Hráč Šmíd Jan

Šmíd Jan

User Pic
Jméno: Šmíd Jan
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1853
Elo mezinárodní: 1841
ID: 3094
FIDE ID: 328758
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 ŠK Staré Město D 1841 1853 Mařák Jakub ŠK Zlín B 1816 1833 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠK Staré Město D 1846 1856 Kubín Tomáš Daniel Sokol Postoupky A 1671 1732 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Staré Město B 1849 1889 Ležák Petr Spartak Adamov, z.s. 1720 1676 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město B 1875 1889 Dubina Pavel TJ Vlčnov 2092 2090 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město B 1875 1889 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 2041 2035 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město B 1886 1889 Hronek Martin ŠK Zlín 1914 1917 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město B 1886 1889 Kocí Miloš ŠK Lokomotiva Brno 1359 1425 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město B 1898 1895 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov 1972 1996 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město B 1901 1895 Vrtal Jaroslav SK Podlužan Prušánky z.s. 1997 2006 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město B 1895 1895 Pfeffer Dominik SK Boršice 1728 1804 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město C 1875 1889 Babula Milan ŠK Zlín-Malenovice A 2148 2175 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město C 1875 1889 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1938 1919 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město C 1875 1889 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2087 2101 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město C 1886 1889 Beil Martin ŠO Kunovice A 2190 2217 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město C 1886 1895 Macůrek Miloslav ŠK Holešov A 1850 1880 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město C 1898 1895 Bartošek Ivan ŠK Zbrojovka Vsetín B 1734 1723 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město C 1901 1895 Petřík Petr Slavia Kroměříž D 2056 2043 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město C 1901 1895 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1922 1924 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město D 1893 1920 Tomčík Libor TJ Valašské Meziříčí A 1939 1939 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město D 1923 1920 Trčálek David ŠK Zbrojovka Vsetín B 1741 1844 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město D 1923 1920 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1997 1989 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město D 1932 1920 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1915 1905 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město D 1932 1920 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 1931 1938 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město D 1928 1920 Trávníček Kryštof Mikuláš SK Boršice A 1913 1912 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město D 1928 1920 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2063 2062 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město D 1925 1910 Machalík Marek Sokol Postoupky A 1923 1934 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město D 1919 1910 Lukša Zdeněk ŠK Holešov A 1936 1934 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město D 1919 1910 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1969 1960 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město D 1913 1910 Svítek Jiří ŠK Zlín-Malenovice A 2093 2123 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město B 1923 1920 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1935 1942 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město B 1923 1920 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky z.s. 2035 1992 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město B 1932 1920 Vláčil Vladimír SK Prostějov 1977 1968 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Staré Město B 1928 1920 Musil Vítězslav A64 PROCLIENT Grygov 1957 1945 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město B 1925 1910 Vodák Rostislav ŠK Velké Losiny 2035 2045 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město B 1919 1910 Martinák Josef ŠO Kunovice 0 1727 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město B 1919 1910 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2078 2077 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město B 1913 1910 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1956 1953 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Staré Město D 1908 1909 Brázdil Roman Sokol Postoupky A 2121 2105 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Staré Město D 1896 1909 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1918 1944 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Staré Město D 1896 1909 Pyš Zbyněk TJ Sokol Valašská Bystřice A 1932 1987 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Staré Město D 1906 1909 Beil Martin ŠO Kunovice A 2194 2203 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město D 1906 1909 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž C 2007 2009 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město D 1918 1909 Lukša Zdeněk ŠK Holešov A 1938 1951 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Staré Město D 1918 1909 Náplava Pavel SK Boršice A 2042 2074 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město D 1896 1909 Mrkus František ŠK Staré Město C 2038 2024 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město D 1896 1909 Kozojed Vlastislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1897 1890 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město D 1896 1909 Hronek Martin ŠK Zlín B 1868 1857 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město D 1939 1923 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2007 2017 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Staré Město B 1908 1909 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov 0 1723 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město B 1918 1909 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2077 2060 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Staré Město B 1896 1909 Šedý Ctirad ŠK Agrotec Hustopeče 1913 1864 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město B 1896 1909 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2035 2052 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město B 1896 1909 Bačák Petr TJ SLAVIA Kroměříž B 1877 1924 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Staré Město B 1939 1923 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2141 2134 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Staré Město C 1944 1911 Karlík Ondřej Sokol Postoupky A 2199 2186 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Staré Město C 1944 1911 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2000 2031 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město C 1944 1911 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město C 1944 1911 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2141 2113 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město C 1944 1911 Bobalík Petr TJ Valašské Meziříčí A 1949 1899 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město C 1944 1911 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1918 1869 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město C 1944 1911 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1980 2012 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město C 1944 1911 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 2047 2070 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město C 1944 1911 Kopčil Milan TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město C 1944 1911 Bednařík Josef ŠK Zbrojovka Vsetín B 2090 2140 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město C 1944 1911 Havránek Michal SK Boršice A 2039 2073 ½ soutěž
