Hráč Ficenc Libor

Ficenc Libor

User Pic
Jméno: Ficenc Libor
Oddíl: TJ Vlčnov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1910
Elo mezinárodní: 1924
ID: 35209
FIDE ID: 372285
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 TJ Vlčnov 1924 1910 Vrtal Jaroslav SK Podlužan Prušánky z.s. 2018 2012 ½
2018/2019 1 TJ Vlčnov B 1924 1910 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 0 1874 0
2018/2019 5 TJ Vlčnov C 1924 1910 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město F 0 1648 1
2017/2018 8 TJ Vlčnov C 0 1655 Růčka Pavel ŠO Kunovice C 1733 1636 ½
2017/2018 6 TJ Vlčnov C 0 1655 Plevák Pavel TJ Velehrad 0 1645 ½
2017/2018 4 TJ Vlčnov C 0 1655 Soukeník František TJ Orel Nivnice A 0 1476 ½
2017/2018 3 TJ Vlčnov C 0 1655 Veselý Ladislav Mařatice 0 1636 ½
2017/2018 6 TJ Vlčnov B 0 1655 Nekarda Jan ŠK Staré Město E 1628 1647 ½
2017/2018 2 TJ Vlčnov B 0 1655 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice A 1812 1856 ½
2017/2018 1 TJ Vlčnov B 0 1655 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1721 1819 1
2017/2018 11 TJ Vlčnov 1944 1944 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město B 1954 1975 0
2017/2018 10 TJ Vlčnov 0 1655 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim 1822 1864 1
2017/2018 9 TJ Vlčnov 0 1655 Kocián Miroslav ŠK Zlín 2019 2035 0
2017/2018 8 TJ Vlčnov 0 1655 Sedláček Petr Jezdci Jundrov 2074 2102 ½
2017/2018 7 TJ Vlčnov 0 1655 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1936 1944 ½
2016/2017 7 TJ Vlčnov C 1636 Macháček Lukáš ŠK Staré Město G 1567 1605 0
2016/2017 5 TJ Vlčnov C 1636 Skalka Josef SK Boršice C 1786 1777 0
2016/2017 3 TJ Vlčnov C 1636 Zifčák Josef TJ Mařatice 1469 1
2016/2017 8 TJ Vlčnov B 1636 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1675 1720 ½
2016/2017 11 TJ Vlčnov A 1636 Šaňák František SK Boršice A 1882 1835 ½
2015/2016 11 TJ Vlčnov A 1636 Gottwald Pavel Fatra-Slavia Napajedla B 1487 1
2015/2016 5 TJ Vlčnov A 1636 Pikner Jindřich ŠK Staré Město F 1516 1385 1
2015/2016 2 TJ Vlčnov A 1636 Košut Josef TJ Bojkovice 1554 1
2015/2016 11 TJ Vlčnov B 1636 Dobřecký Antonín ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2015/2016 10 TJ Vlčnov B 1636 Gál Josef TJ Dolní Němčí B 1000 ½
2015/2016 7 TJ Vlčnov B 1636 Zálešák Milan KK-ŠK Osvětimany A 1655 1
2015/2016 6 TJ Vlčnov B 1636 Tománek Pavel SK Boršice C 1626 1661 ½
2015/2016 5 TJ Vlčnov B 1636 Martinák Josef ŠO Kunovice B 1735 ½
2015/2016 4 TJ Vlčnov B 1636 Kadlčík Petr TJ Vlčnov C 1441 ½
2015/2016 3 TJ Vlčnov B 1636 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město G 1165 1317 1
2015/2016 1 TJ Vlčnov B 1636 Jurčík Josef TJ Mařatice 1382 1
2014/2015 10 TJ Vlčnov B 1599 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1557 1
2014/2015 7 TJ Vlčnov B 1599 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1676 ½
2014/2015 6 TJ Vlčnov B 1599 Vávra Petr TJ Vlčnov C 1452 ½
2014/2015 4 TJ Vlčnov B 1599 Šaňák František TJ Polešovice 1876 1826 0
2014/2015 2 TJ Vlčnov B 1599 Boček Tomáš TJ Mařatice 1657 ½
2014/2015 1 TJ Vlčnov B 1599 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice B 1837 1668 ½
2014/2015 11 TJ Vlčnov A 1599 Skalka Josef SK Boršice B 1827 1819 ½
2014/2015 10 TJ Vlčnov A 1599 Slanicay Gabriel ŠK Staré Město E 1609 1681 1
2014/2015 9 TJ Vlčnov A 1599 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1898 1916 0
2014/2015 8 TJ Vlčnov A 1599 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1823 ½
2014/2015 7 TJ Vlčnov A 1599 Krenedics Gregor Spartak Uherský Brod 1000 ½
2014/2015 6 TJ Vlčnov A 1599 Čechál Martin TJ Dolní Němčí A 1960 2042 0
2014/2015 5 TJ Vlčnov A 1599 Skalský Alexandr ŠK Staré Město F 1767 1628 0
2014/2015 4 TJ Vlčnov A 1599 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1823 1779 1
2014/2015 3 TJ Vlčnov A 1599 Procházka Ludvík Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1798 1865 ½
2013/2014 11 TJ Vlčnov B 1565 Tománek Pavel SK Boršice C 1626 1664 ½
2013/2014 10 TJ Vlčnov B 1565 Peška Martin ŠK-KK Osvětimany 1304 1
2013/2014 9 TJ Vlčnov B 1565 Hanáček Petr Sokol Velehrad 1469 1
2013/2014 8 TJ Vlčnov B 1565 Jurčík Josef TJ Mařatice 1324 1
