Hráč Doležal Rudolf

Doležal Rudolf

User Pic
Jméno: Doležal Rudolf
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1710
Elo mezinárodní: 1640
ID: 7535
FIDE ID: 302945
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1644 1670 Krupař Petr TJ Tašovice A 1873 1816 0
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1650 1670 Hajšman Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary C 1806 1783 0
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb A 1625 1674 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1507 ½
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb A 1630 1674 Pittermann Jan TJ Baník Habartov A 1831 1820 0
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1623 1674 Kacr Zbyněk TJ Sp.Horní Slavkov 1519 1529 1
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1644 1670 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín A 1662 1698 1
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1650 1670 Tomáš Josef TJ Baník Habartov B 1706 1785 1
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1625 1670 Žikavský Rudolf TJ Ostrov 1581 1601 1
2018/2019 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1625 1674 Wiedermann Jan ŠK Global Sokolov 1789 1779 1
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1625 1674 Vojíř Václav ŠK Spartak Chodov A 1254 1350 1
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1630 1674 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1582 1596 1
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1630 1674 Kaštan Ján KŠ Tietz Karlovy Vary D 1609 1590 1
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1623 1674 Horna Sáva TJ Sokol Teplá 1456 1472 0
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1651 1676 Kačírek Jakub TJ Sokol Teplá 1387 1540 0
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1651 1676 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1777 1815 0
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1651 1676 Uhlíř Zdeněk TJ Tašovice B 0 1467 1
2018/2019 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1651 1676 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1643 1685 0
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1651 1676 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1731 1
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1651 1676 Wiedermann Jan ŠK Global Sokolov 1821 1820 ½
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1651 1676 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov 1306 1389 1
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1650 1676 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1683 1674 1
2017/2018 9 ŠK Valdštejn Cheb C 1651 1676 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO B 1678 1675 ½
2017/2018 5 ŠK Valdštejn Cheb C 1651 1676 Pech Michal ŠK Spartak CHodov B 0 1023 1
2017/2018 6 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1651 1676 Krejnický Martin Karlovarský šachklub Tietz C 0 1617 1
2017/2018 4 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1651 1676 Tomáš Josef Baník Habartov A 1731 1846 ½
2017/2018 3 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1651 1676 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1924 1949 0
2016/2017 11 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 ½
2016/2017 10 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1783 1784 0
2016/2017 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Randák Richard ŠK Spartak Chodov 1479 1517 0
2016/2017 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1754 1936 0
2016/2017 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 1299 ½
2016/2017 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1711 ½
