Hráč Pospíšil Adolf

Pospíšil Adolf

User Pic
Jméno: Pospíšil Adolf
Oddíl: ŠK Karlovy Vary
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1561
Elo mezinárodní: 1655
ID: 13216
FIDE ID: 356131
Rok narození: 1943
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Karlovy Vary C 1655 1561 Šedá Michaela KŠ Tietz E 1060 1349 1
2019/2020 2 �K Karlovy Vary B 1655 1561 Vachulka Václav TJ Ban�k Habartov B 1579 1542 1
2018/2019 9 ŠK Karlovy Vary C 1655 1598 Černý Theodor TJ Jiskra Aš 0 0 1
2018/2019 7 ŠK Karlovy Vary C 1657 1598 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov B 0 1448 1
2018/2019 5 ŠK Karlovy Vary C 1669 1598 Sedláček Roman TJ Olympie Hroznětín C 0 1261 0
2018/2019 3 ŠK Karlovy Vary C 1669 1598 Macho Miloslav ŠK Valdštejn Cheb C 1706 1711 0
2018/2019 2 ŠK Karlovy Vary C 1669 1598 Hroch Jiří KŠ Tietz E 0 1148 1
2018/2019 1 ŠK Karlovy Vary C 1669 1598 Mader Roland KŠ Tietz F 1257 1385 ½
2018/2019 9 ŠK Karlovy Vary A 1657 1598 Vachulka Václav TJ Baník Habartov A 1575 1552 ½
2018/2019 7 ŠK Karlovy Vary A 1669 1598 Pavlík Pavel TJ Tašovice A 1582 1592 0
2018/2019 9 ŠK Karlovy Vary B 1657 1598 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1239 1316 1
2018/2019 8 ŠK Karlovy Vary B 1669 1598 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín A 1781 1742 ½
2018/2019 7 ŠK Karlovy Vary B 1669 1598 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1703 1669 1
2018/2019 6 ŠK Karlovy Vary B 1669 1598 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1696 1676 0
2018/2019 5 ŠK Karlovy Vary B 1669 1598 Strejc Pavel TJ Ostrov 1841 1843 0
2018/2019 4 ŠK Karlovy Vary B 1669 1598 Kotlár Adrian ŠK Global Sokolov 1537 1537 0
2018/2019 3 ŠK Karlovy Vary B 1669 1598 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov A 1296 1265 1
2018/2019 2 ŠK Karlovy Vary B 1669 1598 Ehlich Vladislav TJ Tašovice B 1772 1842 0
2018/2019 9 ŠK Karlovy Vary B 1688 1678 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1239 1301 0
2018/2019 8 ŠK Karlovy Vary B 1688 1678 Tomáš Josef TJ Baník Habartov B 1750 1846 ½
2018/2019 7 ŠK Karlovy Vary B 1688 1678 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1443 1445 0
2018/2019 6 ŠK Karlovy Vary B 1688 1678 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1646 1671 1
2018/2019 5 ŠK Karlovy Vary B 1688 1678 Očenášek Jan KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1602 0
2018/2019 4 ŠK Karlovy Vary B 1688 1678 Patejdl František ŠK Global Sokolov 0 0 0
2018/2019 3 ŠK Karlovy Vary B 1688 1678 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov 0 1401 ½
2018/2019 1 ŠK Karlovy Vary B 1683 1674 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb B 1650 1676 0
2017/2018 7 ŠK Karlovy Vary C 1688 1678 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 0 1425 0
2017/2018 6 ŠK Karlovy Vary C 1688 1678 Poláček Michal TJ Olympie Hroznětín C 0 0 1
2017/2018 5 ŠK Karlovy Vary C 1688 1678 Bartošová Kateřina KŠ Tietz F 0 1333 1
2017/2018 2 ŠK Karlovy Vary C 1688 1678 Beer Jiří ŠK Valdštejn Cheb C 1477 1532 0
2017/2018 1 ŠK Karlovy Vary C 1683 1674 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO B 1661 1642 0
2017/2018 4 ŠK Karlovy Vary A 1688 1678 Tezner Vincenc ŠK Caissa Nová Role A 1488 1499 1
2016/2017 11 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 ½
2016/2017 10 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín 1435 1
2016/2017 8 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Dudek Jan TJ Tašovice B 1276 ½
2016/2017 7 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Nováček Miroslav ŠK Global Sokolov 1689 1
2016/2017 5 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO B 1490 1
2016/2017 3 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1679 1708 0
2016/2017 2 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Dubský Lukáš TJ Sokol Teplá 1100 1
