Hráč Dusbaba Karel

Dusbaba Karel

User Pic
Jméno: Dusbaba Karel
Oddíl: Individuální člen
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2021
Elo mezinárodní: 2009
ID: 1289
FIDE ID: 314480
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 SK Šachy Chlumec"A" 2038 2039 Horák Jiří TJ Sokol Údlice"B" 2166 2150 0 soutěž
2019/2020 11 SK Šachy Chlumec "B" 2039 2038 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1917 1893 0 soutěž
2019/2020 9 SK Šachy Chlumec "B" 2004 2038 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "A" 1952 1945 ½ soutěž
2019/2020 8 SK Šachy Chlumec "B" 2004 2038 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1808 1805 1 soutěž
2019/2020 7 SK Šachy Chlumec "B" 2022 2038 Kameník Martin ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1942 1951 ½ soutěž
2019/2020 6 SK Šachy Chlumec "B" 2022 2038 Berežný Jan DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1834 1822 1 soutěž
2019/2020 5 SK Šachy Chlumec "B" 2018 2064 Čermák Jan ŠK Slavie Děčín 1806 1854 1 soutěž
2019/2020 4 SK Šachy Chlumec "B" 2006 2064 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "C" 1879 1884 1 soutěž
2019/2020 3 SK Šachy Chlumec "B" 2006 2064 Beneš Petr ASK Lovosice 2095 2064 ½ soutěž
2019/2020 2 SK Šachy Chlumec "B" 2006 2064 Šala Dalibor CHESS Most "B" 1935 1929 1 soutěž
2019/2020 1 SK Šachy Chlumec "B" 2065 2064 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1756 1768 ½ soutěž
2019/2020 9 SK Šachy Chlumec"A" 2004 2038 Horák Aleš TJ Sokol Údlice"B" 2109 2115 ½ soutěž
2019/2020 8 SK Šachy Chlumec"A" 2004 2038 Vrchotka Josef Chess Most"A" 1975 2016 ½ soutěž
2019/2020 7 SK Šachy Chlumec"A" 2004 2038 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec"A" 1858 1828 1 soutěž
2019/2020 6 SK Šachy Chlumec"A" 2022 2038 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2000 2017 ½ soutěž
2019/2020 5 SK Šachy Chlumec"A" 2022 2064 Kšána Václav ŠK Louny"A" 2134 2083 0 soutěž
2019/2020 4 SK Šachy Chlumec"A" 2018 2064 Kozák Miloš ŠK Sj.Litoměřice"B" 2132 2103 0 soutěž
2019/2020 3 SK Šachy Chlumec"A" 2006 2064 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2023 2010 ½ soutěž
2019/2020 2 SK Šachy Chlumec"A" 2006 2064 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2011 1975 1 soutěž
2019/2020 1 SK Šachy Chlumec"A" 2065 2064 Wichs Jakub Šachy Povrly 2118 2099 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Šachy Chlumec"A" 2105 2064 Vrchotka Josef Chess Most"B" 1987 2023 0 soutěž
2018/2019 10 SK Šachy Chlumec"A" 2091 2064 Reitinger Petr ŠK Union Louny"B" 1937 1982 1 soutěž
2018/2019 9 SK Šachy Chlumec"A" 2091 2064 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2036 2018 1 soutěž
2018/2019 8 SK Šachy Chlumec"A" 2077 2064 Šebesta Jan Sportis Svádov/Olšinky"A" 1945 1939 1 soutěž
2018/2019 7 SK Šachy Chlumec"A" 2077 2064 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2139 2115 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Šachy Chlumec"A" 2065 2064 Mazánek Kamil TJ Klášterec n.O"A" 2061 2072 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Šachy Chlumec"A" 2065 2064 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1977 1968 1 soutěž
2018/2019 4 SK Šachy Chlumec"A" 2046 2050 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2055 2029 1 soutěž
2018/2019 3 SK Šachy Chlumec"A" 2033 2050 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2110 2117 0 soutěž
2018/2019 2 SK Šachy Chlumec"A" 2033 2050 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice"B" 1885 1886 1 soutěž
2018/2019 1 SK Šachy Chlumec"A" 2044 2050 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2095 2073 0 soutěž
2018/2019 11 SK Šachy Chlumec "B" 2091 2064 Mrišo Miloš ASK Lovosice 1735 1781 1 soutěž
2018/2019 9 SK Šachy Chlumec "B" 2077 2064 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1838 1860 1 soutěž
2018/2019 8 SK Šachy Chlumec "B" 2077 2064 Klátil Pavel SK Děčín "C" 1645 1652 1 soutěž
2018/2019 7 SK Šachy Chlumec "B" 2065 2064 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1958 1955 0 soutěž
2018/2019 6 SK Šachy Chlumec "B" 2065 2064 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2004 2013 1 soutěž
2018/2019 5 SK Šachy Chlumec "B" 2046 2050 Lasík Petr DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1683 1696 1 soutěž
2018/2019 4 SK Šachy Chlumec "B" 2046 2050 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1914 1924 1 soutěž
