Hráč Kupka František

Kupka František

User Pic
Jméno: Kupka František
Oddíl: ŠK Líně
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2080
Elo mezinárodní: 2090
ID: 4506
FIDE ID: 309540
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Líně B 2110 2110 Šedivý Martin ŠK 64 Plzeň A 2169 2150 ½
2018/2019 10 ŠK Líně B 2115 2110 Jánská Jitka Sokol Plzeň - Letná A 2146 2124 ½
2018/2019 9 ŠK Líně B 2115 2110 Flajšman Pavel ŠK Dvorec A 1889 1849 ½
2018/2019 8 ŠK Líně B 2121 2110 Vlk Miloslav HeřNýř A 1975 1958 1
2018/2019 7 ŠK Líně B 2121 2110 Hájek Jiří ŠK Přeštice A 2059 2037 0
2018/2019 6 ŠK Líně B 2125 2110 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2090 2080 0
2018/2019 5 ŠK Líně B 2125 2110 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2012 2004 1
2018/2019 4 ŠK Líně B 2124 2093 Houška Jiří SK Petřín 2175 2179 ½
2018/2019 3 ŠK Líně B 2117 2093 Spěváček Ivo Loko Plzeň A 1914 1934 1
2018/2019 2 ŠK Líně B 2117 2093 Císler Petr TJ Sokol Domažlice A 2192 2190 ½
2018/2019 1 ŠK Líně B 2105 2093 Kadeřávek Jan TJ Košutka A 2187 2158 1
2017/2018 11 ŠK Líně B 2105 2094 Holý Filip Sokol Plzeň Letná A 2022 1992 ½
2017/2018 10 ŠK Líně B 2106 2094 Spěváček Ivo Lokomotiva Plzeň A 1924 1923 ½
2017/2018 9 ŠK Líně B 2106 2094 Klement Lukáš ŠK 64 Plzeň A 2260 2218 ½
2017/2018 8 ŠK Líně B 2109 2094 Palek Miroslav TJ Sokol Domažlice A 2145 0 0
2017/2018 7 ŠK Líně B 2109 2094 Turner Jan ŠK Tachov 2342 2358 ½
2017/2018 6 ŠK Líně B 2104 2094 Česal Jaroslav ŠK Dvorec A 2171 2175 1
2017/2018 5 ŠK Líně B 2104 2094 Eret Jonáš TJ Košutka A 2225 2227 0
2017/2018 4 ŠK Líně B 2106 2094 Houška Jiří SK Petřín 2243 2215 0
2017/2018 3 ŠK Líně B 2106 2094 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy B 2243 2230 0
2017/2018 2 ŠK Líně B 2106 2094 Tochor Jiří SK Kdyně 2077 2086 1
2017/2018 1 ŠK Líně B 2105 2094 Blecha Miroslav ŠK Líně A 2180 2182 ½
2016/2017 11 Šachový klub Líně B 2044 2054 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy A 2112 2036 1
2016/2017 10 Šachový klub Líně B 2044 2054 Racek Jiří SK Petřín 2010 1998 1
2016/2017 9 Šachový klub Líně B 2044 2054 Kříž Luboš SŠK HeřNýř A 2164 2143 1
2016/2017 8 Šachový klub Líně B 2044 2054 Česal Jaroslav ŠAKAL Kozolupy B 2200 2214 0
2016/2017 5 Šachový klub Líně B 2044 2054 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2094 2126 1
2016/2017 4 Šachový klub Líně B 2044 2054 Vilímec Miroslav ŠK Kdyně 2097 2097 1
2016/2017 3 Šachový klub Líně B 2044 2054 Kopřiva Martin Sokol Plzeň "Letná" - A 2020 1987 ½
2016/2017 1 Šachový klub Líně B 2044 2054 Blecha Miroslav Šachový klub Líně A 2207 2196 ½
2015/2016 10 ŠK Líně 2044 2054 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz 2033 2043 ½
2015/2016 9 ŠK Líně 2044 2054 Lamser Jan Unichess C 2102 2114 ½
