Hráč Habina Martin

Habina Martin

User Pic
Jméno: Habina Martin
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2004
Elo mezinárodní: 2026
ID: 8227
FIDE ID: 317659
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Kuřim 2032 1999 Dvořáček Filip SK Podlužan Prušánky B 1806 1856 ½
2018/2019 10 ŠK Kuřim 2023 1999 Petlák Josef TJ Znojmo 1973 1953 1
2018/2019 9 ŠK Kuřim 2023 1999 Pelikán Ctibor VSK Universita Brno 0 1969 1
2018/2019 8 ŠK Kuřim 2020 1999 Kudlička Robert MKS Vyškov 1695 1779 1
2018/2019 7 ŠK Kuřim 2020 1999 Tesař Jiří ŠK Agrotec Hustopeče 0 1484 1
2018/2019 6 ŠK Kuřim 2015 1999 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou B 1815 1849 1
2018/2019 5 ŠK Kuřim 2015 1999 Moc Martin Slavia Boskovice 0 1826 0
2018/2019 4 ŠK Kuřim 2008 1981 Mižák Ján Spartak Adamov 1898 1856 1
2018/2019 3 ŠK Kuřim 2003 1981 Pekárková Eva Jezdci Jundrov B 1923 1895 ½
2018/2019 2 ŠK Kuřim 2003 1981 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1897 1876 1
2018/2019 1 ŠK Kuřim 1992 1981 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Královo Pole B 2016 2037 1
2018/2019 6 ŠK Kuřim D 2015 1999 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1560 1620 1
2017/2018 6 ŠK Garde Lipovec B 1973 1966 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1902 1965 1
2017/2018 4 ŠK Garde Lipovec B 1982 1966 Sysel Jiří Orel Ořechov 1993 1983 ½
2017/2018 11 ŠK Kuřim 1997 1966 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno B 2171 2207 ½
2017/2018 10 ŠK Kuřim 1982 1966 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2153 2174 1
2017/2018 9 ŠK Kuřim 1984 1966 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2084 2090 ½
2017/2018 8 ŠK Kuřim 1984 1966 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2172 2176 0
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1973 1966 Malčánek Jan ŠK Zlín 2136 2121 ½
2017/2018 6 ŠK Kuřim 1973 1966 Pekárková Eva Jezdci Jundrov 1922 1908 ½
2017/2018 5 ŠK Kuřim 1982 1966 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2115 2110 ½
2017/2018 4 ŠK Kuřim 1982 1966 Vrtal Jaroslav SK Podlužan Prušánky 2034 2013 0
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1982 1966 Dirgas Josef ŠK Agrotec Hustopeče 2058 2045 ½
2017/2018 2 ŠK Kuřim 1982 1966 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2079 2093 ½
2017/2018 1 ŠK Kuřim 1975 1966 Cagašík Tomáš TJ SLAVIA Kroměříž B 2211 2202 0
2016/2017 11 �K Ku�im 2005 2014 Pekárková Eva Jezdci Jundrov 1924 1907 ½
2016/2017 10 �K Ku�im 2005 2014 Juříček Stanislav Zbrojovka Vset�n 2110 2078 ½
2016/2017 9 �K Ku�im 2005 2014 Malčánek Jan �achy Ho���lkov� 2109 2097 0
2016/2017 8 �K Ku�im 2005 2014 Jireš Jiří MKS Vy�kov 1955 2006 0
2016/2017 7 �K Ku�im 2005 2014 Píše Jan Spartak Adamov 2011 1988 1
2016/2017 6 �K Ku�im 2005 2014 Kopřiva Oldřich �K GARDE Lipovec 2086 2073 0
2016/2017 5 �K Ku�im 2005 2014 Hudaček Josef SK Podlu�an Pru��nky 2057 2079 0
2016/2017 4 �K Ku�im 2005 2014 Mičulka David �K Lokomotiva Brno B 2018 2011 0
2016/2017 1 �K Ku�im 2005 2014 Vavruška Antonín �K Star� M�sto B 2099 2108 ½
2015/2016 11 ŠK Kuřim 2005 2014 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2040 2057 0
2015/2016 10 ŠK Kuřim 2005 2014 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK B 2239 2233 ½
2015/2016 9 ŠK Kuřim 2005 2014 Seidl Antonín Silko Gambit Jihlava 2085 2081 0
2015/2016 8 ŠK Kuřim 2005 2014 Šípek Michal Jezdci Jundrov 1985 2004 0
2015/2016 6 ŠK Kuřim 2005 2014 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2056 2069 ½
2015/2016 5 ŠK Kuřim 2005 2014 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno B 2018 2011 0
