Hráč Kubíček Antonín

Kubíček Antonín

User Pic
Jméno: Kubíček Antonín
Oddíl: ŠK Velké Losiny
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2097
Elo mezinárodní: 2106
ID: 109
FIDE ID: 301213
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Velké Losiny A 2108 2097 Přenosil Jiří Šachový klub Olomouc 2085 2093 ½
2019/2020 2 ŠK Velké Losiny A 2108 2097 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov B 2051 2011 ½
2019/2020 1 ŠK Velké Losiny A 2100 2097 Sýkora Jan SK Prostějov 2033 2032 1
2018/2019 11 ŠK Velké Losiny B 2104 2113 Trávníček Vladimír Sokol Přemyslovice A 1892 1932 ½
2018/2019 10 ŠK Velké Losiny B 2111 2113 Brückner Michal ŠK Šternberk 0 1676 1
2018/2019 9 ŠK Velké Losiny B 2111 2113 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník A 1760 1774 1
2018/2019 8 ŠK Velké Losiny B 2113 2113 Urbášek Oleg ŠK 1921 Zábřeh 1963 1968 1
2018/2019 7 ŠK Velké Losiny B 2113 2113 Fiala Vlastimil ŠK Olomouc A 1986 1925 1
2018/2019 6 ŠK Velké Losiny B 2116 2113 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1746 1762 ½
2018/2019 5 ŠK Velké Losiny B 2116 2113 Hejnar Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 1839 1862 1
2018/2019 4 ŠK Velké Losiny B 2143 2128 Londin Šimon ROŠÁDA Prostějov A 2056 2023 0
2018/2019 3 ŠK Velké Losiny B 2136 2128 Vozák Lukáš Sokol Skalička A 1852 1874 1
2018/2019 2 ŠK Velké Losiny B 2136 2128 Chytil Petr SK Řetězárna 1966 1973 ½
2018/2019 1 ŠK Velké Losiny B 2134 2128 Škvír Ivo A64 PřF Olomouc 1660 1641 1
2018/2019 11 ŠK Velké Losiny 2111 2113 Kovařík David ŠO Kunovice 1734 1753 1
2018/2019 9 ŠK Velké Losiny 2113 2113 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1942 1933 0
2018/2019 7 ŠK Velké Losiny 2116 2113 Hudaček Josef SK Podlužan Prušánky z.s. 2080 2061 ½
2018/2019 6 ŠK Velké Losiny 2116 2113 Hrabal Matěj SK Prostějov 1786 1776 1
2018/2019 5 ŠK Velké Losiny 2143 2128 Babula Vlastimil ŠK Staré Město B 1952 1904 0
2018/2019 3 ŠK Velké Losiny 2136 2128 Musil Vítězslav A64 PROCLIENT Grygov 1935 1961 1
2018/2019 2 ŠK Velké Losiny 2136 2128 Hronek Martin ŠK Zlín 1861 1909 1
2017/2018 11 Velké Losiny B 2143 2154 Gorba Tomáš Rošáda Prostějov 1822 1814 1
2017/2018 10 Velké Losiny B 2134 2154 Vicenec Roman ŠK Zábřeh 2023 2010 1
2017/2018 9 Velké Losiny B 2134 2154 Opletal Josef ŠK Šternberk 1767 1764 1
2017/2018 8 Velké Losiny B 2135 2154 Míka Tomáš Tatran Litovel B 0 1637 ½
2017/2018 7 Velké Losiny B 2135 2154 Hrabal Matěj A64 Grygov B 1804 1796 1
2017/2018 5 Velké Losiny B 2153 2154 Štaffa Lubomír TJ SOKOL Přemyslovice 1985 2056 ½
2017/2018 4 Velké Losiny B 2134 2154 Kraus Petr Zlaté Hory 1786 1831 1
2017/2018 2 Velké Losiny B 2134 2154 Loužil Filip Česká Ves 1702 1720 1
2017/2018 11 SK Velke Losiny 2143 2154 Kosek Marek SK Vysoke Myto 2103 2074 0
2017/2018 9 SK Velke Losiny 2135 2154 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 2005 2003 ½
2017/2018 6 SK Velke Losiny 2153 2154 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove B 2022 2008 0
2017/2018 4 SK Velke Losiny 2134 2154 Nešpor Jakub TJ Stefanydes Policka 1996 1920 1
2017/2018 1 SK Velke Losiny 2153 2157 Řezníček Jan Eurobit 2161 2163 0
2016/2017 11 TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 Canibal Jaromír Šachový klub Karviná 1780 1760 1
2016/2017 8 TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2126 2193 0
2016/2017 7 TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 Kuchař Matěj ŠK Slavoj Poruba "B" 2054 1944 0
2016/2017 6 TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 Kozák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 1960 1974 1
2016/2017 5 TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov 1974 2005 ½
2016/2017 4 TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 Urbášek Josef TJ ŠK DUE POP Uničov 1643 1
