město C 1803 1855 Zgarba Radek Sokol Ústí 1728 1734 1
2014/2015 2 ŠK Staré Město C 1803 1855 Jiříček Vojtěch ŠK Zbrojovka Vsetín B 1570 1410 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město C 1803 1855 Vašek Ondřej KK-ŠK Osvětimany 1373 1
2014/2015 11 ŠK Staré Město "B" 1803 1855 Procházka Ludvík Slavia Kroměříž 1798 1865 ½
2014/2015 10 ŠK Staré Město "B" 1803 1855 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky 1772 1795 0
2014/2015 9 ŠK Staré Město "B" 1803 1855 Chwistek Karel OŠŠ TJ Ostrava 1728 1695 0
2014/2015 8 ŠK Staré Město "B" 1803 1855 Lojek Marek SK Slavia Orlová "B" 1924 1838 0
2014/2015 7 ŠK Staré Město "B" 1803 1855 Havelka Ondřej Interchess FM 1766 1819 1
2014/2015 6 ŠK Staré Město "B" 1803 1855 Halamíček Radek Beskydská šachová škola FM B 1562 1655 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město "B" 1803 1855 Němec David ŠK Kuřim 1506 1559 1
2014/2015 4 ŠK Staré Město "B" 1803 1855 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1486 1745 ½
2014/2015 3 ŠK Staré Město "B" 1803 1855 Nehyba Martin Sokol Hošťálková 1806 1865 1
2014/2015 2 ŠK Staré Město "B" 1803 1855 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město "B" 1803 1855 Zajíček Tomáš A64 Grygov 1841 1951 ½
2014/2015 11 ŠK Staré Město F 1803 1855 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1846 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město F 1803 1855 Skalka Josef SK Boršice B 1827 1819 1
2014/2015 9 ŠK Staré Město F 1803 1855 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1823 1779 1
2014/2015 8 ŠK Staré Město F 1803 1855 Lekeš René Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1665 1
2014/2015 7 ŠK Staré Město F 1803 1855 Holub Aleš TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1702 1
2014/2015 6 ŠK Staré Město F 1803 1855 Dvouletý Tomáš SK EMKaD Holešov A 1806 1853 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město F 1803 1855 Javor Jan TJ Vlčnov A 1824 1688 1
2014/2015 4 ŠK Staré Město F 1803 1855 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1853 1798 ½
2014/2015 3 ŠK Staré Město F 1803 1855 Foukal František ŠK Holešov A 1998 1918 ½
2014/2015 1 ŠK Staré Město F 1803 1855 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1818 0
2014/2015 11 ŠK Staré Město D 1803 1855 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1928 1911 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město D 1803 1855 Hrabovský Vladimír Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1976 1995 ½
2014/2015 9 ŠK Staré Město D 1803 1855 Krmela Aleš Sokol Hošťálková A 2054 2040 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město D 1803 1855 Sušeň Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1810 1805 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město D 1803 1855 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2036 2107 1
2014/2015 3 ŠK Staré Město D 1803 1855 Netušil Jan Sokol Postoupky B 1807 1867 1
2013/2014 11 ŠK Staré Město "A" 1697 1747 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1724 1735 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město "A" 1697 1747 Korbel Richard TJ Slovan Havířov 1100 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město "A" 1697 1747 Skula Milan Agentura 64 Grygov 1572 ½
2013/2014 8 ŠK Staré Město "A" 1697 1747 Šimčáková Julie TJ Sokol Postoupky 1539 1608 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město "A" 1697 1747 Gálík Jakub TJ Sokol Hošťálková 1545 1562 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město "A" 1697 1747 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1472 1495 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město "A" 1697 1747 Krmíček Antonín ŠK Staré Město "B" 1250 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město "A" 1697 1747 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kuřim 1439 1
