Hráč Papay Jindřich

Papay Jindřich

User Pic
Jméno: Papay Jindřich
Oddíl: SK Děčín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1995
Elo mezinárodní: 1979
ID: 894
FIDE ID: 312150
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Č SK Děčín"B" 1979 1995 Šala Dalibor Chess Most"B" 1864 1886 ½
2018/2019 1 B SK Děčín"B" 1971 1995 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1899 1895 1
2018/2019 2 B SK Děčín "C" 1979 1995 Werner Hong Quan Dan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1610 1615 1
2017/2018 11 Č SK Děčín"B" 1967 1969 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1911 1874 1
2017/2018 8 B SK Děčín"B" 1965 1969 Hanzlík David TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1724 1749 1
2017/2018 7 Č SK Děčín"B" 1965 1969 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1864 1829 1
2017/2018 5 Č SK Děčín"B" 1953 1969 Rath Vladimír ŠK Magic Žatec"A" 1480 1590 1
2017/2018 2 B SK Děčín"B" 1976 1969 Werner Hong Quan Dan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1534 1504 1
2017/2018 10 B SK Děčín 1976 1969 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav 2012 2001 0
2017/2018 7 Č SK Děčín 1953 1969 Šmíd Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. 1955 1945 1
2017/2018 3 Č SK Děčín 1976 1969 Hácha Aleš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2091 2082 ½
2016/2017 6 B SK Děčín 1920 1889 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 1
2016/2017 3 Č SK Děčín 1920 1889 Brouček Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2100 2103 0
2015/2016 7 B SK Decin "C" 1920 1889 SVAH Vseborice 1
2015/2016 2 Č SK Decin "C" 1920 1889 Brabec Herbert SK Mosad Ceska Kamenice 1635 1637 1
2015/2016 1 B SK Decin "C" 1920 1889 Kudrna Jan TJ CSAD Libouchec 1738 1696 0
2015/2016 1 Č SK Děčín"B" 1920 1889 Maščák Milan ŠK Teplice"C" 1598 1631 1
2015/2016 10 Č SK Děčín"D" 1920 1889 Vacek Michal ŠK Teplice"D" 1554 1565 1
2015/2016 5 B SK Děčín"D" 1920 1889 Sedlák Jan ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1389 1
2015/2016 4 Č SK Děčín"D" 1920 1889 Beran Petr Bystřanští jezdci"B" 1522 1484 1
2015/2016 3 Č SK Děčín"D" 1920 1889 Mrišová Eliška ASK Lovosice"B" 1543 1496 1
2015/2016 2 B SK Děčín"D" 1920 1889 Němeček Jan ŠK Stropnik Osek"B" 1361 1350 1
2014/2015 7 B SK Děčín "D" 1916 1885 Švarha Michal SK Šachy Chlumec "C" 1553 1
2014/2015 6 Č SK Děčín "D" 1916 1885 Valterová Veronika ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1401 1409 1
2014/2015 3 Č SK Děčín "D" 1916 1885 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci "B" 1320 1
2014/2015 10 B SK Děčín "C" 1916 1885 Maščák Milan ŠK Teplice "C" 1634 1659 1
2014/2015 9 Č SK Děčín "C" 1916 1885 Beránek Miroslav ASK Lovosice "A" 1742 1725 1
2014/2015 8 B SK Děčín "C" 1916 1885 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1892 1910 1
2014/2015 7 B SK Děčín "C" 1916 1885 Bartoš Miroslav SVAH Všebořice 1595 1662 ½
2014/2015 6 Č SK Děčín "C" 1916 1885 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec "B" 1818 1832 1
2014/2015 11 Č SK Děčín "B" 1916 1885 Kučera Milan TJ Tatran Podbořany "A" 1749 1761 ½
2014/2015 10 B SK Děčín "B" 1916 1885 Jílek Jaromír Union Louny "A" 1811 1809 0
2014/2015 4 Č SK Děčín "B" 1916 1885 Ladra Antonín SK Šachy Chlumec "A" 1730 1742 1
