Hráč Stuchlý Ondřej

Stuchlý Ondřej

User Pic
Jméno: Stuchlý Ondřej
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2100
Elo mezinárodní: 2108
ID: 32536
FIDE ID: 350664
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Staré Město D 2108 2100 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 1992 1993 ½
2018/2019 8 ŠK Staré Město C 2103 2093 Lukša Zdeněk ŠK Holešov A 1926 1934 1
2018/2019 5 ŠK Staré Město C 2099 2093 Martiňák Cyril TJ Valašské Meziříčí A 1843 1956 1
2018/2019 2 ŠK Staré Město C 2092 2084 Kubín Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1973 1996 1
2017/2018 7 ŠK Staré Město C 2102 2094 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2113 2101 ½
2017/2018 4 ŠK Staré Město C 2106 2094 Staufčík Robert ŠK Staré Město D 2125 2110 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město C 2106 2094 Kubín Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1999 2005 1
2017/2018 1 ŠK Staré Město C 2076 2078 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž C 1988 1981 ½
2017/2018 10 ŠK Staré Město B 2106 2094 Masařík Jan VSK Universita Brno 1975 1993 0
2017/2018 9 ŠK Staré Město B 2102 2094 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1945 1975 ½
2017/2018 8 ŠK Staré Město B 2102 2094 Kocián Miroslav ŠK Zlín 2019 2035 1
2017/2018 5 ŠK Staré Město B 2106 2094 Předínský Vladan SK Podlužan Prušánky 1912 1927 1
2016/2017 11 ŠK Staré Město D 2047 2070 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2009 2014 ½
2016/2017 9 ŠK Staré Město D 2047 2070 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 1
2016/2017 8 ŠK Staré Město D 2047 2070 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1985 2013 ½
2016/2017 7 ŠK Staré Město D 2047 2070 Gabriel Adam SK Boršice A 2115 2139 1
2016/2017 5 ŠK Staré Město D 2047 2070 Lukša Zdeněk ŠK Holešov A 1948 1941 ½
2016/2017 4 ŠK Staré Město D 2047 2070 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1944 1911 ½
2016/2017 3 ŠK Staré Město D 2047 2070 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov A 2184 2172 0
2016/2017 2 ŠK Staré Město D 2047 2070 Bobalík Petr TJ Valašské Meziříčí A 1949 1899 1
2016/2017 1 ŠK Staré Město D 2047 2070 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2017 2007 ½
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2047 2070 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 0
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2047 2070 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 1
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2047 2070 Vrecion Jiří Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 ½
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2047 2070 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 2100 1978 0
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2047 2070 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 1
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2047 2070 Sikora Matouš SK Slavia Orlová 1876 1889 1
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2047 2070 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 1
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2047 2070 Sikora Matouš SK Slavia Orlová 1876 1889 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2047 2070 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 1
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2047 2070 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1697 1777 1
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2047 2070 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2166 2246 ½
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2047 2070 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 1
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2047 2070 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 ½
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2047 2070 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 1
2016/2017 9 �K Star� M�sto B 2047 2070 Marko Daniel �K Lokomotiva Brno B 1833 1830 0
2016/2017 5 �K Star� M�sto B 2047 2070 Pekárková Eva Jezdci Jundrov 1924 1907 1
2016/2017 4 �K Star� M�sto B 2047 2070 Smilek Petr Zbrojovka Vset�n 1985 2013 ½
2016/2017 3 �K Star� M�sto B 2047 2070 Krmela Aleš �achy Ho���lkov� 2023 2022 0
2015/2016 10 ŠK Staré Město "B" 2047 2070 Sokol Postoupky 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město "B" 2047 2070 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1996 1971 ½
