Hráč Hajšman Martin

Hajšman Martin

User Pic
Jméno: Hajšman Martin
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1659
Elo mezinárodní: 1661
ID: 5321
FIDE ID: 344427
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 KŠ Tietz F 1661 1686 Pelech Ondřej ŠK Valdštejn Cheb C 0 1313 1
2018/2019 8 KŠ Tietz F 1661 1686 Tegda Vojtěch KŠ Tietz E 1261 1261 1
2018/2019 6 KŠ Tietz F 1663 1686 Břicháček Miroslav TJ Jiskra Aš 0 0 1
2018/2019 4 KŠ Tietz F 1663 1686 Červenka Jakub ŠK Spartak Chodov B 1298 1380 1
2018/2019 3 KŠ Tietz F 1659 1681 Žikavský Rudolf TJ Olympie Hroznětín B 1581 1600 ½
2018/2019 2 KŠ Tietz F 1659 1681 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín C 1599 1562 ½
2018/2019 8 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1661 1686 Nesilovský Vladimír ŠK Caissa Nová Role A 0 1066 1
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1663 1686 Bambousek Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb A 1605 1596 ½
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1659 1681 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary A 1809 1780 ½
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1655 1681 Růžičková Helena TJ Tašovice A 1410 1433 1
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1661 1686 Šimandl Libor TJ Ostrov 1848 1899 0
2018/2019 8 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1663 1686 Přibyl Jaroslav ŠK Global Sokolov 1973 1971 0
2018/2019 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1663 1686 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov A 1770 1795 1
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1663 1686 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1899 1886 0
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1659 1681 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov B 1775 1806 0
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1659 1681 Partl Miloslav TJ Sokol Teplá 1838 1848 ½
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1659 1681 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín A 0 1581 0
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1659 1681 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb B 1739 1739 0
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1655 1681 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary B 1773 1824 ½
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1731 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1643 1685 0
2018/2019 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1631 1731 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1832 1807 0
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1631 1731 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov 1770 1776 0
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1731 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1734 1704 1
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1731 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb B 1651 1676 0
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1731 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1239 1301 ½
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1731 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1938 1965 1
2017/2018 9 KŠ Tietz F 1654 1731 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín C 1599 1574 ½
2017/2018 8 KŠ Tietz F 1654 1731 Macho Miloslav ŠK Valdštejn Cheb C 1710 1730 0
2017/2018 5 KŠ Tietz F 1631 1731 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1747 1704 1
2017/2018 4 KŠ Tietz F 1654 1731 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1778 1789 1
2017/2018 2 KŠ Tietz F 1654 1731 Vlasák Marcel ŠK Spartak CHodov B 0 1720 ½
2017/2018 1 KŠ Tietz F 1677 1730 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 0 1425 ½
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1631 1731 Doležálek Čestmír Baník Habartov A 1777 1815 1
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1631 1731 Janek Drahomír TJ Spartak Horní Slavkov 1587 1611 1
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1654 1731 Tegda Jindřich Karlovarský šachklub Tietz C 0 1437 1
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 Šťastný Jiří TJ Tašovice B 1706 1710 1
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1825 1814 ½
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1957 1972 ½
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 2081 2111 0
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1636 1614 0
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov B 1820 1829 1
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 Kačírek Jakub TJ Sokol Teplá 1394 1394 ½
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1711 ½
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 Šíbl Václav ŠK Valdštejn Cheb B 1970 1954 0
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1682 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 ½
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 1682 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1706 1710 ½