2018/2019 3 SK Šachy Chlumec "B" 2033 2050 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky "B" 2028 2021 1 soutěž
2018/2019 2 SK Šachy Chlumec "B" 2033 2050 Čermák Jan ŠK Slavie Děčín 1862 1885 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Šachy Chlumec"A" 2058 2087 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2039 2004 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Šachy Chlumec"A" 2074 2087 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2143 2103 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Šachy Chlumec"A" 2074 2087 Horák Aleš Slovan Jirkov"A" 2159 2121 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Šachy Chlumec"A" 2095 2087 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky"A" 1979 1956 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Šachy Chlumec"A" 2095 2087 Vrchotka Josef Chess Most"B" 1986 2002 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Šachy Chlumec"A" 2115 2087 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2059 2066 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Šachy Chlumec"A" 2074 2087 Wichs Jakub Šachy Povrly 2032 2025 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Šachy Chlumec"A" 2074 2087 Volf Michal ŠK Magic Žatec"A" 1961 1942 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Šachy Chlumec"A" 2074 2087 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O 1851 1797 1 soutěž
2017/2018 9 SK Šachy Chlumec "B" 2095 2087 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1 soutěž
2017/2018 8 SK Šachy Chlumec "B" 2095 2087 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1753 1795 0 soutěž
2017/2018 7 SK Šachy Chlumec "B" 2115 2087 Lešák Jiří SK Děčín "C" 1953 1967 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Šachy Chlumec "B" 2115 2087 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1697 1681 1 soutěž
2017/2018 5 SK Šachy Chlumec "B" 2074 2087 Šmíd Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1870 1945 1 soutěž
2017/2018 4 SK Šachy Chlumec "B" 2074 2087 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2053 2048 1 soutěž
2017/2018 3 SK Šachy Chlumec "B" 2074 2087 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1909 1904 0 soutěž
2017/2018 2 SK Šachy Chlumec "B" 2074 2087 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2027 2030 0 soutěž
2017/2018 1 SK Šachy Chlumec "B" 2104 2077 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky "B" 2000 2001 1 soutěž
2016/2017 9 SK ŠACHY Chlumec "B" 2130 2124 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1947 1912 ½ soutěž
2016/2017 7 SK ŠACHY Chlumec "B" 2130 2124 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2062 2034 1 soutěž
2016/2017 6 SK ŠACHY Chlumec "B" 2130 2124 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1757 1811 1 soutěž
2016/2017 5 SK ŠACHY Chlumec "B" 2130 2124 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "A" 1955 1931 0 soutěž
2016/2017 3 SK ŠACHY Chlumec "B" 2130 2124 Richter Miroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1904 1924 0 soutěž
2016/2017 2 SK ŠACHY Chlumec "B" 2130 2124 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1946 2001 1 soutěž
2016/2017 1 SK ŠACHY Chlumec "B" 2130 2124 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1965 1944 1 soutěž
2015/2016 11 SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 Bayer Radek ŠK Teplice"B" 2048 2053 ½ soutěž
2015/2016 10 SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 Klement Lukáš Sokol Údlice"A" 2210 2234 0 soutěž
2015/2016 9 SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 Sochor Jiří Šachy Povrly 2200 2220 ½ soutěž
2015/2016 8 SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2155 2103 ½ soutěž
2015/2016 7 SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 Kuchař Tomáš Chess Most"C" 1979 1996 1 soutěž
2015/2016 6 SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 Hrbolka Ladislav Chess Most"B" 2104 2114 ½ soutěž
2015/2016 5 SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 Šťastný Petr ŠK Teplice"C" 2085 2072 ½ soutěž
2015/2016 4 SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 Koblasa Josef Sokol Údlice"B" 1864 1859 1 soutěž
2015/2016 3 SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 Horák Jiří Slovan Jirkov 2143 2124 1 soutěž
2015/2016 2 SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 Vágner Tomáš ŠK Union Louny"A" 2208 2218 ½ soutěž
2015/2016 1 SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 0 soutěž