2015/2016 6 ŠK Staré Město "B" 2047 2070 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 1969 1987 0
2015/2016 5 ŠK Staré Město "B" 2047 2070 Baier Pavel Baník Havířov 2114 2107 1
2015/2016 4 ŠK Staré Město "B" 2047 2070 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2110 2078 ½
2015/2016 3 ŠK Staré Město "B" 2047 2070 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2030 2027 1
2015/2016 2 ŠK Staré Město "B" 2047 2070 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2187 2206 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město "B" 2047 2070 Sieber Martin TJ Slovan Havířov 2096 2032 0
2015/2016 11 ŠK Staré Město D 2047 2070 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 0
2015/2016 8 ŠK Staré Město D 2047 2070 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město D 2047 2070 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město D 2047 2070 Pfeffer Erik SK Boršice A 1904 1892 1
2015/2016 4 ŠK Staré Město D 2047 2070 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2015 2021 ½
2015/2016 3 ŠK Staré Město D 2047 2070 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2000 2031 1
2015/2016 2 ŠK Staré Město D 2047 2070 Vrátný Radim Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 0
2015/2016 1 ŠK Staré Město D 2047 2070 Beneš Miroslav ŠK Zlín B 2025 2017 0
2015/2016 7 ŠK Staré Město 2047 2070 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 2012 2014 1
2015/2016 6 ŠK Staré Město 2047 2070 Sikora Matouš SK Slavia Orlová B 1876 1889 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město 2047 2070 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 1
2015/2016 4 ŠK Staré Město 2047 2070 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 ½
2015/2016 3 ŠK Staré Město 2047 2070 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1806 1799 ½
2015/2016 2 ŠK Staré Město 2047 2070 Daněk Daniel ŠK Duras BVK-Královo Pole 2037 1959 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město 2047 2070 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno 1833 1830 1
2015/2016 9 ŠK Staré Město "A" 2047 2070 Šobáň Jaroslav A64 VALOZ Grygov\r 2095 2093 0
2015/2016 6 ŠK Staré Město "A" 2047 2070 Dvořák Adam Lokomotiva Brno "A" 2228 2215 0
2015/2016 7 ŠK Staré Město 2047 2070 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 1
2015/2016 6 ŠK Staré Město 2047 2070 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město 2047 2070 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 0
2015/2016 4 ŠK Staré Město 2047 2070 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 0
2015/2016 3 ŠK Staré Město 2047 2070 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 ½
2015/2016 2 ŠK Staré Město 2047 2070 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 2012 2014 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město 2047 2070 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 1
2014/2015 7 ŠK Staré Město 1887 1981 Zahálka Jan ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1878 1907 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město 1887 1981 Havelka Jan Sokol Buštěhrad 2034 2019 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město 1887 1981 Pajerský Michal Desko Liberec 1915 1931 ½
2014/2015 4 ŠK Staré Město 1887 1981 Macková Veronika TJ Bohemians Praha 1754 1774 0
2014/2015 3 ŠK Staré Město 1887 1981 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 ½
2014/2015 2 ŠK Staré Město 1887 1981 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1847 1825 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město 1887 1981 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 1
2014/2015 7 ŠK Staré Město 1887 1981 Marek Matyáš SK Slavia Orlová 2200 2240 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město 1887 1981 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město 1887 1981 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1921 1978 0
2014/2015 4 ŠK Staré Město 1887 1981 Ptáček Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 0
2014/2015 3 ŠK Staré Město 1887 1981 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1847 1825 1
2014/2015 2 ŠK Staré Město 1887 1981 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 0
2014/2015 1 ŠK Staré Město 1887 1981 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 1
2014/2015 11 ŠK Staré Město F 1887 1981 Zpěvák Pavel TJ Dolní Němčí A 2371 2375 0
2014/2015 8 ŠK Staré Město F 1887 1981 Mikulčík Ladislav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2245 2198 0