2013/2014 1 ŠK Staré Město "A" 1697 1747 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 1
2013/2014 9 ŠK Staré Město D 1697 1747 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1843 1900 0
2013/2014 1 ŠK Staré Město D 1697 1747 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov p.R. A 1984 1956 0
2013/2014 11 ŠK Staré Město F 1697 1747 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1813 0
2013/2014 10 ŠK Staré Město F 1697 1747 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1959 1771 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město F 1697 1747 Sedláček Roman TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 1
2013/2014 8 ŠK Staré Město F 1697 1747 Butula Miroslav Slavia Kroměříž D 1963 1897 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město F 1697 1747 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město F 1697 1747 Šimčík Jan TJ Dolní Němčí A 1820 1770 1
2013/2014 5 ŠK Staré Město F 1697 1747 Tomášů Radek SK Boršice B 1701 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město F 1697 1747 Stojan František ŠK Zlín D 1825 1
2013/2014 1 ŠK Staré Město F 1697 1747 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1931 1931 1
2012/2013 11 ŠK Staré Město F 1701 1816 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž D 2023 1946 1
2012/2013 10 ŠK Staré Město F 1701 1816 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 1
2012/2013 9 ŠK Staré Město F 1701 1816 Martinák Josef SK Boršice C 1765 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město F 1701 1816 Náplava Jakub KK-ŠK Osvětimany 1722 1833 0
2012/2013 6 ŠK Staré Město F 1701 1816 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1750 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město F 1701 1816 Pfeffer Erik SK Boršice B 1959 1967 0
2012/2013 4 ŠK Staré Město F 1701 1816 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1893 1892 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město F 1701 1816 Míša Stanislav TJ Polešovice 1947 0
2012/2013 11 ŠK Staré Město 1701 1816 Čáp Šimon Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 ½
2012/2013 10 ŠK Staré Město 1701 1816 Lojek Marek SK Slavie Orlová "B" 1642 1708 0
2012/2013 9 ŠK Staré Město 1701 1816 Lukaštík Jaroslav TJ Sokol Hošťálková 1668 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město 1701 1816 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1539 1735 1
2012/2013 7 ŠK Staré Město 1701 1816 Scheichenost Michal TJ Sokol Postoupky 1602 1757 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město 1701 1816 Klus Ben Nathanael TŽ Třinec 1100 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město 1701 1816 Kment Michal Rošáda Prostějov 1545 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město 1701 1816 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 1685 1701 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město 1701 1816 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1289 1
2012/2013 1 ŠK Staré Město 1701 1816 Svoboda Filip KME-DDM Kuřim 1332 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město B 1639 1708 Janska Petr SK Boršice B 1767 1691 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město 1639 1708 ŠK Kladno 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město 1639 1708 Sýkora Marek Desko Liberec 1443 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město 1639 1708 Škuthan Jiří Chess Most 1725 1769 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město 1639 1708 Lužíková Nicola KŠ Říčany 1925 1781 1768 0
2011/2012 3 ŠK Staré Město 1639 1708 Slabá Lenka SK Boršice 1299 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město 1639 1708 Sabolová Kristýna TJ Štefanydes Polička 1734 1719 1
