Hráč Navrátilík Pavel

Navrátilík Pavel

User Pic
Jméno: Navrátilík Pavel
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2063
Elo mezinárodní: 2058
ID: 1305
FIDE ID: 307939
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Slavia Kroměříž B 2058 2063 Seidl Antonín Jezdci Jundrov 2068 2071 0
2019/2020 2 ŠK RAPOS Sulimov A 2058 2063 Krča Milan ŠK Staré Město E 1965 1973 1
2019/2020 1 ŠK RAPOS Sulimov A 2050 2063 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov B 2112 2110 ½
2019/2020 2 Slavia Kroměříž C 2058 2063 Slížek Josef TJ Valašská Bystřice A 1962 1938 1
2019/2020 1 Slavia Kroměříž C 2050 2063 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1975 2014 1
2018/2019 11 Slavia Kroměříž C 2025 2053 Pagáč Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1858 1866 1
2018/2019 9 Slavia Kroměříž C 2029 2053 Bartas Pavel SK Boršice A 1871 1920 ½
2018/2019 8 Slavia Kroměříž C 2022 2053 Palica Jiří ŠK Zlín B 1915 1946 1
2018/2019 6 Slavia Kroměříž C 2034 2053 Petržela Pavel ŠK Holešov A 2014 1989 ½
2018/2019 5 Slavia Kroměříž C 2034 2053 Krča Milan ŠK Staré Město D 1972 1966 0
2018/2019 4 Slavia Kroměříž C 2036 2058 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice A 1955 1934 ½
2018/2019 3 Slavia Kroměříž C 2047 2058 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1901 1897 1
2018/2019 2 Slavia Kroměříž C 2047 2058 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín B 1777 1795 0
2018/2019 1 Slavia Kroměříž C 2039 2058 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1974 1984 1
2018/2019 10 Slavia Kroměříž D 2029 2053 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2083 2033 ½
2018/2019 9 Slavia Kroměříž D 2022 2053 Havránek Michal SK Boršice B 1982 1965 0
2018/2019 8 Slavia Kroměříž D 2022 2053 Kovařík David ŠO Kunovice B 1734 1753 1
2018/2019 7 Slavia Kroměříž D 2034 2053 Ploch Petr SK EMKaD Holešov A 1867 1981 1
2018/2019 6 Slavia Kroměříž D 2034 2053 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1937 1919 ½
2018/2019 5 Slavia Kroměříž D 2036 2058 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 0 1909 ½
2018/2019 4 Slavia Kroměříž D 2036 2058 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1979 1977 1
2018/2019 3 Slavia Kroměříž D 2047 2058 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1964 1987 1
2018/2019 2 Slavia Kroměříž D 2047 2058 Brázdil Roman Sokol Postoupky B 2062 2060 ½
2016/2017 7 ŠK Milovice Hrad 2078 2090 Pospíšil Jaroslav Sokol Kvasice 1987 ½
2016/2017 3 ŠK Milovice Hrad 2078 2090 Krajcar Pavel SK Rusava 1722 1
2016/2017 11 Sokol Postoupky A 2078 2090 Krča Milan ŠK Staré Město C 1961 2004 ½
2016/2017 8 Sokol Postoupky A 2078 2090 Hronek Martin ŠK Zlín B 1706 1731 ½
2016/2017 5 Sokol Postoupky A 2078 2090 Kopčil Milan TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 ½
2016/2017 2 Sokol Postoupky A 2078 2090 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2025 2030 1
2016/2017 7 Slavia Krom��� B 2078 2090 Šípek Michal Jezdci Jundrov 1985 2004 0
2016/2017 4 Slavia Krom��� B 2078 2090 Kupčík Zdeněk MKS Vy�kov 1947 1924 ½
2016/2017 2 Slavia Krom��� B 2078 2090 Fojtík Tomáš �K GARDE Lipovec 2025 2040 ½
2015/2016 10 ŠK MILOVICE HRAD 2078 2090 Mlčák Bohumil ŠK PRUSINOVICE 1621 1
2015/2016 7 ŠK MILOVICE HRAD 2078 2090 Šašek Jaroslav TJ SOKOL PRAVČICE 1714 1799 1
2015/2016 2 ŠK MILOVICE HRAD 2078 2090 Vaculík Petr SK RUSAVA 1865 1846 1
2015/2016 10 Sokol Postoupky 2078 2090 Vrána František ŠK Staré Město "B" 2207 2185 0
2015/2016 8 Sokol Postoupky 2078 2090 Škola Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2188 2137 0