2015/2016 4 ŠK Kuřim 2005 2014 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2097 2100 1
2015/2016 3 ŠK Kuřim 2005 2014 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2100 2084 ½
2015/2016 2 ŠK Kuřim 2005 2014 Vincze Roman ŠK GORDIC 2125 2107 ½
2015/2016 1 ŠK Kuřim 2005 2014 Kubíček Pavel OREL Ořechov 2009 1976 ½
2015/2016 8 ŠK Kuřim "F" 2005 2014 Dumková Daniela Šachy Zastávka "A" 1906 1881 ½
2015/2016 7 ŠK Kuřim "F" 2005 2014 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1808 1814 1
2015/2016 3 ŠK Kuřim "F" 2005 2014 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1801 1816 1
2015/2016 1 ŠK Kuřim "F" 2005 2014 Hyrš Martin ŠK Kuřim "G" 1940 1907 ½
2014/2015 6 Jezdci Jundrov B 2063 2056 Spodný Josef ŠK "64" Brno 1981 1984 ½
2014/2015 1 Jezdci Jundrov B 2063 2056 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky B 2107 2121 ½
2014/2015 11 ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 Spodný Josef ŠK Bystrc Oilers 1981 1984 ½
2014/2015 10 ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno C 2087 2088 1
2014/2015 9 ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2054 2061 0
2014/2015 8 ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 Riška Lubomír SK GPOA Znojmo 2205 2209 ½
2014/2015 7 ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 Dirgas Josef ŠK Tetčice 2078 2085 ½
2014/2015 6 ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2128 2184 ½
2014/2015 5 ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2075 2078 ½
2014/2015 3 ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2162 2154 0
2014/2015 2 ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 2109 2111 1
2014/2015 1 ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov 2094 2107 ½
2014/2015 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2063 2056 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně 2081 2081 ½
2013/2014 11 ŠK Kuřim 2073 2062 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2272 2264 0
2013/2014 6 ŠK Kuřim 2073 2062 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1985 1963 ½
2013/2014 3 ŠK Kuřim 2073 2062 Zapletal Jiří Sportovní Klub Prostějov 2142 2133 ½
2013/2014 2 ŠK Kuřim 2073 2062 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2103 2109 ½
2013/2014 1 ŠK Kuřim 2073 2062 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 ½
2013/2014 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2073 2062 Kolář Stanislav TJ Ostrava "B" 2081 2076 0
2013/2014 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2073 2062 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "A" 1942 1948 ½
2013/2014 9 ŠK Garde Lipovec B 2073 2062 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2110 2124 ½
2013/2014 8 ŠK Garde Lipovec B 2073 2062 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 1
2013/2014 7 ŠK Garde Lipovec B 2073 2062 Pech Václav MKS Vyškov C 2067 2000 ½
2013/2014 5 ŠK Garde Lipovec B 2073 2062 Moc Roman ASK Blansko 1818 ½
2013/2014 4 ŠK Garde Lipovec B 2073 2062 Lakatoš Tomáš ŠK Brno 64 2074 ½
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim 2049 2034 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2075 2069 1
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim 2049 2034 Řehůřek Lukáš Moravská Slavia Brno 2163 2156 ½
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim 2049 2034 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 0
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim 2049 2034 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK B 2162 2160 ½