2011/2012 1 ŠK Staré Město 1639 1708 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1934 0
2011/2012 7 ŠK Staré Město 1639 1708 Marek Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek 1945 2114 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město 1639 1708 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1891 1996 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město 1639 1708 Slabá Lenka SK Boršice 1299 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město 1639 1708 Sabolová Kristýna TJ Štefanydes Polička 1734 1719 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město 1639 1708 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1934 0
2011/2012 2 ŠK Staré Město 1639 1708 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 1949 1915 0
2011/2012 1 ŠK Staré Město 1639 1708 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1865 1955 0
2010/2011 7 ŠK Staré Město 1746 Gregor Jiří ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město 1746 Nový Filip SK OAZA Praha 1250 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město 1746 Šaffová Michaela Sokol Údlice 1753 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město 1746 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1380 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město 1746 Tománek Pavel SK Boršice 1565 0
2010/2011 2 ŠK Staré Město 1746 Walach Adam TŽ Třinec 1300 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město 1746 Kubošová Hana SK Slavia Orlová 1553 ½
2010/2011 10 ŠK Staré Město F 1746 Kunčar Stanislav TJ Vlčnov A 1792 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město F 1746 Hruška Karel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1864 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město "B" 1746 Skalka Jan SK Boršice "B" 1692 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město 1746 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1627 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město 1746 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 1906 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město 1746 Tománek Pavel SK Boršice 1565 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město 1746 Marek Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek 1893 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město 1746 Walach Adam TŽ Třinec 1300 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město 1746 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov 1250 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město 1746 Kubošová Hana SK Slavia Orlová 1553 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město 1665 Skořepa Tomáš Sokol Bedřichov 1345 1
2009/2010 4 Staré Město G 1665 Světinský Antonín Dolní Němčí 1584 0
2009/2010 3 Staré Město G 1665 Šimčík Jan Hluk A 1794 0
2009/2010 2 Staré Město G 1665 Janska Petr Boršice D 1584 1
2009/2010 1 Staré Město G 1665 Pavlica Tomáš Velehrad 1556 ½
2009/2010 11 SK Stare Mesto "B" 1665 Navrátil Marek Sokol Postoupky "B" 1452 1
2009/2010 10 SK Stare Mesto "B" 1665 Stachoň Martin Sokol Postoupky "A" 1925 ½
2009/2010 9 SK Stare Mesto "B" 1665 Blechová Lenka SK Veseli nad Moravou 1418 1
2009/2010 8 SK Stare Mesto "B" 1665 Tománek Pavel SK Borsice "B" 1337 ½
2009/2010 5 SK Stare Mesto "B" 1665 Karapetyan David SK Lokomotiva Brno "C" 1443 1
2009/2010 4 SK Stare Mesto "B" 1665 Šaršon Ondřej SK Lokomotiva Brno "B" 1768 ½
2009/2010 2 SK Stare Mesto "B" 1665 Kubošová Jana Slavia Orlova "B" 1476 1
2009/2010 1 SK Stare Mesto "B" 1665 Fargač Martin TZ Trinec 1731 0
2009/2010 7 ŠK Staré Město 1665 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1864 ½
2009/2010 6 ŠK Staré Město 1665 Skořepa Tomáš Sokol Bedřichov 1345 1