2015/2016 4 Sokol Postoupky 2078 2090 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 ½
2015/2016 3 Sokol Postoupky 2078 2090 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "B" 2142 2121 1
2015/2016 2 Sokol Postoupky 2078 2090 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 0
2015/2016 1 Sokol Postoupky 2078 2090 Malčánek Jan Sokol Hošťálková 2109 2097 1
2015/2016 5 Slavia Kroměříž C 2078 2090 Vrátný Radim Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 ½
2015/2016 4 Slavia Kroměříž C 2078 2090 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 0
2015/2016 3 Slavia Kroměříž C 2078 2090 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2069 2072 0
2015/2016 1 Slavia Kroměříž C 2078 2090 Kopčil Milan Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 ½
2014/2015 11 Sokol Postoupky 2100 2104 Novák Vítězslav ŠK Vinohrady Brno 1974 1966 ½
2014/2015 10 Sokol Postoupky 2100 2104 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 ½
2014/2015 9 Sokol Postoupky 2100 2104 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2121 2123 0
2014/2015 8 Sokol Postoupky 2100 2104 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno B 2275 0
2014/2015 7 Sokol Postoupky 2100 2104 Holemář David Moravská Slavia Brno 2221 2219 0
2014/2015 6 Sokol Postoupky 2100 2104 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2124 2124 ½
2014/2015 5 Sokol Postoupky 2100 2104 Dirgas Josef ŠK Hustopeče 2078 2085 ½
2014/2015 3 Sokol Postoupky 2100 2104 Moulis Mojmír OREL Ořechov 2070 2071 ½
2014/2015 2 Sokol Postoupky 2100 2104 Beneš Miroslav ŠK Zlín B 1935 1945 1
2014/2015 1 Sokol Postoupky 2100 2104 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2080 2115 0
2014/2015 11 Slavia Kroměříž C 2100 2104 Doležal Karel Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1988 1966 ½
2014/2015 10 Slavia Kroměříž C 2100 2104 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2115 2110 ½
2014/2015 8 Slavia Kroměříž C 2100 2104 Volčík Luděk SK Boršice A 2052 2056 1
2014/2015 7 Slavia Kroměříž C 2100 2104 Chmelař Zdeněk ŠK Zlínterm Zlín A 1986 1
2014/2015 6 Slavia Kroměříž C 2100 2104 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2105 0
2014/2015 4 Slavia Kroměříž C 2100 2104 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková A 2138 2167 ½
2014/2015 3 Slavia Kroměříž C 2100 2104 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1874 1987 ½
2014/2015 2 Slavia Kroměříž C 2100 2104 Palica Jiří ŠK Zlín C 2008 2008 1
2014/2015 1 Slavia Kroměříž C 2100 2104 Kopčil Milan TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2054 2063 1
2013/2014 11 Slavia Kroměříž C 2142 2152 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 0
2013/2014 9 Slavia Kroměříž C 2142 2152 Zpěváková Jana ŠK Staré Město D 1952 1983 ½
2013/2014 7 Slavia Kroměříž C 2142 2152 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1828 1872 1
2013/2014 6 Slavia Kroměříž C 2142 2152 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 ½
2013/2014 5 Slavia Kroměříž C 2142 2152 Náplava Pavel SK Boršice A 2048 2124 1
2013/2014 4 Slavia Kroměříž C 2142 2152 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2015 2024 ½
2013/2014 3 Slavia Kroměříž C 2142 2152 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2078 2095 ½
2013/2014 2 Slavia Kroměříž C 2142 2152 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 0
2013/2014 1 Slavia Kroměříž C 2142 2152 Kunc Miroslav ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 0
2013/2014 11 Sokol Postoupky 2142 2152 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Královo Pole B 2198 2198 1
