Hráč Chliapas Nikos

Chliapas Nikos

User Pic
Jméno: Chliapas Nikos
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1952
Elo mezinárodní: 1971
ID: 1015
FIDE ID: 336033
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Labortech Ostrava "B" 1962 1952 Valíčková Martina TŽ Třinec "B" 1928 1989 1
2018/2019 11 Labortech Ostrava "B" 1975 1952 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1847 1834 0
2018/2019 9 Labortech Ostrava "B" 1972 1952 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2013 2019 ½
2018/2019 8 Labortech Ostrava "B" 1972 1952 Walica Roman SK Slavia Orlová "B" 2054 2045 ½
2018/2019 6 Labortech Ostrava "B" 1964 1952 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá 1882 1881 1
2018/2019 4 Labortech Ostrava "B" 1955 1946 Valíčková Martina TŽ Třinec "B" 1931 1962 1
2018/2019 3 Labortech Ostrava "B" 1957 1946 Milián Milan Sokol Vrbno pod P. 1879 1843 ½
2018/2019 6 Slovan Ostrava A 1964 1952 Šamu Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1943 1962 0
2018/2019 3 Slovan Ostrava A 1957 1946 Pohludka Ondřej ŠK Šenov C 1960 1974 ½
2018/2019 1 Slovan Ostrava A 1957 1946 Braun Jan DP Ostrava A 1915 1919 1
2017/2018 11 Labortech Ostrava "B" 1951 1947 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1681 1805 ½
2017/2018 10 Labortech Ostrava "B" 1951 1947 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2114 2107 ½
2017/2018 7 Labortech Ostrava "B" 1951 1947 Válek Milan TJ Sokol Dobrá „A“ 2017 1965 0
2017/2018 5 Labortech Ostrava "B" 1951 1947 Sobek Martin Šachový klub Karviná 1904 1924 1
2017/2018 3 Labortech Ostrava "B" 1951 1947 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1744 1822 1
2015/2016 5 Labortech Ostrava "B" 1951 1947 Sokol Postoupky 1
2015/2016 6 Slovan Ostrava "A" 1951 1947 Šoki Zdeněk Sokol Vítkovice "A" 1798 ½
2015/2016 5 Slovan Ostrava "A" 1951 1947 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba "E" 2012 2001 0
2014/2015 5 Slovan Ostrava 1948 1970 Kozelský Marek ŠK Šenov "B" 1922 1940 0
2014/2015 4 Slovan Ostrava 1948 1970 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 1873 1941 ½
2014/2015 3 Slovan Ostrava 1948 1970 Sedlář Jaroslav Dynamo DP Ostrava 1873 ½
2014/2015 2 Slovan Ostrava 1948 1970 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "E" 2042 2031 0
2014/2015 1 Slovan Ostrava 1948 1970 Škrle Vladimír TJ Mariánské Hory "C" 1824 1849 0
2014/2015 11 Labortech Ostrava "B" 1948 1970 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2077 2048 ½
2012/2013 11 Slovan Ostrava 1953 1940 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1689 1819 1
2012/2013 10 Slovan Ostrava 1953 1940 Šoki Zdeněk TJ Sokol Vítkovice 1849 1
2012/2013 9 Slovan Ostrava 1953 1940 Herič Milan TJ Mariánské Hory "C" 1633 1744 1
2012/2013 8 Slovan Ostrava 1953 1940 Stračánek Jaroslav ŠK Slavoj Poruba "C" 1835 1855 1
2012/2013 7 Slovan Ostrava 1953 1940 Klíma Václav HTJ Odra Ostrava 1812 ½
2012/2013 5 Slovan Ostrava 1953 1940 Depta Tomáš Dynamo DP Ostrava "A" 1912 1
2012/2013 4 Slovan Ostrava 1953 1940 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba "D" 1870 ½
2012/2013 3 Slovan Ostrava 1953 1940 Týn Marek TJ Ostrava "C" 1875 1895 ½
2012/2013 2 Slovan Ostrava 1953 1940 Bayer Vlastimil Sokol Polanka n./O 1790 1813 1
2012/2013 1 Slovan Ostrava 1953 1940 Vašek Vladimír ŠK Šenov "B" 1950 1996 ½
2012/2013 11 Labortech Ostrava "B" 1953 1940 Beseda Roman Sokol Dobrá 2128 2107 ½