2015/2016 9 SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 Lešák Ondřej SK Decin "C" 1897 1896 1 soutěž
2015/2016 8 SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 Kupšovský Václav SK Spartak Usti n. L. "B" 1954 1958 ½ soutěž
2015/2016 7 SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 Beneš Petr ASK Lovosice "A" 2058 2027 0 soutěž
2015/2016 6 SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 Šebesta Jan Sportis Svadov-Olsinky "A" 1955 1931 ½ soutěž
2015/2016 5 SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 Strauss Jindřich SK Slavie Decin 1946 2001 1 soutěž
2015/2016 4 SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 Mareš Otakar SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 1 soutěž
2015/2016 3 SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 Říha Jaroslav TJ CSAD Libouchec 2062 2034 ½ soutěž
2015/2016 2 SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 Kubánek Martin SVAH Vseborice 1855 1906 1 soutěž
2015/2016 1 SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 Hoke Petr SK Slavoj Litomerice "B" 1947 1912 1 soutěž
2014/2015 11 SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 1 soutěž
2014/2015 10 SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 1 soutěž
2014/2015 9 SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 Šťastný Petr ŠK Teplice "C" 2033 2044 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 Beneš Petr ASK Lovosice "A" 2055 2041 0 soutěž
2014/2015 7 SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 Macháček Otakar Sportis Svádov - Olšinky "A" 2025 2007 1 soutěž
2014/2015 6 SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1872 1877 1 soutěž
2014/2015 5 SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 Wichs Jakub SVAH Všebořice 2097 2107 1 soutěž
2014/2015 4 SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 Čermák Jan ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 1 soutěž
2014/2015 3 SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2092 2066 1 soutěž
2014/2015 2 SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 Kostišče Ján Sportis Svádov - Olšinky "B" 1738 1730 1 soutěž
2014/2015 1 SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1954 1984 1 soutěž
2014/2015 11 SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1966 1879 1 soutěž
2014/2015 10 SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2206 2221 0 soutěž
2014/2015 9 SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 Horák Jiří Slovan Jirkov 2173 2175 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany "A" 2235 2230 1 soutěž
2014/2015 7 SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 Reitinger Petr Union Louny "A" 2102 2110 1 soutěž
2014/2015 6 SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 Šlampa Jan Sokol Údlice "A" 2069 2135 0 soutěž
2014/2015 5 SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 Vozka Pavel Šachy Povrly 2282 2289 ½ soutěž
2014/2015 4 SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2178 2163 ½ soutěž
2014/2015 3 SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 Chochol Libor ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2150 2152 0 soutěž
2014/2015 2 SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 Rubeš Jan Teplice "B" 2206 2240 0 soutěž
2014/2015 1 SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 Hrbolka Ladislav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 ½ soutěž
2013/2014 11 SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2062 2025 ½ soutěž
2013/2014 10 SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1868 1847 1 soutěž
2013/2014 8 SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 Kostišče Ján SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1739 1726 1 soutěž
2013/2014 6 SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 Černý Jakub SK Děčín "C" 1843 1896 1 soutěž
2013/2014 5 SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 Spejchal Josef ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1902 1881 1 soutěž
2013/2014 4 SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 Wichs Jakub TJ SVAH Všebořice 2067 2071 0 soutěž
2013/2014 3 SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 Šebesta Jan SKD Průmstav - stavby SO "A" 1949 1916 1 soutěž
2013/2014 2 SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1860 1910 1 soutěž
