Hráč Benda Jindřich

Benda Jindřich

User Pic
Jméno: Benda Jindřich
Oddíl: ŠK Global Sokolov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1685
Elo mezinárodní: 1712
ID: 6009
FIDE ID: 346411
Rok narození: 1943
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 6 ŠK Global Sokolov 1743 1704 Klímek Petr TJ Baník Sokolov 1849 1862 0
2013/2014 1 ŠK Global Sokolov 1743 1704 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub C 1732 1693 1
2013/2014 1 ŠK Global Sokolov 1743 1704 Hajšman Martin Karlovarský šachklub C 1618 1672 0
2013/2014 7 ŠK Global Sokolov B 1743 1704 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov B 1872 0
2013/2014 6 ŠK Global Sokolov B 1743 1704 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1751 0
2013/2014 4 ŠK Global Sokolov B 1743 1704 Vítek Pavel ŠK Mariánské Lázně ½
2013/2014 3 ŠK Global Sokolov B 1743 1704 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1706 1
2013/2014 2 ŠK Global Sokolov B 1743 1704 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1612 0
2013/2014 1 ŠK Global Sokolov B 1743 1704 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1708 ½
2012/2013 3 ŠK Global Sokolov 1759 1718 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary 1733 0
2012/2013 2 ŠK Global Sokolov 1759 1718 Pošvář Jiří TJ Caissa Nová Role 1741 0
2012/2013 7 ŠK Global Sokolov 1759 1718 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz C 1988 2020 0
2012/2013 4 ŠK Global Sokolov 1759 1718 Klímek Petr TJ Baník Sokolov 1881 1880 0
2012/2013 9 ŠK Global Sokolov B 1759 1718 Vachulka Václav Baník Habartov B 1645 1624 1
2012/2013 8 ŠK Global Sokolov B 1759 1718 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1840 0
2012/2013 7 ŠK Global Sokolov B 1759 1718 Janecký Jaroslav TJ Olympie Hroznětín 1723 1
2012/2013 6 ŠK Global Sokolov B 1759 1718 Plomitzer Gustav ŠK Spartak Chodov 1736 1
2012/2013 5 ŠK Global Sokolov B 1759 1718 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1707 ½
2012/2013 4 ŠK Global Sokolov B 1759 1718 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1683 0
2012/2013 3 ŠK Global Sokolov B 1759 1718 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1938 1901 ½
2012/2013 2 ŠK Global Sokolov B 1759 1718 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov B 1881 0
2011/2012 9 ŠK Global Sokolov B 1759 1715 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1692 ½
2011/2012 8 ŠK Global Sokolov B 1759 1715 Husák Vasil TJ Ostrov B 1608 0
2011/2012 7 ŠK Global Sokolov B 1759 1715 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov C 1835 1749 0
2011/2012 6 ŠK Global Sokolov B 1759 1715 Hajšman Martin ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 1
2011/2012 5 ŠK Global Sokolov B 1759 1715 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1813 1814 ½
2011/2012 4 ŠK Global Sokolov B 1759 1715 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1766 1
2011/2012 3 ŠK Global Sokolov B 1759 1715 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1768 0
2011/2012 2 ŠK Global Sokolov B 1759 1715 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1807 ½
2011/2012 1 ŠK Global Sokolov B 1759 1715 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1726 1
2010/2011 8 ŠK Global Sokolov A 1730 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary A 1593 ½
2010/2011 7 ŠK Global Sokolov A 1730 Janoušek Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1679 1
2010/2011 2 ŠK Global Sokolov A 1730 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1653 0
2010/2011 9 ŠK Global Sokolov B 1730 Dub Miroslav Baník Habartov B 1938 0
2010/2011 8 ŠK Global Sokolov B 1730 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1855 0
2010/2011 7 ŠK Global Sokolov B 1730 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1752 ½
2010/2011 6 ŠK Global Sokolov B 1730 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1678 1
2010/2011 5 ŠK Global Sokolov B 1730 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1771 1
2010/2011 4 ŠK Global Sokolov B 1730 Rothanzl Pavel TJ Baník Hexion Sokolov C 1913 ½
2010/2011 3 ŠK Global Sokolov B 1730 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1838 0
2010/2011 2 ŠK Global Sokolov B 1730 Hajšman Martin ŠK Caissa Nová Role 1651 ½
2010/2011 1 ŠK Global Sokolov B 1730 Folta Václav AVZO Františkovy Lázně 2047 0
2009/2010 9 ŠKGlobal Sokolov 1796 Reich Adam ŠK Karlovy Vary B 1371 0
2009/2010 8 ŠKGlobal Sokolov 1796 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary A 1723 ½
2009/2010 7 ŠKGlobal Sokolov 1796 ŠK Caissa Nová Role 1
2009/2010 5 ŠKGlobal Sokolov 1796 Zbořil Jaroslav Baník HEXION Sokolov 1952 0
2009/2010 4 ŠKGlobal Sokolov 1796 Šimandl Libor TJ Ostrov 1890 0
2009/2010 3 ŠKGlobal Sokolov 1796 Anděl Jaroslav TJ Tašovice 1
2009/2010 2 ŠKGlobal Sokolov 1796 Šebo Vitalij TJ Lokomotiva Cheb 1714 ½
2009/2010 1 ŠKGlobal Sokolov 1796 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1804 1
2009/2010 11 ŠK Global Sokolov B 1796 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1928 0
2009/2010 10 ŠK Global Sokolov B 1796 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary C 1723 ½