2016/2017 1 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1531 1
2015/2016 7 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Fomin Oleh AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1562 1
2015/2016 6 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov A 1703 1768 1
2015/2016 5 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub Tietz C 1676 1669 ½
2015/2016 1 ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 Janeček Dieter TJ Tašovice A 1479 1614 1
2015/2016 11 ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1639 1581 1
2015/2016 10 ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1575 0
2015/2016 9 ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 Kohout René TJ Jiskra Aš 1467 ½
2015/2016 8 ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 Dědek Miloš KŠ Tietz Karlovy Vary E 1387 1
2015/2016 7 ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov 1581 1
2015/2016 6 ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1443 1443 0
2015/2016 5 ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1628 1597 1
2015/2016 4 ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 Randák Richard ŠK Spartak Chodov B 1479 1517 1
2015/2016 3 ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO B 1711 1711 ½
2015/2016 2 ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 1
2014/2015 9 ŠK Karlovy Vary C 1698 1715 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov C 1204 1
2014/2015 8 ŠK Karlovy Vary C 1698 1715 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 1615 ½
2014/2015 7 ŠK Karlovy Vary C 1698 1715 Heinrich František TJ Jiskra Aš B 1889 0
2014/2015 6 ŠK Karlovy Vary C 1698 1715 Nouri Ali ŠK K-servis Cheb B 1573 ½
2014/2015 5 ŠK Karlovy Vary C 1698 1715 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz F 1250 0
2014/2015 4 ŠK Karlovy Vary C 1698 1715 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz E 1375 1
2014/2015 3 ŠK Karlovy Vary C 1698 1715 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO C 1689 1657 1
2014/2015 1 ŠK Karlovy Vary C 1698 1715 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1617 ½
2014/2015 9 ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO B 1725 1701 0
2014/2015 8 ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 Kasal Radek Baník Habartov B 1725 1725 0
2014/2015 7 ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín A 1615 ½
2014/2015 6 ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov B 1400 1
2014/2015 5 ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 Husák Vasil TJ Ostrov B 1565 ½
2014/2015 4 ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 Střela Petr TJ Tašovice B 1597 1
2014/2015 3 ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 Burč Zdeněk ŠK K-servis Cheb A 1849 1864 0
2014/2015 2 ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš A 1673 1716 1
2014/2015 1 ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz D 1748 1675 0
2013/2014 11 ŠK Karlovy Vary C 1698 1723 Latislav Martin TJ Ostrov B 1567 1
2013/2014 10 ŠK Karlovy Vary C 1698 1723 Míšek Jan ŠK K-servis Cheb 1938 1896 0
2013/2014 9 ŠK Karlovy Vary C 1698 1723 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz E 1386 1
2013/2014 7 ŠK Karlovy Vary C 1698 1723 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov C 1000 ½
2013/2014 6 ŠK Karlovy Vary C 1698 1723 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO C 1508 1
2013/2014 4 ŠK Karlovy Vary C 1698 1723 Rudy Dominik TJ Jiskra Aš B 1000 1
2013/2014 3 ŠK Karlovy Vary C 1698 1723 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín C 1613 ½
2013/2014 2 ŠK Karlovy Vary C 1698 1723 Tezner Vincenc TJ Tašovice B 1502 1
2013/2014 11 ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 0
2013/2014 10 ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 ŠK Mariánské Lázně 1
2013/2014 8 ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1660 1691 0