2016/2017 11 �K Star� M�sto B 1944 1911 Fojtík Tomáš �K GARDE Lipovec 2025 2040 ½ soutěž
2016/2017 10 �K Star� M�sto B 1944 1911 Hudaček Josef SK Podlu�an Pru��nky 2057 2079 ½ soutěž
2016/2017 9 �K Star� M�sto B 1944 1911 Šaršon Ondřej �K Lokomotiva Brno B 1817 1843 0 soutěž
2016/2017 8 �K Star� M�sto B 1944 1911 Bačák Petr Slavia Krom��� B 1980 2012 ½ soutěž
2016/2017 7 �K Star� M�sto B 1944 1911 Moulis Rudolf �K Duras BVK B 1891 0 soutěž
2016/2017 6 �K Star� M�sto B 1944 1911 Tichý David Spartak Adamov 2034 1810 1 soutěž
2016/2017 5 �K Star� M�sto B 1944 1911 Prax Ivo Jezdci Jundrov 1996 1963 ½ soutěž
2016/2017 1 �K Star� M�sto B 1944 1911 Vitula Jan �K Ku�im 1908 1940 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město "B" 1944 1911 Kander Ladislav Labortech Ostrava "B" 1983 1993 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město "B" 1944 1911 Bačák Petr Slavia Kroměříž "B" 1980 2012 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město "B" 1944 1911 Podlesný Petr Baník Havířov 1970 1996 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město "B" 1944 1911 Zajíček Petr Zbrojovka Vsetín 2048 2026 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město "B" 1944 1911 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1983 1993 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město "B" 1944 1911 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město "B" 1944 1911 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2011 2021 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město C 1944 1911 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2097 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město C 1944 1911 Havránek Michal SK Boršice A 2039 2073 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Staré Město C 1944 1911 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1980 2012 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město C 1944 1911 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1945 1911 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město C 1944 1911 Zvardoň Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2008 2033 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město C 1944 1911 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2017 2007 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město C 1944 1911 Kopčil Milan Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město C 1944 1911 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1969 1979 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město C 1944 1911 Netušil Jan Sokol Postoupky B 1886 1899 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město C 1944 1911 Chmelař Zdeněk ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1980 1980 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město C 1944 1911 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín B 2110 2078 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město B 1870 1906 Palášek Jan Sokol Postoupky 1956 2006 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město B 1870 1906 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město B 1870 1906 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 2023 2065 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město E 1870 1906 Sovadina Martin SK EMKaD Holešov A 1747 1715 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město E 1870 1906 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1799 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město E 1870 1906 Foukal František ŠK Holešov A 1998 1918 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město E 1870 1906 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2036 2107 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město E 1870 1906 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1988 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město E 1870 1906 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1846 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město E 1870 1906 Major Robert TJ Bojkovice A 1803 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město E 1870 1906 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Staré Město C 1870 1906 Macura Emil TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2020 2023 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město C 1870 1906 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1973 1982 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město C 1870 1906 Filák Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1842 1871 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město C 1870 1906 Machalík Marek Sokol Postoupky B 1912 1911 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město C 1870 1906 Volčík Stanislav SK Boršice A 1764 1787 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město C 1870 1906 Javora Stanislav ŠK Zlínterm Zlín A 1660 1754 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město C 1870 1906 Štefanko Igor CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1845 1804 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město C 1870 1906 Marek Jiří ŠK Staré Město D 1848 1824 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město C 1870 1906 Krejča Jakub Sokol Hošťálková A 1887 1923 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město C 1870 1906 Sewiola Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1746 1677 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město C 1870 1906 Hronek Martin ŠK Zlín C 1674 1698 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město C 1887 1894 Frýbort Pavel SK Boršice A 1826 1855 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město C 1887 1894 Strojil Jiří ŠK Zlín C 1806 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město C 1887 1894 Netušil Jan Sokol Postoupky B 1696 1820 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město C 1887 1894 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín A 1875 1944 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město C 1887 1894 Pálka Bronislav ŠK Zlínterm Zlín A 1781 1806 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město C 1887 1894 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 1931 1896 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město C 1887 1894 Burda Josef ŠK Staré Město D 1877 1882 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město C 1887 1894 Svák Josef TJ Gumárny Zubří 1710 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město E 1887 1894 Tomášů Radek SK Boršice B 1701 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město E 1887 1894 Dubovecký Josef ŠK Zlín D 1824 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město E 1887 1894 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1694 1787 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město E 1887 1894 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město F 1580 1599 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město E 1887 1894 Javora Stanislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1773 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město E 1887 1894 Butula Miroslav Slavia Kroměříž D 1963 1897 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město B 1887 1894 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1939 1939 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město