Hráč Kasal Radek

Kasal Radek

User Pic
Jméno: Kasal Radek
Oddíl: TJ Baník Habartov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1673
Elo mezinárodní: 1696
ID: 31497
FIDE ID: 363260
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Baník Habartov B 1696 1676 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov A 1552 1540 0
2018/2019 8 TJ Baník Habartov B 1696 1676 Stehlík Martin ŠK Valdštejn Cheb B 0 0 0
2018/2019 7 TJ Baník Habartov B 1696 1676 Anděl Jaroslav TJ Tašovice B 0 1593 1
2018/2019 6 TJ Baník Habartov B 1696 1676 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1669 1598 1
2018/2019 4 TJ Baník Habartov B 1696 1676 Strejc Pavel TJ Ostrov 1841 1843 1
2018/2019 3 TJ Baník Habartov B 1696 1676 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 0 1296 ½
2018/2019 1 TJ Baník Habartov B 1696 1676 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 0
2018/2019 9 TJ Baník Habartov B 1696 1705 Kurčíková Monika ŠK Spartak Chodov 1360 1363 ½
2018/2019 8 TJ Baník Habartov B 1696 1705 Kodet Jaroslav ŠK Karlovy Vary B 0 1274 0
2018/2019 7 TJ Baník Habartov B 1696 1705 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb B 0 1632 1
2018/2019 6 TJ Baník Habartov B 1696 1705 Koškovský Zdeněk TJ Sokol Teplá 0 0 1
2018/2019 3 TJ Baník Habartov B 1696 1705 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín 0 1425 ½
2018/2019 2 TJ Baník Habartov B 1696 1705 Tegda Vojtěch KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1167 1
2018/2019 1 TJ Baník Habartov B 1662 1694 Nováček Miroslav ŠK Global Sokolov 0 1653 0
2017/2018 3 Baník Habartov A 1696 1705 David Ladislav TJ Tašovice A 1717 1731 ½
2017/2018 2 Baník Habartov A 1696 1705 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary A 1809 1776 1
2017/2018 1 Baník Habartov A 1662 1694 Čornyj Milan TJ Ostrov 1691 1691 ½
2016/2017 10 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Horna Sáva TJ Sokol Teplá 1
2016/2017 9 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš 1811 1785 1
2016/2017 8 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Rangl Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1765 0
2016/2017 7 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín 1595 ½
2016/2017 6 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Irovský Adam Karlovarský šachklub Tietz D 1194 1
2016/2017 5 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Uhlíř Zdeněk TJ Tašovice B 1000 1
2016/2017 4 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Maťha Josef ŠK Global Sokolov 1577 ½
2016/2017 3 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 1
2016/2017 2 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO B 1490 ½
2016/2017 1 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Randák Richard ŠK Spartak Chodov 1479 1517 1
2015/2016 11 TJ Baník Habartov A 1679 1708 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1717 1653 ½
2015/2016 10 TJ Baník Habartov A 1679 1708 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov A 1636 1614 0
2015/2016 8 TJ Baník Habartov A 1679 1708 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 0
2015/2016 6 TJ Baník Habartov A 1679 1708 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1767 1689 0
2015/2016 5 TJ Baník Habartov A 1679 1708 Šetka Vlastimil TJ Ostrov A 1778 1737 0
2015/2016 4 TJ Baník Habartov A 1679 1708 Šteinfeld Jan Baník Sokolov ŠO A 1783 1784 0
2015/2016 3 TJ Baník Habartov A 1679 1708 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1750 1820 1
2015/2016 2 TJ Baník Habartov A 1679 1708 Vítek Václav ŠK Valdštejn Cheb A 2035 1988 0
2015/2016 11 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1744 ½
2015/2016 10 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 ½
2015/2016 9 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov B 1552 1505 1
2015/2016 8 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO B 1490 0
2015/2016 7 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Mader Roland KŠ Tietz Karlovy Vary D 1304 1451 1
2015/2016 6 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Latislav Martin TJ Ostrov B 1575 0
2015/2016 5 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Uhlíř Zdeněk TJ Tašovice B 1000 1
2015/2016 4 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Míšek Jan ŠK Valdštejn Cheb B 1904 1892 1
2015/2016 3 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1531 1
2015/2016 2 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Kůsa Jakub KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 0
