Hráč Kuboš Rostislav

Kuboš Rostislav

User Pic
Jméno: Kuboš Rostislav
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2133
Elo mezinárodní: 2142
ID: 685
FIDE ID: 316938
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 SK Slavia Orlová 2142 2133 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2225 2216 0
2019/2020 1 SK Slavia Orlová 2143 2133 Kredl Karel Moravská Slavia Brno "B" 2096 2096 ½
2019/2020 2 SK Slavia Orlová "B" 2142 2133 Nytra Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2068 2111 0
2018/2019 10 SK Slavia Orlová 2158 2163 Brychta David ŠK Gordic 2121 2125 ½
2018/2019 9 SK Slavia Orlová 2158 2163 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2144 2169 ½
2018/2019 8 SK Slavia Orlová 2172 2163 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2008 1960 ½
2018/2019 7 SK Slavia Orlová 2172 2163 Růžička Petr TJ Ostrava 2184 2215 0
2018/2019 6 SK Slavia Orlová 2172 2163 Neoral Antonín TJ Tatran Litovel 2112 2121 ½
2018/2019 5 SK Slavia Orlová 2172 2163 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2171 2132 ½
2018/2019 4 SK Slavia Orlová 2174 2164 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "C" 2103 2083 ½
2018/2019 3 SK Slavia Orlová 2172 2164 Skácelík Petr Jezdci Jundrov 2183 2178 ½
2018/2019 2 SK Slavia Orlová 2172 2164 Fargač Martin TŽ Třinec 2244 2223 ½
2018/2019 1 SK Slavia Orlová 2174 2164 Tauš Martin BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2108 2117 ½
2018/2019 10 SK Slavia Orlová "B" 2158 2163 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2185 2189 ½
2018/2019 6 SK Slavia Orlová "B" 2172 2163 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2212 2158 ½
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2178 2160 Švancara Petr Agentura 64 Grygov 2116 2099 0
2017/2018 2 ŠK Staré Město 2178 2160 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1815 1800 1
2017/2018 9 SK Slavia Orlová B 2178 2160 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2044 2090 ½
2017/2018 8 SK Slavia Orlová B 2173 2160 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2122 2090 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová B 2173 2160 Baier Pavel Baník Havířov B 2056 2056 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová B 2170 2160 Černý Pavel Slezan Opava B 1900 1891 1
2017/2018 3 SK Slavia Orlová B 2178 2160 Tauš Martin SK Stonava 2126 2049 0
2017/2018 1 SK Slavia Orlová B 2194 2178 Omamík Pavel Tatra Kopřivnice A 2122 2109 ½
2017/2018 11 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Čempel Jaroslav ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 1
2017/2018 10 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2087 2114 ½
2017/2018 9 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 1
2017/2018 8 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 1
2017/2018 6 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2149 2181 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno p/P 1925 1930 1
2017/2018 4 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2134 2155 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "B" 1933 1970 1
2017/2018 2 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2030 2027 ½
2016/2017 11 SK Slavia Orlová 2126 2193 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1994 2016 1
2016/2017 10 SK Slavia Orlová 2126 2193 Kočí Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1887 1881 1
2016/2017 9 SK Slavia Orlová 2126 2193 Gerych Jan Tatran Litovel "B" 1991 1973 1
2016/2017 8 SK Slavia Orlová 2126 2193 Kubíček Antonín TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 1
2016/2017 7 SK Slavia Orlová 2126 2193 Tustanowski Robert Sokol Vrbno p/P 2208 0
2016/2017 6 SK Slavia Orlová 2126 2193 Šachový klub Karviná 1
2016/2017 5 SK Slavia Orlová 2126 2193 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2205 2201 ½