B 1887 1894 Donnert Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město B 1887 1894 Virgler Karel Sportovní Klub Prostějov 1847 1797 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město C 1910 1921 Richterová Nataša TJ Spartak Adamov 1945 2087 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město C 1910 1921 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno 1961 1970 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město C 1910 1921 Bureš Vít ŠK Duras BVK B 2158 2159 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město C 1910 1921 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2022 2024 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město C 1910 1921 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1988 1999 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město C 1910 1921 Omelka Roman ŠK Staré Město B 2068 2069 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město C 1910 1921 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno A 2102 2133 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město C 1910 1921 Šimoník Adam TJ ŠK Veselí nad Moravou 1887 1907 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město C 1910 1921 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město D 1910 1921 Foukal František ŠK Zlín C 2014 1901 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město D 1910 1921 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov p.R. A 1892 1886 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město D 1910 1921 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1840 1862 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město D 1910 1921 Volčík Stanislav SK Boršice A 1770 1752 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město D 1910 1921 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1939 1988 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město D 1910 1921 Urban Jaroslav ŠK Zlínterm Zlín A 1737 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město D 1910 1921 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková A 2005 1968 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město D 1910 1921 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město E 1692 1768 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Staré Město D 1910 1921 Chutný Tomáš ŠK Holešov A 1810 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město D 1910 1921 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1831 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město D 1910 1921 Hájek Čestmír TJ Sokol Francova Lhota A 1916 1981 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město C 1894 1903 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1953 2007 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město C 1894 1903 Svoboda Rostislav ŠK Zlín C 2008 2019 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město C 1894 1903 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2037 1990 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město C 1894 1903 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město C 1894 1903 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město C 1894 1903 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 2005 1981 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město C 1894 1903 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2090 2099 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město C 1894 1903 Pálka Miroslav TJ Podlužan Prušánky 1953 1935 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město D 1894 1903 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město D 1894 1903 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla A 1966 1982 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město D 1894 1903 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky A 1957 1952 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Staré Město D 1894 1903 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1747 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město D 1894 1903 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1876 1894 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město D 1894 1903 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 1917 1957 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město D 1894 1903 Pfeffer Erik SK Boršice B 1936 1919 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město D 1894 1903 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1914 1892 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město D 1894 1903 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1932 1839 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město D 1894 1903 Svítek Jiří ŠK Zlín D 2070 2072 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město D 1894 1903 Válek František TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Staré Město C 1949 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov 1845 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Staré Město C 1949 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 1988 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město C 1949 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1952 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město C 1949 Vymětal Milan ŠK Holešov 1931 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město C 1949 Jurák Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče 1800 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město C 1949 Sochna Dušan TJ ŠK Veselí nad Moravou 2102 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město C 1949 Virgler Karel SK Prostějov 1949 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město C 1949 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2013 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město C 1949 Havránek Michal SK Boršice 2016 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Staré Město D 1949 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p.R. A 1890 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Staré Město D 1949 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1945 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Staré Město D 1949 Svoboda Rostislav ŠK Zlín D 1982 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město D 1949 Kolouch Jiří Spartak Uherský Brod 1858 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město D 1949 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín A 1901 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město D 1949 Bartas Pavel TJ FS Napajedla A 1877 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město D 1949 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková A 1970 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město D 1949 Běhunčík Josef ŠO TJ Francova Lhota A 1930 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město D 1949 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 1979 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město D 1949 Náplava Pavel SK Boršice B 1901 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město D 1949 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1818 ½ soutěž
2009/2010 11 SK Stare Mesto D 1943 Krupa Jaroslav TJ Gumarny Zubri 1919 ½ soutěž
2009/2010 10 SK Stare Mesto D 1943 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2022 0 soutěž
2009/2010 9 SK Stare Mesto D 1943 Bártek Jan MKS Holesov B 1851 1 soutěž
2009/2010 8 SK Stare Mesto D 1943 Partyš Petr SK Borsice A 1969 0 soutěž
2009/2010 7 SK Stare Mesto D 1943 Tesař Martin SK Zlin C 1980 0 soutěž
2009/2010 6 SK Stare Mesto D 1943 Krčmář Milan TJ Sokol Franc. Lhota 1996 ½ soutěž
2009/2010 5 SK Stare Mesto D 1943 Vidlář Pavel SO Slavia-Fatra 1978 ½ soutěž