2016/2017 3 TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 Pavlík Petr Tatran Litovel "B" 1941 1953 ½
2016/2017 2 TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 Závěšický Petr Sokol Dobrá 1984 2000 1
2016/2017 1 TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno p/P 1925 1930 1
2015/2016 7 TJ Sokol Velké Losiny B 2179 2181 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1807 1833 ½
2015/2016 5 TJ Sokol Velké Losiny B 2179 2181 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc B 1765 1
2015/2016 10 TJ Sokol Velke Losiny C 2179 2181 Homola Jiří Tatran Litovel C 1901 1826 1
2015/2016 3 TJ Sokol Velke Losiny C 2179 2181 Fabián Miroslav SK Nove Losiny 1510 1
2015/2016 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2179 2181 Říha Vojtěch TJ ŠO Chrudim 1904 1923 1
2015/2016 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2179 2181 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2105 2077 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2179 2181 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2179 2181 Daniel Jiří Region Panda Rychnov n. Kněž. 1956 1933 1
2015/2016 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2179 2181 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1941 1953 1
2015/2016 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2179 2181 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 ½
2014/2015 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 Flašar Jaroslav ŠK AD Jičín B 2013 1986 ½
2014/2015 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2042 2034 1
2014/2015 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1952 1938 1
2014/2015 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2122 2112 0
2014/2015 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2117 2112 1
2014/2015 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 0
2014/2015 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 1946 1950 1
2012/2013 10 T.J. Sokol Šumperk 2208 2207 Neoral Antonín Agentura Garde Calcio Olomouc 2171 2167 ½
2012/2013 8 T.J. Sokol Šumperk 2208 2207 Goluch Piotr Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2272 0
2012/2013 6 T.J. Sokol Šumperk 2208 2207 Baláček Tadeáš ŠK Vysoké Mýto 2217 2235 0
2012/2013 4 T.J. Sokol Šumperk 2208 2207 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2196 2194 0
2012/2013 3 T.J. Sokol Šumperk 2208 2207 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C 2133 2149 1
2011/2012 6 Tatran Litovel B 2255 2252 Sluka Radek A64 Grygov B 2276 2282 0
2011/2012 1 Tatran Litovel B 2255 2252 Krčál Michal ŠK Zlín B 2130 2129 0
2010/2011 4 Tatran Litovel B 2279 Sikora Jan TJ TZ Trinec B 2240 0
2010/2011 1 Tatran Litovel B 2279 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2265 0
2010/2011 10 Tatran Litovel 2279 Mazúr Štefan ŠK Zlín 2388 1
2009/2010 9 Tatran Litovel B 2260 Kaňok Jaroslav ŠK Labortech Ostrava 2198 1
2009/2010 7 Tatran Litovel B 2260 Bažant Petr ŠK Staré Město 2389 0
2009/2010 4 Tatran Litovel B 2260 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2268 1
2009/2010 3 Tatran Litovel B 2260 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2205 ½
2008/2009 11 TJ Tatran Litovel B 2253 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2170 1
2008/2009 9 TJ Tatran Litovel B 2253 Sojka Aleš MKS Holešov 2119 ½
2008/2009 7 TJ Tatran Litovel B 2253 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2151 ½
2008/2009 3 TJ Tatran Litovel B 2253 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2124 1
2008/2009 2 TJ Tatran Litovel B 2253 Dubina Pavel ŠK Zlín B 2157 1
2008/2009 1 TJ Tatran Litovel B 2253 Kapusta Petr ŠK Staré Město B 2084 1
2004/2005 10 Tatran Litovel 2254 Jablečník Gustav Slavie Kroměříž A 2226 ½
2003/2004 11 Tatran Litovel 2254 Döring Robert TJ NH Ostrava 2257 ½
2003/2004 10 Tatran Litovel 2254 Misiuga Andrzej Slavia Orlová 2269 ½