2013/2014 10 Sokol Postoupky 2142 2152 Sýkora Jan Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 1
2013/2014 9 Sokol Postoupky 2142 2152 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2059 2066 ½
2013/2014 8 Sokol Postoupky 2142 2152 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno B 2178 2167 0
2013/2014 7 Sokol Postoupky 2142 2152 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2134 2144 ½
2013/2014 6 Sokol Postoupky 2142 2152 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2195 2172 ½
2013/2014 5 Sokol Postoupky 2142 2152 Meduna Eduard ŠK HPM TEC Hustopeče 2083 2080 ½
2013/2014 4 Sokol Postoupky 2142 2152 Macura Emil TJ FS Napajedla 2002 1986 0
2013/2014 3 Sokol Postoupky 2142 2152 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno 2214 2219 0
2013/2014 2 Sokol Postoupky 2142 2152 Majer Jiří ŠK Kuřim 2066 2085 ½
2013/2014 1 Sokol Postoupky 2142 2152 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2112 2118 ½
2012/2013 11 Slavia Kroměříž C 2106 2125 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1885 1876 1
2012/2013 8 Slavia Kroměříž C 2106 2125 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 2100 2086 1
2012/2013 6 Slavia Kroměříž C 2106 2125 Fiala Václav SK Boršice A 2188 2193 0
2012/2013 5 Slavia Kroměříž C 2106 2125 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2071 2064 1
2012/2013 4 Slavia Kroměříž C 2106 2125 Macura Emil ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 1
2012/2013 3 Slavia Kroměříž C 2106 2125 Beseda Roman TJ Sokol Hošťálková A 2128 2107 0
2012/2013 2 Slavia Kroměříž C 2106 2125 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1952 1947 1
2012/2013 1 Slavia Kroměříž C 2106 2125 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2053 2025 1
2012/2013 11 Sokol Postoupky 2106 2125 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž "B" 2008 1982 ½
2012/2013 10 Sokol Postoupky 2106 2125 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "B" 2088 2130 1
2012/2013 9 Sokol Postoupky 2106 2125 Premus Jan KVS EKODIVIZE Opava 2058 2082 1
2012/2013 8 Sokol Postoupky 2106 2125 Kocián Karel TŽ Třinec 2215 2211 ½
2012/2013 7 Sokol Postoupky 2106 2125 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice 1993 2028 ½
2012/2013 6 Sokol Postoupky 2106 2125 Beseda Roman Sokol Dobrá 2128 2107 ½
2012/2013 5 Sokol Postoupky 2106 2125 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2103 2126 1
2012/2013 4 Sokol Postoupky 2106 2125 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1902 1920 0
2012/2013 3 Sokol Postoupky 2106 2125 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2202 2206 ½
2012/2013 2 Sokol Postoupky 2106 2125 Bražina David Baník Havířov "A" 1943 1955 ½
2012/2013 1 Sokol Postoupky 2106 2125 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2106 2118 1
2011/2012 11 TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 Petrželka Josef TJ Polešovice 2253 2274 1
2011/2012 10 TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 1
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 Šaňák František SK Boršice C 1929 1868 1
2011/2012 8 TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 Major Robert TJ Bojkovice A 1845 1
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1857 1
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla B 2112 2125 1
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2102 2100 1
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1877 1
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1926 2077 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1891 1