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim 2049 2034 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 1
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim 2049 2034 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2083 2079 ½
2012/2013 9 ŠK Garde Lipovec 2049 2034 Kalendovský Jan ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 ½
2012/2013 8 ŠK Garde Lipovec 2049 2034 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1979 1955 1
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec 2049 2034 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2119 2099 ½
2012/2013 4 ŠK Garde Lipovec 2049 2034 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2056 2043 ½
2012/2013 3 ŠK Garde Lipovec 2049 2034 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1973 2015 1
2012/2013 1 ŠK Garde Lipovec 2049 2034 Paulík Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1835 1934 ½
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec "B" 2067 2042 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov "A" 2092 2092 0
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec "B" 2067 2042 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1976 1973 ½
2011/2012 11 ŠK Garde Lipovec 2067 2042 Kopeček Ivan BK Moravská Slavia Brno 1952 1971 0
2011/2012 10 ŠK Garde Lipovec 2067 2042 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1939 1906 1
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec 2067 2042 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno D 1761 1
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec 2067 2042 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1941 1937 1
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec 2067 2042 Štursa Libor ŠK Vinohrady Brno 1893 1
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec 2067 2042 Porč Pavel Orel Ořechov 1794 1796 1
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec 2067 2042 Dufek Martin ŠK Lokomotiva Brno C 1993 1927 ½
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec 2067 2042 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1887 1888 1
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec 2067 2042 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1970 1975 0
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec 2067 2042 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1953 1
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec 2067 2042 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim 1881 1889 ½
2010/2011 10 MSA Dolní Benešov 2066 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec 2053 ½
2010/2011 6 MSA Dolní Benešov 2066 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2100 0
2010/2011 5 MSA Dolní Benešov 2066 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2067 1
2010/2011 2 MSA Dolní Benešov 2066 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 2119 1
2010/2011 1 MSA Dolní Benešov 2066 Vysoglad Petr BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 1
2010/2011 11 ŠK Garde Lipovec 2066 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno D 2017 0
2010/2011 10 ŠK Garde Lipovec 2066 Růžička Martin ŠK Lokomotiva Brno C 1687 1
2010/2011 9 ŠK Garde Lipovec 2066 Koutník Josef ŠK 64 Brno 1909 ½
2010/2011 8 ŠK Garde Lipovec 2066 Heindl Karel TJ Sokol Bzenec 1812 0
2010/2011 7 ŠK Garde Lipovec 2066 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 1925 1
2010/2011 6 ŠK Garde Lipovec 2066 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 1989 0
2010/2011 5 ŠK Garde Lipovec 2066 Ferdus Jiří Orel Ořechov 1943 1
2010/2011 4 ŠK Garde Lipovec 2066 Nikodém Gustav ŠK Bystrc Oilers 2005 1