2016/2017 4 SK Slavia Orlová 2126 2193 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 ½
2016/2017 3 SK Slavia Orlová 2126 2193 Závěšický Petr Sokol Dobrá 1984 2000 1
2016/2017 2 SK Slavia Orlová 2126 2193 Kondula Dominik ŠK Slavoj Poruba "B" 1758 1799 1
2016/2017 1 SK Slavia Orlová 2126 2193 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 2030 2027 ½
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Šklíba Martin Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 ½
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2210 2275 ½
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město "A" 2184 2172 ½
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička 1901 1905 1
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Dvořák Martin Slavia Kroměříž "A" 2210 2185 0
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Zatloukal Petr A64 VALOZ Grygov\r 2118 2108 0
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Káňa Pavel ŠK Karviná "A" 2052 2048 ½
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 0
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "D" 2126 2193 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1786 1854 1
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "D" 2126 2193 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 1972 1966 ½
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "D" 2126 2193 Kubica Kamil SK Stonava 2052 ½
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "D" 2126 2193 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2147 2138 ½
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "D" 2126 2193 Štěpán Patrik Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 ½
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "B" 2126 2193 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 ½
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "B" 2126 2193 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba "C" 2158 2158 ½
2014/2015 11 SK Slavia Orlová „A“ 2194 2189 Sremaňák Slavomír Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2160 0
2014/2015 10 SK Slavia Orlová „A“ 2194 2189 Zpěváková Jana ŠK Staré Město „A“ 2028 2045 1
2014/2015 8 SK Slavia Orlová „A“ 2194 2189 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž „A“ 2248 2249 ½
2014/2015 6 SK Slavia Orlová „A“ 2194 2189 Koutný Petr ŠK Zlín „A“ 2095 2098 0
2014/2015 3 SK Slavia Orlová „A“ 2194 2189 Zuziak Petr ŠK Duras BVK „B“ 1744 1774 0
2014/2015 2 SK Slavia Orlová „A“ 2194 2189 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 ½
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "B" 2241 2224 ½
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 Barski Radoslaw ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2263 1
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2159 2162 ½
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov "B" 2134 2114 1
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 Čempel Jaroslav Baník Havířov 2135 2129 ½
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2175 2166 ½
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "B" 2206 2197 1
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2204 2201 ½
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 Mroziak Maciej Labortech Ostrava "B" 2319 0
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "B" 2194 2189 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2250 0
2013/2014 11 SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 Vymazal Bronislav ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 1
2013/2014 10 SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 0
2013/2014 8 SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 0
2013/2014 7 SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2132 2139 ½
2013/2014 6 SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2014 1978 ½