2014/2015 7 ŠK Staré Město F 1887 1981 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město F 1887 1981 Holman Radek SK EMKaD Holešov A 1912 1930 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město F 1887 1981 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1799 1
2014/2015 4 ŠK Staré Město F 1887 1981 Húsek Martin ŠK Staré Město E 1883 1944 ½
2014/2015 3 ŠK Staré Město F 1887 1981 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2007 2037 1
2014/2015 2 ŠK Staré Město F 1887 1981 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1855 0
2014/2015 1 ŠK Staré Město F 1887 1981 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1913 1905 1
2014/2015 9 ŠK Staré Město D 1887 1981 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková A 2138 2167 0
2014/2015 8 ŠK Staré Město D 1887 1981 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1942 1945 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město D 1887 1981 Palica Jiří ŠK Zlín C 2008 2008 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město D 1887 1981 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1999 2008 0
2014/2015 5 ŠK Staré Město D 1887 1981 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 2043 2038 1
2014/2015 4 ŠK Staré Město D 1887 1981 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2045 2033 0
2014/2015 3 ŠK Staré Město D 1887 1981 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2138 2138 1
2014/2015 2 ŠK Staré Město D 1887 1981 Pfeffer Erik SK Boršice A 1947 1894 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město D 1887 1981 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2142 2151 1
2013/2014 11 ŠK Staré Město "A" 1803 1839 Halamíček Radek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1495 1647 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město "A" 1803 1839 Fialka Adam TJ Slovan Havířov 1554 1550 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město "A" 1803 1839 Zajíček Tomáš Agentura 64 Grygov 1804 1859 0
2013/2014 8 ŠK Staré Město "A" 1803 1839 Scheichenost Michal TJ Sokol Postoupky 1616 1622 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město "A" 1803 1839 Nehyba Martin TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město "A" 1803 1839 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1584 1630 1
2013/2014 5 ŠK Staré Město "A" 1803 1839 Gemsa Pavel OŠŠ TJ Ostrava 1626 1713 1
2013/2014 4 ŠK Staré Město "A" 1803 1839 Chytil Petr SK Řetězárna Česká Ves 1719 1739 ½
2013/2014 3 ŠK Staré Město "A" 1803 1839 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město "B" 1580 1599 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město "A" 1803 1839 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim 1530 1530 1
2013/2014 1 ŠK Staré Město "A" 1803 1839 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1431 0
2013/2014 11 ŠK Staré Město D 1803 1839 Holman Radek ŠK Holešov A 1960 1992 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město D 1803 1839 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2157 2150 1
2013/2014 8 ŠK Staré Město D 1803 1839 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1897 1897 ½
2013/2014 7 ŠK Staré Město D 1803 1839 Běhunčík Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1980 1977 0
2013/2014 6 ŠK Staré Město D 1803 1839 Pfeffer Erik SK Boršice A 1950 1886 0
2013/2014 5 ŠK Staré Město D 1803 1839 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2015 2024 ½
2013/2014 4 ŠK Staré Město D 1803 1839 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1953 1932 ½
2013/2014 3 ŠK Staré Město D 1803 1839 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 2009 2046 0
2013/2014 2 ŠK Staré Město D 1803 1839 Jaroš Vlastimil ŠK Zlínterm Zlín A 1930 0
2013/2014 1 ŠK Staré Město D 1803 1839 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 2086 2066 ½
2013/2014 11 ŠK Staré Město F 1803 1839 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1898 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město F 1803 1839 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 0
2013/2014 9 ŠK Staré Město F 1803 1839 Bartas Pavel TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1853 1868 ½
2013/2014 8 ŠK Staré Město F 1803 1839 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1843 1900 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město F 1803 1839 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město F 1803 1839 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2134 2126 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město F 1803 1839 Volčík Luděk SK Boršice B 2045 2027 ½
