Hráč Pecka František

Pecka František

User Pic
Jméno: Pecka František
Oddíl: Šachový klub Slovan Jirkov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1977
Elo mezinárodní: 1975
ID: 988
FIDE ID: 309559
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Slovan Jirkov "A" 1975 1980 Godla Milan TJ Klášterec n. O. "B" 1751 1727 0
2018/2019 9 Slovan Jirkov "A" 1983 1980 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1975 1944 0
2018/2019 8 Slovan Jirkov "A" 1983 1980 Volák Jan CHESS Most "C" 1910 1911 1
2018/2019 7 Slovan Jirkov "A" 1974 1980 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty "A" 1561 1555 1
2018/2019 6 Slovan Jirkov "A" 1974 1980 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice "C" 1895 1896 ½
2018/2019 5 Slovan Jirkov "A" 1986 2004 Godla Milan TJ Klášterec n. O. "B" 1747 1703 1
2018/2019 4 Slovan Jirkov "A" 1986 2004 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1853 1851 ½
2018/2019 3 Slovan Jirkov "A" 2008 2004 Jeřábek Jan CHESS Most "C" 1793 1853 1
2018/2019 2 Slovan Jirkov "A" 2008 2004 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1826 1795 0
2018/2019 1 Slovan Jirkov "A" 2005 2004 Ježil Pavel TJ Sokol Údlice "C" 1728 1739 1
2017/2018 11 Slovan Jirkov"A" 1964 1993 Lešák Ondřej SK Děčín"B" 1889 1895 1
2017/2018 10 Slovan Jirkov"A" 1973 1993 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky"A" 2037 2009 ½
2017/2018 9 Slovan Jirkov"A" 1973 1993 Mittelbach Zdeněk ŠK Šachy Chlumec"A" 1931 1932 0
2017/2018 8 Slovan Jirkov"A" 2002 1993 Šala Dalibor Chess Most"B" 1833 1879 0
2017/2018 7 Slovan Jirkov"A" 2002 1993 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1822 1823 0
2017/2018 6 Slovan Jirkov"A" 1984 1993 Reitinger Petr ŠK Union Louny"A" 2017 2034 1
2017/2018 5 Slovan Jirkov"A" 1984 1993 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1851 1855 1
2017/2018 4 Slovan Jirkov"A" 1973 1993 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec"A" 1737 1706 1
2017/2018 3 Slovan Jirkov"A" 1973 1993 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O 1884 1941 1
2017/2018 2 Slovan Jirkov"A" 1973 1993 Šura Jaroslav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2007 2018 ½
2017/2018 1 Slovan Jirkov"A" 2005 2012 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1853 1826 0
2017/2018 7 Slovan Jirkov "B" 1984 1993 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci 1800 1861 1
2017/2018 6 Slovan Jirkov "B" 1984 1993 Císař Jiří TJ Klášterec n. O. "B" 1801 1797 ½
2017/2018 5 Slovan Jirkov "B" 1973 1993 Volf Michal ŠK Magic Žatec "B" 1961 1942 ½
2017/2018 3 Slovan Jirkov "B" 1973 1993 Reitinger Petr ŠK Union Louny "B" 1990 2034 0
2017/2018 2 Slovan Jirkov "B" 1973 1993 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice "B" 1859 1898 1
2017/2018 1 Slovan Jirkov "B" 2005 2012 Štich Jan CHESS Most "C" 1783 1790 0
2015/2016 11 Slovan Jirkov 2067 2059 Wichs Jakub Šachy Povrly 2070 2057 0
2015/2016 10 Slovan Jirkov 2067 2059 Kánský Pavel SK Děčín"B" 2045 2061 1
2015/2016 9 Slovan Jirkov 2067 2059 Kuchař Tomáš Chess Most"C" 1979 1996 0
2015/2016 8 Slovan Jirkov 2067 2059 Kameník Martin Chess Most"B" 1937 1983 1
2015/2016 7 Slovan Jirkov 2067 2059 Bartoš Václav ŠK Teplice"C" 2008 2018 1
2015/2016 6 Slovan Jirkov 2067 2059 Cako Laszlo Sokol Údlice"B" 2122 0
2015/2016 5 Slovan Jirkov 2067 2059 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 0
2015/2016 4 Slovan Jirkov 2067 2059 Kšána Václav ŠK Union Louny"A" 2050 2064 ½
2015/2016 3 Slovan Jirkov 2067 2059 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1882 1912 1
2015/2016 2 Slovan Jirkov 2067 2059 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2049 2035 ½
2015/2016 1 Slovan Jirkov 2067 2059 Šlampa Jan Sokol Údlice"A" 2149 2162 0