2013/2014 4 SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 Šenkýř Martin ŠK Zlín “A“ 2186 2184 ½
2013/2014 3 SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel “B“ 2121 2120 0
2013/2014 2 SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 1
2013/2014 1 SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 Dvořák Adam Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 1
2013/2014 10 SK Slavia Orlová "B" 2199 2194 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2265 2270 ½
2013/2014 9 SK Slavia Orlová "B" 2199 2194 Neděla Vlastimil TŽ Třinec "B" 2304 2287 0
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "B" 2199 2194 Zelenka Milan TJ Sokol Hošťálkova 2114 2148 1
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "B" 2199 2194 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2164 2164 ½
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "B" 2199 2194 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2153 2162 1
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "B" 2199 2194 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2281 2335 0
2012/2013 11 SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 Bednář Jaromír ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2303 2280 0
2012/2013 10 SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 Worek Joanna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 ½
2012/2013 8 SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 Navrátil Jiří Tatran Litovel “B“ 2057 2006 1
2012/2013 7 SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 Uřičář Jakub ŠK Staré Město “A“ 2163 2179 0
2012/2013 6 SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 ½
2012/2013 5 SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2160 2135 ½
2012/2013 4 SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2266 2260 ½
2012/2013 3 SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž “A“ 2245 2236 1
2012/2013 2 SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 Veselý Tomáš 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 1
2012/2013 1 SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 Pokrupa Marek ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 0
2012/2013 11 SK Slavia Orlová "B" 2215 2203 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice 2281 1
2012/2013 10 SK Slavia Orlová "B" 2215 2203 Bačák Martin Sokol Postoupky 2103 2087 0
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "B" 2215 2203 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2198 2221 1
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "B" 2215 2203 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2136 2128 ½
2012/2013 4 SK Slavia Orlová "B" 2215 2203 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž "B" 2008 1982 1
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "B" 2215 2203 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2179 2176 1
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "B" 2215 2203 Hromada Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2185 2208 1
2011/2012 10 SK Slavia Orlová "C" 2227 2207 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2002 1983 1
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "C" 2227 2207 Kocur Gustav TJ Vendryně 1796 1763 1
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "C" 2227 2207 Plchut Jan Inter Petrovice "A" 1850 1
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "C" 2227 2207 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "C 1900 1
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "C" 2227 2207 Mrázek Roman ŠK Karviná "B" 1761 1850 1
2011/2012 11 Slavia Orlová 2227 2207 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2259 2248 1
2011/2012 10 Slavia Orlová 2227 2207 Pacl Václav Labortech Ostrava B 2179 2166 ½
