Hráč Vaníček Michal

Vaníček Michal

User Pic
Jméno: Vaníček Michal
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1821
Elo mezinárodní: 1812
ID: 10606
FIDE ID: 338850
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 BSŠ Frýdek Místek D 1800 1785 Drbůl Pavel Baník Havířov B 1859 1851 1
2018/2019 10 BSŠ Frýdek Místek D 1789 1785 Škola Miroslav TJ Ostrava B 2064 2048 0
2018/2019 9 BSŠ Frýdek Místek D 1789 1785 Melecký Jaroslav ŠK TJ Dolní Benešov A 1925 1916 0
2018/2019 8 BSŠ Frýdek Místek D 1754 1785 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A 1958 1965 1
2018/2019 7 BSŠ Frýdek Místek D 1754 1785 Kopta Jiří SK Slavia Orlová C 1963 1967 1
2018/2019 6 BSŠ Frýdek Místek D 1764 1785 Kopcová Ludmila TJ Ostrava C 1888 1886 0
2018/2019 4 BSŠ Frýdek Místek D 1759 1814 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice A 1931 1955 0
2018/2019 3 BSŠ Frýdek Místek D 1785 1814 Vícha Martin Slezan Opava B 1975 1943 0
2018/2019 2 BSŠ Frýdek Místek D 1785 1814 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba D 2067 2044 0
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1789 1785 Drygalski Wojciech Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 1
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1764 1785 Hladík Lumír Viktorie Bohumín 2013 2008 0
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1759 1814 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1920 1922 0
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1759 1814 Sekáč Martin Baník Havířov "C" 1931 1929 ½
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1785 1814 Závěšický Petr Sokol Brušperk "A" 1997 1991 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1785 1814 Szotkowski David TJ Mosty u Jablunkova 1819 1820 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1796 1814 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "D" 1879 1865 0
2018/2019 11 BŠŠ F-M "F" 1789 1785 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "C" 1707 1757 ½
2018/2019 10 BŠŠ F-M "F" 1789 1785 Pavlica Jiří TJ Dobratice 1650 1747 1
2018/2019 9 BŠŠ F-M "F" 1754 1785 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1913 1916 ½
2018/2019 5 BŠŠ F-M "F" 1759 1814 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1822 1814 1
2018/2019 3 BŠŠ F-M "F" 1785 1814 Daniš Lumír TJ Sokol Metylovice 1623 1636 ½
2018/2019 1 BŠŠ F-M "F" 1796 1814 Tauš Martin BŠŠ F-M "G" 2108 2117 0
2017/2018 13 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1823 1848 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "A" 1760 1757 ½
2017/2018 12 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1826 1848 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1701 1690 ½
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1826 1848 TŽ Třinec "D" 1
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1815 1848 Lasotová Kristýna ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 0 1248 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1815 1848 Vlášek Roman TJ Sokol Lhotka 1838 2061 ½
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1825 1848 Berezjuk Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1866 1858 0
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1825 1848 Schenk Tomáš TJ Sokol Metylovice 0 0 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1825 1848 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "B" 1880 1847 0
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1826 1848 Letovanec Petr TŽ Třinec "C" 1800 1802 ½
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1826 1848 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1915 1921 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1813 1840 Nytra Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1953 1957 1
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek 1823 1848 Kopecký Břetislav Inter Petrovice 2021 1998 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek 1826 1848 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov B 1844 1873 ½
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1848 Sikora Matouš Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1955 1976 0
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1848 Drygalski Wojciech Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2077 0 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1825 1848 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1945 1936 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1825 1848 Kraus František TJ Vendryně 1973 1971 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1826 1848 Bělačík Jan ŠK Karviná B 1920 1910 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 Václavík Martin ŠK Slavoj Poruba "B" 2151 2156 0
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "A" 2112 2053 ½
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 Trombík Karel Labortech Ostrava "B" 2000 2005 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 Řezníček Marcel Baník Havířov "A" 2064 2016 0