2014/2015 11 Slovan Jirkov 2051 2053 Hrabal Ivan ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 1
2014/2015 10 Slovan Jirkov 2051 2053 Berežný Jan Teplice "B" 1854 1832 1
2014/2015 9 Slovan Jirkov 2051 2053 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 ½
2014/2015 8 Slovan Jirkov 2051 2053 Valenta Petr Chess Most "C" 1900 1894 1
2014/2015 7 Slovan Jirkov 2051 2053 Švarc Roman ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2017 2013 0
2014/2015 6 Slovan Jirkov 2051 2053 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1983 2015 1
2014/2015 5 Slovan Jirkov 2051 2053 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany "A" 1878 1863 1
2014/2015 4 Slovan Jirkov 2051 2053 Košťál Jindřich Union Louny "A" 1920 1919 1
2014/2015 3 Slovan Jirkov 2051 2053 Kovář Jan Sokol Údlice "A" 2025 2031 1
2014/2015 2 Slovan Jirkov 2051 2053 Kubánek Martin Šachy Povrly 1906 1906 0
2014/2015 1 Slovan Jirkov 2051 2053 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2033 2029 ½
2013/2014 11 Slovan Jirkov 2048 2051 Černý Jakub SK Děčín "B" 1843 1896 ½
2013/2014 10 Slovan Jirkov 2048 2051 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O. 1900 1863 ½
2013/2014 9 Slovan Jirkov 2048 2051 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "A" 1985 1979 0
2013/2014 8 Slovan Jirkov 2048 2051 Kudera Jiří ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 1
2013/2014 7 Slovan Jirkov 2048 2051 Pešek Radomír Chess Most "B" 2047 2057 1
2013/2014 6 Slovan Jirkov 2048 2051 Richter Miroslav ŠK Teplice "B" 1971 1984 ½
2013/2014 5 Slovan Jirkov 2048 2051 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1893 1880 1
2013/2014 4 Slovan Jirkov 2048 2051 Hrabal Ivan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 0
2013/2014 3 Slovan Jirkov 2048 2051 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "A" 1967 1973 1
2013/2014 2 Slovan Jirkov 2048 2051 Hanzlík David Chess Most "C" 1767 1776 1
2013/2014 1 Slovan Jirkov 2048 2051 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1967 2000 1
2012/2013 11 Slovan Jirkov"A" 2052 2075 Tureček Václav SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 ½
2012/2013 10 Slovan Jirkov"A" 2052 2075 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1890 1951 ½
2012/2013 9 Slovan Jirkov"A" 2052 2075 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice"A" 1905 1970 ½
2012/2013 8 Slovan Jirkov"A" 2052 2075 Papay Marek SK Děčín"B" 1942 1957 ½
2012/2013 7 Slovan Jirkov"A" 2052 2075 Valenta Petr Chess Most"D" 1968 1977 0
2012/2013 6 Slovan Jirkov"A" 2052 2075 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 2022 2022 1
2012/2013 5 Slovan Jirkov"A" 2052 2075 Nováček Jan Slavoj Litoměřice"A" 2124 2125 0
2012/2013 4 Slovan Jirkov"A" 2052 2075 Krajíc Karel Chess Most"C" 2057 2048 1
2012/2013 3 Slovan Jirkov"A" 2052 2075 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2019 2015 ½
2012/2013 2 Slovan Jirkov"A" 2052 2075 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2074 2096 0
2012/2013 1 Slovan Jirkov"A" 2052 2075 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2020 2028 ½
2011/2012 11 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice "B" 1787 1850 1
2011/2012 10 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 Hanzlík Daniel CHESS MOST "D" 1690 1695 1
2011/2012 9 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 Hamala Miroslav CHESS MOST "C" 1952 1963 0
2011/2012 8 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 Kučera Milan TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1583 1
2011/2012 7 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří "A" 1965 1936 ½
2011/2012 6 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 Novák Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1543 1
2011/2012 5 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1704 1
