Hráč Šťastný Petr

Šťastný Petr

User Pic
Jméno: Šťastný Petr
Oddíl: ŠK Teplice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1952
Elo mezinárodní: 1935
ID: 926
FIDE ID: 328251
Rok narození: 1958
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Teplice"B" 1940 1957 Kozák Miloš ŠK Sj.Litoměřice"C" 2126 2081 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Teplice 1938 1971 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz "A" 2091 2097 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Teplice"B" 1947 1971 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Teplice"B" 1953 1971 SK Šachy Chlumec"A" 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Teplice"B" 1938 1971 Trejbal Stanislav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2103 2106 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Teplice"B" 1938 1971 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2073 2078 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Teplice"B" 1938 1971 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1844 1866 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Teplice"B" 1954 1971 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2020 2019 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Teplice"B" 1954 1964 Mazánek Kamil TJ Klášterec n.O 2052 2084 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Teplice"B" 1952 1964 Hons Tomáš ŠK Louny"A" 2023 2033 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Teplice"B" 1948 1964 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice"B" 1977 1957 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Teplice"B" 1948 1964 Hrbolka Ladislav Chess Most"A" 2063 2119 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Teplice"B" 1945 1964 Přibyl Viktor ŠK Magic Žatec"A" 2069 1969 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Teplice "B" 1984 2013 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1909 1916 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Teplice "B" 1984 2013 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "B" 1932 1939 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Teplice "B" 1999 2013 Čermák Jan ŠK Slavie Děčín 1840 1887 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Teplice "B" 1999 2013 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1986 1997 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Teplice "B" 2004 2013 Mrišo Miloš ASK Lovosice 1738 1781 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Teplice "B" 2004 2013 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2065 2064 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Teplice "B" 2015 2023 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2027 2024 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Teplice "B" 2015 2023 Papay Marek SK Děčín "C" 1970 1935 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Teplice "B" 2004 2023 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1958 1968 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Teplice "B" 2016 2023 Vrchotka Josef DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1936 2004 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Teplice 2004 2023 Mišičko Ján ŠK Kladno 2067 2068 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Teplice "B" 2051 2048 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky "B" 2011 2009 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Teplice "B" 2053 2048 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1857 1890 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Teplice "B" 2053 2048 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2074 2087 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Teplice "B" 2045 2046 Černý Jakub SK Děčín "C" 1953 1964 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Teplice 2043 2048 Havránek Tomáš SK Děčín 2043 2032 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Teplice 2053 2048 Paulovič Martin TJ Kobylisy 2057 2085 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Teplice 2050 2048 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí n. L. 1988 1978 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Teplice 2050 2048 Kopal Josef ŠK SLAVIA Liberec 2248 2244 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Teplice 2053 2048 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov 0 1846 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Teplice 2053 2048 Havelka Jan TJ Neratovice "C" 2169 2179 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Teplice 2085 2072 Jaščenko Olga Bartoš Unichess "B" 2168 2154 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Teplice 2085 2072 Babička Michal SK Děčín 1978 2063 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Teplice 2085 2072 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Teplice 2085 2072 Šilhan Petr ŠK Spartak Ústí n. L. 2087 2067 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Teplice 2085 2072 Horák Jiří CHESS MOST 2143 2124 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Teplice 2085 2072 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1901 1898 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Teplice 2085 2072 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2100 2083 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Teplice 