2013/2014 1 ŠK Staré Město F 1803 1839 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1896 1
2013/2014 4 ŠK Staré Město B 1803 1839 Hájek Oskar TJ Podlužan Prušánky 1918 1996 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město B 1803 1839 Tesař Jiří ŠK HPM TEC Hustopeče 1476 1
2012/2013 10 ŠK Staré Město C 1692 1768 Kozojed Vlastislav TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město C 1692 1768 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1993 1961 1
2012/2013 7 ŠK Staré Město C 1692 1768 Menčík Pavel ŠK Duras BVK B 1564 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město C 1692 1768 Šerák Jaroslav TJ Podlužan Prušánky 1615 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město C 1692 1768 Beneš Miroslav ŠK Zlín B 1967 1963 1
2012/2013 4 ŠK Staré Město C 1692 1768 Vavřík Jiří ŠK Staré Město B 2019 2019 0
2012/2013 11 ŠK Staré Město E 1692 1768 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková A 2005 1968 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město E 1692 1768 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 2006 2026 0
2012/2013 8 ŠK Staré Město E 1692 1768 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1903 1889 1
2012/2013 7 ŠK Staré Město E 1692 1768 Surovec Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1632 1691 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město E 1692 1768 Kokrda Vladimír ŠK Zlín C 1772 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město E 1692 1768 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 1936 1902 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město E 1692 1768 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1910 1921 1
2012/2013 3 ŠK Staré Město E 1692 1768 Havránek Michal SK Boršice A 2055 2054 0
2012/2013 2 ŠK Staré Město E 1692 1768 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1978 1936 1
2012/2013 1 ŠK Staré Město E 1692 1768 Zapletal Oldřich ŠK Zlínterm Zlín A 1979 0
2012/2013 11 ŠK Staré Město 1692 1768 Gemsa Pavel Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1598 1699 ½
2012/2013 10 ŠK Staré Město 1692 1768 Walica Roman SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 1
2012/2013 9 ŠK Staré Město 1692 1768 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková 1798 1858 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město 1692 1768 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1720 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město 1692 1768 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky 1689 1701 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město 1692 1768 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1625 1674 0
2012/2013 5 ŠK Staré Město 1692 1768 Zajíček Tomáš Rošáda Prostějov 1710 1776 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město 1692 1768 Vaculík Jakub Agentura 64 Grygov 1862 1900 1
2012/2013 3 ŠK Staré Město 1692 1768 Skalka Michal ŠO Kunovice 1538 0
2012/2013 2 ŠK Staré Město 1692 1768 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1495 1490 1
2012/2013 1 ŠK Staré Město 1692 1768 Dumková Daniela KME-DDM Kuřim 1541 1541 1
2011/2012 11 ŠK Staré Město E 1678 1802 Bartošek Ivan ŠK Zbrojovka Vsetín A 1928 1897 0
2011/2012 10 ŠK Staré Město E 1678 1802 Frýbort Pavel SK Boršice B 1832 1814 0
2011/2012 9 ŠK Staré Město E 1678 1802 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1809 0
2011/2012 8 ŠK Staré Město E 1678 1802 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky A 1957 1952 0
2011/2012 5 ŠK Staré Město E 1678 1802 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov p. R. A 1888 1897 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město E 1678 1802 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla A 1846 1843 0
2011/2012 2 ŠK Staré Město E 1678 1802 Ficenc Libor TJ Vlčnov A 1551 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město E 1678 1802 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1876 1894 1
2011/2012 11 ŠK Staré Město F 1678 1802 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1694 1786 0
2011/2012 10 ŠK Staré Město F 1678 1802 Blahynka Svatopluk TJ FS Napajedla B 1643 1