2010/2011 3 ŠK Garde Lipovec 2066 Rubeš Pavel ŠK KME-DDM Kuřim 1898 ½
2010/2011 2 ŠK Garde Lipovec 2066 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1963 ½
2010/2011 1 ŠK Garde Lipovec 2066 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1974 ½
2009/2010 11 SK Garde Lipovec A 2074 Fránek Stanislav Sokol Rudice A 1600 1
2009/2010 10 SK Garde Lipovec A 2074 Klinkovský Jakub Sokol Rudice B 1643 1
2009/2010 8 SK Garde Lipovec A 2074 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1759 ½
2009/2010 7 SK Garde Lipovec A 2074 Plašil Lubomír SK Sokol Tisnov 1893 ½
2009/2010 6 SK Garde Lipovec A 2074 Čermák Tomáš MKS Vyskov B 1746 1
2009/2010 5 SK Garde Lipovec A 2074 Kudlička Robert MKS Vyskov A 1803 ½
2009/2010 4 SK Garde Lipovec A 2074 Hroza Jiří ASK Blansko 1764 1
2009/2010 3 SK Garde Lipovec A 2074 Kedroutek František SK Jevicko 1637 0
2009/2010 1 SK Garde Lipovec A 2074 Ševčík Luboš SK Garde Lipovec B 1765 1
2009/2010 11 MSA Dolní Benešov C 2074 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 ½
2009/2010 10 MSA Dolní Benešov C 2074 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory A 2134 1
2009/2010 9 MSA Dolní Benešov C 2074 Záleský Karel Slezan Opava B 2072 0
2009/2010 8 MSA Dolní Benešov C 2074 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2030 0
2009/2010 7 MSA Dolní Benešov C 2074 Oborný Lubor Slavoj Poruba B 2005 ½
2009/2010 6 MSA Dolní Benešov C 2074 Tatarko Jan Slavia Havířov 2223 ½
2009/2010 5 MSA Dolní Benešov C 2074 Macíček Jakub ŠK Šenov A 2192 ½
2009/2010 3 MSA Dolní Benešov C 2074 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2279 0
2009/2010 1 MSA Dolní Benešov C 2074 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava C 2029 0
2008/2009 11 ŠK Garde Lipovec 2071 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2068 ½
2008/2009 10 ŠK Garde Lipovec 2071 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1990 ½
2008/2009 9 ŠK Garde Lipovec 2071 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2027 0
2008/2009 8 ŠK Garde Lipovec 2071 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim B 1934 ½
2008/2009 7 ŠK Garde Lipovec 2071 Plašil Lubomír ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1910 0
2008/2009 6 ŠK Garde Lipovec 2071 Diviš Libor ŠK Tetčice 1891 1
2008/2009 5 ŠK Garde Lipovec 2071 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1975 0
2008/2009 3 ŠK Garde Lipovec 2071 Kopkan Pavel ŠK Průkopník Petria Bystrc 1923 1
2008/2009 2 ŠK Garde Lipovec 2071 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 0
2008/2009 1 ŠK Garde Lipovec 2071 Kubát Pavel Pila Ořechov B 1909 ½
2008/2009 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2071 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 2021 ½
2008/2009 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2071 Hromada Václav Slezan Opava "B" 2067 1
2007/2008 11 ŠK Garde Lipovec 2104 Dobeš Dušan Sokol Rudice 2077 0
2007/2008 10 ŠK Garde Lipovec 2104 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno 1977 ½
2007/2008 9 ŠK Garde Lipovec 2104 Masák Pavel ŠK DDM KME Kuřim 2129 0
2007/2008 8 ŠK Garde Lipovec 2104 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 2054 0
2007/2008 7 ŠK Garde Lipovec 2104 Krupica Pavel ŠK Tetčice 1915 ½
2007/2008 6 ŠK Garde Lipovec 2104 Schirmbeck Hannes SPgŠ a G Znojmo 0
2007/2008 5 ŠK Garde Lipovec 2104 Moulis Mojmír Orel Ořechov B 2078 1
2007/2008 4 ŠK Garde Lipovec 2104 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 2039 1
2007/2008 3 ŠK Garde Lipovec 2104 Klenner Richard ŠK pod Věží Strážnice 2053 ½
2007/2008 2 ŠK Garde Lipovec 2104 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 1982 ½