2013/2014 7 ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1748 ½
2013/2014 6 ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 Mader Roland Karlovarský šachklub Tietz D 1438 1
2013/2014 5 ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 Tichý Josef Spartak Horní Slavkov 1415 1
2013/2014 4 ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov 1000 0
2013/2014 3 ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1606 0
2013/2014 2 ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 Hloušek Milan TJ Baník Sokolov B 1674 1
2013/2014 1 ŠK Karlovy Vary B 1698 1723 Hrbek Ivan TJ Baník Habartov B 1459 1
2012/2013 3 ŠK Karlovy Vary 1726 1760 Koller Martin ŠK Global Sokolov 1823 1721 0
2012/2013 6 ŠK Karlovy Vary 1726 1760 Šimandl Libor ŠK Global Sokolov 1875 0
2012/2013 5 ŠK Karlovy Vary 1726 1760 Makaj Jiří TJ Baník Sokolov 2028 2053 0
2012/2013 4 ŠK Karlovy Vary 1726 1760 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov 1487 1
2012/2013 3 ŠK Karlovy Vary 1726 1760 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1793 1854 0
2012/2013 2 ŠK Karlovy Vary 1726 1760 Krupař Petr TJ Tašovice 1765 0
2012/2013 9 ŠK Karlovy Vary B 1726 1760 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1854 1811 0
2012/2013 8 ŠK Karlovy Vary B 1726 1760 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš 1838 ½
2012/2013 7 ŠK Karlovy Vary B 1726 1760 Burč Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1862 1
2012/2013 6 ŠK Karlovy Vary B 1726 1760 Toth Ludvík TJ Baník Sokolov B 1845 0
2012/2013 5 ŠK Karlovy Vary B 1726 1760 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov 1814 0
2012/2013 4 ŠK Karlovy Vary B 1726 1760 Ježek Josef Baník Habartov B 1865 1890 0
2012/2013 1 ŠK Karlovy Vary B 1726 1760 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1802 1745 ½
2011/2012 9 TJ Tašovice A 1766 1791 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary A 1763 1865 ½
2011/2012 8 TJ Tašovice A 1766 1791 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1790 1824 0
2011/2012 5 TJ Tašovice A 1766 1791 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov A 1822 0
2011/2012 4 TJ Tašovice A 1766 1791 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz C 2043 2041 0
2011/2012 3 TJ Tašovice A 1766 1791 Zmeškal Jan TJ Ostrov A 1100 1
2011/2012 9 ŠK Karlovy Vary B 1766 1791 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov C 1927 1
2011/2012 4 ŠK Karlovy Vary B 1766 1791 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1682 ½
2011/2012 2 ŠK Karlovy Vary B 1766 1791 Ornet Tomáš TJ Ostrov B 1627 ½
2011/2012 1 ŠK Karlovy Vary B 1766 1791 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1717 1
2010/2011 9 TJ Tašovice 1721 Kaboň Jan Lokomotiva Cheb A 2017 0
2010/2011 8 TJ Tašovice 1721 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1665 0
2010/2011 7 TJ Tašovice 1721 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1934 0
2010/2011 6 TJ Tašovice 1721 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1810 0
2010/2011 5 TJ Tašovice 1721 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov A 1892 0
2010/2011 4 TJ Tašovice 1721 Vachulka Miloslav Baník Habartov A 1791 0
2010/2011 3 TJ Tašovice 1721 Klímek Petr TJ Baník Hexion Sokolov B 1927 1
2010/2011 2 TJ Tašovice 1721 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1918 1
2010/2011 1 TJ Tašovice 1721 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz C 1928 1
2010/2011 9 ŠK Karlovy Vary B 1721 Latislav Martin TJ Ostrov 1539 1
2010/2011 8 ŠK Karlovy Vary B 1721 Heis Vladimír Spartak Chodov 1691 ½
2010/2011 6 ŠK Karlovy Vary B 1721 Koutecký Jiří TJ Baník Hexion Sokolov C 1787 1
2010/2011 5 ŠK Karlovy Vary B 1721 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1675 1
2010/2011 4 ŠK Karlovy Vary B 1721 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1766 1