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 1682 Strejc Pavel TJ Ostrov A 1684 ½
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 1682 Šteinfeld Jan Baník Sokolov ŠO A 1783 1784 ½
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 1682 Bojtár Martin ŠK Caissa Nová Role 1508 1
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 1682 Vítek Václav ŠK Valdštejn Cheb A 2035 1988 0
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 1682 Hodík Petr AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1639 1
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 1682 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub Tietz C 1676 1669 ½
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz G 1644 1682 Kurčíková Monika ŠK Spartak Chodov C 1100 1
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz G 1644 1682 Krejčí Tomáš TJ Aš B 1682 0
2015/2016 11 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1682 0
2015/2016 10 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1643 1665 ½
2015/2016 9 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1825 1814 1
2015/2016 8 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary C 1776 1787 ½
2015/2016 7 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1685 1
2015/2016 6 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 Vávra David ŠK Spartak Chodov B 1713 1736 1
2015/2016 5 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1784 1758 ½
2015/2016 4 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 Beneš Jan KŠ Tietz Karlovy Vary D 1717 1653 ½
2015/2016 3 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1628 1
2015/2016 2 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1703 1768 0
2015/2016 1 KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 Skokan Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1979 1988 ½
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz G 1644 1682 Krejčí Tomáš TJ Aš B 1682 ½
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1645 1685 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov A 1605 1530 1
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1645 1685 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov ŠO A 1862 1812 0
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1645 1685 Beran Jiří ŠK Caissa Nová Role 1370 1431 1
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1645 1685 TJ Ostrov A 1
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1645 1685 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš A 1811 1797 0
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1645 1685 Hloušek Milan TJ Baník Sokolov ŠO B 1740 1740 ½
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1645 1685 Ježek Josef Baník Habartov B 1865 1869 1
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1645 1685 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 1711 0
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1645 1685 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov B 1626 1605 1
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1645 1685 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1660 ½
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1645 1685 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1680 1659 0
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1645 1685 Šíbl Václav ŠK K-servis Cheb A 1967 1946 ½
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1645 1685 Čabart Pavel ŠK Karlovy Vary B 1734 1679 0
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz F 1645 1685 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz E 1525 0
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz F 1645 1685 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1763 1697 ½
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz F 1645 1685 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1617 ½
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz F 1645 1685 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov C 1691 ½
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz F 1645 1685 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš B 1660 ½
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 1618 1672 Janeček Dieter TJ Tašovice 1629 1
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 1618 1672 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov 1751 ½
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 1618 1672 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov 1743 1704 1
2013/2014 6 Karlovarský šachklub C 1618 1672 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1667 ½
2013/2014 4 Karlovarský šachklub C 1618 1672 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1682 1650 1
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz E 1618 1672 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO C 1715 1748 0
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz E 1618 1672 Tezner Vincenc TJ Tašovice B 1502 1