2012/2013 6 Labortech Ostrava "B" 1953 1940 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2139 2145 ½
2012/2013 5 Labortech Ostrava "B" 1953 1940 Fargač Martin TŽ Třinec 2069 2092 0
2012/2013 1 Labortech Ostrava "B" 1953 1940 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1965 1940 0
2011/2012 10 Slovan Ostrava 1954 1948 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba ,,D" 1871 ½
2011/2012 9 Slovan Ostrava 1954 1948 Votýpka Miroslav Mariánské Hory ,,C" 1881 0
2011/2012 3 Slovan Ostrava 1954 1948 Týn Marek TJ Mittal Ostrava 1891 1996 1
2011/2012 2 Slovan Ostrava 1954 1948 Eliáš Josef HTJ Odra Ostrava 1779 ½
2011/2012 1 Slovan Ostrava 1954 1948 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava ,,B" 1767 ½
2011/2012 11 Labortech Ostrava B 1954 1948 Kocián Karel TŽ Třinec 2244 2241 0
2011/2012 10 Labortech Ostrava B 1954 1948 Slavia Orlová 1
2011/2012 9 Labortech Ostrava B 1954 1948 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2137 2129 ½
2011/2012 4 Labortech Ostrava B 1954 1948 Žigo Viktor ŠK Gordic 2272 2271 0
2010/2011 9 Slovan Ostrava A 1954 Peřík Alois Dynamo DP Ostrava B 1817 ½
2010/2011 7 Slovan Ostrava A 1954 Pšenička Pavel TJ Mittal Ostrava 1999 0
2010/2011 6 Slovan Ostrava A 1954 Eliáš Josef HTJ Odra Ostrava 1738 1
2010/2011 5 Slovan Ostrava A 1954 Vašek Vladimír ŠK Šenov 1991 0
2010/2011 4 Slovan Ostrava A 1954 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava A 1982 ½
2010/2011 3 Slovan Ostrava A 1954 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba 1880 ½
2010/2011 2 Slovan Ostrava A 1954 Šoki Zdeněk TJ Vítkovice A 1871 ½
2010/2011 1 Slovan Ostrava A 1954 Vaníček Adolf TJ Mariánské Hory C 1845 ½
2010/2011 4 Labortech Ostrava 1954 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk 1957 ½
2010/2011 2 Labortech Ostrava 1954 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2149 1
2008/2009 11 ŠK Labortech Ostrava "B" 1950 Veselý Martin TJ Mittal Ostrava "B" 2179 ½
2008/2009 9 ŠK Labortech Ostrava "B" 1950 Beneš Miroslav ŠK Zlín "C" 1954 ½
2008/2009 6 ŠK Labortech Ostrava "B" 1950 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2125 0
2008/2009 5 ŠK Labortech Ostrava "B" 1950 Macíček Jan TJ Mořkov 1952 0
2008/2009 4 ŠK Labortech Ostrava "B" 1950 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2070 ½
2008/2009 3 ŠK Labortech Ostrava "B" 1950 Carbol Otmar Sokol Dobrá 1725 1
2008/2009 2 ŠK Labortech Ostrava "B" 1950 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2037 1
2008/2009 1 ŠK Labortech Ostrava "B" 1950 Pyš Zbyněk Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1935 1
2007/2008 6 Slovan Ostrava "A" 1976 Kudla Richard VOKD Poruba "D" 1968 ½
2007/2008 5 Slovan Ostrava "A" 1976 Vaníček Adolf TJ Mariánské Hory "A" 1896 0
2007/2008 4 Slovan Ostrava "A" 1976 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1946 1
2007/2008 3 Slovan Ostrava "A" 1976 Štverka Josef Dynamo DP Ostrava "A" 1921 1
2007/2008 2 Slovan Ostrava "A" 1976 Vašek Vladimír ŠK Šenov "B" 1912 0
2007/2008 1 Slovan Ostrava "A" 1976 Jarolím Jan VOKD Poruba "E" 1528 ½
2006/2007 10 LaborTech Ostrava "B" 2008 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2176 ½
2006/2007 9 LaborTech Ostrava "B" 2008 Kašpárek Ivo Slavoj Poruba "B" 1728 1
2006/2007 8 LaborTech Ostrava "B" 2008 Gibiec Ernest Jakl Karviná "A" 2244 0
2006/2007 6 LaborTech Ostrava "B" 2008 Vilášek Antonín Slezan Opava "A" 1910 0
