Hráč Markovič Ivan

Markovič Ivan

User Pic
Jméno: Markovič Ivan
Oddíl: ŠK Hustopeče
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2078
Elo mezinárodní: 2095
ID: 410
FIDE ID: 306282
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Agrotec Hustopeče 2106 2118 Růžička František Jezdci Jundrov B 2075 2091 0
2018/2019 10 ŠK Agrotec Hustopeče 2108 2118 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou B 2027 2034 ½
2018/2019 9 ŠK Agrotec Hustopeče 2108 2118 Dobeš Dušan Slavia Boskovice 2129 1994 ½
2018/2019 8 ŠK Agrotec Hustopeče 2118 2118 Sekanina Jiří Spartak Adamov 2051 2046 ½
2018/2019 7 ŠK Agrotec Hustopeče 2118 2118 Majer Jiří ŠK Kuřim 2182 2172 0
2018/2019 6 ŠK Agrotec Hustopeče 2112 2118 Pešák Roman ŠK Hodonín 1988 1953 1
2018/2019 5 ŠK Agrotec Hustopeče 2112 2118 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2097 2104 ½
2018/2019 4 ŠK Agrotec Hustopeče 2100 2116 Uřičář Jakub SK Podlužan Prušánky B 2158 2160 1
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče 2116 2116 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2170 2159 0
2018/2019 2 ŠK Agrotec Hustopeče 2116 2116 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2193 2195 0
2018/2019 1 ŠK Agrotec Hustopeče 2107 2116 Jireš Jiří MKS Vyškov 2068 2068 1
2018/2019 9 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 2118 2118 Barák David ŠK Duras BVK "C" 2037 1947 0
2018/2019 8 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 2118 2118 Kubiš Ivan ŠO Jiskra Strážnice 1907 0 1
2018/2019 7 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 2112 2118 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1849 ½
2018/2019 6 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 2112 2118 Šebek Jan VSK Univerzita Brno "B" 1928 1861 1
2018/2019 5 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 2100 2116 Gajdoš Daniel ŠK Bystrc Oilers 1984 2012 ½
2018/2019 4 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 2100 2116 Kladňák Martin KVASACO Vacenovice 1934 1980 0
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 2116 2116 Pešák Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1998 1956 ½
2018/2019 2 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 2116 2116 Švestka Jiří Klub šachistů TJ Bučovice 0 1782 1
2017/2018 11 ŠK Agrotec Hustopeče 2113 2126 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2257 2249 0
2017/2018 10 ŠK Agrotec Hustopeče 2122 2126 Uřičář Jakub SK Podlužan Prušánky 2151 2185 0
2017/2018 9 ŠK Agrotec Hustopeče 2117 2126 Číp Dalibor VSK Universita Brno 2114 2117 ½
2017/2018 8 ŠK Agrotec Hustopeče 2117 2126 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2317 2306 ½
2017/2018 7 ŠK Agrotec Hustopeče 2121 2126 Cagašík Tomáš TJ SLAVIA Kroměříž B 2202 2194 ½
2017/2018 6 ŠK Agrotec Hustopeče 2121 2126 Holemář David Moravská Slavia Brno B 2278 2290 0
2017/2018 5 ŠK Agrotec Hustopeče 2122 2126 Babula Milan TJ Vlčnov 2226 2214 0
2017/2018 4 ŠK Agrotec Hustopeče 2122 2126 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2299 2277 ½
2017/2018 3 ŠK Agrotec Hustopeče 2122 2126 Majer Jiří ŠK Kuřim 2024 2023 ½
2017/2018 2 ŠK Agrotec Hustopeče 2122 2126 Bednařík Josef ŠK Zlín 2117 2102 0
2017/2018 1 ŠK Agrotec Hustopeče 2146 2146 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov 2168 2153 0
2016/2017 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2155 2186 ½
2016/2017 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 Riška Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 1
2016/2017 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 Hrabal Michal ŠK Vinohrady Brno 2059 2136 ½
2016/2017 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 Košata Jan ŠK Kuřim B 2159 2139 ½
2016/2017 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2020 2069 ½
2016/2017 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2126 ½
2016/2017 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2192 2179 1
2016/2017 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2179 2158 ½
2016/2017 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky B 2095 2029 ½
