Hráč Bretšnajdr Vladimír

Bretšnajdr Vladimír

User Pic
Jméno: Bretšnajdr Vladimír
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2215
Elo mezinárodní: 2212
ID: 124
FIDE ID: 300942
Rok narození: 1961
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2226 2222 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. 1984 1985 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2221 2222 Kalousek Zdeněk Karlovarský šachklub Tietz "B" 2013 2023 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2226 2226 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2033 2038 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2218 2224 Kolář Jáchym ŠK UNION Louny 2142 2165 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2224 2224 Král David ŠK Teplice 1987 1992 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2221 2221 Lešák Jiří SK Děčín 1944 1964 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2237 2233 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov 2020 2014 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2221 2233 Bartoš Václav ŠK Teplice 2020 2031 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2263 2255 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n. L. 2095 2105 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2263 2255 Haase Pavel Desko Liberec 1929 1931 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2263 2255 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2263 2255 Janda Zdeněk SK Děčín 2155 2103 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2263 2255 Šťastný Petr ŠK Teplice 2085 2072 1 soutěž
2015/2016 11 Unichess D 2263 2255 Komprda Pavel USK Praha A 2072 2055 0 soutěž
2015/2016 9 Unichess D 2263 2255 Vašíček Martin SK OAZA Praha C 1761 1779 1 soutěž
2015/2016 6 Unichess D 2263 2255 Bicek Richard Viktoria Žižkov B 2033 2043 1 soutěž
2015/2016 2 Unichess D 2263 2255 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice B 2065 2080 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2263 2255 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 1973 1983 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2263 2255 Kameník Martin CHESS Most 1937 1983 1 soutěž
2015/2016 10 Unichess C 2263 2255 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2126 2108 1 soutěž
2015/2016 8 Unichess C 2263 2255 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 ½ soutěž
2015/2016 5 Unichess C 2263 2255 Folková Martina Šakal Kozolupy 2009 2107 1 soutěž
2015/2016 4 Unichess C 2263 2255 Koubek Václav TJ DUKLA Praha 2025 2022 ½ soutěž
2014/2015 11 Unichess ČSOB C 2288 2274 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2054 2062 ½ soutěž
2014/2015 8 Unichess ČSOB C 2288 2274 Pekárek Aleš Bohemians Praha C 2332 2265 0 soutěž
2014/2015 7 Unichess ČSOB C 2288 2274 Spurný Ondřej GROP B 2088 2110 1 soutěž
2014/2015 4 Unichess ČSOB C 2288 2274 Bicek Richard TJ Praga Praha A 2005 2028 1 soutěž
2014/2015 3 Unichess ČSOB C 2288 2274 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2128 2135 1 soutěž
2014/2015 1 Unichess ČSOB C 2288 2274 Kozel Miroslav Unichess ČSOB D 1827 1846 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2288 2274 Štursa Jan Sokol Bakov nad Jizerou 2085 2094 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2288 2274 Toman Ondřej ŠK Teplice 2206 2221 0 soutěž
2014/2015 8 Unichess B 2288 2274 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 1 soutěž
2014/2015 5 Unichess B 2288 2274 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2239 2263 ½ soutěž
2014/2015 1 Unichess B 2288 2274 Folk Petr TJ Bohemians Praha 2154 2171 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 Hadžala Daniel SK Lokomotiva Radlice A 2069 2055 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 Matocha Pavel ŠK PORG Classical Chess 1978 2009 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2021 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 Komprda Pavel USK Praha A 2020 2034 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2077 2069 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 Pavlíček Petr SK Loko Praha B 1975 1963 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2125 2135 ½ soutěž
2013/2014 10 DDM Písek B 2282 2272 Olejníček Jiří Qcc České Budějovice B 2021 2024 1 soutěž
2013/2014 7 DDM Písek B 2282 2272 Houdek Pavel Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 1 soutěž
2013/2014 3 DDM Písek B 2282 2272 Spal Milan Šachklub Písek B 2224 2221 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2282 2272 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice 2098 2106 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2282 2272 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz B 1995 1987 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2282 2272 Mareš Daniel ŠACHklub Písek 1994 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2282 2272 Váchal Josef Sokol Domažlice 1878 1896 1 soutěž