2009/2010 8 ŠK Staré Město F 1665 Churý Petr TJ Polešovice 1792 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město F 1665 Volčík Stanislav SK Boršice C 1887 0
2008/2009 3 Staré Město J 1374 Růsek Jaroslav Hluk B 1474 1
2008/2009 1 Staré Město J 1374 Mrva Štěpán Osvětimany B 1429 1
2008/2009 7 Staré Město J 1374 Ondrůšek Radek Osvětimany B 1279 ½
2008/2009 6 Staré Město J 1374 Macků Lubomír Boršice E 1586 1
2008/2009 5 Staré Město J 1374 Hromada Martin Kunovice B 1250 ½
2008/2009 3 Staré Město J 1374 Štefaník Richard Hluk B 1508 1
2008/2009 2 Staré Město J 1374 Moštěk Jan Vlčnov C 1
2008/2009 1 Staré Město J 1374 Němec Pavel Staré Město I 1100 1
2008/2009 9 Staré Město G 1374 Peška Martin Osvětimany A 1330 1
2008/2009 8 Staré Město G 1374 Soukeník František Dolní Němčí 1568 1
2008/2009 6 Staré Město G 1374 Slabá Lenka Boršice D 1100 1
2008/2009 4 Staré Město G 1374 Košut Josef Bojkovice B 1539 0
2008/2009 3 Staré Město G 1374 Pavelčík Jaroslav Vlčnov B 1531 1
2008/2009 1 Staré Město G 1374 Rathúský Roman Staré Město H 1379 1
2008/2009 6 ŠK Staré Město D 1374 Prachař David TJ ŠO Zborovice 1250 ½
2008/2009 5 ŠK Staré Město D 1374 Náplava Lukáš KK-ŠK Osvětimany 1250 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město D 1374 Karlík Ondřej Sokol Hoštálková 1905 0
2008/2009 11 SK Stare Mesto "B" 1374 Kapsia Václav TZ Trinec 1444 0
2008/2009 10 SK Stare Mesto "B" 1374 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky 1528 0
2008/2009 9 SK Stare Mesto "B" 1374 Vražinová Barbora TJ Tatran Postorna 1000 1
2008/2009 8 SK Stare Mesto "B" 1374 Bureš Michael SK Rošáda Prostějov 1404 1
2008/2009 7 SK Stare Mesto "B" 1374 Slabá Lenka SK Borsice "B" 1100 1
2008/2009 6 SK Stare Mesto "B" 1374 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1250 1
2008/2009 5 SK Stare Mesto "B" 1374 SO TJ VOKD Poruba 1
2008/2009 4 SK Stare Mesto "B" 1374 Zpěváková Jana SK Stare Mesto "A" 1741 ½
2008/2009 3 SK Stare Mesto "B" 1374 Blechová Lenka TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 ½
2008/2009 2 SK Stare Mesto "B" 1374 Zicha Marek SK Lokomotiva Brno "B" 1444 1
2008/2009 1 SK Stare Mesto "B" 1374 Zámečník Ondřej SK Lokomotiva Brno "C" 1000 1
2007/2008 7 SK SSS Stare Mesto B 1250 Nováková Vendula BSS Frydek-Mistek C 1629 1
2007/2008 6 SK SSS Stare Mesto B 1250 Biolek Vladimír BSS Frydek-Mistek D 1300 0
2007/2008 5 SK SSS Stare Mesto B 1250 Menšík František SK Lokomotiva Brno B 1490 0
2007/2008 4 SK SSS Stare Mesto B 1250 Hemzal Martin TJ Tatran Postorna 1250 1
2007/2008 3 SK SSS Stare Mesto B 1250 Blechová Lenka TJ SK Veseli nad Moravou 1250 0
2007/2008 2 SK SSS Stare Mesto B 1250 Tománek Pavel SK Borsice B 1250 ½
2007/2008 1 SK SSS Stare Mesto B 1250 Večeřa Pavel TJ Sokol Postoupky B 1250 ½
2007/2008 9 ŠK Staré Město E 1250 Kucián Martin ŠO TJ Zborovice 1250 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město E 1250 Šudoma Marek ŠK Zlín B 1827 1
2007/2008 7 ŠK Staré Město E 1250 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 1473 0
2007/2008 3 ŠK Staré Město E 1250 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město C 1775 1
2007/2008 2 ŠK Staré Město E 1250 Plevák Petr ŠK Staré Město D 1461 0
2007/2008 2 Staré Město I 1250 Tomášů Robin Boršice E 1257 1
2007/2008 1 Staré Město I 1250 Žižka Miroslav Vlčnov C 1315 1
2007/2008 7 Staré Město I 1250 Kunc Pavel Osvětimany B 1696 0
2007/2008 6 Staré Město I 1250 Růčka Pavel Kunovice B 1530 0
2007/2008 5 Staré Město I 1250 Žižka Miroslav Vlčnov C 1315 1
2007/2008 3 Staré Město I 1250 Fusková Martina Staré Město H 1476 ½
2007/2008 2 Staré Město I 1250 Luňák Květoslav Boršice E 1418 0
2006/2007 3 Staré Město H Tichopádek Miroslav Hluk B 1
2006/2007 2 Staré Město H Hromada Martin Boršice E 1100 1
2006/2007 1 Staré Město H Moštěk Jan Vlčnov C 1
2006/2007 6 ŠK Staré Město H Jošek Rostislav TJ Mařatice B 1560 0