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 Zpěváková Jana ŠK Staré Město F 1866 1935 1
2011/2012 11 TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 Macura Emil TJ FS Napajedla A 2025 2078 1
2011/2012 10 TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 Konvička Martin TJ Gumárny Zubří 1772 1807 1
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 Krča Milan ŠK Staré Město D 2043 2052 1
2011/2012 8 TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 Pukl Rostislav ŠK Staré Město E 1971 2017 1
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 Bařina Vít TJ Vlčnov A 1662 1
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2039 2027 1
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 Šudřich Radek ŠK Holešov A 2078 2077 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 0
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2039 2026 1
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p. R. A 1943 2016 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 Křížek František SK Boršice B 2018 2034 1
2010/2011 11 ŠK Holešov B 2156 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla A 2022 ½
2010/2011 10 ŠK Holešov B 2156 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1963 1
2010/2011 9 ŠK Holešov B 2156 Filák Josef ŠO TJ Francova Lhota A 1902 1
2010/2011 8 ŠK Holešov B 2156 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2034 1
2010/2011 7 ŠK Holešov B 2156 Náplava Pavel SK Boršice B 1901 0
2010/2011 6 ŠK Holešov B 2156 Burda Josef ŠK Staré Město E 1915 1
2010/2011 5 ŠK Holešov B 2156 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 2104 0
2010/2011 4 ŠK Holešov B 2156 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálková A 2117 ½
2010/2011 3 ŠK Holešov B 2156 Beneš Miroslav ŠK Zlín D 1939 ½
2010/2011 2 ŠK Holešov B 2156 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2013 ½
2010/2011 1 ŠK Holešov B 2156 Maňák Antonín ŠK Zbrojovka Vsetín A 1927 1
2010/2011 11 ŠK Holešov 2156 Gabriel Adam SK Boršice 2148 ½
2010/2011 10 ŠK Holešov 2156 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2123 1
2010/2011 9 ŠK Holešov 2156 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2256 ½
2010/2011 8 ŠK Holešov 2156 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2137 ½
2010/2011 7 ŠK Holešov 2156 Kapusta Petr ŠK Staré Město C 2172 0
2010/2011 6 ŠK Holešov 2156 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2076 0
2010/2011 5 ŠK Holešov 2156 Baňas Kamil ŠK HPM TEC Hustopeče 2225 0
2010/2011 4 ŠK Holešov 2156 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2114 ½
2010/2011 3 ŠK Holešov 2156 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 2158 ½
2010/2011 2 ŠK Holešov 2156 Zatloukal Petr SK Prostějov 2093 ½
2010/2011 1 ŠK Holešov 2156 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2227 ½
2009/2010 11 MKS Holešov 2183 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2105 1
2009/2010 9 MKS Holešov 2183 Koutný Petr ŠK Zlín B 2110 1
2009/2010 8 MKS Holešov 2183 Michalčák Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2091 0
2009/2010 7 MKS Holešov 2183 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2099 ½
2009/2010 6 MKS Holešov 2183 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno A 2071 1
2009/2010 5 MKS Holešov 2183 Bačák Martin Slavia Kroměříž B 2022 1
2009/2010 4 MKS Holešov 2183 Závůrka Roman SK Prostějov 2165 0
2009/2010 3 MKS Holešov 2183 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 ½
2009/2010 2 MKS Holešov 2183 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2140 1