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz E 1618 1672 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1654 1658 ½
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz E 1618 1672 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš B 1612 0
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz E 1618 1672 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 1617 ½
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz E 1618 1672 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov C 1968 0
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz D 1618 1672 Uhlíř Zdeněk ŠK Global Sokolov B 1
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz D 1618 1672 Hloušek Milan TJ Baník Sokolov B 1674 1
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1618 1672 TJ Baník Habartov B 1
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1618 1672 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín 1457 1
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1618 1672 ŠK Mariánské Lázně 1
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1618 1672 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1656 0
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1618 1672 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1556 ½
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1618 1672 Husák Vasil TJ Ostrov 1542 1
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1618 1672 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov 1510 1
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1618 1672 Vávra David ŠK Spartak Chodov 1596 ½
2012/2013 11 Karlovarský šachklub D 1644 1654 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín C 1343 1
2012/2013 9 Karlovarský šachklub D 1644 1654 Krejnický Martin Karlovarský šachklub E 1250 1
2012/2013 8 Karlovarský šachklub D 1644 1654 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1557 1612 1
2012/2013 7 Karlovarský šachklub D 1644 1654 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 1
2012/2013 6 Karlovarský šachklub D 1644 1654 Vávra David ŠK Spartak Chodov B 1565 ½
2012/2013 5 Karlovarský šachklub D 1644 1654 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 1000 ½
2012/2013 4 Karlovarský šachklub D 1644 1654 Zmeškal Jan TJ Ostrov B 1463 ½
2012/2013 3 Karlovarský šachklub D 1644 1654 Míšek Jan TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 0
2012/2013 2 Karlovarský šachklub D 1644 1654 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1664 1682 ½
2012/2013 1 Karlovarský šachklub D 1644 1654 Randák Richard ŠK Spartak Chodov C 1306 1
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 Mrnka Jan Chess Most A 2052 2053 0
2012/2013 10 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom 2001 1960 0
2012/2013 9 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 Klíma Miloslav TJ Sokol Plzeň-Letná 1985 0
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 Kejzlar Luboš ŠAKAL Kozolupy 1940 1944 0
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 Mareš Václav ŠK Sokol Klatovy 2017 2002 0
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 Šperl Hynek ŠK Tachov 2021 2031 ½
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 Jenč Milan ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 1907 1944 0
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 Mišičko Ján ŠK Kladno 2030 2029 0
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice 1862 1855 0
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1644 1654 Hořan Tomáš Chess Most B 1951 1936 0
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 Vastl Oldřich TJ Ostrov A 1770 ½
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 Krupař Petr TJ Tašovice A 1786 ½
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 Kasal Radek Baník Habartov 1614 1
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary A 1687 1636 1
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov A 1938 1908 1
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO B 1939 1913 0
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov A 1822 ½
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1629 1647 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 2027 1986 ½
2011/2012 9 ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1701 1660 1
2011/2012 8 ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov C 1671 1
2011/2012 7 ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1717 1
2011/2012 6 ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1759 1715 0
2011/2012 5 ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 Doležálek Čestmír Baník Habartov B 1743 1
2011/2012 4 ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 Srba Stanislav Spartak Chodov 1767 ½
2011/2012 3 ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 Macho Miloslav ŠK Mariánské Lázně 1711 0
2011/2012 2 ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1698 1
2011/2012 1 ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1682 0