2011/2012 4 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1698 1
2011/2012 3 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 Král David ŠK Stropník Osek DDM "A" 2013 1982 1
2011/2012 2 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 Stuchlý Jaroslav TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 ½
2011/2012 1 ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1803 1846 1
2011/2012 11 Slovan Jirkov A 2064 2059 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2061 2033 ½
2011/2012 10 Slovan Jirkov A 2064 2059 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L B 2094 2077 ½
2011/2012 8 Slovan Jirkov A 2064 2059 Košťál Jindřich ŠK Union Louny A 1923 1925 0
2011/2012 7 Slovan Jirkov A 2064 2059 Magát Josef TJ Sokol Údlice 1995 1956 ½
2011/2012 6 Slovan Jirkov A 2064 2059 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 ½
2011/2012 5 Slovan Jirkov A 2064 2059 Matějka Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2128 2110 1
2011/2012 4 Slovan Jirkov A 2064 2059 Volák Jan Chess Most B 1969 1933 1
2011/2012 3 Slovan Jirkov A 2064 2059 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice A 2136 2119 ½
2011/2012 2 Slovan Jirkov A 2064 2059 Häusler Milan TJ Chlumec A 2052 2027 0
2011/2012 1 Slovan Jirkov A 2064 2059 Kotrba Matěj ŠK Teplice B 1942 1965 ½
2010/2011 11 TJ Sokol Údlice "A" 2078 Chutný Vladimír TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1564 1
2010/2011 10 TJ Sokol Údlice "A" 2078 Kubík Miroslav DDM Most "E" 1539 1
2010/2011 9 TJ Sokol Údlice "A" 2078 Rozšafný Michal TJ Sokol Údlice "B" 1981 0
2010/2011 8 TJ Sokol Údlice "A" 2078 Škuthan Jiří DDM Most "D" 1570 1
2010/2011 7 TJ Sokol Údlice "A" 2078 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1671 1
2010/2011 6 TJ Sokol Údlice "A" 2078 Srkal Miroslav TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1691 1
2010/2011 4 TJ Sokol Údlice "A" 2078 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1779 1
2010/2011 3 TJ Sokol Údlice "A" 2078 Brázda Antonín ŠK Union Louny "B" 1729 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Údlice "A" 2078 Stuchlý Jaroslav TJ Slovan Jirkov "B" 1895 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Údlice "A" 2078 Císař Jiří TJ Klášterec n/O "A" 1945 ½
2010/2011 11 Slovan Jirkov"A" 2078 Tilgner Marcel ŠK Viamont Teplice"B" 1927 1
2010/2011 10 Slovan Jirkov"A" 2078 Mazánek Kamil ŠK Střelnice Kadaň 2097 ½
2010/2011 9 Slovan Jirkov"A" 2078 Volák Jan DDM Most"A" 1953 1
2010/2011 8 Slovan Jirkov"A" 2078 Budil Zdeněk DDM Most"B" 1971 ½
2010/2011 7 Slovan Jirkov"A" 2078 Vlasák Martin ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1893 0
2010/2011 6 Slovan Jirkov"A" 2078 Urban Miroslav ŠK Union Louny"A" 1798 1
2010/2011 5 Slovan Jirkov"A" 2078 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1937 ½
2010/2011 4 Slovan Jirkov"A" 2078 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 2001 0
2010/2011 3 Slovan Jirkov"A" 2078 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1595 1
2010/2011 2 Slovan Jirkov"A" 2078 Chaloupka František TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 1
2010/2011 1 Slovan Jirkov"A" 2078 Mittelbach Zdeněk SKD Průmstav-stavby SO"A" 2033 ½
2009/2010 10 ŠK Střelnice Kadaň 2081 Pešek Radomír TJ Lokomotiva Most 2062 ½
2009/2010 9 ŠK Střelnice Kadaň 2081 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2010 ½
2009/2010 8 ŠK Střelnice Kadaň 2081 Hlavatý Jiří Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2056 1
2009/2010 7 ŠK Střelnice Kadaň 2081 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2056 ½
2009/2010 6 ŠK Střelnice Kadaň 2081 Šišák Richard ŠK Union Louny"A" 2060 1
2009/2010 5 ŠK Střelnice Kadaň 2081 Häusler Milan TJ Chlumec"A" 1984 ½
2009/2010 4 ŠK Střelnice Kadaň 2081 Škarda Lubomír ŠK Teplice"C" 1889 1