2009/2010 1 MKS Holešov 2183 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2156 0
2009/2010 11 TJ Sokol Postoupky 2183 Rafaja Marek MKS Holesov B 1917 1
2009/2010 10 TJ Sokol Postoupky 2183 Pukl Rostislav SK Stare Mesto D 2039 0
2009/2010 9 TJ Sokol Postoupky 2183 Gabriel Adam SK Borsice A 2049 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Postoupky 2183 Krčál Michal SK Zlin C 2138 0
2009/2010 7 TJ Sokol Postoupky 2183 Hájek Čestmír TJ Sokol Franc. Lhota 2020 0
2009/2010 6 TJ Sokol Postoupky 2183 Kopčil Milan SO Slavia-Fatra 2029 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Postoupky 2183 Burda Josef SK Stare Mesto E 1969 1
2009/2010 4 TJ Sokol Postoupky 2183 Macura Emil SK Zlin D 2096 0
2009/2010 3 TJ Sokol Postoupky 2183 Skalka Josef SK Borsice B 1903 1
2009/2010 1 TJ Sokol Postoupky 2183 Velčovský Josef TJ Gumarny Zubri 1846 1
2008/2009 11 MKS Holešov B 2164 Kulišťák Milan TJ Gumárny Zubří 2063 1
2008/2009 10 MKS Holešov B 2164 Vrtal Jaroslav SK Boršice A 2133 1
2008/2009 9 MKS Holešov B 2164 Kopčil Milan ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 ½
2008/2009 8 MKS Holešov B 2164 Jablečník Gustav Slavie Kroměříž B 2128 1
2008/2009 7 MKS Holešov B 2164 Vávra Antonín ŠK Staré Město E 2036 ½
2008/2009 6 MKS Holešov B 2164 Bernatík Lubomír SK Boršice B 1923 1
2008/2009 5 MKS Holešov B 2164 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2063 0
2008/2009 4 MKS Holešov B 2164 Růčka Petr ŠO Sokol Bystřička 1988 1
2008/2009 3 MKS Holešov B 2164 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2041 ½
2008/2009 2 MKS Holešov B 2164 Běhunčík Josef ŠO Brumov-Bylnice 2007 1
2008/2009 11 MKS Holešov 2164 Seitler Andrej ŠK Lokomotiva Brno B 2251 ½
2008/2009 10 MKS Holešov 2164 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2115 1
2008/2009 9 MKS Holešov 2164 Trávníček Petr TJ Tatran Litovel B 2188 ½
2008/2009 8 MKS Holešov 2164 Doležel Jiří T.J. Sokol Šumperk 2019 1
2008/2009 7 MKS Holešov 2164 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2059 1
2008/2009 6 MKS Holešov 2164 Krčál Michal ŠK Zlín B 2133 1
2008/2009 5 MKS Holešov 2164 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2187 ½
2008/2009 4 MKS Holešov 2164 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2150 ½
2008/2009 3 MKS Holešov 2164 Lacko Jan ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2203 0
2008/2009 2 MKS Holešov 2164 Přibyl René ŠK Lokomotiva Brno C 2059 ½
2008/2009 1 MKS Holešov 2164 Ciprys David Tatran Poštorná 2047 ½
2007/2008 11 MKS Holešov B 2138 Kopčil Milan ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 1
2007/2008 10 MKS Holešov B 2138 Fiala Václav SK Boršice B 2039 0
2007/2008 9 MKS Holešov B 2138 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2036 1
2007/2008 8 MKS Holešov B 2138 Macura Emil ŠK Zlín D 2048 1
2007/2008 7 MKS Holešov B 2138 Staufčík Michal ŠK Staré Město E 2017 1
2007/2008 6 MKS Holešov B 2138 Dvouletý Tomáš Loko Uherský Ostroh 1859 1
2007/2008 5 MKS Holešov B 2138 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. 2088 0
2007/2008 4 MKS Holešov B 2138 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2040 1
2007/2008 3 MKS Holešov B 2138 Častulík Jiří ŠO Brumov Bylnice 1792 ½
2007/2008 1 MKS Holešov B 2138 Horsák Jan ŠK Staré Město D 1957 ½
2006/2007 10 MKS Holešov 2141 Fiala Vlastimil AŠK DA Olomouc 2055 0
2006/2007 9 MKS Holešov 2141 Lacko Jan ŠK DURAS BVK Brno B 2191 ½
2006/2007 8 MKS Holešov 2141 Slovák Pavel ŠK SK Zlín B 2067 1
2006/2007 7 MKS Holešov 2141 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2103 ½