2016/2017 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2124 2105 ½
2016/2017 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 Buchníček Petr Jezdci Jundrov B 2312 2302 ½
2016/2017 11 �K Ku�im 2124 2104 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov 2081 2082 0
2016/2017 10 �K Ku�im 2124 2104 Bosák Jan Zbrojovka Vset�n 2148 2143 ½
2016/2017 9 �K Ku�im 2124 2104 Pala Vladimír �achy Ho���lkov� 2242 2197 ½
2016/2017 8 �K Ku�im 2124 2104 Hejný Jaroslav MKS Vy�kov 2118 2099 ½
2016/2017 7 �K Ku�im 2124 2104 Kredl Karel Spartak Adamov 2102 2083 1
2016/2017 6 �K Ku�im 2124 2104 Blatný Pavel �K GARDE Lipovec 2370 2418 ½
2016/2017 5 �K Ku�im 2124 2104 Uřičář Jakub SK Podlu�an Pru��nky 2178 2195 0
2016/2017 4 �K Ku�im 2124 2104 Kratochvíl Karel �K Lokomotiva Brno B 2179 2158 0
2016/2017 3 �K Ku�im 2124 2104 Cagašík Tomáš Slavia Krom��� B 2145 2168 0
2016/2017 2 �K Ku�im 2124 2104 Skácelík Petr �K Duras BVK B 2169 2151 1
2016/2017 1 �K Ku�im 2124 2104 Húsek Martin �K Star� M�sto B 2086 2111 1
2015/2016 11 ŠK Hustopeče 2124 2104 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2178 2195 0
2015/2016 10 ŠK Hustopeče 2124 2104 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno D 1833 1830 ½
2015/2016 9 ŠK Hustopeče 2124 2104 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno C 2054 2017 1
2015/2016 8 ŠK Hustopeče 2124 2104 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2090 2107 ½
2015/2016 7 ŠK Hustopeče 2124 2104 Riška Lubomír SK GPOA Znojmo 2175 2186 ½
2015/2016 6 ŠK Hustopeče 2124 2104 Růžička František Jezdci Jundrov B 2086 2090 1
2015/2016 5 ŠK Hustopeče 2124 2104 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2118 2099 0
2015/2016 4 ŠK Hustopeče 2124 2104 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2155 2186 0
2015/2016 3 ŠK Hustopeče 2124 2104 Kučera Petr ŠK Bystrc Oilers 1947 1999 1
2015/2016 2 ŠK Hustopeče 2124 2104 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2118 2158 0
2015/2016 1 ŠK Hustopeče 2124 2104 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 0
2015/2016 11 ŠK Kuřim 2124 2104 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2118 2108 1
2015/2016 10 ŠK Kuřim 2124 2104 Skácelík Petr ŠK Duras BVK B 2169 2151 ½
2015/2016 9 ŠK Kuřim 2124 2104 Škoda Martin Silko Gambit Jihlava 2153 2155 ½
2015/2016 8 ŠK Kuřim 2124 2104 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2070 2093 0
2015/2016 7 ŠK Kuřim 2124 2104 Zvoníček Václav SK Prostějov 1790 1876 1
2015/2016 6 ŠK Kuřim 2124 2104 Gaša Patrik TJ Podlužan Prušánky 2108 1
2015/2016 5 ŠK Kuřim 2124 2104 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2179 2158 ½
2015/2016 4 ŠK Kuřim 2124 2104 Růžička Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2211 2173 1
2015/2016 3 ŠK Kuřim 2124 2104 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2268 2248 ½
2015/2016 2 ŠK Kuřim 2124 2104 Sedláček Oldřich ŠK GORDIC 2214 2221 0
2015/2016 1 ŠK Kuřim 2124 2104 Uhmann Jan OREL Ořechov 2059 2054 ½
2014/2015 11 ŠK Hustopeče 2137 2139 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž B 2235 2237 1
2014/2015 10 ŠK Hustopeče 2137 2139 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2317 2256 0
2014/2015 9 ŠK Hustopeče 2137 2139 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2366 2364 ½
2014/2015 8 ŠK Hustopeče 2137 2139 Blahynka Martin ŠK Vinohrady Brno 2237 2224 0
2014/2015 7 ŠK Hustopeče 2137 2139 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2116 2154 1
2014/2015 6 ŠK Hustopeče 2137 2139 Pisk Petr Moravská Slavia Brno 2394 2394 ½
2014/2015 5 ŠK Hustopeče 2137 2139 Karlík Ondřej Sokol Postoupky 2138 2167 ½
2014/2015 4 ŠK Hustopeče 2137 2139 Číp Dalibor OREL Ořechov 2145 2144 ½
2014/2015 3 ŠK Hustopeče 2137 2139 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2318 2294 0
2014/2015 2 ŠK Hustopeče 2137 2139 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 0
2014/2015 1 ŠK Hustopeče 2137 2139 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno B 2344 2403 1
2014/2015 11 ŠK Kuřim 2137 2139 Kubíček Pavel ŠK Tetčice 1977 1963 1