2009/2010 3 ŠK Střelnice Kadaň 2081 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1922 1
2009/2010 2 ŠK Střelnice Kadaň 2081 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2001 ½
2009/2010 1 ŠK Střelnice Kadaň 2081 Hula Lukáš TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 ½
2009/2010 11 Slovan Jirkov 2081 Líbal František SK Děčín A 1910 1
2009/2010 10 Slovan Jirkov 2081 Fric Pavel Karlovarský Tietz A 2017 1
2009/2010 9 Slovan Jirkov 2081 Holeš Michal Karlovarský Tietz B 1897 1
2009/2010 8 Slovan Jirkov 2081 Paulovič Martin Sokol Praha Kobylisy 2158 ½
2009/2010 7 Slovan Jirkov 2081 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n.L. 1922 1
2009/2010 6 Slovan Jirkov 2081 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK C 2124 ½
2009/2010 5 Slovan Jirkov 2081 Volf Jaromír ŠK Kladno A 2105 ½
2009/2010 4 Slovan Jirkov 2081 Machala Vladislav TJ SSZŠ Litvínov 2067 1
2009/2010 3 Slovan Jirkov 2081 Mrkos Miroslav TJ Pankrác B 2077 ½
2009/2010 2 Slovan Jirkov 2081 Čenkovič Tomáš MARTY Baník Most 2092 ½
2009/2010 1 Slovan Jirkov 2081 Hořínek Karel TJ Neratovice 2050 0
2008/2009 7 TJ Sokol Údlice"A" 2057 Šišák Richard ŠK Union Louny"B" 2023 ½
2008/2009 11 Slovan Jirkov"A" 2057 Novotný Roman TJ Neratovice 2073 ½
2008/2009 10 Slovan Jirkov"A" 2057 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha"B" 2097 0
2008/2009 9 Slovan Jirkov"A" 2057 Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov 2051 1
2008/2009 8 Slovan Jirkov"A" 2057 Jínová Lucie 1.Novoborský ŠK"C" 2131 0
2008/2009 6 Slovan Jirkov"A" 2057 Krajíc Karel Marty Baník Most 2049 ½
2008/2009 5 Slovan Jirkov"A" 2057 Tuma Jakub ŠK Teplice 2132 1
2008/2009 4 Slovan Jirkov"A" 2057 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1897 1
2008/2009 3 Slovan Jirkov"A" 2057 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2071 0
2008/2009 2 Slovan Jirkov"A" 2057 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2117 ½
2008/2009 1 Slovan Jirkov"A" 2057 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz"A" 2093 0
2007/2008 11 Slovan Jirkov A 2049 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice B 2041 ½
2007/2008 10 Slovan Jirkov A 2049 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1770 ½
2007/2008 9 Slovan Jirkov A 2049 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 ½
2007/2008 8 Slovan Jirkov A 2049 Ledvina Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice 1859 1
2007/2008 7 Slovan Jirkov A 2049 Papay Jindřich SK Děčín A 2048 ½
2007/2008 6 Slovan Jirkov A 2049 Teufel Jan TJ Svádov-Olšinky A 1781 ½
2007/2008 5 Slovan Jirkov A 2049 Chaloupka Vladimír TJ Sj.Litoměřice A 2059 0
2007/2008 4 Slovan Jirkov A 2049 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 2013 1
2007/2008 3 Slovan Jirkov A 2049 Řehák Jakub ŠK Most A 1918 1
2007/2008 2 Slovan Jirkov A 2049 Klakurka Stanislav ŠK Louny A 2028 0
2007/2008 1 Slovan Jirkov A 2049 Líbal František SK Děčín B 1925 ½
2007/2008 9 TJ Sokol Údlice A 2049 Mitošinka Boris Magik Žatec A 1419 1
2007/2008 8 TJ Sokol Údlice A 2049 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany B 1780 1
2007/2008 7 TJ Sokol Údlice A 2049 Nudčenko Karel ŠK Merkur Kadaň A 2061 0
2007/2008 6 TJ Sokol Údlice A 2049 Bakajsa Libor ŠK Most C 1924 1
2007/2008 5 TJ Sokol Údlice A 2049 Šubert Milan Slovan Jirkov B 1748 1
2007/2008 4 TJ Sokol Údlice A 2049 Hutař Josef TJ Klášterec n.O. A 1753 1
2007/2008 3 TJ Sokol Údlice A 2049 Řehák Jakub ŠK Most B 1918 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Údlice A 2049 Košťál Jindřich ŠK Union Louny B 1993 1
2007/2008 1 TJ Sokol Údlice A 2049 Kindl Jan TJ Sokol Údlice B 1826 1
2006/2007 11 TJ SSZŠ Litvínov 2039 Lácha Jan ČSOB"B" 1912 ½
2006/2007 7 TJ SSZŠ Litvínov 2039 Bicek Richard KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 0