2015/2016 8 ŠK Líně 2044 2054 Bartoníček Zdeněk TJ Plzeň Košutka 2042 2020 0
2015/2016 4 ŠK Líně 2044 2054 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany 1988 1997 1
2015/2016 3 ŠK Líně 2044 2054 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1856 1807 1
2015/2016 2 ŠK Líně 2044 2054 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2090 2113 ½
2015/2016 1 ŠK Líně 2044 2054 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2126 2108 0
2015/2016 10 ŠK Líně B 2044 2054 Galíček Stanislav ŠK Tachov A 2094 2126 1
2015/2016 8 ŠK Líně B 2044 2054 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice A 2121 2140 ½
2015/2016 7 ŠK Líně B 2044 2054 Sládek Jaroslav TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1919 1945 ½
2015/2016 6 ŠK Líně B 2044 2054 Kopřiva Martin Sokol Plzeň - Letná "A" 2020 1987 ½
2015/2016 5 ŠK Líně B 2044 2054 Hubka Roland Kšice 1923 1957 ½
2015/2016 4 ŠK Líně B 2044 2054 Gschwendtner Stanislav ŠK Kdyně 2046 2043 ½
2015/2016 3 ŠK Líně B 2044 2054 Vlk Miloslav SŠK HeřNýř A 1974 1977 1
2015/2016 2 ŠK Líně B 2044 2054 Eret Matouš Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2046 2035 0
2015/2016 1 ŠK Líně B 2044 2054 Šimandl Karel Loko Plzeň A 2076 2107 ½
2014/2015 11 Sokol Plzeň 1 2071 2079 Herčík Josef TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1942 1901 ½
2014/2015 9 Sokol Plzeň 1 2071 2079 Simet Martin Košutka A 1900 1865 ½
2014/2015 8 Sokol Plzeň 1 2071 2079 Kastl Josef SŠK HeřNýř A 1801 1811 1
2014/2015 7 Sokol Plzeň 1 2071 2079 Blažek Vladimír ŠK Přeštice A 1780 1744 1
2014/2015 6 Sokol Plzeň 1 2071 2079 Sokol Plzeň - Letná B 1
2014/2015 5 Sokol Plzeň 1 2071 2079 Vrána Petr ŠK Kdyně 1923 1923 0
2014/2015 4 Sokol Plzeň 1 2071 2079 Čečil Pavel Loko Plzeň A 1933 1951 ½
2014/2015 3 Sokol Plzeň 1 2071 2079 Gatev Štefan Kšice A 1482 1
2014/2015 2 Sokol Plzeň 1 2071 2079 Váchal Josef TJ Sokol Domažlice A 1910 1887 1
2014/2015 8 ŠK Líně B 2071 2079 Kříž Luboš SŠK HeřNýř B 2196 2177 ½
2014/2015 7 ŠK Líně B 2071 2079 Baumruk Josef ŠK Přeštice B 2004 1996 ½
2014/2015 6 ŠK Líně B 2071 2079 Soukup Alois TJ Košutka Plzeň B 2137 2112 0
2014/2015 11 ŠK Líně 2071 2079 Mareš Daniel ŠACHklub Písek 1956 ½
2014/2015 10 ŠK Líně 2071 2079 Kopřiva Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 1889 1976 ½
2014/2015 9 ŠK Líně 2071 2079 Lýsek Lukáš TJ Dukla Praha 2029 2001 1
2013/2014 10 Šachový klub Líně 2071 2068 Nový Jan ŠK Přeštice A 1706 1643 1
2013/2014 9 Šachový klub Líně 2071 2068 Buďárek Jaroslav Košutka B 1618 1
2013/2014 6 Šachový klub Líně 2071 2068 Čečil Pavel Loko Plzeň A 1925 1915 0
2013/2014 5 Šachový klub Líně 2071 2068 Václavík Václav Košutka A 1994 1956 1
2013/2014 3 Šachový klub Líně 2071 2068 Kvapil Vladislav ŠAKAL Kozolupy B 1820 1823 1