2011/2012 9 Slavia Orlová 2227 2207 Sluka Radek A64 Grygov B 2276 2282 0
2011/2012 8 Slavia Orlová 2227 2207 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2199 2219 ½
2011/2012 7 Slavia Orlová 2227 2207 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 2137 2114 ½
2011/2012 6 Slavia Orlová 2227 2207 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2219 2196 0
2011/2012 5 Slavia Orlová 2227 2207 Bělohlávek Petr ŠK Gordic 2172 2163 1
2011/2012 4 Slavia Orlová 2227 2207 Fiala Václav ŠK Zlín B 2163 2187 0
2011/2012 3 Slavia Orlová 2227 2207 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2267 2269 ½
2011/2012 2 Slavia Orlová 2227 2207 Nehybka Jiří ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2245 2255 0
2011/2012 1 Slavia Orlová 2227 2207 Kocián Karel TŽ Třinec 2244 2241 ½
2010/2011 11 Slavia Orlova 2230 Bartoszová Jitka TJ TZ Trinec B 2007 1
2010/2011 10 Slavia Orlova 2230 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2170 ½
2010/2011 9 Slavia Orlova 2230 Pala Vladimír SK Zlin B 2333 ½
2010/2011 8 Slavia Orlova 2230 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2265 1
2010/2011 7 Slavia Orlova 2230 Mlýnek Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2183 1
2010/2011 6 Slavia Orlova 2230 Zwardoň Vojtěch Jakl Karvina 2213 ½
2010/2011 5 Slavia Orlova 2230 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava 2201 ½
2010/2011 4 Slavia Orlova 2230 Mudrák Josef Slavoj Ostrava - Poruba 2363 0
2010/2011 3 Slavia Orlova 2230 Uřičář Jakub SK Stare Mesto 2216 0
2010/2011 2 Slavia Orlova 2230 Karásek Lukáš SK Gordic 2183 ½
2010/2011 1 Slavia Orlova 2230 Biolek Richard A64 Grygov B 2433 0
2009/2010 11 Slavia Orlová D 2205 Mrázek Lumír Slavia Orlová C 2125 ½
2009/2010 10 Slavia Orlová D 2205 Cudnik Andrzej OS Rychvald 0
2009/2010 9 Slavia Orlová D 2205 Kraus František TJ Vendryně 2034 1
2009/2010 8 Slavia Orlová D 2205 Čempel Jaroslav Baník Havířov B 2279 ½
2009/2010 7 Slavia Orlová D 2205 Sobek Jaroslav Inter Petrovice 2288 ½
2009/2010 6 Slavia Orlová D 2205 Zwardoň Vojtěch Jäkl Karviná B 2257 0
2009/2010 5 Slavia Orlová D 2205 Kretek Břetislav TŽ Třinec E 2229 0
2009/2010 4 Slavia Orlová D 2205 Pazdziora Michal SK Stonava 2246 ½
2009/2010 3 Slavia Orlová D 2205 Talla Vladimír Slovan Havířov 2433 0
2009/2010 2 Slavia Orlová D 2205 Szwed Jacek Sokol Mosty u Jablunkova 0
2009/2010 1 Slavia Orlová D 2205 Lipovský Tomáš Sokol Fryčovice 2036 ½
2009/2010 11 SK Slavia Orlová 2205 Sikorová Olga TŽ Třinec B 2256 ½
2009/2010 10 SK Slavia Orlová 2205 Vrána František ŠK Staré Město 2285 ½
2009/2010 9 SK Slavia Orlová 2205 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2343 ½
2009/2010 8 SK Slavia Orlová 2205 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2268 ½
2009/2010 7 SK Slavia Orlová 2205 Beil Martin Slavia Kroměříž 2196 1
2009/2010 6 SK Slavia Orlová 2205 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2296 ½
2009/2010 5 SK Slavia Orlová 2205 Poloch Petr TJ Mittal Ostrava 2274 ½
2009/2010 4 SK Slavia Orlová 2205 Vymazal Bronislav Tatran Litovel A 2334 ½
2009/2010 3 SK Slavia Orlová 2205 Kubíček Antonín Tatran Litovel B 2260 ½
2009/2010 2 SK Slavia Orlová 2205 Sobek Jaroslav Jakl Karvina 2288 ½
2009/2010 1 SK Slavia Orlová 2205 Krajina Aleš ŠK Labortech Ostrava 2204 ½
2006/2007 11 SK Slavia Orlová "A" 2205 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2041 ½
2006/2007 10 SK Slavia Orlová "A" 2205 Bureš Martin Mittal Ostrava "B" 2151 1
2006/2007 8 SK Slavia Orlová "A" 2205 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2191 ½
2006/2007 6 SK Slavia Orlová "A" 2205 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá "A" 2096 0
2006/2007 3 SK Slavia Orlová "A" 2205 Čempel Jaroslav ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 ½
2006/2007 2 SK Slavia Orlová "A" 2205 Krajina Aleš LaborTech Ostrava "B" 2205 0