2014/2015 10 ŠK Kuřim 2137 2139 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2085 2083 ½
2014/2015 9 ŠK Kuřim 2137 2139 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2092 2091 ½
2014/2015 8 ŠK Kuřim 2137 2139 Kučera Petr ŠK Bystrc Oilers 1981 1987 1
2014/2015 7 ŠK Kuřim 2137 2139 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 2092 2089 ½
2014/2015 6 ŠK Kuřim 2137 2139 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 ½
2014/2015 5 ŠK Kuřim 2137 2139 Seidl Antonín Jezdci Jundrov 2065 2100 1
2014/2015 4 ŠK Kuřim 2137 2139 Mráz Pavel ŠK Garde Lipovec B 1974 ½
2014/2015 3 ŠK Kuřim 2137 2139 Lamser Miroslav ŠK Duras BVK Brno C 2031 1996 ½
2014/2015 2 ŠK Kuřim 2137 2139 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1971 1962 ½
2014/2015 1 ŠK Kuřim 2137 2139 Růžička Josef SK GPOA Znojmo 1992 2018 0
2013/2014 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 Gabriel Adam TJ FS Napajedla 2165 2194 0
2013/2014 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2486 2483 ½
2013/2014 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2200 2202 ½
2013/2014 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 1
2013/2014 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Královo Pole B 2198 2198 ½
2013/2014 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 Sýkora Jan Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 0
2013/2014 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 Sháněl Jaroslav Sokol Postoupky 2157 2159 1
2013/2014 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 1
2013/2014 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2116 2124 ½
2013/2014 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 Teuber Andreas TJ Podlužan Prušánky 2189 ½
2013/2014 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2113 2112 ½
2012/2013 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2176 2162 1
2012/2013 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 Skácelík Petr ŠK Duras BVK B 2202 2213 1
2012/2013 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 Teuber Andreas TJ Podlužan Prušánky 2195 1
2012/2013 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 Koutný Petr ŠK Zlín B 2175 2189 ½
2012/2013 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2376 2370 0
2012/2013 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 ½
2012/2013 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2086 2094 ½
2012/2013 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 2248 2262 ½
2012/2013 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2094 2095 1
2012/2013 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 Svítek Jiří TJ FS NAPAJEDLA 2078 2085 0
2012/2013 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2115 2118 1
2011/2012 11 ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 Dvořák Libor TJ Znojmo 2108 2140 ½
2011/2012 10 ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 Páral Adam ŠK Vinohrady Brno 1928 1989 1
2011/2012 9 ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 Sysel Jiří Orel Ořechov 2026 1999 0
2011/2012 8 ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 ½
2011/2012 7 ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1910 1894 1
2011/2012 6 ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 1
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2205 2233 1
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno D 1949 1915 0
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 Kredl Karel BK Moravská Slavia Brno 2110 2106 ½
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2079 2097 ½
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 Pisk Petr ŠK Garde Lipovec 2385 2379 ½
2011/2012 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2125 2112 ½
2011/2012 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 Zvardoň Petr TJ Sokol Hošťálková 1980 2025 1
2011/2012 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 Drtina Milan SK Boršice 2247 2228 1
2011/2012 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2061 2052 1
2011/2012 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 Omelka Roman ŠK Staré Město C 2115 2118 1