2013/2014 11 Č SK Děčín "B" 1933 1936 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1938 1900 1
2013/2014 8 Č SK Děčín "B" 1933 1936 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O. 1900 1863 0
2013/2014 5 B SK Děčín "B" 1933 1936 Hamala Miroslav Chess Most "B" 1978 1981 0
2013/2014 1 B SK Děčín "B" 1933 1936 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "A" 1932 1929 0
2013/2014 10 B SK Děčín 1933 1936 Krajíc Karel CHESS MOST 2055 2048 ½
2013/2014 1 Č SK Děčín 1933 1936 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 0
2012/2013 11 Č SK Děčín 1956 1906 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2021 2017 0
2012/2013 10 B SK Děčín 1956 1906 Sýkora Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 0
2012/2013 9 Č SK Děčín 1956 1906 Duczynski Martin ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 0
2012/2013 3 Č SK Děčín 1956 1906 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem “C“ 2173 2162 0
2012/2013 1 B SK Děčín 1956 1906 Dušek Martin TJ Jiskra Hořice 2074 2000 1
2012/2013 8 B SK Děčín "C" 1956 1906 Pechek Jan SK ŠACHY Chlumec "A" 1894 0
2012/2013 7 Č SK Děčín "C" 1956 1906 Povr Milan SK ŠACHY Chlumec "B" 1491 1
2012/2013 6 B SK Děčín "C" 1956 1906 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1691 1
2012/2013 2 Č SK Děčín "C" 1956 1906 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "B" 1613 1720 1
2011/2012 9 Č SK Děčín "B" 1979 1924 Filip Stanislav TJ Lovochemie Lovosice 1719 1732 1
2011/2012 8 B SK Děčín "B" 1979 1924 Růžička Bohuslav TJ Chlumec "B" 1518 1
2011/2012 7 Č SK Děčín "B" 1979 1924 Pospíšil Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 1
2011/2012 1 B SK Děčín "B" 1979 1924 Musil Antonín TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1600 1
2011/2012 10 Č SK Děčín 1979 1924 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice 2182 2183 0
2011/2012 6 B SK Děčín 1979 1924 Hánl František ŠK Kralupy 1913 1852 1
2011/2012 4 B SK Děčín 1979 1924 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 ½
2010/2011 11 Č SK Děčín "B" 2021 Häusler Milan TJ Chlumec "A" 2038 0
2010/2011 9 B SK Děčín "B" 2021 Okrouhlík Zdeněk ŠK Viamont Teplice "D" 1819 0
2010/2011 8 Č SK Děčín "B" 2021 Král Karel Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1862 0
2010/2011 7 B SK Děčín "B" 2021 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1837 0
2010/2011 5 B SK Děčín "B" 2021 Strašlipka Jiří ŠK Viamont Teplice "C" 1776 1
2010/2011 3 B SK Děčín "B" 2021 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1930 1
2010/2011 2 Č SK Děčín "B" 2021 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 0
2010/2011 1 B SK Děčín "B" 2021 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 0
2010/2011 10 Č SK Děčín 2021 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz 2020 0
2010/2011 6 Č SK Děčín 2021 Sýkora Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2036 0
2010/2011 4 Č SK Děčín 2021 Weickelt Harald TJ Krásná Lípa 1907 0
2009/2010 9 B SK Děčín "B" 2042 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín 1916 0
2009/2010 6 Č SK Děčín "B" 2042 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2035 ½
2009/2010 5 Č SK Děčín "B" 2042 Čermák Jan ŠK Mosad Česká Kamenice 1710 1