2009/2010 4 SK Stare Mesto D 1943 Hlíva Tomáš SK Stare Mesto E 1952 1 soutěž
2009/2010 3 SK Stare Mesto D 1943 Kocián Miroslav SK Zlin D 2054 ½ soutěž
2009/2010 2 SK Stare Mesto D 1943 Frýbort Pavel SK Borsice B 1814 0 soutěž
2009/2010 1 SK Stare Mesto D 1943 Malčánek Jan CHESSMONT Roznov 1907 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Staré Město C 1943 Krčál Michal ŠK Zlín B 2138 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Staré Město C 1943 Michalčák Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2091 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Staré Město C 1943 Hudaček Josef Slavia Kroměříž B 2070 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Staré Město C 1943 Součková Marie ŠK Lokomotiva Brno A 1583 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Staré Město C 1943 Zicháček Libor MKS Holešov 2002 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Staré Město C 1943 Lasák Radek SK Prostějov 2117 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Staré Město C 1943 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Staré Město C 1943 Staufčík Michal ŠK Staré Město B 2083 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Staré Město C 1943 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2063 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Staré Město C 1943 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1955 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Staré Město C 1943 Kubát Pavel Orel Ořechov 1944 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Staré Město E 1949 Jablečník Gustav Slavie Kroměříž B 2128 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Staré Město E 1949 Hurta Karel ŠO Sokol Bystřička 1851 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Staré Město E 1949 Šebela Ladislav SK Boršice B 1842 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Staré Město E 1949 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1879 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Staré Město E 1949 Vymětal Milan MKS Holešov B 1983 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Staré Město E 1949 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2041 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Staré Město E 1949 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1869 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Staré Město E 1949 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2082 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Staré Město E 1949 Ambros Zdenek TJ Gumárny Zubří 1965 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Staré Město E 1949 Gabriel Adam SK Boršice A 2000 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Staré Město E 1949 Vidlář Pavel ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1990 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Staré Město C 1949 Kopčil Milan ŠK Zlín B 2039 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Staré Město C 1949 Krča Milan ŠK Staré Město B 2090 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Staré Město C 1949 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1843 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Staré Město C 1949 Vyhnálek Lukáš TJ Tatran Litovel B 1718 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Staré Město C 1949 Říha Otmar ŠK DURAS BVK Královo Pole C 1947 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Staré Město E 1965 Volčík Luděk SK Boršice B 2032 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Staré Město E 1965 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky 2028 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Staré Město E 1965 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2027 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Staré Město E 1965 Dvouletý Tomáš Loko Uherský Ostroh 1859 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Staré Město E 1965 Rafaja Marek MKS Holešov B 2020 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Staré Město E 1965 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. 1996 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Staré Město E 1965 Butula Miroslav Slavia Kroměříž B 2012 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Staré Město E 1965 Častulík Jiří ŠO Brumov Bylnice 1792 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Staré Město E 1965 Kičmer Petr ŠK Zlín C 2198 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Staré Město E 1965 Horsák Jan ŠK Staré Město D 1957 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Staré Město E 1965 Kozojed Vlastislav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Staré Město C 1965 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2021 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Staré Město C 1965 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno B 2001 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Staré Město C 1965 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2040 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Staré Město C 1965 Sonter Matthew C A64 PROCLIENT Grygov B ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Staré Město C 1965 Slavia Kroměříž 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Staré Město 1923 1949 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno "B" 2107 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Staré Město E 1949 Krejčiřík Radim Fatra-Slavia Napajedla 1919 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Staré Město E 1949 Šimčík Jan TJ Vlčnov 1847 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Staré Město E 1949 Pyš Zbyněk TJ Rožnov pod Radh. 1938 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město E 1949 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2066 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město E 1949 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2029 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město E 1949 Šudřich Radek MKS Holešov B 2096 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město E 1949 Krmela Aleš TJ Sokol Hutisko-Solanec 2039 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město E 1949 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město E 1949 Hudaček Josef TJ Loko Uh. Ostroh 2004 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město E 1949 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2025 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK Staré Město E 1857 Míša Stanislav TJ Polešovice 1941 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK Staré Město E 1857 Kunc Miroslav TJ Napajedla 2069 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Staré Město E 1857 Kunovjánek Milan LOKO Uherský Ostroh B 1810 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Staré Město E 1857 Šaňák František SK Boršice B 2016 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Staré Město E 1857 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1948 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Staré Město E 1857 Noha Michal ŠK Staré Město D 2050 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK Staré Město E 1857 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2016 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Staré Město E 1857 Vrtal Jaroslav TJ Vlčnov 2123 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Staré Město E 1857 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 2010 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Staré Město E 1857 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2154 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Staré Město E 1857 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice 1942 1 soutěž