2011/2012 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 ½
2011/2012 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 Švehla Karel Spartak Adamov 2106 2101 ½
2011/2012 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2044 2073 ½
2011/2012 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 ½
2011/2012 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2103 2084 ½
2011/2012 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2124 2137 ½
2010/2011 11 ŠK KME-DDM Kuřim 2142 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno B 1951 1
2010/2011 10 ŠK KME-DDM Kuřim 2142 Dvořák Libor TJ Znojmo 2089 1
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim 2142 Tomeš Zdeněk ŠK Duras BVK Brno C 2091 ½
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim 2142 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2114 ½
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim 2142 Růžička František ŠK Lokomotiva Brno C 2188 1
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim 2142 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 1983 0
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim 2142 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2070 1
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim 2142 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2162 ½
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim 2142 Švihel Karel Orel Ořechov 2075 1
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim 2142 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2186 0
2010/2011 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2111 ½
2010/2011 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 Volčík Luděk SK Boršice 2069 1
2010/2011 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2087 ½
2010/2011 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž 2249 0
2010/2011 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo 2078 1
2010/2011 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 Kapusta Petr ŠK Staré Město C 2172 ½
2010/2011 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 Šudřich Radek ŠK Holešov 2113 ½
2010/2011 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky 2053 ½
2010/2011 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 1
2010/2011 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2044 ½
2010/2011 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2142 Tichý Miroslav SK Prostějov 1953 ½
2009/2010 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2304 0
2009/2010 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 Nábělek Marek ŠK Lokomotiva Brno C 2245 1
2009/2010 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 Číp Dalibor Orel Ořechov 2189 ½
2009/2010 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 Jurčík Martin ŠK Zlín B 2343 0
2009/2010 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2222 ½
2009/2010 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město C 2182 0
2009/2010 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 Pospíšil Dušan ŠK Lokomotiva Brno A 2166 ½
2009/2010 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 Mudrák Josef MKS Holešov 2344 ½
2009/2010 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 Mlčoch David SK Prostějov 2170 ½
2009/2010 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2170 1
2009/2010 5 ŠK Hustopeče 'B' 2134 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1781 1
2009/2010 3 ŠK Hustopeče 'B' 2134 Korcián Jan Tatran Poštorná 'C' 1798 1
2009/2010 2 ŠK Hustopeče 'B' 2134 Votava Jan Šach Pavlov 1819 1
2009/2010 1 ŠK Hustopeče 'B' 2134 Lokaj Marek Prostor Břeclav 1900 0
2008/2009 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 Nový Martin ŠK 64 Brno 2125 0
2008/2009 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 Číp Dalibor Pila Ořechov B 2197 1
2008/2009 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2152 0
2008/2009 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2121 ½
2008/2009 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2102 ½
2008/2009 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 2124 ½