2009/2010 4 B SK Děčín "B" 2042 Kapoun Pavel TJ Chlumec "B" 1816 1
2009/2010 1 Č SK Děčín "B" 2042 Lešák Ondřej SK Děčín "C" 1839 1
2009/2010 11 B SK Děčín A 2042 Rajnyš Vladimír Slovan Jirkov 2056 0
2009/2010 10 Č SK Děčín A 2042 Dalecký Břetislav 1. Novoborský ŠK C 2159 0
2009/2010 8 Č SK Děčín A 2042 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2138 ½
2009/2010 7 B SK Děčín A 2042 Lizner Milan TJ Pankrác B 2096 1
2009/2010 3 Č SK Děčín A 2042 Fric Pavel Karlovarský Tietz A 2017 ½
2009/2010 2 B SK Děčín A 2042 Hajšman Ladislav Karlovarský Tietz B 1788 0
2009/2010 1 Č SK Děčín A 2042 Paulovič Martin Sokol Praha Kobylisy 2158 ½
2008/2009 11 B SK Děčín"A" 2047 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany"A" 1784 1
2008/2009 10 Č SK Děčín"A" 2047 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1930 ½
2008/2009 9 Č SK Děčín"A" 2047 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí"B" 1683 1
2008/2009 8 B SK Děčín"A" 2047 Jesenský Jaromír Sj.Litoměřice"B" 1585 1
2008/2009 7 Č SK Děčín"A" 2047 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň"A" 1758 1
2008/2009 6 B SK Děčín"A" 2047 Köchert Bedřich ŠK Teplice"C" 1759 1
2008/2009 5 Č SK Děčín"A" 2047 Seliger Bedřich ŠK Teplice"B" 1919 1
2008/2009 4 B SK Děčín"A" 2047 Urban Miroslav ŠK Union Louny"A" 1792 1
2008/2009 3 Č SK Děčín"A" 2047 Kochánek Antonín Sj.Litoměřice"A" 1684 1
2008/2009 2 B SK Děčín"A" 2047 Kumžák Jakub ŠK Sp.Ústí"C" 1100 1
2008/2009 1 Č SK Děčín"A" 2047 Valenta Petr ŠK Most"A" 1905 ½
2008/2009 9 Č SK Děčín "B" 2047 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1749 1
2008/2009 7 Č SK Děčín "B" 2047 Palík Václav Spartak UL "D" 1708 1
2008/2009 5 B SK Děčín "B" 2047 Šebesta Jan TJ Svádov-Olšinky "B" 1817 ½
2008/2009 4 Č SK Děčín "B" 2047 Svoboda Josef TJ Chlumec "B" 1712 1
2008/2009 3 B SK Děčín "B" 2047 Tureček Václav TJ Svádov-Olšinky "A" 1975 0
2008/2009 2 Č SK Děčín "B" 2047 Strauss Jindřich Slavie SČE Děčín "A" 1865 ½
2008/2009 1 B SK Děčín "B" 2047 Papay Marek SK Děčín "C" 1776 ½
2007/2008 11 B SK Děčín A 2048 Kučera Tomáš ŠO TJ Tatran Podbořany A 1618 1
2007/2008 10 Č SK Děčín A 2048 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 1
2007/2008 9 B SK Děčín A 2048 Vnouček Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice 1730 1
2007/2008 8 Č SK Děčín A 2048 Malina Josef TJ Svádov-Olšinky A 1829 1
2007/2008 7 Č SK Děčín A 2048 Pecka František Slovan Jirkov A 2049 ½
2007/2008 6 B SK Děčín A 2048 Vodička Milan TJ Sj.Litoměřice A 1931 1
2007/2008 5 Č SK Děčín A 2048 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1949 1
2007/2008 4 B SK Děčín A 2048 Bakajsa Libor ŠK Most A 1924 1
2007/2008 3 Č SK Děčín A 2048 Klakurka Stanislav ŠK Louny A 2028 1
2007/2008 2 B SK Děčín A 2048 Lešák Jiří SK Děčín B 1695 0
2007/2008 1 Č SK Děčín A 2048 Šťastný Petr TJ Bonex Teplice B 2059 1
2007/2008 9 Č SK Děčín "C" 2048 Teufel Jan TJ Svádov Olšinky "B" 1781 1
2007/2008 8 B SK Děčín "C" 2048 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1749 ½
2007/2008 5 B SK Děčín "C" 2048 Mareš Otakar ŠK Mosad Čes. Kamenice 1878 1
2007/2008 4 Č SK Děčín "C" 2048 Matoušek Aleš TJ Chlumec "A" 1984 1
2007/2008 2 Č SK Děčín "C" 2048 Voslař Jan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2044 0