2007/2008 1 ŠK Garde Lipovec 2104 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2075 ½
2007/2008 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2104 Jaroš Bohumil ŠK TP Hrabyně 1945 ½
2006/2007 11 ŠK GARDE LIPOVEC 2089 Komárková Magdaléna TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2056 ½
2006/2007 9 ŠK GARDE LIPOVEC 2089 Hájek Lukáš TJ SOKOL ZAJEČICE 2093 1
2006/2007 8 ŠK GARDE LIPOVEC 2089 Zelenka Jaroslav EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2045 ½
2006/2007 7 ŠK GARDE LIPOVEC 2089 Kruml David TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2094 0
2006/2007 6 ŠK GARDE LIPOVEC 2089 Věchet Stanislav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2215 ½
2006/2007 5 ŠK GARDE LIPOVEC 2089 Skřenek Jiří TJ ZNOJMO A 2080 0
2006/2007 4 ŠK GARDE LIPOVEC 2089 Vykydal František ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2157 0
2006/2007 3 ŠK GARDE LIPOVEC 2089 Hošek Milan 2222 ŠK POLABINY C 2248 ½
2006/2007 2 ŠK GARDE LIPOVEC 2089 Jelínek Václav ŠK GORDIC JIHLAVA B 2066 ½
2006/2007 1 ŠK GARDE LIPOVEC 2089 Siebenbürger Vlastimil TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2109 ½
2006/2007 9 MSA Dolní Benešov B 2089 Chlevišťan Jakub VOKD Ostrava-Poruba 2111 0
2006/2007 5 MSA Dolní Benešov B 2089 Neděla Jiří Sokol Jakartovice 2024 1
2006/2007 4 MSA Dolní Benešov B 2089 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2038 1
2006/2007 2 MSA Dolní Benešov B 2089 Schuster Vít Slezan Opava B 2132 1
2006/2007 1 MSA Dolní Benešov B 2089 Mohyla Tomáš ŠK Šenov 2147 1
2005/2006 11 GARDE LIPOVEC 2093 Polách Daneš SOKOL RUDICE 1952 ½
2005/2006 9 GARDE LIPOVEC 2093 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO 1972 ½
2005/2006 8 GARDE LIPOVEC 2093 Mičulka Petr TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2057 ½
2005/2006 7 GARDE LIPOVEC 2093 Komárek David DURAS BRNO B 2147 0
2005/2006 6 GARDE LIPOVEC 2093 Česenek Jiří SOKOL ZAJEČICE 1936 1
2005/2006 5 GARDE LIPOVEC 2093 Urban Vlastimil HPM TEC HUSTOPEČE 2025 1
2005/2006 4 GARDE LIPOVEC 2093 Kratochvíl Karel LOKOMOTIVA BRNO C 2077 0
2005/2006 3 GARDE LIPOVEC 2093 Hodač Pavel GORDIC JIHLAVA B 2055 0
2005/2006 2 GARDE LIPOVEC 2093 Bureš Vít OREL OŘECHOV 2242 ½
2005/2006 1 GARDE LIPOVEC 2093 Lamser Miroslav DURAS BRNO C 2043 1
2004/2005 10 Garde Lipovec 2077 Hubený Pavel TJ Sloup 1833 1
2004/2005 9 Garde Lipovec 2077 Kuchynka Lukáš ŠK Hustopeče 2000 ½
2004/2005 8 Garde Lipovec 2077 Nekvapil Pavel I. brněnská Brno 2027 ½
2004/2005 7 Garde Lipovec 2077 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 1902 ½
2004/2005 6 Garde Lipovec 2077 Ciprys David Tatran Poštorná A 2002 1
2004/2005 5 Garde Lipovec 2077 Rychtecký Miroslav TJ Vinohrady Brno 2008 0
2004/2005 4 Garde Lipovec 2077 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice 1968 1
2004/2005 3 Garde Lipovec 2077 Majer Jiří KME DDM Kuřim 2122 ½
2004/2005 2 Garde Lipovec 2077 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Mor. 2133 ½
2004/2005 1 Garde Lipovec 2077 Veverka František Tatran Poštorná B 1878 1
2004/2005 9 MSA Dol.Benešov B 2077 Ludwig Petr Slavoj Bruntál A 1963 1
2004/2005 3 MSA Dol.Benešov B 2077 Němec Václav MSA Dol.Benešov C 1
2004/2005 2 MSA Dol.Benešov B 2077 Pavlík Karel Sokol Jakartovice 1758 1
2004/2005 1 MSA Dol.Benešov B 2077 Řehulka Pavel ŠKTP Hrabyně B 1993 1
2003/2004 9 ŠK MSA D.BenešovB 2074 Jaroš Bohumil ŠKTP Hrabyně A 2084 ½
2003/2004 5 ŠK MSA D.BenešovB 2074 Hajda Jaroslav ŠKTP Hrabyně B 1907 0
2003/2004 3 ŠK MSA D.BenešovB 2074 Sanitrák Tomáš Ritmus Ostrava 1836 ½