2013/2014 2 Šachový klub Líně 2071 2068 Steller Jan Sokol Plzeň 1 1617 1
2013/2014 11 ŠK Líně B 2071 2068 Kadeřávek Jan TJ Sokol Postřekov A 2126 2111 ½
2013/2014 10 ŠK Líně B 2071 2068 Soukup Alois TJ Košutka Plzeň C 2134 2119 ½
2013/2014 9 ŠK Líně B 2071 2068 Šimáček Václav ŠK Sokol Klatovy B 1829 1830 1
2013/2014 8 ŠK Líně B 2071 2068 Danko Jiří ŠK Tachov B 1955 1932 ½
2013/2014 7 ŠK Líně B 2071 2068 Kříž Luboš SŠK HeřNýř B 2201 2178 ½
2013/2014 6 ŠK Líně B 2071 2068 Kovář Petr TJ Slavoj Dvorec A 1990 1943 1
2012/2013 11 Šachový klub Líně B 2053 2049 Daněk Václav Loko Plzeň A 1953 1931 1
2012/2013 10 Šachový klub Líně B 2053 2049 Rožánek Miloslav Kšice A 1871 1871 1
2012/2013 9 Šachový klub Líně B 2053 2049 Pech Břetislav Přeštice A 1975 1933 ½
2012/2013 8 Šachový klub Líně B 2053 2049 Tochor Jiří Domažlice A 2077 2061 ½
2012/2013 3 Šachový klub Líně B 2053 2049 Kříž Daniel SŠK HeřNýř A 1996 2057 1
2012/2013 2 Šachový klub Líně B 2053 2049 Vaindl Jaroslav Sokol Plzeň 1 B 2123 2140 1
2012/2013 10 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2053 2049 Čáp Adam ŠK Kladno 2028 2006 0
2012/2013 9 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2053 2049 Pešek Radomír Chess Most B 2043 2057 0
2012/2013 8 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2053 2049 Hrbolka Ladislav Chess Most A 2143 2108 ½
2012/2013 7 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2053 2049 Jiřík Vlastimil TJ Sokol Plzeň-Letná 1920 1923 1
2012/2013 1 ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2053 2049 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy 2293 2268 ½
2011/2012 8 ŠK Líně 2052 2046 Kopřiva Petr Sokol Domažlice 2048 2063 ½
2011/2012 7 ŠK Líně 2052 2046 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1960 1934 1
2011/2012 3 ŠK Líně 2052 2046 Janočko Petr Sokol Plzeň Letná 2093 2083 1
2011/2012 1 ŠK Líně 2052 2046 Palková Kateřina Sokol Plzeň 1 2014 1987 0
2011/2012 11 Šachový klub Líně B 2052 2046 Hřebec Vladimír ŠK Přeštice A 1935 1919 ½
2011/2012 9 Šachový klub Líně B 2052 2046 Danko Jiří ŠK Tachov A 1975 1942 ½
2011/2012 7 Šachový klub Líně B 2052 2046 Štaif Martin Sokol Plzeň - Letná B 2099 2057 1
2011/2012 6 Šachový klub Líně B 2052 2046 Liška Karel Košutka A 2116 2124 ½
2011/2012 4 Šachový klub Líně B 2052 2046 Sládek Jaroslav TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1980 1969 ½
2011/2012 2 Šachový klub Líně B 2052 2046 Palková Kateřina Sokol Plzeň 1 B 2014 1987 0
2011/2012 1 Šachový klub Líně B 2052 2046 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2029 1967 ½
2010/2011 10 Šachový klub Líně B 2062 Hladík Pavel Košutka A 1903 ½
2010/2011 9 Šachový klub Líně B 2062 Nathanský Daniel TJ Dynamo ZČE Plzeň 2070 0