2016/2017 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1601 1
2016/2017 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1643 1665 1
2016/2017 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1816 1779 1
2015/2016 11 ŠK Valdštejn Cheb A 1771 1771 Ondreját Miroslav Baník Sokolov ŠO A 1980 1971 0
2015/2016 10 ŠK Valdštejn Cheb A 1771 1771 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1705 1708 0
2015/2016 8 ŠK Valdštejn Cheb A 1771 1771 Růžek Martin AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1434 1661 1
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1771 1771 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz C 1795 1761 0
2015/2016 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1771 1771 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov A 1636 1614 1
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb A 1771 1771 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1643 1665 ½
2015/2016 11 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Havlíček František ŠK Global Sokolov 1791 1791 1
2015/2016 10 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1744 0
2015/2016 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1628 1597 1
2015/2016 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov B 1770 1800 1
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1783 1784 ½
2015/2016 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Kočí Vladimír KŠ Tietz Karlovy Vary D 1676 1669 1
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1628 1
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 Kvasňovský Pavel TJ Baník Habartov B 1728 1719 1
2014/2015 9 ŠK K-servis Cheb B 1782 1746 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz F 1250 1
2014/2015 6 ŠK K-servis Cheb B 1782 1746 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1527 1741 ½
2014/2015 5 ŠK K-servis Cheb B 1782 1746 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1922 1757 1
2014/2015 4 ŠK K-servis Cheb B 1782 1746 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov C 1691 ½
2014/2015 2 ŠK K-servis Cheb B 1782 1746 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš B 1660 1
2014/2015 7 ŠK K-servis Cheb A 1782 1746 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov B 1626 1605 0
2014/2015 6 ŠK K-servis Cheb A 1782 1746 Latislav Martin TJ Ostrov B 1565 0
2014/2015 5 ŠK K-servis Cheb A 1782 1746 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1000 1
2014/2015 4 ŠK K-servis Cheb A 1782 1746 Kropáček Jan TJ Jiskra Aš A 1000 ½
2014/2015 3 ŠK K-servis Cheb A 1782 1746 Špička Jan ŠK Karlovy Vary B 1527 1741 1
2014/2015 2 ŠK K-servis Cheb A 1782 1746 Kubánek Aleš Karlovarský šachklub Tietz D 1239 1
2014/2015 1 ŠK K-servis Cheb A 1782 1746 Hloušek Milan TJ Baník Sokolov ŠO B 1740 1740 ½
2013/2014 10 ŠK K-servis Cheb 1837 1754 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1787 1777 0
2013/2014 9 ŠK K-servis Cheb 1837 1754 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín C 1613 ½
2013/2014 8 ŠK K-servis Cheb 1837 1754 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1655 1618 ½
2013/2014 7 ŠK K-servis Cheb 1837 1754 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov B 1580 1665 1
2013/2014 4 ŠK K-servis Cheb 1837 1754 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz E 1501 0
2013/2014 3 ŠK K-servis Cheb 1837 1754 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2013/2014 2 ŠK K-servis Cheb 1837 1754 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov C 1968 ½
2013/2014 1 ŠK K-servis Cheb 1837 1754 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO C 1728 1722 1
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Cheb 1837 1759 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 ½