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1651 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1780 1
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1651 Žaloudek Jiří Baník Habartov A 1631 ½
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1651 Lusk Miloslav ŠK Global Sokolov A 1774 ½
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1651 Müller Vladimír TJ Tašovice 1683 1
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1651 Šteinfeld Jan TJ Baník Hexion Sokolov B 1763 0
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1651 Tichý Josef Spartak Horní Slavkov 1429 1
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1651 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz C 1698 0
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1651 Macho Miloslav Lokomotiva Cheb A 1250 1
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1651 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1685 1
2010/2011 9 ŠK Caissa Nová Role 1651 Zoufalý Petr TJ Baník Hexion Sokolov C 1744 1
2010/2011 8 ŠK Caissa Nová Role 1651 Folta Václav AVZO Františkovy Lázně 2047 ½
2010/2011 7 ŠK Caissa Nová Role 1651 Vachulka Václav Baník Habartov B 1659 0
2010/2011 6 ŠK Caissa Nová Role 1651 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1779 1
2010/2011 5 ŠK Caissa Nová Role 1651 Vlasák Marcel Spartak Chodov 1624 ½
2010/2011 4 ŠK Caissa Nová Role 1651 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín 1555 1
2010/2011 3 ŠK Caissa Nová Role 1651 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1714 ½
2010/2011 2 ŠK Caissa Nová Role 1651 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1730 ½
2010/2011 1 ŠK Caissa Nová Role 1651 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1890 0
2009/2010 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1622 Tomáš Josef TJ Baník Habartov 1745 ½
2009/2010 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1622 Bartoš Miroslav Baník HEXION Sokolov 1933 0
2009/2010 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1622 Čornyj Milan TJ Ostrov 1540 1
2009/2010 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1622 Müller Vladimír TJ Tašovice 1645 0
2009/2010 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1622 Kaboň Jan TJ Lokomotiva Cheb 2035 0
2009/2010 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1622 Roman Jiří ŠK Caissa Nová Role 1504 0
2009/2010 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1622 Reich Adam ŠK Karlovy Vary B 1371 0
2009/2010 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1622 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1793 ½
2009/2010 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1622 Pittermann Jan ŠKGlobal Sokolov 1866 0
2009/2010 8 Karlovarský Tietz B 1622 Mužík Roman 1. Novoborský ŠK C 1985 1
2009/2010 7 Karlovarský Tietz B 1622 Šulc Jaromír ŠK Kladno A 2034 0
2009/2010 5 Karlovarský Tietz B 1622 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2202 0
2009/2010 4 Karlovarský Tietz B 1622 Čenkovič Tomáš MARTY Baník Most 2092 ½
2008/2009 10 ŠK Caissa Nová Role 1644 Vlasák Marcel TJ Spartak Chodov 1643 0
2008/2009 9 ŠK Caissa Nová Role 1644 Růžička Dušan Baník Habartov B 0
2008/2009 8 ŠK Caissa Nová Role 1644 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1776 0
2008/2009 7 ŠK Caissa Nová Role 1644 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1575 1
2008/2009 5 ŠK Caissa Nová Role 1644 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov C 1785 ½
2008/2009 4 ŠK Caissa Nová Role 1644 Kopecký František TJ Tašovice B 1517 1
2008/2009 3 ŠK Caissa Nová Role 1644 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1665 1
2008/2009 2 ŠK Caissa Nová Role 1644 Reich Adam ŠK Karlovy Vary C 1367 1
2008/2009 1 ŠK Caissa Nová Role 1644 Škríba Matúš TJ Sokol Teplá 1557 1
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 Zbořil Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 1915 0
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 Ehlich Vladislav TJ Tašovice A 1794 1
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 Dub Tomáš Baník Habartov A 1864 0
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 Bergmann Jiří AVZO Františkovy Lázně ½
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 Gruss Horst ŠK Global Sokolov A 2006 0
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1919 0
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 Šulc Jiří Lokomotiva Cheb A 1931 0
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1895 0
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1644 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz C 2021 0
2007/2008 9 Tietz Karlovy Vary B 1638 Mitáček Josef Lokomotiva Cheb 1795 0
2007/2008 8 Tietz Karlovy Vary B 1638 Tomáš Josef Baník Habartov 1706 0
2007/2008 7 Tietz Karlovy Vary B 1638 Müller Vladimír TJ Tašovice 1623 ½
2007/2008 6 Tietz Karlovy Vary B 1638 Kornel Vlastimil Global Sokolov 1726 1
2007/2008 5 Tietz Karlovy Vary B 1638 Stehlík Jan TJ Slavoj Kynšperk 1522 1