2013/2014 1 SK ŠACHY Chlumec "A" 2120 2122 Strauss Jindřich ŠK Slávie Děčín 1927 1980 0 soutěž
2012/2013 11 SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1902 1948 1 soutěž
2012/2013 10 SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 Šebesta Jan SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1884 1875 ½ soutěž
2012/2013 9 SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2039 2027 ½ soutěž
2012/2013 8 SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 Klátil Karel SK Děčín "C" 2017 1965 ½ soutěž
2012/2013 7 SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2033 2081 ½ soutěž
2012/2013 6 SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1848 1848 1 soutěž
2012/2013 5 SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 Macháček Otakar Svádov-Olšinky "C" 1932 1 soutěž
2012/2013 4 SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1909 1866 ½ soutěž
2012/2013 3 SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín 1924 1948 1 soutěž
2012/2013 2 SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 Sochor Jiří SVAH Všebořice "A" 2242 2228 0 soutěž
2012/2013 1 SK ŠACHY Chlumec "A" 2135 2160 Kapoun Pavel SK ŠACHY Chlumec "B" 1811 1852 1 soutěž
2012/2013 11 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2192 2189 1 soutěž
2012/2013 10 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2102 2100 0 soutěž
2012/2013 9 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 Trejbal Stanislav Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 ½ soutěž
2012/2013 8 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 Vágner Tomáš Chess Most"C" 2314 2314 0 soutěž
2012/2013 7 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2242 2228 ½ soutěž
2012/2013 6 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 1 soutěž
2012/2013 5 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 0 soutěž
2012/2013 4 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 Mrnka Jan Chess Most"D" 2052 2053 ½ soutěž
2012/2013 3 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2146 2156 ½ soutěž
2012/2013 2 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice"A" 2267 2268 ½ soutěž
2012/2013 1 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2097 2113 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Chlumec "B" 2101 2128 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1769 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Chlumec "B" 2101 2128 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2095 2112 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Chlumec "B" 2101 2128 Král Karel TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1925 1925 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Chlumec "B" 2101 2128 Papay Marek SK Děčín "B" 1922 1949 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Chlumec "B" 2101 2128 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Chlumec "B" 2101 2128 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1833 1833 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Chlumec "B" 2101 2128 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "C" 1804 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Chlumec "B" 2101 2128 Kostišče Ján TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1736 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Chlumec "B" 2101 2128 Hloušek Zdeněk TJ Slavia SČE Děčín 1800 1829 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Chlumec "B" 2101 2128 Vašíček Milan ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1650 1685 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Chlumec "B" 2101 2128 Třeska František TJ Lovochemie Lovosice 1850 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Chlumec A 2101 2128 Nudčenko Karel ŠK Union Louny A 2091 2101 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Chlumec A 2101 2128 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2246 2247 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Chlumec A 2101 2128 Hrbolka Ladislav TJ Sokol Litvínov A 2133 2113 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Chlumec A 2101 2128 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 2342 2354 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Chlumec A 2101 2128 Ta Van Duy Chess Most B 1882 2035 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Chlumec A 2101 2128 Vágner Tomáš Sj.Litoměřice A 2314 2314 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Chlumec A 2101 2128 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Chlumec A 2101 2128 Kurka František ŠK Teplice B 2065 2050 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Chlumec A 2101 2128 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2249 2231 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Chlumec A 2101 2128 Horák Jiří Slovan Jirkov A 2277 2248 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Chlumec A 2101 2128 Sejkora Vlastimil Průmstav Svádov-Olšinky A 2221 2223 1 soutěž
