Hráč Sýkora Petr

Sýkora Petr

User Pic
Jméno: Sýkora Petr
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1891
Elo mezinárodní: 1886
ID: 1183
FIDE ID: 310620
Rok narození: 1960
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Dukla C 1910 1913 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1775 1764 ½ soutěž
2019/2020 6 Dukla C 1910 1913 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha A 1688 1748 ½ soutěž
2019/2020 5 Dukla C 1910 1913 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1906 1900 0 soutěž
2019/2020 4 Dukla C 1910 1913 Galan Fernandez Felix ŠK Smíchov A 1919 ½ soutěž
2019/2020 3 Dukla C 1910 1913 Novotný David TJ Kobylisy D 1817 1832 1 soutěž
2019/2020 2 Dukla C 1910 1913 Klaus Jan GROP Classical Chess 1885 1912 0 soutěž
2019/2020 1 Dukla C 1910 1913 Sova Ondřej ŠK DP Praha D - EA Hotels 1863 1828 1 soutěž
2019/2020 9 Dukla B 1910 1913 Mazuret Maxim ŠK AURORA 1176 1308 1 soutěž
2019/2020 8 Dukla B 1910 1913 Aleš Zbyněk TJ Kobylisy C 0 1260 1 soutěž
2019/2020 6 Dukla B 1910 1913 Pesr Jaromír ŠK DP Praha C - VŠFS 1961 1973 1 soutěž
2019/2020 4 Dukla B 1910 1913 Mykiska Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 1605 1687 1 soutěž
2019/2020 2 Dukla B 1910 1913 Štádler Pavel ŠK Loko Praha B 0 1939 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Dukla Praha 1910 1913 Kopta Pavel TJ Kobylisy "A" 2218 2213 0 soutěž
2018/2019 11 Dukla C 1914 1916 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 1644 1669 ½ soutěž
2018/2019 10 Dukla C 1914 1916 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha D 1884 1888 ½ soutěž
2018/2019 9 Dukla C 1914 1916 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1987 1960 0 soutěž
2018/2019 8 Dukla C 1914 1916 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 1 soutěž
2018/2019 6 Dukla C 1914 1916 Gorbunov Artemiy ŠK AURORA 1776 1782 0 soutěž
2018/2019 5 Dukla C 1914 1916 Kučera Jan LISA A 1905 1887 ½ soutěž
2018/2019 4 Dukla C 1914 1916 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy D 1977 1946 ½ soutěž
2018/2019 3 Dukla C 1914 1916 Strahl Jiří USK Praha A 1941 1959 1 soutěž
2018/2019 2 Dukla C 1914 1916 Lizner Jaroslav TJ Pankrác E 1914 1924 ½ soutěž
2018/2019 1 Dukla C 1914 1916 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1950 1930 ½ soutěž
2018/2019 12 Dukla B 1914 1916 Plašil Petr TJ Kobylisy B 1990 2032 ½ soutěž
2018/2019 11 Dukla B 1914 1916 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2005 2014 ½ soutěž
2018/2019 10 Dukla B 1914 1916 Vavřík Jiří SK OAZA Praha B 2061 2050 0 soutěž
2018/2019 8 Dukla B 1914 1916 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 1990 1980 0 soutěž
2018/2019 1 Dukla B 1914 1916 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice B 2007 1998 ½ soutěž
2018/2019 11 SO TJ Dukla Praha 1914 1916 Folk Petr TJ Sakal Kozolupy 2191 2193 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1910 1913 Voršilka Jiří SK OAZA Praha C 1601 1609 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1910 1913 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1813 1759 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1910 1913 Drahotský Luboš ŠK Praha - Smíchov A 1882 1883 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1910 1913 Martirosyan Artyom ŠK Aurora 1194 1585 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1910 1913 Rada Miroslav Unichess D 1887 1889 0 soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1870 1837 1 soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Borovský Ivan SK OAZA Praha C 1980 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha C 1997 2005 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Srostlík Zdeněk Sokol Kobylisy D 1871 1864 0 soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Špaček Michal GROP Classical Chess 2008 2001 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 1942 1947 0 soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha B 1907 1914 Žemlička Vít Sokol Kobylisy B 1970 1974 0 soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice A 1845 1845 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2021 2038 0 soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha B 1992 2011 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Poš Jiří LISA A 1878 1888 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - VŠFS I 2045 2010 0 soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice C 1815 1826 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1931 1907 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Špaček Michal GROP Classical Chess 2008 2001 1 soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 1 soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Petrák Robert ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 Dlouhý David ŠK Bohnice A 1897 1895 0 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2120 0 soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 Tejkal Jiří SK Lokomotiva Radlice A 1967 1907 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 Šašinka Jiří ŠK Bohnice B 1929 1890 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 Plašil Petr Sokol Kobylisy C 2027 2015 0 soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 Forman Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1892 1900 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 Matonoha Ctirad SK LISA A 1976 1985 0 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 Cantier Jean-Francois GROP Classic.Chess 1948 1961 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 Vávra Jan Sokol Vršovice B 2055 2051 1 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1865 1859 0 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1949 1948 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2044 2046 0 soutěž