2016/2017 10 BŠŠ F-M "E" 1815 1867 Sikorová Alena TŽ Třinec "D" 1864 ½
2016/2017 9 BŠŠ F-M "E" 1815 1867 Kotas Jan TJ Bystřice 1884 1881 ½
2016/2017 7 BŠŠ F-M "E" 1815 1867 Plesník Miroslav Sokol Dobrá "B" 1791 1778 ½
2016/2017 5 BŠŠ F-M "E" 1815 1867 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1831 1850 1
2016/2017 4 BŠŠ F-M "E" 1815 1867 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2128 2113 0
2016/2017 3 BŠŠ F-M "E" 1815 1867 Vysoglad Petr TJ Sokol Lhotka 1995 2054 ½
2016/2017 2 BŠŠ F-M "E" 1815 1867 Berezjuk Rostislav Sokol Dobrá "C" 1606 1574 0
2015/2016 11 Beskydská šachová škola "E" 1815 1867 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1812 1835 0
2015/2016 10 Beskydská šachová škola "E" 1815 1867 TŽ Třinec "D" 1
2015/2016 9 Beskydská šachová škola "E" 1815 1867 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1908 1889 ½
2015/2016 8 Beskydská šachová škola "E" 1815 1867 Carbol Otmar Sokol Dobrá "C" 1607 1672 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola "E" 1815 1867 Kotas Jan TJ Bystřice 1884 1881 1
2015/2016 6 Beskydská šachová škola "E" 1815 1867 Sikora-Lerch Jan TJ VendrynÄ› "B" 2147 2138 ½
2015/2016 4 Beskydská šachová škola "E" 1815 1867 Kufa Václav Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1749 1791 1
2015/2016 2 Beskydská šachová škola "E" 1815 1867 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "B" 1853 1884 0
2015/2016 1 Beskydská šachová škola "E" 1815 1867 Židek Daniel Beskydská šachová škola "F" 1554 1627 ½
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "D" 1815 1867 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2007 2037 1
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "D" 1815 1867 Novák Bohdan Sokol Brušperk "A" 1837 1827 ½
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "D" 1815 1867 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1734 1789 ½
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "D" 1815 1867 Brezík Petr Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 ½
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "D" 1815 1867 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 ½
2015/2016 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 Vlachopulos Georgis Sokol Vrbno p/Pradědem 1912 1914 1
2015/2016 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2159 2156 0
2015/2016 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 Chwistek Karel Slezan Opava "B" 1958 1848 0
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1912 1945 0
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1815 1867 Kudla Richard Slavoj Poruba "C" 2030 2050 0
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1949 Beran Petr TJ Slovan Havířov "B" 2056 2045 0
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1949 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 1960 1999 1
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1949 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1967 1998 0
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1949 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2128 2129 0
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1949 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2125 2128 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1949 Kraus František SK Slavia Orlová "D" 2010 2019 0
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1949 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2029 2026 ½
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1949 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2213 2198 1
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1894 1949 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1978 1994 0
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1894 1949 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1948 1953 0
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1894 1949 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2107 2071 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1894 1949 Nytra Petr SK Slavia Orlová "C" 1761 1834 0
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1894 1949 Dostál Petr Slavoj Poruba "C" 1874 1877 1
2013/2014 9 BŠŠ F-M "F" 1795 1829 Kotas Jan TJ Bystřice 1910 1886 ½
2013/2014 8 BŠŠ F-M "F" 1795 1829 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1973 1886 1
2013/2014 7 BŠŠ F-M "F" 1795 1829 Soural Jiří Sokol Dobrá "C" 1663 1
2013/2014 6 BŠŠ F-M "F" 1795 1829 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1856 1838 ½
2013/2014 5 BŠŠ F-M "F" 1795 1829 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "A" 1771 1770 1
2013/2014 4 BŠŠ F-M "F" 1795 1829 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2011 1973 ½
2013/2014 3 BŠŠ F-M "F" 1795 1829 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1570 1
2013/2014 2 BŠŠ F-M "F" 1795 1829 Lys Josef Sokol Dobrá "B" 2192 2210 0
2013/2014 1 BŠŠ F-M "F" 1795 1829 Milat Patrik BŠŠ F-M "G" 2006 2020 0