2007/2008 4 Tietz Karlovy Vary B 1638 Hamáček Jiří AVZO Františkovy Lázně 1
2007/2008 3 Tietz Karlovy Vary B 1638 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1655 1
2007/2008 2 Tietz Karlovy Vary B 1638 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov B 1731 ½
2007/2008 1 Tietz Karlovy Vary B 1638 Husák Vasil TJ Ostrov 1608 ½
2007/2008 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1638 Rothanzl Pavel Baník Hexion Sokolov C 1882 1
2007/2008 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1638 Košťálek Bohumil TJ Olympie Hroznětín 1
2007/2008 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1638 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1711 0
2007/2008 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1638 Husák Vasil TJ Ostrov B 1608 0
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1638 Doležal Rudolf ŠK Mariánské Lázně 1683 0
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1638 Cee Josef TJ Spartak Chodov 1725 ½
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1638 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 0
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1638 Jacko Pavel Global Sokolov B 1598 1
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1638 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary C 1676 ½
2007/2008 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1638 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1658 0
2007/2008 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1638 Vachulka Jiří Baník Habartov B 1538 ½
2006/2007 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1648 Zábrodský Zdeněk ŠK Global Sokolov B 1721 0
2006/2007 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1648 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1645 0
2006/2007 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1648 Reich Adam ŠK Karlovy Vary C 1264 1
2006/2007 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1648 Varga Ivan TJ Tašovice 1763 0
2006/2007 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1648 Šteinfeld Jan Baník Chemacryl Sokolov C 1825 ½
2006/2007 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1648 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1642 ½
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1648 Tomáš Josef Baník Habartov B 1702 ½
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1648 Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1969 0
2006/2007 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1648 Lečbych Václav ŠK Karlovy Vary B 1638 ½
2006/2007 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1648 Čornyj Milan TJ Ostrov 1456 1
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1648 Černý Karel Baník Habartov 1
2006/2007 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1648 Spartak Horní Slavkov 1
2005/2006 11 Tietz K.Vary C 1672 Košek Lubomír ŠK Kar.Vary B 1795 1
2005/2006 10 Tietz K.Vary C 1672 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1583 ½
2005/2006 9 Tietz K.Vary C 1672 Musil Miroslav Caissa Nová Role 1782 0
2005/2006 8 Tietz K.Vary C 1672 Kaboň Jan Slavoj Kynšperk 1993 0
2005/2006 7 Tietz K.Vary C 1672 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1775 0
2005/2006 6 Tietz K.Vary C 1672 Cee Josef Spartak Chodov 1722 ½
2005/2006 5 Tietz K.Vary C 1672 Ondreját Miroslav Chemacryl Sok. B 2149 0
2005/2006 4 Tietz K.Vary C 1672 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1880 1
2005/2006 3 Tietz K.Vary C 1672 Lorencová Věra DDM Kar.Vary 1946 1
2005/2006 1 Tietz K.Vary C 1672 Šulc Jiří ŠK Mar.Lázně 1944 0
2004/2005 10 Tietz K.Vary B 1671 Kacr Zbyněk Sp. H.Slavkov 1688 ½
2004/2005 8 Tietz K.Vary B 1671 Vlasák Lukáš SK Karlovy Vary 1887 ½
2004/2005 7 Tietz K.Vary B 1671 Hlaváč František Banik Eastman 2044 0
2004/2005 6 Tietz K.Vary B 1671 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1857 0
2004/2005 5 Tietz K.Vary B 1671 Uherek Jindřich AVZO Fr.Lazne 1580 ½
2004/2005 4 Tietz K.Vary B 1671 Papánek David TJ Ostrov 1674 1
2004/2005 2 Tietz K.Vary B 1671 Bicek Richard Tietz K.Vary A 1873 0
2004/2005 9 KŠ-Tietz C 1671 Čechie Dalovice 1
2004/2005 6 KŠ-Tietz C 1671 Jirka František ŠK Global Sokolov 1872 0
2004/2005 4 KŠ-Tietz C 1671 Panoš Jan ŠK Mariánské Lázně 2010 1
2004/2005 3 KŠ-Tietz C 1671 Klíma Václav Spartak Chodov 1850 ½
2004/2005 2 KŠ-Tietz C 1671 Krupař Petr TJ Tašovice 1713 0
2004/2005 1 KŠ-Tietz C 1671 Makaj Jiří B Eastman SokolovB 2027 0
2003/2004 9 KŠ-Tietz C 1697 Kocour Zdeněk B Eastman SokolovC 1850 0
2003/2004 7 KŠ-Tietz C 1697 Folta Jaroslav Spartak Chodov 2037 0
2003/2004 6 KŠ-Tietz C 1697 Šulc Jiří Slovan Mar.Lázně 1868 0
2003/2004 5 KŠ-Tietz C 1697 Havlíček František Spartak H.SlavkovB 1695 0
2003/2004 4 KŠ-Tietz C 1697 Volný Ivo ŠK Global Sokolov 1825 ½
2003/2004 3 KŠ-Tietz C 1697 Zikeš Václav TJ Tašovice 2016 1
2003/2004 2 KŠ-Tietz C 1697 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1757 0
2003/2004 1 KŠ-Tietz C 1697 Musil Miroslav Caissa Nová Role 1790 0