2012/2013 11 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 Rynt Pavel Káva Longberry Kralupy 2035 1971 0 soutěž
2012/2013 10 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 Papay Jindřich SK Děčín 1956 1906 1 soutěž
2012/2013 8 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1920 2002 ½ soutěž
2012/2013 7 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 Duczynski Martin ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 0 soutěž
2012/2013 5 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2058 2053 0 soutěž
2012/2013 4 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 Balín Kamil Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2054 2045 ½ soutěž
2012/2013 3 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2175 2169 0 soutěž
2012/2013 2 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 Lácha Josef ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2050 2054 1 soutěž
2012/2013 1 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 Hostička František JOLY Lysá nad Labem “C“ 2228 2218 ½ soutěž
2011/2012 11 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2003 1991 Sokol Plzeň 1 1 soutěž
2011/2012 10 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2003 1991 Landa Jiří ŠACHklub Písek 1959 1959 0 soutěž
2011/2012 9 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2003 1991 Janeček Josef Sokol Tábor 2091 2096 0 soutěž
2011/2012 8 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2003 1991 Sedláček Jiří Sokol Plzeň Letná 2041 2050 1 soutěž
2011/2012 6 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2003 1991 Kracík Dobroslav ŠK Líně 2043 2030 ½ soutěž
2011/2012 5 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2003 1991 Bauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 1910 ½ soutěž
2011/2012 4 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2003 1991 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 2072 1999 0 soutěž
2011/2012 2 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2003 1991 Kuča Tomáš Sokol Domažlice 1650 1661 1 soutěž
2010/2011 10 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2036 Malec Jan TJ Krásná Lípa 1952 0 soutěž
2010/2011 9 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2036 Mrnka Jan MARTY BANÍK Most 2098 0 soutěž
2010/2011 8 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2036 Hrabal Ivan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1865 0 soutěž
2010/2011 7 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2036 Mišičko Ján ŠK Kladno 2026 ½ soutěž
2010/2011 6 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2036 Papay Jindřich SK Děčín 2021 1 soutěž
2010/2011 5 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2036 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz 2020 ½ soutěž
2010/2011 4 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2036 Bayer Radek ŠK Viamont Teplice 2049 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Dukla Praha 2072 Vocilka Jiří Stadion Kutná Hora 1915 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Dukla Praha 2072 Groh Jiří Desko Liberec 1988 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Dukla Praha 2072 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2219 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Dukla Praha 2072 Rmoutil Martin SK OAZA Praha 1941 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Dukla Praha 2072 Kaisler Martin ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Dukla Praha 2072 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Dukla Praha 2072 Marek Miroslav Sokol Kolín 2115 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Dukla Praha 2072 Vacek Radomír ŠK Zikuda Turnov B"" 2099 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Dukla Praha 2072 Crha Josef ŠK Sokol Mladá Boleslav 2100 1 soutěž
2008/2009 11 TJ DUKLA Praha A 2039 Lněnička Petr Šakal Kozolupy A 1727 1 soutěž
2008/2009 10 TJ DUKLA Praha A 2039 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 1980 1 soutěž
2008/2009 8 TJ DUKLA Praha A 2039 Heyda Jan QCC České Budějovice A 2075 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK DA Praha A Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK DA Praha A Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK DA Praha A Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK DA Praha A Klímek Petr Baník Hexion Sokolov 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK DA Praha A Novák František ŠK Ústí n.L 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK DA Praha A Dočekal Vladimír ŠK Rakovník ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Dům armády Praha 2055 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha 2146 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Dům armády Praha 2055 Táborský Rostislav Bohemians Praha 2259 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Dům armády Praha 2055 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2179 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Dům armády Praha 2055 Pokorný Petr ŠK ČSOB 2237 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Dům armády Praha 2055 Pick Štěpán TJ Pankrác 2173 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Dům armády 2069 Šilar Lubomír Synthesia Pardub. 2127 0 soutěž
2004/2005 10 DA Praha 2069 Tocháček Michal ŠK Holdia DP B 2177 ½ soutěž
2004/2005 8 DA Praha 2069 Šedý Pavel Bohemians "A" 2203 0 soutěž