2010/2011 11 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1962 ½ soutěž
2010/2011 10 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1595 ½ soutěž
2010/2011 9 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 Chaloupka Martin TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 1 soutěž
2010/2011 8 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 1 soutěž
2010/2011 7 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 Tilgner Marcel ŠK Viamont Teplice"B" 1927 1 soutěž
2010/2011 6 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň 1945 1 soutěž
2010/2011 5 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 Kšána Václav DDM Most"A" 2127 0 soutěž
2010/2011 4 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 Budil Zdeněk DDM Most"B" 1971 0 soutěž
2010/2011 3 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 ½ soutěž
2010/2011 2 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1926 ½ soutěž
2010/2011 1 SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 2026 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Chlumec "A" 2105 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2040 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Chlumec "A" 2105 Malinkovič Viktor Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1717 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Chlumec "A" 2105 Tachovský Pavel Bystřanští jezdci "A" 1867 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Chlumec "A" 2105 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2039 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Chlumec "A" 2105 Strašlipka Jiří ŠK Viamont Teplice "C" 1776 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Chlumec "A" 2105 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín 1937 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Chlumec "A" 2105 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1892 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Chlumec "A" 2105 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Chlumec "A" 2105 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1700 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Chlumec "A" 2105 Okrouhlík Zdeněk ŠK Viamont Teplice "D" 1819 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Chlumec "A" 2105 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2116 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Teplice "D" 2012 Mrišo Miloš TJ Slavoj Litoměřice "C" 1882 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Teplice "D" 2012 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1898 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Teplice "D" 2012 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina "A" 1971 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Teplice "D" 2012 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov "B" 1840 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Teplice "D" 2012 Kotrba Matěj TJ Slavoj Litoměřice "B" 1959 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Teplice "D" 2012 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1834 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Teplice "D" 2012 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1765 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Teplice "D" 2012 Pastva Zdeněk ŠK Teplice "E" 1881 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Teplice "D" 2012 Machala Vladislav TJ Sokol Litvínov "A" 2067 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Teplice"B" 2012 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Teplice"B" 2012 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2001 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Teplice"B" 2012 Hula Lukáš TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Teplice"B" 2012 Ta Van Duy ŠK Most"A" 1704 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Teplice"B" 2012 