2013/2014 7 TJ Vlčnov B 1565 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1378 1
2013/2014 6 TJ Vlčnov B 1565 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1503 1614 0
2013/2014 5 TJ Vlčnov B 1565 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1690 0
2013/2014 4 TJ Vlčnov B 1565 Prachař Přemysl TJ Bojkovice B 1588 1
2013/2014 2 TJ Vlčnov B 1565 Holeček Dominik TJ Vlčnov C 1000 1
2013/2014 11 TJ Vlčnov A 1565 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 1715 ½
2013/2014 9 TJ Vlčnov A 1565 Volčík Stanislav SK Boršice B 1779 1796 0
2013/2014 8 TJ Vlčnov A 1565 Piluša Antonín ŠK Staré Město E 1785 0
2013/2014 7 TJ Vlčnov A 1565 Major Robert TJ Bojkovice A 1809 ½
2013/2014 5 TJ Vlčnov A 1565 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1833 ½
2013/2014 4 TJ Vlčnov A 1565 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1799 ½
2013/2014 3 TJ Vlčnov A 1565 Moštěk František ŠK Staré Město F 1710 1758 ½
2013/2014 2 TJ Vlčnov A 1565 Javora Stanislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1773 ½
2012/2013 11 TJ Vlčnov B 1592 Křen Antonín Velehrad 1431 ½
2012/2013 10 TJ Vlčnov B 1592 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1600 0
2012/2013 9 TJ Vlčnov B 1592 Dobřecký Antonín ŠK Ost.Nová Ves 1000 1
2012/2013 8 TJ Vlčnov B 1592 Jurčík Josef TJ Mařatice 1000 1
2012/2013 7 TJ Vlčnov B 1592 Hrabal Matěj ŠK Staré Město G 1363 1
2012/2013 6 TJ Vlčnov B 1592 Skupina Josef SK Boršice D 1475 1
2012/2013 4 TJ Vlčnov B 1592 Vavřík Jiří ŠO Kunovice 1436 ½
2012/2013 2 TJ Vlčnov B 1592 Stoklásek Ondřej ŠK Staré Město H 1250 1
2012/2013 1 TJ Vlčnov B 1592 Růsek Jaroslav TJ Vlčnov C 1515 0
2012/2013 6 TJ Vlčnov A 1592 Lessy Tomáš ŠK Staré Město F 1644 1590 0
2012/2013 4 TJ Vlčnov A 1592 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1694 1774 0
2011/2012 7 TJ Vlčnov A 1551 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky A 1957 1952 0
2011/2012 6 TJ Vlčnov A 1551 Chutný Tomáš ŠK Holešov A 1819 0
2011/2012 5 TJ Vlčnov A 1551 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín A 1865 1915 0
2011/2012 2 TJ Vlčnov A 1551 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město E 1678 1802 ½
2011/2012 10 TJ Vlčnov B 1551 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1589 1
2011/2012 8 TJ Vlčnov B 1551 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1796 ½
2011/2012 6 TJ Vlčnov B 1551 Náplava Michal TJ Polešovice 1704 1
2011/2012 5 TJ Vlčnov B 1551 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1522 1497 1
2011/2012 3 TJ Vlčnov B 1551 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky B 1789 1739 ½
2011/2012 2 TJ Vlčnov B 1551 Červenka Václav Spartak Uherský Brod 1393 1
2011/2012 1 TJ Vlčnov B 1551 Mašek Luboš TJ FS Napajedla B 1691 ½
2010/2011 9 TJ Vlčnov A 1547 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1425 0
2010/2011 9 TJ Vlčnov B 1547 Navrátil Libor TJ Bojkovice B 1356 1
2010/2011 8 TJ Vlčnov B 1547 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město G 1100 1
2010/2011 7 TJ Vlčnov B 1547 Sedlačík Martin ŠK Staré Město H 1433 1
2010/2011 6 TJ Vlčnov B 1547 Mašíček Michal ŠO Kunovice B 1250 1
2010/2011 4 TJ Vlčnov B 1547 Kegler Rudolf Sokol Velehrad 1461 ½
2010/2011 2 TJ Vlčnov B 1547 Tománek Pavel SK Boršice D 1565 1
2010/2011 1 TJ Vlčnov B 1547 Slavík Tomáš Spartak Hluk A 1000 1
2009/2010 9 Vlčnov B Košut Josef Bojkovice B 1545 1
2009/2010 8 Vlčnov B Ondrůšek Radek Osvětimany 1296 1
2009/2010 7 Vlčnov B Habáník Jiří Staré Město G 1698 ½
2009/2010 6 Vlčnov B Skrášek Adam Kunovice B 1100 0
2009/2010 5 Vlčnov B Světinský Antonín Dolní Němčí 1319 0
2009/2010 4 Vlčnov B Růsek Jaroslav Hluk A 1461 1
2009/2010 3 Vlčnov B Slabá Lenka Boršice D 1297 ½
2009/2010 2 Vlčnov B Hanáček Petr Velehrad 1491 ½
2009/2010 1 Vlčnov B Vávra Petr Vlčnov C 1
2009/2010 10 TJ Vlčnov A Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1250 ½
2009/2010 7 TJ Vlčnov A Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1479 1
2009/2010 1 TJ Vlčnov A Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město F 1611 0
2008/2009 5 TJ Vlčnov A Volčík Stanislav SK Boršice C 1798 ½
2008/2009 9 Vlčnov B Stodůlka Václav Boršice D 1640 0
2008/2009 7 Vlčnov B Prachař Přemysl Bojkovice B 1586 ½