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2158 2155 0
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2154 2126 1
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2128 2128 0
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 2005 1996 0
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 Heczko Rostislav TJ Vendryně 2000 1986 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 Bausano Michael SK Slavia Orlová "D" 1777 1828 1
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1980 1980 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 Firla Stanislav SK Stonava 2026 2029 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 1990 1957 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1937 1952 ½
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2187 2232 1
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1795 1829 Jelínek Marek TJ Ostrava "B" 2077 2076 0
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1795 1829 Bednarz Valdemar SK Slavia Orlová "C" 1963 1944 1
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1795 1829 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 1685 1761 1
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1795 1829 Dobeš Luděk VOKD Poruba "B" 2066 2072 1
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1795 1829 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1889 1872 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1795 1829 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "B" 1930 1915 0
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1795 1829 Stania Petr Slezan Opava "B" 1781 1774 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1795 1829 Švec Vlastimil ŠK TP Hrabyně "A" 1907 ½
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1805 1858 Kotas Jan TJ Bystřice n.O. 1926 1905 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1805 1858 Kantor Pavel TJ Mosty u Jablunkova "B" 1780 0
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1805 1858 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1900 1830 0
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1805 1858 Kocich Patrik TJ Dobratice "B" 1000 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1805 1858 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice 1901 1848 ½
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1805 1858 Martínek Antonín TJ Dobratice "A" 1692 ½
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1805 1858 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "B" 1661 1
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2013 2007 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 1996 1994 0
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1879 1
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2134 ½
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 Firla Stanislav SK Stonava 2005 ½
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B" 1927 1949 0
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 Misiuga Andrzej Slavoj Český Těšín 2210 ½
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2052 1983 ½
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2188 2152 ½
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice 1864 1818 0
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 0
2011/2012 11 Beskydská šachová škola „F“ 1775 1788 Kocur Gustav TJ Vendryně „B“ 1796 1763 ½
2011/2012 10 Beskydská šachová škola „F“ 1775 1788 Kluz Michal SK Bystřice n. Olší 1702 1
2011/2012 9 Beskydská šachová škola „F“ 1775 1788 Kawulok Aleš Sokol Mosty u Jablunkova „B“ 1000 1
2011/2012 7 Beskydská šachová škola „F“ 1775 1788 Čubok Zdeněk TJ Dobratice „A“ 1901 1870 1
2011/2012 6 Beskydská šachová škola „F“ 1775 1788 Čubok Miroslav TJ Dobratice „B“ 1922 1873 0
2011/2012 4 Beskydská šachová škola „F“ 1775 1788 Lavrišin Jan Sokol Brušperk 1657 1
2011/2012 3 Beskydská šachová škola „F“ 1775 1788 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá „B“ 1777 ½
2011/2012 1 Beskydská šachová škola „F“ 1775 1788 Zápalka Zdeněk Beskydská šachová škola „E“ 1683 ½
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1775 1788 Krajčovič Filip ŠK Karviná "B" 1715 1796 1
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1775 1788 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1799 ½
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1775 1788 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1753 1755 1
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1775 1788 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1820 1789 0
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1775 1788 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1807 1895 0
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1775 1788 Richtr Miroslav TJ Baník Havířov "C" 1659 1
2010/2011 10 TJ Sokol Staříč 1788 Novotný Stanislav TJ Sokol Skalice 1798 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Staříč 1788 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá „B“ 1755 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Staříč 1788 Kukuczka Milan SK Bystřice n. Olší 2025 0