2010/2011 2 ŠK Karlovy Vary B 1721 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1938 ½
2010/2011 1 ŠK Karlovy Vary B 1721 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1775 0
2009/2010 11 ŠK Karlovy Vary C 1709 Cee Josef Spartak Chodov 1717 ½
2009/2010 10 ŠK Karlovy Vary C 1709 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov B 1738 0
2009/2010 9 ŠK Karlovy Vary C 1709 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1913 0
2009/2010 8 ŠK Karlovy Vary C 1709 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1557 1
2009/2010 7 ŠK Karlovy Vary C 1709 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov B 1812 1
2009/2010 6 ŠK Karlovy Vary C 1709 Lipták Zdeněk Baník Hexion Sokolov C 1250 1
2009/2010 5 ŠK Karlovy Vary C 1709 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1723 0
2009/2010 4 ŠK Karlovy Vary C 1709 Máca Aleš TJ Ostrov B 1478 1
2009/2010 3 ŠK Karlovy Vary C 1709 Kasal Radek Baník Habartov B 1579 1
2009/2010 2 ŠK Karlovy Vary C 1709 Janíček Josef Spartak Horní Slavkov 1777 0
2009/2010 1 ŠK Karlovy Vary C 1709 Růžičková Helena TJ Tašovice B 1603 ½
2009/2010 9 ŠK Karlovy Vary A 1709 Roman Jiří ŠK Caissa Nová Role 1504 1
2009/2010 8 ŠK Karlovy Vary A 1709 Hlaváč František ŠKGlobal Sokolov 1927 0
2009/2010 5 ŠK Karlovy Vary A 1709 Vastl Oldřich TJ Ostrov 0
2009/2010 4 ŠK Karlovy Vary A 1709 Varga Ivan TJ Tašovice 1736 0
2009/2010 1 ŠK Karlovy Vary A 1709 Reich Adam ŠK Karlovy Vary B 1371 ½
2008/2009 9 ŠK Karlovy Vary A 1717 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1644 1
2008/2009 7 ŠK Karlovy Vary A 1717 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov B 1785 0
2008/2009 6 ŠK Karlovy Vary A 1717 Střela Petr TJ Tašovice A 0
2008/2009 5 ŠK Karlovy Vary A 1717 Vachulka Jiří Baník Habartov A 1574 1
2008/2009 11 ŠK Karlovy Vary B 1717 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 1273 1
2008/2009 10 ŠK Karlovy Vary B 1717 Strejc Pavel TJ Ostrov 1696 1
2008/2009 9 ŠK Karlovy Vary B 1717 Škaloud Zdeněk TJ Spartak Chodov 1624 ½
2008/2009 8 ŠK Karlovy Vary B 1717 Žaloudek Jiří Baník Habartov B 0
2008/2009 7 ŠK Karlovy Vary B 1717 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1776 0
2008/2009 6 ŠK Karlovy Vary B 1717 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1518 ½
2008/2009 5 ŠK Karlovy Vary B 1717 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1675 ½
2008/2009 4 ŠK Karlovy Vary B 1717 Bechynský Jan Baník Hexion Sokolov C 1587 ½
2008/2009 3 ŠK Karlovy Vary B 1717 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1685 ½
2008/2009 2 ŠK Karlovy Vary B 1717 Kopecký František TJ Tašovice B 1517 0
2008/2009 1 ŠK Karlovy Vary B 1717 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary C 1692 1
2007/2008 11 ŠK Karlovy Vary B 1711 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1688 ½
2007/2008 10 ŠK Karlovy Vary B 1711 Vachulka Jiří Baník Habartov B 1538 ½
2007/2008 9 ŠK Karlovy Vary B 1711 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz C 1638 1
2007/2008 8 ŠK Karlovy Vary B 1711 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 0
2007/2008 7 ŠK Karlovy Vary B 1711 Kurák Josef Baník Hexion Sokolov C 1568 1
2007/2008 6 ŠK Karlovy Vary B 1711 Husák Vasil TJ Ostrov B 1608 1
2007/2008 5 ŠK Karlovy Vary B 1711 Doležal Rudolf ŠK Mariánské Lázně 1683 ½
2007/2008 4 ŠK Karlovy Vary B 1711 Koller Martin TJ Spartak Chodov 1398 0
2007/2008 3 ŠK Karlovy Vary B 1711 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1
2007/2008 2 ŠK Karlovy Vary B 1711 Pittermann Jan Global Sokolov B 1943 1
2007/2008 1 ŠK Karlovy Vary B 1711 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary C 1544 0
2007/2008 7 ŠK Karlovy Vary D 1711 Sedlák Josef TJ Olympie Hroznětín B 1
2007/2008 6 ŠK Karlovy Vary D 1711 Jetenský Tomáš TJ Čechie Dalovice 1524 ½