2006/2007 6 MKS Holešov 2141 Adamčík Martin SK Prostějov 2178 ½
2006/2007 5 MKS Holešov 2141 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2009 1
2006/2007 4 MKS Holešov 2141 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2064 ½
2006/2007 2 MKS Holešov 2141 Beneš Miroslav ŠK SK Zlín C 1968 ½
2006/2007 1 MKS Holešov 2141 Sochor Stanislav A64 Grygov B 2109 0
2006/2007 11 MKS Holešov B 2141 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 2017 ½
2006/2007 10 MKS Holešov B 2141 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2121 ½
2006/2007 9 MKS Holešov B 2141 Vrána František ŠK Staré Město C 2296 ½
2006/2007 8 MKS Holešov B 2141 Tkadlec Miloslav TJ Sokol Hutisko-Solanec 2137 0
2006/2007 7 MKS Holešov B 2141 Lev Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 2182 ½
2006/2007 6 MKS Holešov B 2141 Šilhavík Antonín TJ Loko Uh. Ostroh 2111 1
2006/2007 5 MKS Holešov B 2141 Rachůnek Milan ŠK Staré Město E 2055 ½
2006/2007 4 MKS Holešov B 2141 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla 2099 1
2006/2007 3 MKS Holešov B 2141 Roubalík Jakub ŠK Zlin D 2131 0
2006/2007 2 MKS Holešov B 2141 Kusalík Roman TJ Vlčnov 2018 1
2006/2007 1 MKS Holešov B 2141 Kubín Petr TJ Rožnov pod Radh. 1993 1
2005/2006 11 MKS Holešov 2115 Šilhavík Antonín TJ Loko Uherský Ostroh 2119 1
2005/2006 10 MKS Holešov 2115 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 1853 ½
2005/2006 9 MKS Holešov 2115 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2154 0
2005/2006 8 MKS Holešov 2115 Šobáň Jaroslav A64 MIPAP Grygov B 2091 1
2005/2006 7 MKS Holešov 2115 Lasák Radek SK Prostějov 2156 1
2005/2006 6 MKS Holešov 2115 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2181 ½
2005/2006 5 MKS Holešov 2115 Krčál Michal ŠK Zlín B 2121 1
2005/2006 4 MKS Holešov 2115 Vávra Pavel ŠKZ Vsetín 2126 ½
2005/2006 3 MKS Holešov 2115 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2102 1
2005/2006 2 MKS Holešov 2115 Veselský Josef SK Boršice 1
2005/2006 1 MKS Holešov 2115 Beil Martin Tatran Litovel B 2230 0
2005/2006 11 MKS Holešov B 2115 Břoušek Jiří TJ Rožnov p.Radh. 2025 1
2005/2006 10 MKS Holešov B 2115 Brzobohatý Petr Spartak V.Klobouky 1862 1
2005/2006 9 MKS Holešov B 2115 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2095 1
2005/2006 8 MKS Holešov B 2115 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1782 ½
2005/2006 7 MKS Holešov B 2115 Zajíc Jiří TJ Val. Meziříčí 2016 1
2005/2006 6 MKS Holešov B 2115 Burdík Lubomír Sokol Bystřička 2179 0
2005/2006 5 MKS Holešov B 2115 Krčál Michal ŠK Zlín C 2121 0
2005/2006 4 MKS Holešov B 2115 Řehák Lukáš ORA SV Slavičín 1862 1
2005/2006 3 MKS Holešov B 2115 Straděj Vlastimil ŠKZ Vsetín B 2155 ½
2005/2006 2 MKS Holešov B 2115 Zvardoň Petr Sokol Franc. Lhota 2076 1
2005/2006 1 MKS Holešov B 2115 Janál Vladimír ŠK Zlín D 2032 0
2003/2004 11 MKS Holešov 2114 Šaňák František SK Boršice 1958 ½
2003/2004 10 MKS Holešov 2114 Dvořák Vladimír SK Prostějov 2008 ½
2003/2004 9 MKS Holešov 2114 Plšek Miroslav ŠK Staré Město B 2137 ½
2003/2004 8 MKS Holešov 2114 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2049 ½
2003/2004 7 MKS Holešov 2114 Hudaček Josef Slavia Kroměříž B 2057 0
2003/2004 6 MKS Holešov 2114 Sochor Stanislav A64 Grygov B 2147 ½
2003/2004 5 MKS Holešov 2114 Hastík Svatopluk ŠK Šumperk 2096 ½
2003/2004 4 MKS Holešov 2114 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2138 1
2003/2004 3 MKS Holešov 2114 Straděj Vlastimil ŠK Zbroj Vsetín 2212 ½
2003/2004 2 MKS Holešov 2114 Kozák Petr Loko Zábřeh 2117 ½
2003/2004 1 MKS Holešov 2114 Blümel Otto Slavia Kroměříž A 2215 1