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň 1951 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Teplice"B" 2012 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Teplice"B" 2012 Machálek Bedřich Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1988 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Teplice"B" 2012 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2149 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Teplice"B" 2012 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2072 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Teplice"B" 2012 Matoušek Aleš TJ Chlumec"A" 1990 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Teplice"B" 2012 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1848 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Teplice "D" 2035 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1867 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Teplice "D" 2035 Soukal Vladimír TJ Chlumec "A" 2013 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Teplice "D" 2035 Volák Jan TJ Sokol Litvínov - Lom 1989 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Teplice "D" 2035 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina "A" 2000 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Teplice "D" 2035 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1780 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Teplice "D" 2035 Beránek Miroslav Lovochemie Lovosice 1900 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Teplice "D" 2035 Bauer Pavel Bystřanští Jezdci "A" 1705 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Teplice "D" 2035 Vostřel Martin ŠK Union Louny "C" 1680 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Teplice "D" 2035 Žahour Ivan ŠK Teplice "E" 2108 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Teplice"C" 2035 Kolář Jáchym ŠK Union Louny"A" 2171 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Teplice"C" 2035 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice"A" 2074 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Teplice"C" 2035 Bakajsa Libor ŠK Most"A" 1959 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Teplice"C" 2035 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany"A" 1828 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Teplice"C" 2035 Reitinger Petr SK Děčín"A" 2115 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Teplice"C" 2035 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí"B" 1912 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Teplice"C" 2035 Vodička Milan Sj.Litoměřice"B" 1863 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Teplice"C" 2035 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Teplice"C" 2035 Pešek Radomír TJ Lokomotiva Most 2067 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 Machálek Bedřich TJ Svádov-Olšinky A 1988 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 Sejkora Vlastimil SK Děčín A 2227 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov A 2075 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 Popper Tomáš TJ Sj.Litoměřice A 2001 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 2022 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 Hamala Miroslav ŠK Most A 1961 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 Švarc Roman ŠK Louny A 2116 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 Líbal František SK Děčín B 1925 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 Machala Vladislav TJ Bonex Teplice B 2014 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany A 2010 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Bonex Teplice Bicek Richard ŠK Karlovy Vary A ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Bonex Teplice Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Bonex Teplice Körschner Miroslav ŠK Ústí n.L 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice Bělaška Přemysl TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice Pletánek Jan ŠK ČSOB "B" 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice Grulich Jiří ŠK Rakovník 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice Kšána Václav Marty Baník Most 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice Mišovič Ján Bohemians Praha B 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice Soukal Rudolf ŠK DA Praha A ½ soutěž