2085 2072 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Teplice 2085 2072 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2189 2187 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Teplice 2085 2072 Bretšnajdr Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2263 2255 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Teplice 2085 2072 Maršálek Zdenek ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2172 2207 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Teplice"C" 2085 2072 Škuthan Jiří Chess Most"C" 1984 2025 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Teplice"C" 2085 2072 Hrbolka Ladislav Chess Most"B" 2104 2114 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Teplice"C" 2085 2072 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Teplice"C" 2085 2072 Koblasa Josef Sokol Údlice"B" 1864 1859 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Teplice"C" 2085 2072 Horák Jiří Slovan Jirkov 2143 2124 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Teplice"C" 2085 2072 Vágner Tomáš ŠK Union Louny"A" 2208 2218 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Teplice"C" 2085 2072 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Teplice"C" 2085 2072 Hadraba Vladimír ŠK Teplice"B" 2183 2170 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Teplice"C" 2085 2072 Toman Ondřej Sokol Údlice"A" 2198 2140 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Teplice"C" 2085 2072 Sochor Jiří Šachy Povrly 2200 2220 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Teplice"C" 2085 2072 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2155 2103 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Teplice "C" 2033 2044 Macháček Otakar Sportis Svádov - Olšinky "A" 2025 2007 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Teplice "C" 2033 2044 Babička Michal SK Děčín "C" 1858 2071 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Teplice "C" 2033 2044 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "B" 2101 2094 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Teplice "C" 2033 2044 Čermák Jan ŠK Mosad Česká Kamenice 1828 1844 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Teplice "C" 2033 2044 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1860 1835 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Teplice "C" 2033 2044 Kostišče Ján Sportis Svádov - Olšinky "B" 1738 1730 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Teplice "C" 2033 2044 Strauss Jindřich ŠK Slavie Děčín 1954 1984 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Teplice "C" 2033 2044 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1948 1934 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Teplice "C" 2033 2044 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1897 1937 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Teplice "C" 2033 2044 Wichs Jakub SVAH Všebořice 2097 2107 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Teplice "C" 2033 2044 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1749 1741 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Teplice "B" 2087 2098 Vykouk Jan Chess Most "B" 2051 2078 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Teplice "B" 2087 2098 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1802 1791 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Teplice "B" 2087 2098 Vavruška David ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2270 2251 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Teplice "B" 2087 2098 Erban Dušan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2057 2074 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Teplice "B" 2087 2098 Jeníček Emil ŠK Union Louny "A" 2132 2139 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Teplice "B" 2087 2098 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1998 2004 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Teplice "B" 2087 2098 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2067 2071 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Teplice "B" 2087 2098 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2123 2136 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Teplice "B" 2087 2098 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Teplice "B" 2087 2098 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice "A" 2225 2223 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Teplice "B" 2087 2098 Chaloupka Vladimír ŠK Sj.Litoměřice "B" 2065 2076 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Teplice 2075 2087 Turner Radek ŠAKAL Kozolupy 2099 2147 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Teplice 2075 2087 Šperl Hynek ŠK Tachov 2021 2031 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Teplice 2075 2087 Volf Jaromír ŠK Kladno 2110 2111 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Teplice 2075 2087 Hozda David Chess Most B 1969 1960 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Teplice 2075 2087 Mareš Václav ŠK Sokol Klatovy 2017 2002 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Teplice 2075 2087 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Teplice 2075 2087 Wimmer Miroslav Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2118 2121 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Teplice 