2007/2008 5 ŠK Karlovy Vary D 1711 Kříž Jiří Spartak Chodov B 1390 1
2007/2008 4 ŠK Karlovy Vary D 1711 Škríba Matúš TJ Sokol Teplá 1520 1
2007/2008 3 ŠK Karlovy Vary D 1711 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov D 1628 1
2007/2008 2 ŠK Karlovy Vary D 1711 Anděl Jaroslav TJ Tašovice B ½
2007/2008 1 ŠK Karlovy Vary D 1711 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz D 1
2006/2007 11 ŠK Karlovy Vary B 1715 Müller Vladimír TJ Tašovice 1621 1
2006/2007 9 ŠK Karlovy Vary B 1715 Zavadil Filip ŠK Caissa Nová Role 1495 1
2006/2007 8 ŠK Karlovy Vary B 1715 Tomáš Josef Baník Habartov B 1702 0
2006/2007 7 ŠK Karlovy Vary B 1715 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1737 1
2006/2007 5 ŠK Karlovy Vary B 1715 Jungwirth Jindřich Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 1
2006/2007 4 ŠK Karlovy Vary B 1715 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov B 1614 1
2006/2007 3 ŠK Karlovy Vary B 1715 Douda Čeněk TJ Ostrov B 1362 0
2006/2007 2 ŠK Karlovy Vary B 1715 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1485 0
2006/2007 1 ŠK Karlovy Vary B 1715 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1741 ½
2005/2006 11 ŠK Kar.Vary B 1727 Müller Miloš Tietz K.Vary C 1670 1
2005/2006 10 ŠK Kar.Vary B 1727 Panoš Jan ŠK Mar.Lázně 1966 0
2005/2006 8 ŠK Kar.Vary B 1727 Máca Aleš TJ Ostrov B 1456 ½
2005/2006 6 ŠK Kar.Vary B 1727 Jungwirth Jindřich Slavoj Kynšperk 1744 ½
2005/2006 5 ŠK Kar.Vary B 1727 Varga Ivan TJ Tašovice 1777 ½
2005/2006 4 ŠK Kar.Vary B 1727 Havlíček František Spartak Chodov 1709 0
2005/2006 3 ŠK Kar.Vary B 1727 Klímek Petr Chemacryl Sok. B 1857 1
2005/2006 9 ŠK Karlovy Vary 1727 Kohout Jiří AVZO Fr.Lázně 1706 1
2005/2006 8 ŠK Karlovy Vary 1727 Tomáš Josef Baník Habartov 1683 ½
2005/2006 7 ŠK Karlovy Vary 1727 Hüttner Miloš Tietz K.Vary B 1971 0
2005/2006 6 ŠK Karlovy Vary 1727 Janecký Jaroslav TJ Ostrov 1605 0
2005/2006 4 ŠK Karlovy Vary 1727 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1843 0
2005/2006 3 ŠK Karlovy Vary 1727 Havlíček František Sp.H.Slavkov 1709 ½
2005/2006 1 ŠK Karlovy Vary 1727 Makaj Jiří BCH Sokolov 2011 0
2004/2005 10 SK Karlovy Vary 1762 Husák Vasil TJ Ostrov 1600 0
2004/2005 9 SK Karlovy Vary 1762 Havlíček František Sp. H.Slavkov 1697 0
2004/2005 7 SK Karlovy Vary 1762 Bicek Richard Tietz K.Vary A 1873 0
2004/2005 6 SK Karlovy Vary 1762 Havlíček František Sp. H.Slavkov 1697 1
2004/2005 5 SK Karlovy Vary 1762 Eliáš Miroslav Banik Eastman 2090 0
2004/2005 1 SK Karlovy Vary 1762 Orban Štefan AVZO Fr.Lazne 1754 0
2004/2005 9 ŠK Karlovy Vary B 1762 Krupař Petr TJ Tašovice 1713 ½
2004/2005 8 ŠK Karlovy Vary B 1762 Toth Ludvík B Eastman SokolovB 1816 ½
2004/2005 7 ŠK Karlovy Vary B 1762 Latislav Martin Čechie Dalovice 1461 1
2004/2005 6 ŠK Karlovy Vary B 1762 Sýkora Robert Caissa Nová Role 1760 ½
2004/2005 5 ŠK Karlovy Vary B 1762 Hüttner Miloš KŠ-Tietz C 1780 ½
2004/2005 4 ŠK Karlovy Vary B 1762 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1790 0
2004/2005 3 ŠK Karlovy Vary B 1762 Kuželka Václav TJ Slavoj Kynšperk 1679 0
2004/2005 2 ŠK Karlovy Vary B 1762 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 2010 0
2004/2005 1 ŠK Karlovy Vary B 1762 Klíma Václav Spartak Chodov 1850 1
2003/2004 9 ŠK Karlovy Vary B 1757 Panoš Jan Slovan Mar.Lázně 1676 0
2003/2004 8 ŠK Karlovy Vary B 1757 Janek Drahomír Spartak H.SlavkovB 1
2003/2004 6 ŠK Karlovy Vary B 1757 Varga Ivan TJ Tašovice 1764 0
2003/2004 4 ŠK Karlovy Vary B 1757 Sýkora Robert Caissa Nová Role 1782 1
2003/2004 3 ŠK Karlovy Vary B 1757 Benda Jindřich B Eastman SokolovC 1677 1
2003/2004 2 ŠK Karlovy Vary B 1757 Hajšman Martin KŠ-Tietz C 1697 1
2003/2004 7 ŠK Karlovy Vary 1757 Kacr Zbyněk Sp.Horní Slavkov 1680 1
2003/2004 4 ŠK Karlovy Vary 1757 Kaboň Jan AVZO Fr.Lázně 1999 0
2003/2004 3 ŠK Karlovy Vary 1757 Tišer Jiří Lokomotiva Cheb 1773 ½