Hráč Kopec Ladislav

Kopec Ladislav

User Pic
Jméno: Kopec Ladislav
Oddíl: TJ Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2079
Elo mezinárodní: 2082
ID: 1131
FIDE ID: 312649
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 TJ Ostrava "B" 2087 2079 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1877 1851 ½
2018/2019 10 TJ Ostrava C 2083 2082 Záleský Karel Slezan Opava B 2051 2013 ½
2018/2019 8 TJ Ostrava C 2098 2082 Matonoha Petr ŠK Bruntál 1926 1932 0
2018/2019 7 TJ Ostrava C 2098 2082 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2075 2038 ½
2018/2019 6 TJ Ostrava C 2092 2082 Beluská Tereza BSŠ Frýdek Místek D 1951 1932 1
2018/2019 5 TJ Ostrava C 2092 2082 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 2078 2097 ½
2018/2019 4 TJ Ostrava C 2093 2083 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2066 2012 ½
2018/2019 3 TJ Ostrava C 2095 2083 Sikora Matouš SK Slavia Orlová C 2010 1999 ½
2018/2019 1 TJ Ostrava C 2093 2083 Gibiec Ernest SK Stonava 2162 2143 ½
2017/2018 11 TJ Ostrava C 2091 2081 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová B 2145 2112 ½
2017/2018 10 TJ Ostrava C 2103 2081 Olšar Robin Slezan Opava B 2034 2040 ½
2017/2018 9 TJ Ostrava C 2103 2081 Kuchař Matěj ŠK Slavoj Poruba C 2089 2006 0
2017/2018 8 TJ Ostrava C 2092 2081 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová C 2183 2173 ½
2017/2018 7 TJ Ostrava C 2092 2081 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2050 2090 1
2017/2018 5 TJ Ostrava C 2092 2081 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2100 2090 ½
2017/2018 4 TJ Ostrava C 2103 2081 Janyška Pavel ŠK Bruntál 2151 2151 0
2017/2018 3 TJ Ostrava C 2103 2081 Bureš Martin Baník Havířov B 2107 2103 0
2017/2018 1 TJ Ostrava C 2112 2096 Očkay Tomáš TJ Ostrava B 2097 2100 ½
2016/2017 6 TJ Ostrava 2108 2108 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 1925 1949 ½
2015/2016 7 TJ Ostrava "D" 2108 2108 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "E" 2077 2068 ½
2015/2016 6 TJ Ostrava "D" 2108 2108 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "C" 2024 1975 ½
2015/2016 5 TJ Ostrava "D" 2108 2108 Škrle Vladimír TJ Mariánské Hory "B" 1806 1865 ½
2015/2016 4 TJ Ostrava "D" 2108 2108 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1912 1930 1
2015/2016 3 TJ Ostrava "D" 2108 2108 Petrov Bogoljub HTJ Odra "A" 1980 1963 ½
2015/2016 2 TJ Ostrava "D" 2108 2108 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 2019 1966 ½
2015/2016 1 TJ Ostrava "D" 2108 2108 Tokarský Radovan Dynamo DPO "A" 1922 ½
2015/2016 11 TJ Ostrava "B" 2108 2108 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2159 2156 ½
2015/2016 10 TJ Ostrava "B" 2108 2108 Novák Jiří SK Slavia Orlová "B" 1947 1993 ½
2015/2016 9 TJ Ostrava "B" 2108 2108 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2198 2142 ½
2015/2016 8 TJ Ostrava "B" 2108 2108 Walica Roman SK Slavie Orlová "C" 1972 1996 ½
2015/2016 5 TJ Ostrava "B" 2108 2108 Wiewiora Eneasz ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2290 0
2015/2016 4 TJ Ostrava "B" 2108 2108 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1912 1945 1
2015/2016 3 TJ Ostrava "B" 2108 2108 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "C" 2012 2001 ½
2015/2016 2 TJ Ostrava "B" 2108 2108 Trombík Karel Baník Havířov "B" 2000 2005 0
2015/2016 1 TJ Ostrava "B" 2108 2108 Tustanowski Robert Sokol Vrbno p/Pradědem 2208 ½