2011/2012 9 ŠK Staré Město F 1678 1802 Zmeškal Karel Slavia Kroměříž C 1632 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město F 1678 1802 Bartoš Jiří TJ Dolní Němčí 1604 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město F 1678 1802 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1767 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město F 1678 1802 Míša Stanislav TJ Polešovice 1961 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město 1678 1802 Mišičko Ján ŠK Kladno 1543 1532 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město 1678 1802 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1651 1735 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město 1678 1802 Hanzlík Daniel Chess Most 1690 1695 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město 1678 1802 Alfimov Igor KŠ Říčany 1925 1888 1943 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město 1678 1802 Šimoník Adam SK Boršice 1885 1921 0
2011/2012 2 ŠK Staré Město 1678 1802 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1697 1777 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město 1678 1802 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK Královo Pole 1755 1728 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město 1678 1802 Šimoník Adam SK Boršice 1885 1921 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město 1678 1802 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1697 1777 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město 1678 1802 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK Královo Pole 1755 1728 ½
2011/2012 2 ŠK Staré Město 1678 1802 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1976 2030 0
2011/2012 1 ŠK Staré Město 1678 1802 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město D 1703 Křižák Eduard CHESSMONT Rožnov p.R. A 1698 ½
2010/2011 7 ŠK Staré Město D 1703 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín A 1748 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město F 1703 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice A 1715 1
2010/2011 10 ŠK Staré Město F 1703 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1761 0
2010/2011 9 ŠK Staré Město F 1703 Tomek Josef ZLÍNTERM Zlín A 1849 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město F 1703 Navrátil Marek TJ Sokol Postoupky B 1774 ½
2010/2011 5 ŠK Staré Město F 1703 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí 1672 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město F 1703 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1684 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město F 1703 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1746 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město F 1703 Šebela Ladislav SK Boršice C 1828 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město "B" 1703 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1772 1
2010/2011 10 ŠK Staré Město "B" 1703 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1
2010/2011 9 ŠK Staré Město "B" 1703 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov 1569 ½
2010/2011 8 ŠK Staré Město "B" 1703 Čermák Jan SK DDM Vyškov 1544 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město "B" 1703 Wojcik Jan SK Slavie Orlová "B" 1548 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město "B" 1703 Zapletal Jiří TJ Sokol Hošťálková 1934 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město "B" 1703 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK Brno "A" 1760 ½
2010/2011 4 ŠK Staré Město "B" 1703 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1474 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město "B" 1703 Zatloukal Jakub SK Boršice "B" 1513 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město "B" 1703 Navrátil Marek TJ Sokol Postoupky "A" 1774 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město "B" 1703 Prachař David TJ Sokol Postoupky "B" 1425 1
2009/2010 8 Staré Město G 1542 Valeš Josef Bojkovice B 1571 ½
2009/2010 7 Staré Město G 1542 Javor Jan Vlčnov B 1790 ½
2009/2010 6 Staré Město G 1542 Luňák Květoslav Osvětimany 1395 1
2009/2010 5 Staré Město G 1542 Bílek Jaromír Kunovice B 1447 1
2009/2010 4 Staré Město G 1542 Pálka Bronislav Dolní Němčí 1479 0
2009/2010 3 Staré Město G 1542 Vychorec Miroslav Hluk A 1575 0
2009/2010 2 Staré Město G 1542 Donátek Kamil Boršice D 1515 ½
2009/2010 1 Staré Město G 1542 Psotka Tomáš Velehrad 1519 1
2009/2010 11 SK Stare Mesto "B" 1542 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky "B" 1464 1
2009/2010 10 SK Stare Mesto "B" 1542 Ladický Milan Sokol Postoupky "A" 1371 ½