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Cheb 1837 1759 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Cheb 1837 1759 Latislav Milan TJ Ostrov B 1637 ½
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Cheb 1837 1759 Randák Richard ŠK Spartak Chodov C 1306 1
2011/2012 6 Lokomotiva Cheb 1761 Poláček Michal TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2011/2012 4 Lokomotiva Cheb 1761 Mlýnek Ondřej Spartak Chodov C 1000 1
2011/2012 3 Lokomotiva Cheb 1761 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1651 1
2011/2012 2 Lokomotiva Cheb 1761 Koliáš Filip TJ Baník Sokolov ŠO D 1480 1
2011/2012 1 Lokomotiva Cheb 1761 Srba Stanislav Spartak Chodov B 1250 1
2011/2012 7 ŠK Mariánské Lázně 1761 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1663 1
2011/2012 6 ŠK Mariánské Lázně 1761 Drienovský Stanislav TJ Jiskra Aš 1000 1
2010/2011 7 Lokomotiva Cheb B 1750 Lipták Zdeněk TJ Baník Hexion Sokolov D 1427 1
2010/2011 6 Lokomotiva Cheb B 1750 Spartak Chodov B 1
2010/2011 5 Lokomotiva Cheb B 1750 Krejnický Martin Karlovarský šachklub Tietz D 1250 1
2010/2011 4 Lokomotiva Cheb B 1750 Pulkrtová Anežka ŠK Karlovy Vary C 1100 1
2010/2011 2 Lokomotiva Cheb B 1750 Husák Vasil TJ Ostrov B 1598 1
2010/2011 1 Lokomotiva Cheb B 1750 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2010/2011 6 ŠK Mariánské Lázně 1750 Cee Josef Spartak Chodov 1721 ½
2010/2011 3 ŠK Mariánské Lázně 1750 Polívka Jaromír ŠK Global Sokolov B 1000 ½
2010/2011 1 ŠK Mariánské Lázně 1750 Mach Pavel ŠK Caissa Nová Role 1488 1
2009/2010 7 Lokomotiva Cheb B 1731 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín B 0
2009/2010 6 Lokomotiva Cheb B 1731 Škoda Adam TJ Sokol Teplá 1651 1
2009/2010 5 Lokomotiva Cheb B 1731 Novák Miroslav TJ Spartak Chodov C 1100 1
2009/2010 3 Lokomotiva Cheb B 1731 Krejnický Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1
2009/2010 1 Lokomotiva Cheb B 1731 Mestl Martin TJ Spartak Chodov B 1
2009/2010 8 ŠK Mariánské Lázně 1731 Vávra David Spartak Chodov 1535 1
2009/2010 5 ŠK Mariánské Lázně 1731 Mitáček Jiří TJ Jiskra Aš 0
2009/2010 4 ŠK Mariánské Lázně 1731 Zoufalý Petr Baník Hexion Sokolov B 1783 1
2009/2010 3 ŠK Mariánské Lázně 1731 Kvěš Jiří Baník Hexion Sokolov C 1363 1
2009/2010 2 ŠK Mariánské Lázně 1731 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 0
2008/2009 11 ŠK Mariánské Lázně 1855 Šimek Miloslav TJ Jiskra Aš 1751 0
2008/2009 10 ŠK Mariánské Lázně 1855 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1704 ½
2008/2009 9 ŠK Mariánské Lázně 1855 Kvěš Martin Baník Hexion Sokolov C 1745 0
2008/2009 8 ŠK Mariánské Lázně 1855 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1685 0
2008/2009 6 ŠK Mariánské Lázně 1855 Reich Adam ŠK Karlovy Vary C 1367 1
2008/2009 5 ŠK Mariánské Lázně 1855 Přibyl Jakub TJ Sokol Teplá 1250 1
2008/2009 4 ŠK Mariánské Lázně 1855 Papánek David TJ Ostrov 1730 ½
2008/2009 3 ŠK Mariánské Lázně 1855 Heis Vladimír TJ Spartak Chodov 1708 0
2008/2009 2 ŠK Mariánské Lázně 1855 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1717 0
2008/2009 1 ŠK Mariánské Lázně 1855 Kopecký František TJ Tašovice B 1517 1
2008/2009 9 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz "D" 1537 ½
2008/2009 7 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín "B" 1476 ½
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov "C" 1636 0
2008/2009 5 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 Černohous Ondřej ŠK Karlovy Vary "D" 1667 1
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 Kurák Josef Baník Hexion Sokolov "D" 1555 1
2008/2009 3 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 Vávra David TJ Spartak Chodov "B" 1517 0