2014/2015 6 TJ Ostrava "D" 2130 2114 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2002 1990 1
2014/2015 5 TJ Ostrava "D" 2130 2114 Skočková Kateřina Sokol Vítkovice 1766 1872 ½
2014/2015 4 TJ Ostrava "D" 2130 2114 Tokarský Radovan Dynamo DP Ostrava 1905 1
2014/2015 3 TJ Ostrava "D" 2130 2114 Dostál Radim Slavoj Poruba "E" 2078 2080 ½
2014/2015 2 TJ Ostrava "D" 2130 2114 Špála Jiří TJ Mariánské Hory "C" 1781 1809 1
2014/2015 1 TJ Ostrava "D" 2130 2114 Petrov Bogoljub HTJ Odra 1957 1960 1
2014/2015 11 TJ Ostrava "C" 2130 2114 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2106 2127 ½
2014/2015 10 TJ Ostrava "C" 2130 2114 Píša Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 1921 1911 1
2014/2015 8 TJ Ostrava "C" 2130 2114 Klíma Lukáš Slavoj Poruba "D" 2341 2336 ½
2014/2015 7 TJ Ostrava "C" 2130 2114 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2109 2105 ½
2014/2015 6 TJ Ostrava "C" 2130 2114 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "B" 1943 1937 ½
2014/2015 5 TJ Ostrava "C" 2130 2114 Vágner Ladislav TJ Studénka 1974 1963 ½
2014/2015 3 TJ Ostrava "C" 2130 2114 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 1
2014/2015 2 TJ Ostrava "C" 2130 2114 Mačejovský Igor TJ VOKD Poruba "C" 1970 1954 ½
2014/2015 1 TJ Ostrava "C" 2130 2114 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2083 2079 ½
2013/2014 9 TJ Ostrava 2142 2114 Sojka Aleš Slavia Kroměříž “A“ 2113 2112 1
2013/2014 7 TJ Ostrava 2142 2114 Sieber Martin SK Slavia Orlová “A“ 2025 2033 ½
2013/2014 11 TJ Ostrava "C" 2142 2114 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory "B" 2008 1921 1
2013/2014 7 TJ Ostrava "C" 2142 2114 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 1
2013/2014 2 TJ Ostrava "C" 2142 2114 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2041 2028 ½
2012/2013 10 TJ Ostrava "C" 2134 2130 Skočková Kateřina Sokol Polanka n./O 1752 1783 ½
2012/2013 8 TJ Ostrava "C" 2134 2130 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1881 1
2012/2013 7 TJ Ostrava "C" 2134 2130 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1873 1962 0
2012/2013 6 TJ Ostrava "C" 2134 2130 Pavlas Jaroslav TJ Mariánské Hory "C" 1839 1
2012/2013 4 TJ Ostrava "C" 2134 2130 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1923 1943 0
2012/2013 3 TJ Ostrava "C" 2134 2130 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 2011 2004 ½
2012/2013 2 TJ Ostrava "C" 2134 2130 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava "A" 1828 1808 1
2012/2013 1 TJ Ostrava "C" 2134 2130 Karhánek Pavel VOKD Poruba "D" 2120 2079 ½
2012/2013 11 TJ Ostrava 2134 2130 Jarolím Jan TJ VOKD Poruba 1865 1854 1
2012/2013 6 TJ Ostrava 2134 2130 Kašík Jiří Slavia Kroměříž "B" 2033 2056 1
2011/2012 9 TJ Mittal Ostrava 2166 2169 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava ,,B" 1868 ½
2011/2012 8 TJ Mittal Ostrava 2166 2169 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 1873 1973 1
2011/2012 7 TJ Mittal Ostrava 2166 2169 Dobeš Luděk VOKD Poruba ,,D" 2069 2060 1
2011/2012 6 TJ Mittal Ostrava 2166 2169 Šíma Nikola Mariánské Hory ,,C" 1799 1888 1
2011/2012 5 TJ Mittal Ostrava 2166 2169 Bárta Jan Slavoj Poruba,,C" 1963 1
2011/2012 4 TJ Mittal Ostrava 2166 2169 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava,,A" 1838 1840 1
2011/2012 3 TJ Mittal Ostrava 2166 2169 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 1970 1