2015/2016 1 TJ Baník Habartov B 1679 1708 Havlíček František ŠK Global Sokolov 1791 1791 1
2014/2015 9 TJ Baník Habartov A 1725 1725 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 ½
2014/2015 8 TJ Baník Habartov A 1725 1725 Janek Drahomír TJ Spartak Horní Slavkov 1618 0
2014/2015 7 TJ Baník Habartov A 1725 1725 Ornet Tomáš TJ Ostrov A 1686 1679 0
2014/2015 6 TJ Baník Habartov A 1725 1725 Havlíček František ŠK Global Sokolov A 1778 0
2014/2015 5 TJ Baník Habartov A 1725 1725 Vávra David ŠK Spartak Chodov A 1595 0
2014/2015 4 TJ Baník Habartov A 1725 1725 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz C 1595 1
2014/2015 3 TJ Baník Habartov A 1725 1725 Janeček Dieter TJ Tašovice 1624 ½
2014/2015 2 TJ Baník Habartov A 1725 1725 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov ŠO A 1906 1
2014/2015 9 Baník Habartov B 1725 1725 Burč Zdeněk ŠK K-servis Cheb A 1849 1864 0
2014/2015 8 Baník Habartov B 1725 1725 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1698 1715 1
2014/2015 7 Baník Habartov B 1725 1725 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1595 1
2014/2015 6 Baník Habartov B 1725 1725 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO B 1712 1737 1
2014/2015 5 Baník Habartov B 1725 1725 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš A 1561 1
2014/2015 4 Baník Habartov B 1725 1725 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1656 1636 ½
2014/2015 3 Baník Habartov B 1725 1725 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov B 1400 1
2014/2015 2 Baník Habartov B 1725 1725 Husák Vasil TJ Ostrov B 1565 1
2014/2015 1 Baník Habartov B 1725 1725 Janeček Dieter TJ Tašovice B 1624 0
2013/2014 3 TJ Baník Habartov 1611 Havlíček František ŠK Global Sokolov 1740 0
2013/2014 2 TJ Baník Habartov 1611 Halla Josef Karlovarský šachklub C 1729 1706 0
2013/2014 1 TJ Baník Habartov 1611 Kopecký František TJ Tašovice 1772 1772 ½
2013/2014 6 TJ Baník Habartov 1611 Ornet Tomáš ŠK Caissa Nová Role 1696 1700 1
2013/2014 11 TJ Baník Habartov B 1611 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1546 1
2013/2014 10 TJ Baník Habartov B 1611 Husák Vasil TJ Ostrov 1542 ½
2013/2014 9 TJ Baník Habartov B 1611 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz D 1644 ½
2013/2014 8 TJ Baník Habartov B 1611 Kvasňovský Pavel Spartak Horní Slavkov 1
2013/2014 7 TJ Baník Habartov B 1611 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov 1661 0
2013/2014 6 TJ Baník Habartov B 1611 Hladký Petr ŠK Global Sokolov B 1788 1635 1
2013/2014 5 TJ Baník Habartov B 1611 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov B 1715 1748 ½
2013/2014 3 TJ Baník Habartov B 1611 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín 1613 0
2013/2014 2 TJ Baník Habartov B 1611 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1577 1614 ½
2013/2014 1 TJ Baník Habartov B 1611 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1706 1
2012/2013 2 Baník Habartov 1606 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz C 1988 2020 0
2012/2013 7 Baník Habartov 1606 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov 1859 1758 1
2012/2013 2 Baník Habartov 1606 Zavadil Filip TJ Caissa Nová Role 1493 ½
2012/2013 9 Baník Habartov B 1606 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1714 0
2012/2013 8 Baník Habartov B 1606 Latislav Martin TJ Ostrov 1543 1
2012/2013 7 Baník Habartov B 1606 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1551 1
2012/2013 6 Baník Habartov B 1606 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1723 ½
2012/2013 5 Baník Habartov B 1606 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov B 1859 1758 0
2012/2013 4 Baník Habartov B 1606 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1637 ½
2012/2013 3 Baník Habartov B 1606 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1614 1551 0
2012/2013 2 Baník Habartov B 1606 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1613 0
2012/2013 1 Baník Habartov B 1606 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín 1424 1
2011/2012 8 Baník Habartov 1614 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1813 1814 0
2011/2012 7 Baník Habartov 1614 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 0
2011/2012 6 Baník Habartov 1614 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov A 1924 1886 ½
2011/2012 5 Baník Habartov 1614 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1835 1749 ½
2011/2012 9 Baník Habartov B 1614 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1100 1