2009/2010 9 SK Stare Mesto "B" 1542 Skalka Michal SK Veseli nad Moravou 1250 ½
2009/2010 8 SK Stare Mesto "B" 1542 Jelínek Daniel SK Borsice "B" 1250 1
2009/2010 7 SK Stare Mesto "B" 1542 Zuziak Petr SK Duras BVK Brno "B" 1250 ½
2009/2010 6 SK Stare Mesto "B" 1542 Bureš Michael Rosada Prostejov 1302 1
2009/2010 5 SK Stare Mesto "B" 1542 Bartošová Veronika SK Lokomotiva Brno "C" 1323 0
2009/2010 4 SK Stare Mesto "B" 1542 Žitný Michal SK Lokomotiva Brno "B" 1100 1
2009/2010 3 SK Stare Mesto "B" 1542 Hronek Martin SK Zlin 1250 1
2009/2010 2 SK Stare Mesto "B" 1542 Kosiorková Paulina Slavia Orlova "B" 1250 1
2009/2010 1 SK Stare Mesto "B" 1542 Chowaniok Pavel TZ Trinec 1535 1
2009/2010 3 ŠK Staré Město D 1542 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1452 ½
2009/2010 2 ŠK Staré Město D 1542 Štefaník Richard TJ Vlčnov 1577 ½
2009/2010 1 ŠK Staré Město D 1542 Blechová Lenka ŠK Staré Město C 1418 1
2009/2010 11 ŠK Staré Město F 1542 Konečný Otto TJ Lokom. Uherský Ostroh 1533 1
2009/2010 10 ŠK Staré Město F 1542 Vavřík Jiří ŠO Kunovice A 1428 1
2009/2010 6 ŠK Staré Město F 1542 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1563 0
2009/2010 4 ŠK Staré Město F 1542 Svašek Jan ŠO TJ Zborovice A 1701 1
2009/2010 3 ŠK Staré Město F 1542 Volčík Stanislav SK Boršice C 1771 0
2008/2009 1 Staré Město J 1250 Ondrůšek Radek Osvětimany B 1279 1
2008/2009 7 Staré Město J 1250 Churá Petra Osvětimany B 1400 1
2008/2009 6 Staré Město J 1250 Luňák Květoslav Boršice E 1427 ½
2008/2009 5 Staré Město J 1250 Danyuk Pavlo Kunovice B 1100 1
2008/2009 3 Staré Město J 1250 Štefaník Petr Hluk B 1446 0
2008/2009 2 Staré Město J 1250 Podškubka Ondřej Vlčnov C 1250 1
2008/2009 1 Staré Město J 1250 Kolačný David Staré Město I 1100 1
2008/2009 9 Staré Město H 1250 Soukeník František Dolní Němčí 1568 0
2008/2009 8 Staré Město H 1250 Hrňa Adam Velehrad 1
2008/2009 7 Staré Město H 1250 Tománek Pavel Boršice D 1405 ½
2008/2009 6 Staré Město H 1250 Vichorec Antonín Kunovice A 1493 ½
2008/2009 4 Staré Město H 1250 Bartoš Karel Vlčnov B 1663 1
2008/2009 3 Staré Město H 1250 Macek Jiří Hluk A 1370 0
2008/2009 2 Staré Město H 1250 Peška Martin Osvětimany A 1330 0
2008/2009 1 Staré Město H 1250 Trubačík Jan Staré Město G 1
2008/2009 3 ŠK Staré Město D 1250 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín B 1794 0
2008/2009 2 ŠK Staré Město D 1250 Hromada Martin ŠO Kunovice 1250 0
2008/2009 1 ŠK Staré Město D 1250 Lapčík Václav ŠK Staré Město C 1499 0
2008/2009 11 SK Stare Mesto "B" 1250 Skopal Vojtěch TZ Trinec 1477 0
2008/2009 10 SK Stare Mesto "B" 1250 Richter Michael TJ Sokol Postoupky 1285 1
2008/2009 9 SK Stare Mesto "B" 1250 Pavlačka Jan TJ Tatran Postorna 1000 1
2008/2009 8 SK Stare Mesto "B" 1250 Oulehla Jakub SK Rošáda Prostějov 1295 1
2008/2009 7 SK Stare Mesto "B" 1250 Jelínek Daniel SK Borsice "B" 1250 1
2008/2009 6 SK Stare Mesto "B" 1250 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1382 1
2008/2009 5 SK Stare Mesto "B" 1250 SO TJ VOKD Poruba 1
2008/2009 4 SK Stare Mesto "B" 1250 Plevák Petr SK Stare Mesto "A" 1586 ½
2008/2009 3 SK Stare Mesto "B" 1250 Skřivánek Přemysl TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 1
2008/2009 2 SK Stare Mesto "B" 1250 Liška Robert SK Lokomotiva Brno "B" 1000 ½
2008/2009 1 SK Stare Mesto "B" 1250 Krejčí Jaroslav SK Lokomotiva Brno "C" 1250 1
2007/2008 5 SK SSS Stare Mesto B 1100 Suchomel Jiří SK Lokomotiva Brno B 1250 0
2007/2008 4 SK SSS Stare Mesto B 1100 TJ Tatran Postorna 1
2007/2008 9 ŠK Staré Město C 1100 Náplava Lukáš ŠK-KK Osvětimany 1250 1
2007/2008 7 ŠK Staré Město C 1100 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1100 1
2007/2008 3 ŠK Staré Město C 1100 Suchánek Adam ŠK Staré Město E 1100 1
2007/2008 2 ŠK Staré Město C 1100 Kvapilík Jakub Slavia Kroměříž 1250 0
2007/2008 1 ŠK Staré Město C 1100 Ondruch Petr ŠK Staré Město D 1100 1
2007/2008 9 ŠK Staré Město F 1100 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1568 ½
2007/2008 3 Staré Město I 1100 Skrášek Adam Kunovice B 1100 1
2007/2008 2 Staré Město I 1100 Jelínek Daniel Boršice E 1100 1
2007/2008 1 Staré Město I 1100 Pešl Adam Vlčnov C 1
2007/2008 6 Staré Město I 1100 Danyuk Pavlo Kunovice B 1100 0
2007/2008 5 Staré Město I 1100 Pešl Adam Vlčnov C 1
2007/2008 4 Staré Město I 1100 Andrýsek Marek Hluk B 1
2007/2008 3 Staré Město I 1100 Rathúský Roman Staré Město H 1250 0
2007/2008 2 Staré Město I 1100 Tománek Pavel Boršice E 1250 0
2007/2008 1 Staré Město I 1100 Zpěváková Kateřina Staré Město J 1100 0