2006/2007 9 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 Rubeš Jan TJ Bonex Teplice "C" 1611 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 Černý Svatopluk ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 Smolík Boris ŠK Most "D" 1359 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "B" 1990 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 Hoke Petr ŠK Štětí "A" 1785 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1748 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina 1907 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 Strašlipka Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1665 1 soutěž
2005/2006 9 Glaverbel TP A"" 2073 Svoboda Jaroslav Loko Most E"" 2014 0 soutěž
2005/2006 8 Glaverbel TP A"" 2073 Acs František Bystř. jezdci B"" 2040 0 soutěž
2005/2006 7 Glaverbel TP A"" 2073 Krátký Antonín Spartak UL E"" 1657 1 soutěž
2005/2006 6 Glaverbel TP A"" 2073 Plšek Pavel KŠ Štětí A"" 2137 ½ soutěž
2005/2006 5 Glaverbel TP A"" 2073 Pošva Jaroslav Lovoch. Lovosice 1867 ½ soutěž
2005/2006 4 Glaverbel TP A"" 2073 Reitinger Jan Loko Most F"" 1757 0 soutěž
2005/2006 3 Glaverbel TP A"" 2073 Beran Petr Bystř. jezdci A"" 1 soutěž
2005/2006 2 Glaverbel TP A"" 2073 Chaloupka Martin Slavoj LT C"" 1733 ½ soutěž
2005/2006 1 Glaverbel TP A"" 2073 Orsák Karel Bonex TP C"" 1824 1 soutěž
2004/2005 9 ČSAD Libouchec 2086 Beil Richard Svádov-Olšinky "B" 1612 1 soutěž
2004/2005 8 ČSAD Libouchec 2086 Sochor Jiří Šachy Povrly "A" 2155 ½ soutěž
2004/2005 7 ČSAD Libouchec 2086 Horák Lukáš Loko Ústí n.L. "A" 1837 1 soutěž
2004/2005 6 ČSAD Libouchec 2086 Novák František Sp.Ústí n.L. "D" 2031 1 soutěž
2004/2005 5 ČSAD Libouchec 2086 Jenč Milan Sp.Ústí n.L "C" 1863 1 soutěž
2004/2005 4 ČSAD Libouchec 2086 Černý Lumír SK Demas Děčín "C" 1763 1 soutěž
2004/2005 3 ČSAD Libouchec 2086 Šleich Jan MOSAD Čes.Kamenice 2275 0 soutěž
2004/2005 2 ČSAD Libouchec 2086 Král Karel Svádov-Olšinky "A" 1906 0 soutěž
2004/2005 1 ČSAD Libouchec 2086 Bezpalec Vratislav Chlumec 2004 ½ soutěž
2004/2005 11 Glaverbel Teplice 2086 Novák František Sp.Ústí n.L. "B" 2031 1 soutěž
2004/2005 10 Glaverbel Teplice 2086 Klakurka Stanislav Union Louny "A" 1991 1 soutěž
2004/2005 9 Glaverbel Teplice 2086 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2057 ½ soutěž
2004/2005 8 Glaverbel Teplice 2086 Volák Jan Loko Most "B" 2005 0 soutěž
2004/2005 7 Glaverbel Teplice 2086 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice "A" 2084 0 soutěž
2004/2005 6 Glaverbel Teplice 2086 Jeřábek Jan Bystřanští jezd "A" 1831 ½ soutěž
2004/2005 5 Glaverbel Teplice 2086 Francl Zdeněk Slavia SČE Děčín "A" 1885 1 soutěž
2004/2005 4 Glaverbel Teplice 2086 Magát Josef Sokol Údlice "A" 1918 ½ soutěž
2004/2005 3 Glaverbel Teplice 2086 Líbal František SK Demas Děčín "B" 2009 1 soutěž
2004/2005 2 Glaverbel Teplice 2086 Kovář Vojtěch Bonex Teplice "B" 2210 0 soutěž
2004/2005 1 Glaverbel Teplice 2086 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2092 1 soutěž
2003/2004 9 ČSAD Libouchec 2105 Pekař František SK DěčínC" 1860 1 soutěž
2003/2004 8 ČSAD Libouchec 2105 Kostišče Ján Svádov-Olš.B" 1735 1 soutěž
2003/2004 7 ČSAD Libouchec 2105 Král Karel Svádov-Olš.A" 1924 1 soutěž
2003/2004 6 ČSAD Libouchec 2105 Seifarth Robert MOSAD Čes.Kamenice 2099 0 soutěž
2003/2004 5 ČSAD Libouchec 2105 Jenč Milan Sp.Ústí n.L.C" 1833 0 soutěž
2003/2004 4 ČSAD Libouchec 2105 Sochor Jiří ŠK PovrlyA" 2105 0 soutěž
2003/2004 3 ČSAD Libouchec 2105 Horák Lukáš Loko ÚstíB" 1806 ½ soutěž
2003/2004 2 ČSAD Libouchec 2105 Bezpalec Vratislav Chlumec 2005 1 soutěž
2003/2004 1 ČSAD Libouchec 2105 Jedlička Jan Slavia SČE Děčín 2010 0 soutěž
2003/2004 11 Glaverbel Teplice 2105 Bezpalec Vratislav Loko Ústí n.L. 2005 1 soutěž
2003/2004 10 Glaverbel Teplice 2105 Trojáček Otakar Sj.Litoměřice 2166 0 soutěž
2003/2004 9 Glaverbel Teplice 2105 Kurka František Bonex Teplice 2138 1 soutěž
2003/2004 8 Glaverbel Teplice 2105 Balín Jan Tatran Podbořany 2147 0 soutěž
2003/2004 7 Glaverbel Teplice 2105 Erban Dušan Sp.Ústí n.L. 2066 ½ soutěž
2003/2004 5 Glaverbel Teplice 2105 Sejkora Vlastimil SK Demas Děčín 2213 0 soutěž
2003/2004 4 Glaverbel Teplice 2105 Horák Michal SSZŠ Litvínov 2316 ½ soutěž
2003/2004 3 Glaverbel Teplice 2105 Louček Vlastimil ŠK Union Louny 2154 0 soutěž
2003/2004 2 Glaverbel Teplice 2105 Machala Vladislav CHP Litvínov 2008 0 soutěž
2003/2004 1 Glaverbel Teplice 2105 Paganik Pavel Sokol Údlice 2219 0 soutěž