2010/2011 8 Šachový klub Líně B 2062 Šimandl Miroslav Loko Plzeň A 1980 1
2010/2011 7 Šachový klub Líně B 2062 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1982 ½
2010/2011 6 Šachový klub Líně B 2062 Štengl Jaroslav Šachový klub Líně C 1940 0
2010/2011 5 Šachový klub Líně B 2062 Nebehaj Ondřej Sokol Domažlice B 1782 1
2010/2011 4 Šachový klub Líně B 2062 Sova Zdeněk Šachklub Sokol Klatovy B 1723 1
2010/2011 3 Šachový klub Líně B 2062 Kejzlar Luboš ŠAKAL Kozolupy B 1880 ½
2010/2011 2 Šachový klub Líně B 2062 Palková Kateřina Sokol Plzeň 1 B 2013 0
2010/2011 1 Šachový klub Líně B 2062 Danko Jiří ŠK Tachov 1957 1
2010/2011 8 SK Line A 2062 Krbúšik Marián Sokol Tabor A 1979 ½
2010/2011 7 SK Line A 2062 Otradovec Luboš Sokol Tabor B 1768 1
2010/2011 4 SK Line A 2062 OAZA Praha 1
2009/2010 11 ŠK Líně A 2067 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek A 2172 ½
2009/2010 7 ŠK Líně A 2067 Chaluš Karel Sokol Plzeň Letná A 2066 ½
2009/2010 6 ŠK Líně A 2067 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy A 1985 0
2009/2010 4 ŠK Líně A 2067 Chmelík David TJ Šakal Kozolupy A 2129 ½
2009/2010 2 ŠK Líně A 2067 Petera Lubomír TJ Sokol Domažlice A 1983 1
2009/2010 11 Líně B 2067 Jakl Aleš Tachov 2008 ½
2009/2010 10 Líně B 2067 Šimandl Karel Lokomotiva Plzeň 2105 ½
2009/2010 9 Líně B 2067 Kubát Miroslav Klatovy B 1981 ½
2009/2010 7 Líně B 2067 Havlík Jindřich HeřNýř 2198 0
2009/2010 6 Líně B 2067 Falout Luboš Letná B 2190 ½
2009/2010 5 Líně B 2067 Černý Václav Domažlice B 1969 ½
2009/2010 4 Líně B 2067 Liška Karel Košutka 2116 ½
2009/2010 2 Líně B 2067 Herejk Petr Líně C 2175 ½
2009/2010 1 Líně B 2067 Baumruk Josef Přeštice 1976 ½
2008/2009 11 Líně B 2045 Kříž Daniel HeřNýř 1945 1
2008/2009 10 Líně B 2045 Wolf Vilém ZČE Plzeň 2014 0
2008/2009 9 Líně B 2045 Váchal Josef Domažlice B 1856 ½
2008/2009 8 Líně B 2045 Sedláček Jiří Letná B 2030 ½
2008/2009 7 Líně B 2045 Buldra Josef Sokol Plzeň 1 C 2089 ½
2008/2009 6 Líně B 2045 Muk Ivo Přeštice 2106 1
2008/2009 5 Líně B 2045 Šimandl Karel Lokomotiva Plzeň 2103 ½
2008/2009 4 Líně B 2045 Truksa Václav Tachov 1886 1
2008/2009 3 Líně B 2045 Ptáčník Stanislav Domažlice A 2091 ½
2008/2009 2 Líně B 2045 Herejk Petr Líně A 2194 ½
2008/2009 1 Líně B 2045 Kadeřávek Jan Košutka 1985 1
2007/2008 11 Lokomotiva Plzeň 2057 Toman Jaroslav Tachov 2159 ½
2007/2008 10 Lokomotiva Plzeň 2057 Císler Petr Domažlice A 2207 ½
2007/2008 9 Lokomotiva Plzeň 2057 Maleček Jiří Kozolupy 2089 1
2007/2008 8 Lokomotiva Plzeň 2057 Kracík Dobroslav Líně 2055 1
2007/2008 7 Lokomotiva Plzeň 2057 Muk Ivo Přeštice 2102 ½
2007/2008 6 Lokomotiva Plzeň 2057 Černý Václav Domažlice B 2065 ½
2007/2008 5 Lokomotiva Plzeň 2057 Winkelhöfer Ladislav HeřNýř 2110 ½
2007/2008 4 Lokomotiva Plzeň 2057 Falout Luboš Letná B 2162 0