2008/2009 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 Navrátil Jiří ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1917 1
2008/2009 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 Mudra Tomáš ŠK Tetčice 2163 0
2008/2009 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 Rychtecký Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 2077 ½
2008/2009 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 Handl Martin ŠK Garde Lipovec 2082 1
2008/2009 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2199 Píše Jan ŠK Průkopník Petria Bystrc 2117 1
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2199 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel B 2212 ½
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2199 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2109 1
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2199 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2321 0
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2199 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2222 ½
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2199 Seget Milan Tatran Poštorná 2155 ½
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2199 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2158 0
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2199 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2131 ½
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2199 Bažant Petr ŠK Zlín B 2308 0
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2199 Hudeček Jan ŠK Staré Město B 2323 ½
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2199 Mudrák Josef MKS Holešov 2346 ½
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2199 Sochorová Petra ŠK Lokomotiva Brno B 2224 1
2007/2008 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 Fojtík Tomáš TJ Tatran Poštorná 2065 ½
2007/2008 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2005 1
2007/2008 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 Matoušek Petr SK Prostějov 2062 ½
2007/2008 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2186 0
2007/2008 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 Sonter Matthew C A64 PROCLIENT Grygov B ½
2007/2008 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2317 ½
2007/2008 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 Veselský Josef SK Boršice ½
2007/2008 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 Fiala Vlastimil AŠK DA Olomouc 2076 1
2007/2008 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 Zavacký Peter C ŠK Lokomotiva Brno C 1
2007/2008 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 Godula Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1
2007/2008 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2189 Dubina Pavel ŠK Zlín B 2118 0
2006/2007 11 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 Hošek Milan 2222 ŠK POLABINY C 2248 0
2006/2007 10 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 Brychta David ŠK GORDIC JIHLAVA B 2137 ½
2006/2007 9 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 Krondráf Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2134 0
2006/2007 8 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 Kastner Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 ½
2006/2007 7 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 Zavadil Michal ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2106 0
2006/2007 6 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 Chládek Vlastimil ŠK GARDE LIPOVEC 2033 ½
2006/2007 5 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 Vodička Pavel EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2018 1
2006/2007 4 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2189 0
2006/2007 3 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 Pokorný Zdeněk TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 0
2006/2007 2 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 Kavan Zdeněk TJ ZNOJMO A 2159 1
2006/2007 1 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 Podbrdský Pavel ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 1