2006/2007 11 Č SK Děčín "A" 2041 Hlaváč Rudolf Baník Chemakryl Sokolov 2092 ½
2006/2007 10 B SK Děčín "A" 2041 Mišičko Ján ŠK Rakovník 2074 1
2006/2007 9 B SK Děčín "A" 2041 Malec Jan ŠK Union Louny"A" 2071 0
2006/2007 8 Č SK Děčín "A" 2041 Nováček Jan ČSOB"B" 2100 1
2006/2007 7 B SK Děčín "A" 2041 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2129 0
2006/2007 6 Č SK Děčín "A" 2041 Šišák Richard Bohemians Praha "B" 2037 0
2006/2007 5 B SK Děčín "A" 2041 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2070 0
2006/2007 4 Č SK Děčín "A" 2041 Surňák Peter KŠ Tietz Karlovy Vary 1964 0
2006/2007 3 B SK Děčín "A" 2041 Popper Tomáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2004 1
2006/2007 2 Č SK Děčín "A" 2041 Kurka František Bonex Teplice"A" 2139 ½
2006/2007 1 B SK Děčín "A" 2041 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2060 ½
2005/2006 11 B SK Demas DěčínA"" 2036 Boleslav Petr 1.Novoborský B"" 2032 0
2005/2006 10 Č SK Demas DěčínA"" 2036 Lácha Josef ŠK ČSOBB"" 2090 1
2005/2006 9 B SK Demas DěčínA"" 2036 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2161 0
2005/2006 7 B SK Demas DěčínA"" 2036 Hajšman Ladislav KŠT K.VaryA"" 1764 1
2005/2006 6 Č SK Demas DěčínA"" 2036 Kurka František TJ Bonex Teplice 2166 0
2005/2006 5 B SK Demas DěčínA"" 2036 Vinklárek Ondřej ŠK Rakovník 2039 0
2005/2006 4 Č SK Demas DěčínA"" 2036 Volek Radomír ŠK Louny 1988 1
2005/2006 3 B SK Demas DěčínA"" 2036 Šnajdr Tomáš ŠK Kladno 2019 0
2005/2006 2 Č SK Demas DěčínA"" 2036 Volák Jan TJ Loko MostA"" 1966 1
2005/2006 1 B SK Demas DěčínA"" 2036 Šulc Jaromír ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2038 1
2004/2005 11 B SK Demas DěčínA" 2026 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1424 1
2004/2005 10 Č SK Demas DěčínA" 2026 Kovář Ladislav ŠK ČSOBB" 1953 1
2004/2005 9 B SK Demas DěčínA" 2026 Dalecký Břetislav 1.Novoborský ŠKA" 2158 0
2004/2005 8 Č SK Demas DěčínA" 2026 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice A 2095 0
2004/2005 7 Č SK Demas DěčínA" 2026 Halla Jiří Caissa Úholičky 1802 1
2004/2005 6 B SK Demas DěčínA" 2026 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 1685 ½
2004/2005 5 Č SK Demas DěčínA" 2026 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2121 1
2004/2005 4 B SK Demas DěčínA" 2026 Kameník Robert TJ Bohemians B" 2027 1
2004/2005 3 Č SK Demas DěčínA" 2026 Urbánek Štěpán TJ PankrácB" 2110 0
2004/2005 2 B SK Demas DěčínA" 2026 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2127 1
2003/2004 11 Č SK Demas DěčínA" 2026 Lesage Milan ŠK Čes.LípaA" 1913 ½
2003/2004 10 B SK Demas DěčínA" 2026 Jeníček Emil Bonex TepliceA" 2040 0
2003/2004 9 B SK Demas DěčínA" 2026 Cichý Miroslav TJ Loko MostA" 2096 ½
2003/2004 8 Č SK Demas DěčínA" 2026 Drahotský Luboš ŠK SmíchovA" 1886 1
2003/2004 7 B SK Demas DěčínA" 2026 Čihák Jiří Sokol KobylisyA" 2004 ½
2003/2004 6 Č SK Demas DěčínA" 2026 Mrnka Jan Marty Baník Most 1923 ½
2003/2004 5 B SK Demas DěčínA" 2026 Bargel Martin TJ Spol.Neratovice 2116 1
2003/2004 4 Č SK Demas DěčínA" 2026 Groh Jiří Desko LiberecA" 1962 ½
2003/2004 2 Č SK Demas DěčínA" 2026 Lhotský Michal TJ Pankrác B" 2086 0
2003/2004 1 B SK Demas DěčínA" 2026 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 0