2007/2008 3 Lokomotiva Plzeň 2057 Racek Jiří ZČE Plzeň 2095 0
2007/2008 2 Lokomotiva Plzeň 2057 Soukup Alois Košutka 2091 0
2007/2008 1 Lokomotiva Plzeň 2057 Palková Kateřina Sokol Plzeň 1 D 2080 ½
2007/2008 11 Sokol Plzeň 1 C 2057 Houdek Pavel Sokol Tábor B 2047 0
2007/2008 10 Sokol Plzeň 1 C 2057 Doležel Radovan ŠK ALVA Pb Příbram A 2124 ½
2007/2008 9 Sokol Plzeň 1 C 2057 Filipi Štěpán Sokol Vyšehrad Praha B 2076 0
2007/2008 8 Sokol Plzeň 1 C 2057 Koubek Václav Viktoria Žižkov Praha A 2063 ½
2007/2008 7 Sokol Plzeň 1 C 2057 Hallerová Eva Sokol Plzeň Letná A 2108 ½
2007/2008 5 Sokol Plzeň 1 C 2057 Šimeček Alexej TJ Praga Praha A 2103 ½
2007/2008 4 Sokol Plzeň 1 C 2057 Grill Roman Sokol Platan Písek A 2066 0
2007/2008 3 Sokol Plzeň 1 C 2057 Gebert Marcel TJ Pankrác B 2057 ½
2007/2008 1 Sokol Plzeň 1 C 2057 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy A 1965 ½
2006/2007 11 Lokomotiva Plzeň A 2060 Háse Pavel Praga Praha B 2133 1
2006/2007 10 Lokomotiva Plzeň A 2060 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 C 2198 0
2006/2007 9 Lokomotiva Plzeň A 2060 Stluka František Alva Pb Příbram A 2137 0
2006/2007 8 Lokomotiva Plzeň A 2060 Bělaška Přemysl Sokol Kobylisy A 2272 1
2006/2007 7 Lokomotiva Plzeň A 2060 Markovič Milan Sokol Vršovice B 2211 ½
2006/2007 6 Lokomotiva Plzeň A 2060 Zedek Alois Praga Praha A 2147 ½
2006/2007 5 Lokomotiva Plzeň A 2060 Hostička František QCC Č.Budějovice A 2168 0
2006/2007 4 Lokomotiva Plzeň A 2060 Turner Radek Sokol Domažlice A 2073 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Plzeň A 2060 Brom Jiří Sokol Tábor A 2101 1
2006/2007 2 Lokomotiva Plzeň A 2060 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2100 1
2006/2007 1 Lokomotiva Plzeň A 2060 Falout Luboš Sokol Plzeň LetnáA 2184 0
2006/2007 11 Loko Plzeň B 2060 Petera Lubomír Domažlice B 2029 1
2006/2007 9 Loko Plzeň B 2060 Lesný Egon Klatovy B 1977 ½
2006/2007 8 Loko Plzeň B 2060 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 D 2081 0
2006/2007 7 Loko Plzeň B 2060 Janoušek Petr Kozolupy 2191 ½
2006/2007 6 Loko Plzeň B 2060 Eretová Jana Klatovy A 2139 ½
2006/2007 4 Loko Plzeň B 2060 Herejk Petr Líně 2150 0
2006/2007 3 Loko Plzeň B 2060 Liška Karel Košutka 2069 ½
2006/2007 1 Loko Plzeň B 2060 Falout Luboš Letná B 2184 0
2005/2006 11 Loko Plzeň 2031 Štaif Martin Letná B 1997 1
2005/2006 10 Loko Plzeň 2031 Háva Jaroslav Union Plzeň 1947 0
2005/2006 8 Loko Plzeň 2031 Petera Lubomír Domažlice B 1975 1
2005/2006 7 Loko Plzeň 2031 Kupilík Jiří ZČE Plzeň 1936 1
2005/2006 6 Loko Plzeň 2031 Sládek Jaroslav Spálené Poříčí 1922 1
2005/2006 5 Loko Plzeň 2031 Goldobin Tomáš Sokol Plzeň I D 2038 ½
2005/2006 4 Loko Plzeň 2031 Kubát Miroslav Klatovy B 1805 1
2005/2006 3 Loko Plzeň 2031 Kracík Dobroslav Líně A 2042 1