2006/2007 5 LaborTech Ostrava "B" 2008 Novosák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2302 0
2006/2007 4 LaborTech Ostrava "B" 2008 Káňa Zdeněk ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2150 ½
2006/2007 2 LaborTech Ostrava "B" 2008 Misiuga Andrzej SK Slavia Orlová "A" ½
2006/2007 10 Slovan Ostrava "A" 2008 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "C" 1957 ½
2006/2007 9 Slovan Ostrava "A" 2008 Barteček Ladislav Dynamo DP Ostrava "A" 1856 ½
2006/2007 7 Slovan Ostrava "A" 2008 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1921 0
2006/2007 6 Slovan Ostrava "A" 2008 Šamu Pavel Mittal Ostrava "E" 2017 0
2006/2007 5 Slovan Ostrava "A" 2008 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2047 0
2006/2007 4 Slovan Ostrava "A" 2008 Kudla Richard VOKD Poruba "D" 1824 ½
2006/2007 3 Slovan Ostrava "A" 2008 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1830 ½
2006/2007 2 Slovan Ostrava "A" 2008 Lyčka Jaromír Slovan Ostrava "B" 1650 ½
2006/2007 1 Slovan Ostrava "A" 2008 Píša Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 2017 1
2005/2006 10 LaborTech Ostrava B 2017 Omamík Pavel TJ Mořkov A 2033 0
2005/2006 9 LaborTech Ostrava B 2017 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov A 1879 1
2005/2006 8 LaborTech Ostrava B 2017 Ramík Jan Baníl Havířov B 1997 0
2005/2006 7 LaborTech Ostrava B 2017 Baroň Přemysl TŽ Třinec C 1878 ½
2005/2006 6 LaborTech Ostrava B 2017 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek C 1544 ½
2005/2006 5 LaborTech Ostrava B 2017 Vícha Martin Slezan Opava B 1902 ½
2005/2006 4 LaborTech Ostrava B 2017 Jakl Karviná B 1
2005/2006 3 LaborTech Ostrava B 2017 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1846 ½
2005/2006 2 LaborTech Ostrava B 2017 Ševčák Vladislav ŠK Šenov A 1843 1
2005/2006 3 Slovan Ostrava "A" 2017 Folta Jaroslav DP Ostrava "C" 1825 1
2005/2006 2 Slovan Ostrava "A" 2017 Gromnica Milan ŠK Svinov "C" 1729 1
2005/2006 1 Slovan Ostrava "A" 2017 Novotný Stanislav Sokol Polanka "A" 1866 1
2004/2005 10 IPM COLOR Ostrava 1984 Kaňovský Jan ŠK ASK Kopřivnice 1903 1
2004/2005 9 IPM COLOR Ostrava 1984 Loko Krnov A 1
2004/2005 8 IPM COLOR Ostrava 2017 Trpík Ludvík TJ Jiskra Rýmařov 1851 1
2004/2005 7 IPM COLOR Ostrava 1984 Ondrejka Pavel TJ Břidličná A 1919 0
2004/2005 6 IPM COLOR Ostrava 1984 Lamper Vlastimil Ritmus Ostrava 2000 1
2004/2005 5 IPM COLOR Ostrava 1984 Kocur Aleš ŠK Frýdek Místek C 1950 1
2004/2005 4 IPM COLOR Ostrava 1984 Jančálek Petr TJ Mořkov A 2052 1
2004/2005 3 IPM COLOR Ostrava 1984 Novotný Josef Slavoj Poruba B 2207 ½
2004/2005 2 IPM COLOR Ostrava 1984 Škola Miroslav ŠK Svinov A 2171 0
2004/2005 1 IPM COLOR Ostrava 1984 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá B 1930 1
2003/2004 11 H FUCHS Ostrava 1981 Kolarik Tomáš VOKD Poruba 1958 1
2003/2004 10 H FUCHS Ostrava 1981 Vícha Stanislav NH Ostrava 1707 1
2003/2004 9 H FUCHS Ostrava 1981 Čech Jaroslav ŠK Svinov 1613 ½
2003/2004 7 H FUCHS Ostrava 1981 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1793 ½
2003/2004 6 H FUCHS Ostrava 1981 Czorniak František Slavoj Poruba 1773 1
2003/2004 5 H FUCHS Ostrava 1981 Kramoliš Pavel NH Ostrava 1792 ½
2003/2004 4 H FUCHS Ostrava 1981 Mikulec Jan Vagónka Studénka 1777 1
2003/2004 3 H FUCHS Ostrava 1981 Hardyn Jaroslav Kopřivnice 1623 ½
2003/2004 2 H FUCHS Ostrava 1981 Skýba Radim ŠK Šenov 1817 1
2003/2004 1 H FUCHS Ostrava 1981 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba 1702 1