2006/2007 6 TJ SSZŠ Litvínov 2039 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 1
2006/2007 11 TJ Slovan Jirkov 2039 Suchánek Jiří TJ Sokol Údlice 1815 1
2006/2007 10 TJ Slovan Jirkov 2039 Kudera Jiří TJ Lovochemie Lovosice 1990 1
2006/2007 9 TJ Slovan Jirkov 2039 Körschner Miroslav ŠK Most"A" 1878 1
2006/2007 8 TJ Slovan Jirkov 2039 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1748 0
2006/2007 7 TJ Slovan Jirkov 2039 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2018 0
2006/2007 6 TJ Slovan Jirkov 2039 Krajíc Karel Marty Baník Most 2037 ½
2006/2007 5 TJ Slovan Jirkov 2039 Hozda David TJ Lokomotiva Most "A" 1977 ½
2006/2007 4 TJ Slovan Jirkov 2039 Čeněk Miroslav ŠK Chemopetrol Litvínov 2017 1
2006/2007 3 TJ Slovan Jirkov 2039 Volák Jan Lokomotiva Most "B" 1992 1
2006/2007 2 TJ Slovan Jirkov 2039 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1777 1
2006/2007 1 TJ Slovan Jirkov 2039 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice "B" 2065 0
2005/2006 11 Slovan Jirkov 2025 Majerik Vladimír Union LounyB"" 2085 1
2005/2006 10 Slovan Jirkov 2025 Francl Zdeněk Slávia DěčínA"" 1874 ½
2005/2006 9 Slovan Jirkov 2025 Volák Jan Loko MostB"" 1966 0
2005/2006 8 Slovan Jirkov 2025 Magát Josef Sokol Údlice 1934 ½
2005/2006 7 Slovan Jirkov 2025 Čížek Martin Sj.LitoměřiceA"" 2052 1
2005/2006 6 Slovan Jirkov 2025 Novák František Sp.Ustí n.L.B"" 2024 0
2005/2006 5 Slovan Jirkov 2025 Kalina Jiří CHP Litvínov 2052 ½
2005/2006 4 Slovan Jirkov 2025 Nejedlo Josef SK Demas DěčínB"" 1916 0
2005/2006 3 Slovan Jirkov 2025 Vrchotka Josef Bonex TepliceB"" 2074 1
2005/2006 2 Slovan Jirkov 2025 Kudera Jiří Sj.LitoměřiceB"" 1993 ½
2005/2006 1 Slovan Jirkov 2025 Voslař Jan Sp.Ústí n.LC"" 2010 1
2004/2005 11 Slovan Jirkov 2074 Magát Josef Sokol Údlice "A" 1918 ½
2004/2005 10 Slovan Jirkov 2074 Purkyt Jaroslav SK Demas Děčín "B" 1812 1
2004/2005 9 Slovan Jirkov 2074 Šťastný Petr Bonex Teplice "B" 2028 1
2004/2005 8 Slovan Jirkov 2074 Francl Zdeněk Slavia SČE Děčín "A" 1885 1
2004/2005 7 Slovan Jirkov 2074 Novák František Sp.Ústí n.L. "B" 2031 0
2004/2005 6 Slovan Jirkov 2074 Kolář Jáchym Union Louny "A" 2062 0
2004/2005 5 Slovan Jirkov 2074 Kalina Jiří CHP Litvínov 2061 ½
2004/2005 4 Slovan Jirkov 2074 Kořínek Bohuslav Loko Most "B" 2031 1
2004/2005 3 Slovan Jirkov 2074 Čížek Martin Sj.Litoměřice "A" 2008 0
2004/2005 2 Slovan Jirkov 2074 Freimann Milan Bystřanští jezd "A" 1795 1
2004/2005 8 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 2074 Gruss Petr TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1667 ½
2004/2005 7 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 2074 Hladík Vladimír TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1661 1
2004/2005 2 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 2074 Šubert Milan SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1772 1
2004/2005 1 TJ SLOVAN JIRKOV "B" 2074 Kučera Petr ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1698 ½
2003/2004 11 Slovan Jirkov 2070 Havránek Tomáš SK Demas Děčín 2083 ½
2003/2004 10 Slovan Jirkov 2070 Hrbolka Ladislav SSZŠ Litvínov 2193 ½
2003/2004 9 Slovan Jirkov 2070 Kolář Jáchym ŠK Union Louny 2089 ½
2003/2004 8 Slovan Jirkov 2070 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2066 ½
2003/2004 7 Slovan Jirkov 2070 Magát Josef Sokol Údlice 1951 ½
2003/2004 6 Slovan Jirkov 2070 Ledvina Jiří Glaverbel Teplice 1816 1
2003/2004 5 Slovan Jirkov 2070 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice 2103 0
2003/2004 4 Slovan Jirkov 2070 Šlangal Lukáš Bonex Teplice 2029 ½
2003/2004 3 Slovan Jirkov 2070 Balín Kamil Tatran Podbořany 1973 1
2003/2004 2 Slovan Jirkov 2070 Kupšovský Václav Sp.Ústí n.L. 1997 1
2003/2004 1 Slovan Jirkov 2070 Kunc Karel Loko Ústí n.L. 1952 ½