2011/2012 2 TJ Mittal Ostrava 2166 2169 Bayer Vlastimil Sokol Polanka n./O 1783 1800 0
2011/2012 1 TJ Mittal Ostrava 2166 2169 Pohludka Ondřej Šk Šenov,,B" 2118 2067 ½
2011/2012 9 Mittal Ostrava 2166 2169 Kudla Richard TJ VOKD Poruba 1974 1986 ½
2011/2012 7 Mittal Ostrava 2166 2169 Drbůl Pavel Baník Havířov B 1867 ½
2011/2012 6 Mittal Ostrava 2166 2169 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 2079 2138 0
2011/2012 5 Mittal Ostrava 2166 2169 Fiala Vlastimil Garde Calcio Olomouc 2025 2056 ½
2011/2012 4 Mittal Ostrava 2166 2169 Trombík Karel Baník Havířov A 2002 1959 0
2011/2012 3 Mittal Ostrava 2166 2169 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2125 2120 ½
2011/2012 2 Mittal Ostrava 2166 2169 Rosinský Pavel Tatra Kopřivnice 2067 2081 ½
2011/2012 1 Mittal Ostrava 2166 2169 Premus Jan KVS EKODIVIZE Opava 2061 2103 ½
2010/2011 11 Mittal Ostrava 2191 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2174 ½
2010/2011 9 Mittal Ostrava 2191 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1954 ½
2010/2011 8 Mittal Ostrava 2191 Miturová Magdaléna BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 ½
2010/2011 6 Mittal Ostrava 2191 Staszko Martin TŽ Třinec 2040 ½
2010/2011 5 Mittal Ostrava 2191 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2138 0
2010/2011 4 Mittal Ostrava 2191 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2244 1
2010/2011 3 Mittal Ostrava 2191 Baier Pavel Baník Havířov 2138 ½
2010/2011 2 Mittal Ostrava 2191 Macíček Jakub ŠK Šenov 2199 ½
2010/2011 11 Mittal Ostrava 2191 Hrabal Michal A64 Grygov B 1954 ½
2010/2011 8 Mittal Ostrava 2191 Kapusta Petr SK Zlin B 2172 1
2010/2011 6 Mittal Ostrava 2191 Jurka Miroslav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2308 ½
2010/2011 1 Mittal Ostrava 2191 Seidl Štěpán SK Gordic 2132 1
2009/2010 4 TJ Mittal Ostrava 2185 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2248 1
2009/2010 10 TJ Mittal B 2185 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2091 1
2009/2010 7 TJ Mittal B 2185 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2146 ½
2009/2010 6 TJ Mittal B 2185 Pilch Roman TŽ Třinec C 2170 1
2009/2010 5 TJ Mittal B 2185 Macíček Jakub TJ Mořkov 2192 0
2009/2010 4 TJ Mittal B 2185 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2268 0
2009/2010 3 TJ Mittal B 2185 Štukner Šimon BŠŠ FM B 2170 0
2009/2010 2 TJ Mittal B 2185 Orzechowski Jacek ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 ½
2009/2010 1 TJ Mittal B 2185 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2165 1
2008/2009 11 TJ Mittal Ostrava "B" 2194 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 ½
2008/2009 10 TJ Mittal Ostrava "B" 2194 Búran Robert Slavoj Bruntál 2077 ½
2008/2009 9 TJ Mittal Ostrava "B" 2194 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2116 1
2008/2009 8 TJ Mittal Ostrava "B" 2194 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 ½
2008/2009 7 TJ Mittal Ostrava "B" 2194 Pyš Zbyněk Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1935 ½
2008/2009 6 TJ Mittal Ostrava "B" 2194 Beseda Roman TJ Mořkov 2163 ½
2008/2009 5 TJ Mittal Ostrava "B" 2194 Vávra Pavel Zbrojovka Vsetín 2123 ½
2008/2009 4 TJ Mittal Ostrava "B" 2194 Svoboda Rostislav ŠK Zlín "C" 2018 1
2008/2009 3 TJ Mittal Ostrava "B" 2194 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2084 ½
