Hráč Rachůnek Martin

Rachůnek Martin

User Pic
Jméno: Rachůnek Martin
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2020
Elo mezinárodní: 2008
ID: 476
FIDE ID: 313017
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2007/2008 10 ŠK Staré Město D 2030 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2017 0
2007/2008 9 ŠK Staré Město D 2030 Častulík Libor ŠO Brumov Bylnice 1688 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město D 2030 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2093 0
2007/2008 5 ŠK Staré Město D 2030 Gabriel Adam SK Boršice B 1797 0
2007/2008 4 ŠK Staré Město D 2030 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky 2028 1
2007/2008 3 ŠK Staré Město D 2030 Valešová Šárka ŠK Zlín D 1927 ½
2007/2008 2 ŠK Staré Město D 2030 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1895 ½
2007/2008 1 ŠK Staré Město D 2030 Sojka Aleš MKS Holešov B 2125 1
2006/2007 11 ŠK Staré Město C 2050 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1959 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město C 2050 Bartas Pavel Fatra-Slavia Napajedla 1717 ½
2006/2007 9 ŠK Staré Město C 2050 Vymětal Milan MKS Holešov B 1969 1
2006/2007 7 ŠK Staré Město C 2050 Růčka Alois TJ Sokol Hutisko-Solanec 1914 ½
2006/2007 5 ŠK Staré Město C 2050 Zádrapa Radek ŠK Zbrojovka Vsetín 2156 0
2006/2007 4 ŠK Staré Město C 2050 Kulišťák Milan TJ Rožnov pod Radh. 1895 ½
2006/2007 3 ŠK Staré Město C 2050 Dvouletý Tomáš TJ Loko Uh. Ostroh 1794 0
2006/2007 2 ŠK Staré Město C 2050 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město D 1976 1
2005/2006 7 ŠK Staré Město "A" 2049 Kuboš Rostislav Slavia Orlová "A" 2217 0
2005/2006 10 ŠK Staré Město C 2049 Bařina Vít TJ Vlčnov 1591 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město C 2049 Závodský Jiří Slavia Kroměříž C 1804 1
2005/2006 8 ŠK Staré Město C 2049 TJ Sokol Postoupky 1
2005/2006 6 ŠK Staré Město C 2049 Skupina Josef TJ Polešovice 1467 1
2005/2006 5 ŠK Staré Město C 2049 Bažant Pavel TJ Napajedla 1624 1
2004/2005 10 ŠK Staré Město C 2058 Křížek František SK Boršice 2102 0
2004/2005 9 ŠK Staré Město C 2058 Žilka Štěpán Tatran Litovel B 2290 0
2004/2005 8 ŠK Staré Město C 2058 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1942 ½
2004/2005 7 ŠK Staré Město C 2058 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín 2157 ½
2004/2005 5 ŠK Staré Město C 2058 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2075 ½
2004/2005 4 ŠK Staré Město C 2058 Sochor Stanislav A64 Mipap Grygov B 2100 ½
2004/2005 3 ŠK Staré Město C 2058 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2217 0
2004/2005 1 ŠK Staré Město C 2058 Švéda Jiří TJ Unex ŠK Uničov 1895 1
2004/2005 10 ŠK Staré Město A" 2058 Lahner Jakub ŠK Frýdek-Místek 2241 0
2003/2004 9 ŠK Staré Město 2116 Knajbl Michael Tatran Litovel 1745 1
2003/2004 11 ŠK Staré Město B 2116 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2190 0
2003/2004 6 ŠK Staré Město B 2116 Vávra Pavel ŠK Zbroj Vsetín 2217 0
2003/2004 5 ŠK Staré Město B 2116 Urbášek Oleg Loko Zábřeh 2063 0
2003/2004 1 ŠK Staré Město B 2116 Musil Vítězslav A64 Grygov B 2129 ½