2009/2010 9 ŠK Global Sokolov B 1796 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1687 ½
2009/2010 7 ŠK Global Sokolov B 1796 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 1830 0
2009/2010 6 ŠK Global Sokolov B 1796 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1677 0
2009/2010 5 ŠK Global Sokolov B 1796 Klímek Petr Baník Hexion Sokolov B 1876 0
2009/2010 4 ŠK Global Sokolov B 1796 Bechynský Jan Baník Hexion Sokolov C 1793 ½
2009/2010 3 ŠK Global Sokolov B 1796 Dirmeier Matthias AVZO Františkovy Lázně 0
2009/2010 2 ŠK Global Sokolov B 1796 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1540 1
2009/2010 1 ŠK Global Sokolov B 1796 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1729 ½
2008/2009 11 ŠK Global Sokolov B 1675 Růžička Dušan Baník Habartov B 0
2008/2009 10 ŠK Global Sokolov B 1675 Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1882 ½
2008/2009 9 ŠK Global Sokolov B 1675 Firýt Antonín TJ Jiskra Aš 1
2008/2009 8 ŠK Global Sokolov B 1675 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1634 1
2008/2009 7 ŠK Global Sokolov B 1675 Šteinfeld Jan Baník Hexion Sokolov C 1761 ½
2008/2009 6 ŠK Global Sokolov B 1675 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1699 0
2008/2009 5 ŠK Global Sokolov B 1675 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1717 ½
2008/2009 4 ŠK Global Sokolov B 1675 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary C 1762 0
2008/2009 3 ŠK Global Sokolov B 1675 Přibyl Jakub TJ Sokol Teplá 1250 1
2008/2009 2 ŠK Global Sokolov B 1675 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1698 1
2008/2009 1 ŠK Global Sokolov B 1675 Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov 1636 1
2008/2009 8 ŠK Global Sokolov A 1675 Bechynský Jan Baník Hexion Sokolov B 1587 ½
2008/2009 7 ŠK Global Sokolov A 1675 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1634 ½
2008/2009 6 ŠK Global Sokolov A 1675 Vachulka Jiří Baník Habartov A 1574 ½
2008/2009 5 ŠK Global Sokolov A 1675 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz B 1537 1
2008/2009 4 ŠK Global Sokolov A 1675 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1
2008/2009 2 ŠK Global Sokolov A 1675 Tišer Jiří Lokomotiva Cheb A 1776 1
2007/2008 9 Global Sokolov 1685 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov ½
2007/2008 8 Global Sokolov 1685 Husák Vasil TJ Ostrov 1608 1
2007/2008 11 Global Sokolov B 1685 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1728 0
2007/2008 10 Global Sokolov B 1685 Škaloud Zdeněk TJ Spartak Chodov 1602 ½
2007/2008 9 Global Sokolov B 1685 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1
2007/2008 8 Global Sokolov B 1685 Rothanzl Pavel Baník Hexion Sokolov C 1882 0
2007/2008 7 Global Sokolov B 1685 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary C 1544 1
2007/2008 6 Global Sokolov B 1685 Rak Pavel ŠK Caissa Nová Role 1680 0
2007/2008 5 Global Sokolov B 1685 Vachulka Václav Baník Habartov B 1
2007/2008 4 Global Sokolov B 1685 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1760 ½
2007/2008 3 Global Sokolov B 1685 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín ½
2007/2008 2 Global Sokolov B 1685 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1786 0
2007/2008 1 Global Sokolov B 1685 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1470 1
2006/2007 11 ŠK Global Sokolov B 1684 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary C 1587 0
2006/2007 10 ŠK Global Sokolov B 1684 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1658 1
2006/2007 9 ŠK Global Sokolov B 1684 David Ladislav TJ Tašovice 1711 1
2006/2007 8 ŠK Global Sokolov B 1684 Rosendorf Oldřich Baník Chemacryl Sokolov C 1489 ½
2006/2007 7 ŠK Global Sokolov B 1684 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1696 1
2006/2007 6 ŠK Global Sokolov B 1684 Tomáš Josef Baník Habartov B 1702 1
2006/2007 5 ŠK Global Sokolov B 1684 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1737 0
2006/2007 4 ŠK Global Sokolov B 1684 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1662 0
2006/2007 3 ŠK Global Sokolov B 1684 Cibulka Václav Slavoj Kynšperk nad Ohří 1733 0
2006/2007 1 ŠK Global Sokolov B 1684 Husák Vasil TJ Ostrov B 1562 1
2004/2005 1 Banik Eastman C 1700 Škaloud Zdeněk Sp.Chodov B 1
2004/2005 2 B Eastman SokolovB 1700 Roman Jiří Caissa Nová Role 1627 0
2004/2005 1 B Eastman SokolovB 1700 Beneš Jan KŠ-Tietz C 1712 0
2003/2004 9 B Eastman SokolovC 1677 Bicek Richard KŠ-Tietz C 1773 0
2003/2004 8 B Eastman SokolovC 1677 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1732 1
2003/2004 7 B Eastman SokolovC 1677 Panoš Jan Slovan Mar.Lázně 1676 1
2003/2004 6 B Eastman SokolovC 1677 Kacr Zbyněk Spartak H.SlavkovB 1680 1
2003/2004 5 B Eastman SokolovC 1677 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1722 1
2003/2004 4 B Eastman SokolovC 1677 Müller Vladimír TJ Tašovice 1608 0
2003/2004 3 B Eastman SokolovC 1677 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1757 0
2003/2004 2 B Eastman SokolovC 1677 Hajšman Ladislav Caissa Nová Role 1766 ½
2003/2004 7 Baník Eastman B 1677 Scharschmied Horst Baník Habartov 1768 1