2075 2087 Volek Radomír TJ Sokol Litvínov - Lom 2057 2051 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Teplice 2072 2085 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice 2153 2168 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Teplice 2072 2085 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz 2063 1960 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Teplice 2072 2085 Vojtěch Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2091 2104 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Teplice 2072 2085 Herškovič Radek CHESS MOST 2165 2157 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Teplice 2072 2085 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 2017 2024 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Teplice 2072 2085 Balín Kamil Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2050 2051 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Teplice 2072 2085 Reitinger Petr SK Děčín 2093 2097 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Teplice 2072 2085 Záhorbenský Jaroslav TJ Neratovice 2128 2132 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Teplice 2072 2085 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2203 2219 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Teplice 2072 2085 Krajíc Karel MARTY Baník Most 2072 2061 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Teplice 2072 2085 Kopecký Jiří ŠK Kralupy 1947 1911 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice 2020 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice 2020 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2033 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice 2020 Mrnka Jan MARTY BANÍK Most 2098 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice"B" 2020 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 1933 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice"B" 2020 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1595 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice"B" 2020 Hula Lukáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2103 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice"B" 2020 Hlavatý Jiří SKD Průmstav-stavby SO"A" 2047 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice"B" 2020 Miškovský Pavel TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2060 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice"B" 2020 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 1985 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice"B" 2020 Horák Michal DDM Most"A" 2219 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice"B" 2020 Hamala Miroslav DDM Most"B" 1971 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice"B" 2020 Balín Kamil ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2062 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice"B" 2020 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2051 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Teplice"B" 2081 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Teplice"B" 2081 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2008 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Teplice"B" 2081 Chaloupka Vladimír TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Teplice"B" 2081 Valenta Petr ŠK Most"A" 1938 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Teplice"B" 2081 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 2016 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Teplice"B" 2081 Kindl František TJ Sokol Údlice 1933 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Teplice"B" 2081 Nejedlo Josef Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1962 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Teplice"B" 2081 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2153 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Teplice"B" 2081 Kolář Jáchym ŠK Union Louny"A" 2171 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Teplice"B" 2081 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec"A" 1996 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Teplice"B" 2081 Škarda Lubomír ŠK Teplice"C" 1889 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Teplice"B" 2032 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 1993 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Teplice"B" 2032 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 2000 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Teplice"B" 2032 Chaloupka František Sj.Litoměřice"A" 2031 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Teplice"B" 2032 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí"C" 1979 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Teplice"B" 2032 Hamala Miroslav ŠK Most"A" 2000 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Teplice"B" 2032 Vávra Karel TJ Tatran Podbořany"A" 1886 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Teplice"B" 2032 Valeš Václav SK Děčín"A" 2156 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Teplice"B" 2032 Němec Petr ŠK Sp.