2009/2010 9 Poštovní spořitelna B"" 2318 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2277 0 soutěž
2009/2010 7 Poštovní spořitelna B"" 2318 Michálek Jan Holdia DP Praha B"" 2336 0 soutěž
2009/2010 6 Poštovní spořitelna B"" 2318 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2393 ½ soutěž
2009/2010 5 Poštovní spořitelna B"" 2318 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2317 ½ soutěž
2009/2010 3 Poštovní spořitelna B"" 2318 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2390 ½ soutěž
2009/2010 2 Poštovní spořitelna B"" 2318 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2205 ½ soutěž
2009/2010 1 Poštovní spořitelna B"" 2318 Černoušek Lukáš Poštovní spořitelna A"" 2417 0 soutěž
2008/2009 7 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2313 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I 2180 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK ČSOB "B" Chochol Libor ŠK Ústí n.L 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK ČSOB "B" Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK ČSOB "B" Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK ČSOB "B" Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK ČSOB "B" Kšána Václav Marty Baník Most 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK ČSOB "B" Šmíd Miroslav Bohemians Praha B 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK ČSOB "B" Muroň Miroslav ŠK DA Praha A 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK ČSOB "B" Maglia Pavel ŠK Karlovy Vary A 1 soutěž
2006/2007 10 ČSOB"B" 2288 Přibyl Jaroslav Baník Chemakryl Sokolov 2100 1 soutěž
2006/2007 7 ČSOB"B" 2288 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2058 ½ soutěž
2006/2007 5 ČSOB"B" 2288 Pokorný Milan Bohemians Praha "B" 2197 ½ soutěž
2006/2007 4 ČSOB"B" 2288 Purnoch Josef TJ Neratovice 2170 ½ soutěž
2006/2007 3 ČSOB"B" 2288 Krejčík Jiří KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 1 soutěž
2006/2007 1 ČSOB"B" 2288 Vaněk Tomáš Bonex Teplice"A" 2221 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK ČSOB 2288 Sodoma Jan Bohemians Praha 2273 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK ČSOBB"" 2304 Bujak Michal ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK ČSOBB"" 2304 Völfl Zdeněk 1.Novoborský B"" 2280 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK ČSOBB"" 2304 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2241 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK ČSOBB"" 2304 Reitinger Petr Marty Most 2095 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK ČSOBB"" 2304 Čontoš Václav KŠT K.VaryA"" 2105 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK ČSOBB"" 2304 Hadraba Vladimír TJ Bonex Teplice 2157 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK ČSOBB"" 2304 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 2207 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK ČSOBB"" 2304 Nudčenko Karel ŠK Louny 2198 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK ČSOBB"" 2304 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA"" 2164 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK ČSOBB" 2292 Malec Jan TJ Krásná Lípa 2063 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK ČSOBB" 2292 Kalous Miroslav TJ Bohemians B" 2100 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK ČSOBB" 2292 Viták Pavel TJ PankrácB" 2194 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK ČSOBB" 2292 Bujak Michal ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK ČSOB "A" 2292 Orság Milan DA Praha 2402 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK ČSOB "A" 2292 Borik Otto ŠK Holdia DP B 2413 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK ČSOB "A" 2292 Mašek Miroslav Bohemians "A" 2220 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK ČSOB "A" 2292 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad "B" 2256 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK ČSOB A 2270 Studnička Tomáš ŠK Dům armády 2320 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK ČSOB A 2270 Doležal Jiří Sokol Tábor 2202 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK ČSOB A 2270 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians 2313 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK ČSOB A 2270 Možný Miloš TJ Pankrác 2364 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK ČSOB A 2270 Neuman Petr Sokol Plzeň I B 2455 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK ČSOB A 2270 Lamser Jan ŠK čSOB B 2207 ½ soutěž