2010/2011 5 TJ Sokol Staříč 1788 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice 1877 0
2010/2011 4 TJ Sokol Staříč 1788 Blecha Josef Sokol Brušperk 1876 0
2010/2011 3 TJ Sokol Staříč 1788 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá „B“ 1755 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Staříč 1788 Kotas Jan SK Bystřice n. Olší 1952 1
2010/2011 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1788 Nytra Petr SK Slavia Orlová "C" 1923 0
2010/2011 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1788 Kowolowski Vít ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1665 1
2010/2011 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1788 Hovorka Vítězslav TŽ Třinec "E" 1000 1
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1788 Štamposký Libor Jäkl Karviná "B" 1899 0
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1788 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1733 1
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1788 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1781 0
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1788 Kozubek Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1637 1
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1773 Poljak Karel TJ Comfort Dobratice 1
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1773 Klimek Jan SK Bystřice n. O. 1685 1
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1773 Ochmyt Jakub TŽ Třinec "F" 1000 1
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1773 Ševeček Milan Sokol Brušperk 1277 1
2009/2010 11 Sokol Fryčovice 1773 Sikorová Alena TŽ Třinec E 1918 0
2009/2010 10 Sokol Fryčovice 1773 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1813 ½
2009/2010 9 Sokol Fryčovice 1773 Hričko Martin Slovan Havířov 1986 ½
2009/2010 6 Sokol Fryčovice 1773 Luczyk Petr Slavia Orlová C 1892 0
2009/2010 3 Sokol Fryčovice 1773 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1931 0
2009/2010 2 Sokol Fryčovice 1773 Spěvák Pavel Inter Petrovice 1832 0
2009/2010 1 Sokol Fryčovice 1773 Kubošová Hana Slavia Orlová D 1481 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1698 Bebek Ivan TJ Sokol Dobrá "C" 1404 1
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1698 Kluz Michal SK Bystřice nad Olší 1664 0
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1698 Skopal Vojtěch TŽ Třinec "F" 1477 1
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1698 Macura Jan Sokol Brušperk 1717 1
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1698 Kantor Pavel Mosty u Jablunkova 1744 1
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1698 Lavrišin Jan TJ Sokol Skalice "A" 1684 1
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1698 Vašut Jan TJ Comfort Dobratice 1536 1
2008/2009 7 Sokol Dobrá B 1698 Barteček Ladislav OS Rychvald 1857 1
2008/2009 6 Sokol Dobrá B 1698 Drbůl Pavel Baník Havířov B 1888 0
2008/2009 3 Sokol Dobrá B 1698 Radecki Petr ŠK Inter Petrovice 1903 0
2008/2009 1 Sokol Dobrá B 1698 Luczyk Petr Slavia Orlová C 1708 ½
2007/2008 11 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 Slovák Svatopluk Sokol Brušperk 1805 ½
2007/2008 10 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 Kozel Jan BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1835 1
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 Maňásek Jaromír TŽ Třinec"E" 1997 0
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 Szotkowski Jakub TŽ Třinec"F" 1511 0
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 Pavlica Jiří TJ Sokol Skalice"A" 1800 0
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá"C" 1404 1
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 Stachovec Čeněk ŠS Frýdek-Místek 1598 1
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 Kowolowski Vít Mosty u Jablunkova 1654 1
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 Szotkowski Jan ŠK Bystřice n.Olší ½
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 Koporec Rostislav TJ Sokol Skalice"B" 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 Vašut Jan TJ Comfort Dobratice 1536 1
2005/2006 11 TJ Sokol Dobrá B 1595 Wojnar Daniel TJ Vendryně 2001 0
2005/2006 10 TJ Sokol Dobrá B 1595 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice 1857 0
2005/2006 9 TJ Sokol Dobrá B 1595 Novák Jiří Baník Havířov C 1959 1
2005/2006 8 TJ Sokol Dobrá B 1595 Mitura Karel SK Slavia Orlová C 1947 ½
2005/2006 7 TJ Sokol Dobrá B 1595 Matusiak Marcin SK Slavia Orlová D 1250 0
2005/2006 6 TJ Sokol Dobrá B 1595 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín 1910 ½
2003/2004 11 VP Frýdek-ístek "D" 1555 Svoboda Břetislav Jäkl Karviná B 1879 0
2003/2004 8 VP Frýdek-ístek "D" 1555 Sieber Martin Slavia Orlová C 1570 0
2003/2004 7 VP Frýdek-ístek "D" 1555 Gajdušek Josef LokomotivaPetrovice 1883 0
2003/2004 6 VP Frýdek-ístek "D" 1555 Šperlín Stanislav Viktorie Bohumín 1705 1