2005/2006 2 Loko Plzeň 2031 Jakl Aleš Tachov A 1947 ½
2005/2006 1 Loko Plzeň 2031 Tolar Stanislav Preštice A 1706 1
2005/2006 11 Loko Plzeň 2031 Štaif Martin Letná B 1997 1
2005/2006 10 Loko Plzeň 2031 Háva Jaroslav Union Plzeň 1947 0
2005/2006 9 Loko Plzeň 2031 Maleček Jiří Líně B 1852 ½
2005/2006 8 Loko Plzeň 2031 Petera Lubomír Domažlice B 1975 1
2005/2006 7 Loko Plzeň 2031 Kupilík Jiří ZČE Plzeň 1936 1
2005/2006 6 Loko Plzeň 2031 Sládek Jaroslav Spálené Poříčí 1922 1
2005/2006 5 Loko Plzeň 2031 Goldobin Tomáš Sokol Plzeň I D 2038 ½
2005/2006 4 Loko Plzeň 2031 Kubát Miroslav Klatovy B 1805 1
2005/2006 3 Loko Plzeň 2031 Kracík Dobroslav Líně A 2042 1
2005/2006 2 Loko Plzeň 2031 Jakl Aleš Tachov A 1947 ½
2005/2006 1 Loko Plzeň 2031 Tolar Stanislav Přeštice A 1706 1
2005/2006 1 Domažlice B 2031 Wolf Vilém Líně A 1903 1
2005/2006 8 Spálené Poříčí 2031 Jaroš Martin Preštice A 2186 0
2005/2006 7 Spálené Poříčí 2031 Sládek Jaroslav Letná B 1922 ½
2005/2006 6 Spálené Poříčí 2031 Šperl Hynek Domažlice B 1958 1
2005/2006 2 Spálené Poříčí 2031 Herejk Petr Klatovy B 2120 0
2005/2006 4 Sokol Plzeň I D 2031 Kříž Daniel Líně B 1961 ½
2004/2005 11 Loko Plzeň 2012 Toman Jan Tachov A 2148 0
2004/2005 10 Loko Plzeň 2012 Váchal Josef Šakal Kozolupy 2164 ½
2004/2005 8 Loko Plzeň 2012 Zwaschka František Domažlice B 1842 ½
2004/2005 7 Loko Plzeň 2012 Kadeřávek Jan Postřekov 1890 0
2004/2005 6 Loko Plzeň 2012 Hroch Jiří Letná B 2084 1
2004/2005 5 Loko Plzeň 2012 Gschwendtner Stanislav Klatovy B 2165 0
2004/2005 4 Loko Plzeň 2012 Randa Miroslav Líně A 2101 ½
2004/2005 3 Loko Plzeň 2012 Sládek Jaroslav Spálené Poříčí 1909 0
2004/2005 2 Loko Plzeň 2012 Šimůnek Filip Union Plzeň 2048 ½
2004/2005 1 Loko Plzeň 2012 Baumruk Josef Přeštice A 2001 ½
2003/2004 11 Líně ŠK C 1992 Bouda Jiří Plzeň Košutka 2067 ½
2003/2004 10 Líně ŠK C 1992 Pašek Martin Heřmanova Huť 1696 ½
2003/2004 9 Líně ŠK C 1992 Váchal Josef Kozolupy Šakal A 2139 ½
2003/2004 5 Líně ŠK C 1992 Turner Jan Tachov B 2334 0
2003/2004 4 Líně ŠK C 1992 Háva Jaroslav Líně ŠK D 1830 ½
2003/2004 2 Líně ŠK C 1992 Palková Hana Plzeň Sokol I D 1953 1
2003/2004 1 Líně ŠK C 1992 Šperl Hynek Kšice 1948 ½
2003/2004 11 Loko Plzeň 1992 Janeček Petr Přeštice B 1774 1
2003/2004 10 Loko Plzeň 1992 Šott Pavel Klatovy B 2107 1
2003/2004 8 Loko Plzeň 1992 Jaroš Martin Union Plzeň 2036 0
2003/2004 7 Loko Plzeň 1992 Kracík Dobroslav Líně B 1986 1
2003/2004 6 Loko Plzeň 1992 Vrána Petr Přeštice A 1879 1
2003/2004 5 Loko Plzeň 1992 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I C 2176 ½
2003/2004 4 Loko Plzeň 1992 Štaif Martin Letná B 2041 ½
2003/2004 2 Loko Plzeň 1992 Balcar Martin Domažlice B 2113 ½
2003/2004 1 Loko Plzeň 1992 Herejk Petr Líně A 2111 0