2006/2007 1 SK Slavia Orlová "A" 2205 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov "A" 2110 1
2006/2007 8 SK Slavia Orlová B 2205 Pardy Martin Slezan Opava B 2003 1
2006/2007 6 SK Slavia Orlová B 2205 Šimek Jiří TJ Nový Jičín 2072 ½
2006/2007 2 SK Slavia Orlová B 2205 Podlesný Pavel ŠK Šenov 2128 0
2006/2007 1 SK Slavia Orlová B 2205 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál 2090 ½
2005/2006 11 Slavia Orlová "A" 2217 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2212 1
2005/2006 10 Slavia Orlová "A" 2217 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava "A" 2211 ½
2005/2006 9 Slavia Orlová "A" 2217 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2185 0
2005/2006 7 Slavia Orlová "A" 2217 Rachůnek Martin ŠK Staré Město "A" 2049 1
2005/2006 6 Slavia Orlová "A" 2217 Adámek Jiří Slavoj Poruba "A" 2232 1
2005/2006 4 Slavia Orlová "A" 2217 Kočiščák Jiří BŠS Frýdek-Místek "A" 2033 1
2005/2006 11 Slavia Orlová "B" 2217 Bělunek Vladimír Sokol Hutisko-Solanec "A" 2287 ½
2005/2006 9 Slavia Orlová "B" 2217 ŠK TP Hrabyně "A" 1
2005/2006 8 Slavia Orlová "B" 2217 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2264 ½
2005/2006 7 Slavia Orlová "B" 2217 Bureš Martin Mittal Ostrava "B" 2167 ½
2005/2006 6 Slavia Orlová "B" 2217 Lys Josef Sokol Dobrá "A" 2210 0
2005/2006 5 Slavia Orlová "B" 2217 Michenka Jozef Ritmus Ostrava "A" 2405 0
2005/2006 4 Slavia Orlová "B" 2217 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2214 ½
2005/2006 3 Slavia Orlová "B" 2217 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2146 ½
2005/2006 2 Slavia Orlová "B" 2217 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov"A" ½
2005/2006 1 Slavia Orlová "B" 2217 Holeksa Zdeněk ŠK Frýdek-Místek "B" 2188 ½
2004/2005 9 Slavia Orlová A" 2238 Kulovaná Eva CD Rating Brno 2183 ½
2004/2005 8 Slavia Orlová A" 2238 Vavruška Antonín ŠK Staré Město A" 2191 ½
2004/2005 7 Slavia Orlová A" 2238 Walowy Bohumír Jakl Karviná A" 2180 ½
2004/2005 6 Slavia Orlová A" 2238 Kapusta Petr TJ Uherský Ostroh 2137 ½
2004/2005 5 Slavia Orlová A" 2238 Jablečník Gustav Slavie Kroměříž A 2226 ½
2004/2005 3 Slavia Orlová A" 2238 Suchomel Jan Tatran Litovel 2192 ½
2004/2005 2 Slavia Orlová A" 2238 Sikora Jan TŽ Třinec B" 2223 ½
2004/2005 1 Slavia Orlová A" 2238 Holemář David Loko Brno 2326 ½
2004/2005 11 Slávia Orlová B" 2238 Bureš Martin NH Ostrava B" 2186 ½
2004/2005 10 Slávia Orlová B" 2238 Očkay Tomáš VOKD Poruba A" 2098 1
2004/2005 9 Slávia Orlová B" 2238 Lahner Jakub Frýdek-Místek B" 2241 0
2004/2005 8 Slávia Orlová B" 2238 Lys Josef Sokol Dobrá A" 2241 0
2004/2005 7 Slávia Orlová B" 2238 Podlesný Pavel Baník HavířovA" 2194 ½
2004/2005 6 Slávia Orlová B" 2238 Klíma Lukáš NH Ostrava A" 2475 ½
2004/2005 5 Slávia Orlová B" 2238 Helis Tadeusz ŠKTP Hrabyně A" 2354 0
2004/2005 4 Slávia Orlová B" 2238 Kuba Jindřich Slezan Opava B" 2206 ½
2004/2005 3 Slávia Orlová B" 2238 Záleský Karel Slezan Opava C" 2036 ½
2004/2005 2 Slávia Orlová B" 2238 Poloch Petr ŠK Stonava A" 2291 ½
2004/2005 1 Slávia Orlová B" 2238 Slawinski Petr Baník Havířov B" 2096 ½
2003/2004 11 Slávia Orlová B" 2217 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2214 1
2003/2004 9 Slávia Orlová B" 2217 Poloch Petr ŠK Stonava A" 2294 ½
2003/2004 8 Slávia Orlová B" 2217 Kuba Jindřich Slezan Opava C" 2170 0
2003/2004 7 Slávia Orlová B" 2217 Bolacký Jiří ŠK Svinov A" 2249 ½
2003/2004 6 Slávia Orlová B" 2217 Růžička Petr Tatra Kopřivnice 2263 0
2003/2004 5 Slávia Orlová B" 2217 Podlesný Pavel Baník Havířov 2203 ½
2003/2004 4 Slávia Orlová B" 2217 Kolář Stanislav NH Ostrava B" 2187 ½
2003/2004 3 Slávia Orlová B" 2217 Lys Josef Sokol Dobrá A" 2303 ½
2003/2004 2 Slávia Orlová B" 2217 Lahner Jakub Frýdek-Místek B" 2267 ½
2003/2004 1 Slávia Orlová B" 2217 Adámek Jiří VOKD Poruba A" 2190 ½