2008/2009 2 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín "A" 1553 ½
2008/2009 1 TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 Janecký Jaroslav TJ Ostrov "B" 1627 ½
2007/2008 8 Lokomotiva Cheb 1683 Varga Ivan TJ Tašovice 1767 0
2007/2008 7 Lokomotiva Cheb 1683 Kaigl Jakub TJ Slavoj Kynšperk ½
2007/2008 6 Lokomotiva Cheb 1683 Hanzlík Mojmír Spartak Horní Slavkov 1831 ½
2007/2008 5 Lokomotiva Cheb 1683 Strejc Pavel TJ Ostrov 1703 1
2007/2008 3 Lokomotiva Cheb 1683 Gruss Horst Global Sokolov 2010 ½
2007/2008 2 Lokomotiva Cheb 1683 Koblížek Lubomír AVZO Františkovy Lázně 1818 0
2007/2008 11 ŠK Mariánské Lázně 1683 Kornel Vlastimil Global Sokolov B 1726 ½
2007/2008 10 ŠK Mariánské Lázně 1683 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary C 1676 1
2007/2008 9 ŠK Mariánské Lázně 1683 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1688 1
2007/2008 8 ŠK Mariánské Lázně 1683 Tomáš Josef Baník Habartov B 1706 0
2007/2008 7 ŠK Mariánské Lázně 1683 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz C 1638 1
2007/2008 6 ŠK Mariánské Lázně 1683 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín ½
2007/2008 5 ŠK Mariánské Lázně 1683 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1711 ½
2007/2008 4 ŠK Mariánské Lázně 1683 Husák Vasil TJ Ostrov B 1608 1
2007/2008 3 ŠK Mariánské Lázně 1683 Rothanzl Pavel Baník Hexion Sokolov C 1882 0
2007/2008 2 ŠK Mariánské Lázně 1683 Cee Stanislav TJ Spartak Chodov 1813 1
2007/2008 1 ŠK Mariánské Lázně 1683 Máj Dalibor TJ Jiskra Aš 0
2006/2007 11 ŠK Mariánské Lázně 1624 Tejček Bohumil Baník Chemacryl Sokolov C 1640 1
2006/2007 10 ŠK Mariánské Lázně 1624 Zavadil Filip ŠK Caissa Nová Role 1495 1
2006/2007 9 ŠK Mariánské Lázně 1624 Kasal Radek Baník Habartov B 1
2006/2007 6 ŠK Mariánské Lázně 1624 Jungwirth Jindřich Slavoj Kynšperk nad Ohří 1710 1
2006/2007 5 ŠK Mariánské Lázně 1624 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov B 1614 0
2006/2007 4 ŠK Mariánské Lázně 1624 Douda Čeněk TJ Ostrov B 1362 1
2006/2007 3 ŠK Mariánské Lázně 1624 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary C 1587 ½
2006/2007 2 ŠK Mariánské Lázně 1624 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1741 1
2006/2007 1 ŠK Mariánské Lázně 1624 Krupař Petr TJ Tašovice 1732 0
2006/2007 9 Lokomotiva Cheb 1624 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1748 1
2006/2007 6 Lokomotiva Cheb 1624 Husák Vasil TJ Ostrov 1562 1
2005/2006 10 ŠK Mar.Lázně 1610 Rulák Jozef ŠK Kar.Vary B 1363 1
2005/2006 9 ŠK Mar.Lázně 1610 Husák Vasil TJ Ostrov B 1598 ½
2005/2006 6 ŠK Mar.Lázně 1610 Kopecký František TJ Tašovice 1
2005/2006 5 ŠK Mar.Lázně 1610 Cee Stanislav Spartak Chodov 1825 1
2005/2006 3 ŠK Mar.Lázně 1610 Baník Habartov B 1
2005/2006 8 Lokomotiva Cheb 1610 Uherek Jindřich AVZO Fr.Lázně 1595 1
2005/2006 7 Lokomotiva Cheb 1610 Dub Tomáš Baník Habartov 1855 0
2005/2006 2 Lokomotiva Cheb 1610 Janíček Josef Sp.H.Slavkov 1737 0
2004/2005 10 Lokomotiva Cheb 1610 Bicek Richard Tietz K.Vary A 1873 ½
2004/2005 3 Lokomotiva Cheb 1610 Beneš Jan Tietz K.Vary A 1712 ½
2004/2005 2 Lokomotiva Cheb 1610 Kacr Zbyněk Sp. H.Slavkov 1688 ½
2004/2005 9 ŠK Mariánské Lázně 1610 Priesol Tomáš Spartak Chodov 1410 0
2004/2005 7 ŠK Mariánské Lázně 1610 Zoufalý Petr B Eastman SokolovB 1697 ½
2004/2005 5 ŠK Mariánské Lázně 1610 Roman Jiří Caissa Nová Role 1627 ½
2003/2004 7 Lokomotiva Cheb B 1641 Tejček Bohumil Baník Eastman D 1714 ½
2003/2004 6 Lokomotiva Cheb B 1641 Kornel Vlastimil Global Sokolov B 1722 0
2003/2004 5 Lokomotiva Cheb B 1641 Novomestský Miloš Slavoj Kynšperk 1
2003/2004 3 Lokomotiva Cheb B 1641 Valečka Karel Sokol Teplá 1538 0
2003/2004 1 Lokomotiva Cheb B 1641 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1675 1