2011/2012 8 Baník Habartov B 1614 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1543 ½
2011/2012 7 Baník Habartov B 1614 Latislav Martin TJ Ostrov B 1545 0
2011/2012 6 Baník Habartov B 1614 Kurák Josef TJ Baník Sokolov C 1556 1
2011/2012 4 Baník Habartov B 1614 Polívka Jaromír ŠK Global Sokolov B 1000 0
2011/2012 3 Baník Habartov B 1614 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1629 0
2011/2012 2 Baník Habartov B 1614 Zícha Radoslav Spartak Chodov 1372 1
2011/2012 1 Baník Habartov B 1614 ŠK Mariánské Lázně 1
2010/2011 9 Baník Habartov A 1582 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov 1470 ½
2010/2011 8 Baník Habartov A 1582 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz B 1817 0
2010/2011 7 Baník Habartov A 1582 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz C 1698 1
2010/2011 9 Baník Habartov B 1582 Hladký Petr ŠK Global Sokolov B 1734 1
2010/2011 8 Baník Habartov B 1582 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1555 ½
2010/2011 7 Baník Habartov B 1582 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1679 1
2010/2011 6 Baník Habartov B 1582 Uherek Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1570 1
2010/2011 4 Baník Habartov B 1582 Latislav Milan TJ Ostrov 1621 ½
2010/2011 2 Baník Habartov B 1582 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín 1100 0
2009/2010 11 Baník Habartov B 1579 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1765 0
2009/2010 10 Baník Habartov B 1579 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1557 ½
2009/2010 9 Baník Habartov B 1579 Kvěš Martin Baník Hexion Sokolov B 1819 0
2009/2010 8 Baník Habartov B 1579 Končil Albert Baník Hexion Sokolov C 1
2009/2010 7 Baník Habartov B 1579 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1723 1
2009/2010 3 Baník Habartov B 1579 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1709 0
2009/2010 2 Baník Habartov B 1579 Vlasák Marcel Spartak Chodov 1662 0
2009/2010 1 Baník Habartov B 1579 Zábrodský Zdeněk ŠK Global Sokolov B 1691 1
2008/2009 9 Baník Habartov A 1580 Kopecký František TJ Tašovice A 1517 ½
2008/2009 8 Baník Habartov A 1580 Hatala Robert AVZO Františkovy Lázně 1
2008/2009 7 Baník Habartov A 1580 Janoušek Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1732 ½
2008/2009 6 Baník Habartov A 1580 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov A 1878 0
2008/2009 5 Baník Habartov A 1580 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary A 1770 0
2008/2009 4 Baník Habartov A 1580 Tišer Jiří Lokomotiva Cheb A 1776 0
2008/2009 1 Baník Habartov A 1580 Klímek Petr Baník Hexion Sokolov B 1899 ½
2007/2008 7 Baník Habartov 1577 Jacko Pavel Global Sokolov 1598 ½
2007/2008 2 Baník Habartov 1577 TJ Slavoj Kynšperk 1
2007/2008 11 Baník Habartov B 1577 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1484 ½
2007/2008 10 Baník Habartov B 1577 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1615 0
2007/2008 9 Baník Habartov B 1577 Husák Vasil TJ Ostrov B 1608 0
2007/2008 8 Baník Habartov B 1577 Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1894 0
2007/2008 7 Baník Habartov B 1577 Škaloud Zdeněk TJ Spartak Chodov 1602 ½
2007/2008 6 Baník Habartov B 1577 Mastík Stanislav TJ Jiskra Aš 1
2007/2008 5 Baník Habartov B 1577 Folta Jaroslav Global Sokolov B 1909 0
2007/2008 4 Baník Habartov B 1577 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary C 1544 1
2007/2008 3 Baník Habartov B 1577 Roman Jiří ŠK Caissa Nová Role 1556 1
2007/2008 2 Baník Habartov B 1577 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov C 1628 ½
2007/2008 1 Baník Habartov B 1577 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1765 ½
2006/2007 11 Baník Habartov B Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1642 ½
2006/2007 9 Baník Habartov B Doležal Rudolf ŠK Mariánské Lázně 1624 0
2006/2007 8 Baník Habartov B Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1599 1
2006/2007 6 Baník Habartov B Jacko Pavel ŠK Global Sokolov B 1614 0
2006/2007 5 Baník Habartov B Husák Vasil TJ Ostrov B 1562 0
2006/2007 4 Baník Habartov B Matějka Lukáš ŠK Karlovy Vary C 1100 1
2006/2007 3 Baník Habartov B Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1741 0
2006/2007 2 Baník Habartov B David Ladislav TJ Tašovice 1711 0
2006/2007 1 Baník Habartov B Koutecký Jiří Baník Chemacryl Sokolov C 1753 0
2006/2007 7 Baník Habartov Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov 1787 ½
2006/2007 6 Baník Habartov Hanzlík Mojmír Spartak Horní Slavkov 1799 0