2006/2007 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 Dobeš Dušan Sokol Rudice 2079 1
2006/2007 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná 1927 1
2006/2007 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 Komprda Pavel ŠK Tetčice 2077 1
2006/2007 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2102 1
2006/2007 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 Nekvapil Pavel ŠK Lokomotiva Brno E 2039 1
2006/2007 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 Majer Jiří ŠK KME DDM Kuřim 2059 1
2006/2007 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 1922 1
2006/2007 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 Řehůřek Karel BK Moravská Slavia Brno 2015 1
2006/2007 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 Pešák Roman ŠK Hodonín 2090 ½
2006/2007 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2080 ½
2006/2007 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2143 ½
2005/2006 11 HPM TEC HUSTOPEČE 2211 Přidal Ondřej DURAS BRNO C 2165 ½
2005/2006 10 HPM TEC HUSTOPEČE 2211 Rada Michal SOKOL RUDICE 2128 0
2005/2006 9 HPM TEC HUSTOPEČE 2211 Škaroupka Jiří SPgŠ+G ZNOJMO 2182 ½
2005/2006 8 HPM TEC HUSTOPEČE 2211 Tikovský Alexandr ŠK 64 BRNO 2196 0
2005/2006 7 HPM TEC HUSTOPEČE 2211 Kaňovský David TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2335 ½
2005/2006 6 HPM TEC HUSTOPEČE 2211 Karpilovský Oleg DURAS BRNO B ½
2005/2006 5 HPM TEC HUSTOPEČE 2211 Kopřiva Oldřich GARDE LIPOVEC 2158 ½
2005/2006 4 HPM TEC HUSTOPEČE 2211 Sabol Marian SOKOL ZAJEČICE 2287 0
2005/2006 3 HPM TEC HUSTOPEČE 2211 Věchet Stanislav LOKOMOTIVA BRNO C 2248 ½
2005/2006 2 HPM TEC HUSTOPEČE 2211 Tůma Jiří GORDIC JIHLAVA B 2274 0
2005/2006 1 HPM TEC HUSTOPEČE 2211 Nehybka Jiří OREL OŘECHOV 2219 0
2005/2006 11 ŠK Bydo Zakřany 2211 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 2080 ½
2005/2006 10 ŠK Bydo Zakřany 2211 Peša Ladislav Lokomotiva Brno E 1906 1
2005/2006 9 ŠK Bydo Zakřany 2211 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno D 2107 ½
2005/2006 8 ŠK Bydo Zakřany 2211 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1906 1
2005/2006 7 ŠK Bydo Zakřany 2211 Páral Stanislav TJ Vinohrady Brno 2064 1
2005/2006 6 ŠK Bydo Zakřany 2211 Kovárik Oto SK Horáček Sudoměřice 1879 1
2005/2006 5 ŠK Bydo Zakřany 2211 Jaroš Mojmír Duras BVK Brno D 2135 1
2005/2006 4 ŠK Bydo Zakřany 2211 Dvořák Libor TJ Znojmo 2099 ½
2005/2006 3 ŠK Bydo Zakřany 2211 Mayer Josef TJ Tatran Poštorná A 2088 1
2005/2006 2 ŠK Bydo Zakřany 2211 Hošková Jana TJ Bučovice 1911 1
2005/2006 1 ŠK Bydo Zakřany 2211 Hyrš Martin ŠK KME DDM Kuřim 1928 1
2004/2005 11 ŠK Hustopeče 2187 Lamser Miroslav TJ Vinohrady Brno 2036 1
2004/2005 10 ŠK Hustopeče 2187 Růžička František TJ Bučovice 2131 ½
2004/2005 9 ŠK Hustopeče 2187 Kopřiva Oldřich Garde Lipovec 2155 1
2004/2005 8 ŠK Hustopeče 2187 Symerský Petr ŠK Veselí nad Mor. 2091 1
2004/2005 7 ŠK Hustopeče 2187 Marek Jiří Tatran Poštorná B 1968 1
2004/2005 6 ŠK Hustopeče 2187 Sochorová Petra Lokomotiva Brno B 2230 ½
2004/2005 4 ŠK Hustopeče 2187 Majer Jiří KME DDM Kuřim 2289 ½
2004/2005 3 ŠK Hustopeče 2187 Nehybka Jiří I. brněnská Brno 2177 ½
2004/2005 2 ŠK Hustopeče 2187 Rada Michal Sokol Rudice 2047 1
2004/2005 1 ŠK Hustopeče 2187 Hrabě Petr Tatran Poštorná A 2131 1
2003/2004 11 ŠK Hustopeče 2186 Majer Jiří KME DDM Kuřim 2295 ½
2003/2004 10 ŠK Hustopeče 2186 Věchet Stanislav TJ Sokol Bzenec 2225 1
2003/2004 9 ŠK Hustopeče 2186 Mudra Tomáš I. brněnská Brno 2103 ½
2003/2004 8 ŠK Hustopeče 2186 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2211 1
2003/2004 7 ŠK Hustopeče 2186 Provazník Michal ŠK Hodonín 2211 1
2003/2004 6 ŠK Hustopeče 2186 Švehla Karel TJ Sloup 2089 ½
2003/2004 5 ŠK Hustopeče 2186 Růžička František TJ Bučovice 2143 0
2003/2004 4 ŠK Hustopeče 2186 Fojtík Tomáš Tatran Poštorná B 2026 1
2003/2004 3 ŠK Hustopeče 2186 Vlk Miroslav TJ Znojmo B 2091 0
2003/2004 2 ŠK Hustopeče 2186 Symerský Petr TJ Veselí nad Mor. 2083 ½
2003/2004 1 ŠK Hustopeče 2186 Pech Václav MKS Vyškov 2171 1