Ústí"B" 1953 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Teplice"B" 2032 Wilhelm Oldřich Sj.Litoměřice"B" 1780 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Teplice"B" 2032 Šišák Richard ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Teplice"B" 2032 Ledvina Jiří ŠK Teplice"C" 1951 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Teplice 2032 Klímek Petr Baník Hexion Sokolov ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Bonex Teplice B 2059 Jirásek Jiří Slovan Jirkov A 1976 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Bonex Teplice B 2059 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 2013 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice B 2059 Tuma Josef ŠK Most A 1790 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice B 2059 Klakurka Stanislav ŠK Louny A 2028 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice B 2059 Černý Jakub SK Děčín B 1701 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice B 2059 Hlavatý Radek TJ Svádov-Olšinky A 1842 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice B 2059 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 1800 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice B 2059 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice B 2059 Kudrlička Ladislav TJ Glaverbel Czech Teplice 2039 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice B 2059 Papay Jindřich SK Děčín A 2048 0 soutěž
2006/2007 11 Bonex Teplice"A" 2060 Bujak Michal ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 0 soutěž
2006/2007 11 TJ Bonex Teplice "B" 2060 Chmelík Jiří ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Bonex Teplice "B" 2060 Budil Zdeněk Lokomotiva Most "B" 1941 ½ soutěž
2006/2007 9 TJ Bonex Teplice "B" 2060 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 1966 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Bonex Teplice "B" 2060 Volek Radomír TJ Lokomotiva Most "A" 2031 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Bonex Teplice "B" 2060 Liška Jiří Ing. TJ Sokol Údlice 1952 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Bonex Teplice "B" 2060 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1916 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Bonex Teplice "B" 2060 Körschner Miroslav ŠK Most"A" 1878 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Bonex Teplice "B" 2060 Nejedlo Josef SK Děčín"B" 1963 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Bonex Teplice "B" 2060 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Bonex Teplice "B" 2060 Krajíc Karel Marty Baník Most 2037 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Bonex Teplice "B" 2060 Jirásek Jiří TJ Slovan Jirkov 1900 1 soutěž
2005/2006 11 Bonex TepliceB"" 1988 Kudera Jiří Sj.LitoměřiceB"" 1993 0 soutěž
2005/2006 10 Bonex TepliceB"" 1988 Rouč Michal Sp.Ústí n.LC"" 1837 1 soutěž
2005/2006 9 Bonex TepliceB"" 1988 Majerik Vladimír Union LounyB"" 2085 ½ soutěž
2005/2006 8 Bonex TepliceB"" 1988 Francl Zdeněk Slávia DěčínA"" 1874 ½ soutěž
2005/2006 7 Bonex TepliceB"" 1988 Volák Jan Loko MostB"" 1966 0 soutěž
2005/2006 6 Bonex TepliceB"" 1988 Magát Josef Sokol Údlice 1934 ½ soutěž
2005/2006 5 Bonex TepliceB"" 1988 Čížek Martin Sj.LitoměřiceA"" 2052 0 soutěž
2005/2006 3 Bonex TepliceB"" 1988 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1890 1 soutěž
2005/2006 2 Bonex TepliceB"" 1988 Polenský Vladislav SK Demas DěčínB"" 1967 0 soutěž
2004/2005 10 TJ Bonex Teplice A 2028 Boreš Roman 1.Novoborský ŠKA" 2140 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ Bonex Teplice A 2028 Urbánek Štěpán TJ PankrácB" 2110 0 soutěž
2004/2005 8 TJ Bonex Teplice A 2028 Líbal František SK Demas DěčínA" 2009 ½ soutěž
2004/2005 1 TJ Bonex Teplice A 2028 Holub Ladislav ŠK ČSOBB" 2136 1 soutěž
2004/2005 11 Bonex Teplice "B" 2028 Purkyt Jaroslav SK Demas Děčín "B" 1812 ½ soutěž
2004/2005 10 Bonex Teplice "B" 2028 Uhlík Bohumil Slavia SČE Děčín "A" 1807 0 soutěž
2004/2005 9 Bonex Teplice "B" 2028 Pecka František Slovan Jirkov 2074 0 soutěž
2004/2005 8 Bonex Teplice "B" 2028 Krsek Tomáš Sp.Ústí n.L. "B" 2157 1 soutěž
2004/2005 7 Bonex Teplice "B" 2028 Kolář Jáchym Union Louny "A" 2062 0 soutěž
2004/2005 6 Bonex Teplice "B" 2028 Kalina Jiří CHP Litvínov 2061 ½ soutěž
2004/2005 5 Bonex Teplice "B" 2028 Kořínek Bohuslav Loko Most "B" 2031 ½ soutěž
2004/2005 4 Bonex Teplice "B" 2028 Hula Lukáš Sj.Litoměřice "A" 2043 ½ soutěž
2004/2005 3 Bonex Teplice "B" 2028 Freimann Milan Bystřanští jezd "A" 1795 1 soutěž
2004/2005 2 Bonex Teplice "B" 2028 Bouška Milan Glaverbel Teplice 1754 1 soutěž
2004/2005 1 Bonex Teplice "B" 2028 Magát Josef Sokol Údlice "A" 1918 ½ soutěž
2003/2004 11 Bonex Teplice 2014 Kalina Jiří CHP Litvínov 2005 ½ soutěž
2003/2004 10 Bonex Teplice 2014 Zítek Miroslav Sokol Údlice 1893 1 soutěž
2003/2004 9 Bonex Teplice 2014 Kudrlička Ladislav Glaverbel Teplice 2010 0 soutěž
2003/2004 8 Bonex Teplice 2014 Chaloupka František Sj.Litoměřice 2003 ½ soutěž
2003/2004 7 Bonex Teplice 2014 Kunc Karel Loko Ústí n.L. 1952 0 soutěž
2003/2004 6 Bonex Teplice 2014 Balín Kamil Tatran Podbořany 1973 0 soutěž
2003/2004 5 Bonex Teplice 2014 Němec Petr Sp.Ústí n.L. 2010 ½ soutěž
2003/2004 4 Bonex Teplice 2014 Jeníček Jiří Slovan Jirkov 2044 ½ soutěž
2003/2004 3 Bonex Teplice 2014 Doubrava Jan SK Demas Děčín 1955 0 soutěž
2003/2004 2 Bonex Teplice 2014 Reitinger Petr SSZŠ Litvínov 2089 1 soutěž
2003/2004 1 Bonex Teplice 2014 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny 1974 ½ soutěž