2008/2009 1 TJ Mittal Ostrava "B" 2194 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2124 ½
2006/2007 11 Mittal Ostrava "B" 2155 Kovář Oldřich LaborTech Ostrava "B" 2016 ½
2006/2007 10 Mittal Ostrava "B" 2155 Trombík Karel SK Slavia Orlová "A" 2214 ½
2006/2007 9 Mittal Ostrava "B" 2155 Macíček Jakub TJ Mořkov 2021 ½
2006/2007 7 Mittal Ostrava "B" 2155 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2083 ½
2006/2007 6 Mittal Ostrava "B" 2155 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2191 ½
2006/2007 5 Mittal Ostrava "B" 2155 Olšar Jaroslav Jakl Karviná "A" 2287 ½
2006/2007 3 Mittal Ostrava "B" 2155 Schuster Vít Slezan Opava "A" 2132 1
2006/2007 2 Mittal Ostrava "B" 2155 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 1
2006/2007 1 Mittal Ostrava "B" 2155 Káňa Pavel ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 1
2006/2007 8 Mittal Ostrava "A" 2155 Brychta David ŠK Gordic Jihlava "A" 2137 1
2006/2007 6 Mittal Ostrava "A" 2155 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec "B" ½
2006/2007 5 Mittal Ostrava "A" 2155 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno "B" 2107 1
2005/2006 5 Mittal Ostrava "A" 2160 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město "A" 2280 0
2005/2006 3 Mittal Ostrava "A" 2160 Lacko Jan ŠK DURAS Brno "A" 2209 0
2005/2006 11 Mittal Ostrava "B" 2160 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov"A" 2107 1
2005/2006 10 Mittal Ostrava "B" 2160 Incédi Aleš ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 0
2005/2006 9 Mittal Ostrava "B" 2160 Konečný Zdeněk Sokol Hutisko-Solanec "A" 2039 1
2005/2006 8 Mittal Ostrava "B" 2160 Antošík Alois ŠK Stonava "A" 2207 0
2005/2006 7 Mittal Ostrava "B" 2160 Hrtánek Jiří Slavia Orlová "B" 2172 ½
2005/2006 6 Mittal Ostrava "B" 2160 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1959 ½
2005/2006 4 Mittal Ostrava "B" 2160 Čech Tomáš Sokol Dobrá "A" 2152 ½
2005/2006 3 Mittal Ostrava "B" 2160 Smetana David Ritmus Ostrava "A" 2058 1
2005/2006 2 Mittal Ostrava "B" 2160 Sekáč Martin Baník Havířov "A" 2071 1
2005/2006 1 Mittal Ostrava "B" 2160 Rambousek Jan Slezan Opava "A" 2089 ½
2004/2005 6 NH Ostrava C" 2182 Veselý Libor VOKD Poruba B" 2070 ½
2004/2005 3 NH Ostrava C" 2182 Barteček Ladislav DP Ostrava A" 1926 1
2004/2005 10 NH Ostrava A" 2182 Prokýšek Karel Sokol Dobrá A" 1799 1
2004/2005 9 NH Ostrava A" 2182 Kičmer Petr Baník HavířovA" 2147 0
2004/2005 8 NH Ostrava A" 2182 Caletková Michaela Slezan Opava B" 1375 1
2004/2005 7 NH Ostrava A" 2182 Klimša Pavel ŠKTP Hrabyně A" 1956 1
2004/2005 5 NH Ostrava A" 2182 Mrákota Zdeněk Slezan Opava C" 1606 1
2004/2005 4 NH Ostrava A" 2182 Čujdík Jiří ŠK Stonava A" 2133 ½
2004/2005 2 NH Ostrava A" 2182 Škola Miroslav NH Ostrava B" 2171 ½
2004/2005 1 NH Ostrava A" 2182 Hlubina Pavel VOKD Poruba A" 2043 1
2003/2004 11 NH Ostrava B" 2179 Plasgura Petr Frýdek-Místek B" 2193 1
2003/2004 10 NH Ostrava B" 2179 Gazda Petr ŠK Svinov A" 2019 ½
2003/2004 6 NH Ostrava B" 2179 Bulawa Marek Baník Havířov 2037 1
2003/2004 5 NH Ostrava B" 2179 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2102 1
2003/2004 4 NH Ostrava B" 2179 Novák Jiří Slávia Orlová B" 2161 1
2003/2004 3 NH Ostrava B" 2179 Antošík Alois ŠK Stonava A" 2175 ½
2003/2004 1 NH Ostrava B" 2179 Caletka Radomír Slezan Opava C" 2124 0
2003/2004 9 TJ NH Ostrava 2179 Plasgura Petr VP Frýdek-Místek 2193 0
2003/2004 8 TJ NH Ostrava 2179 Hrivňák Daniel Slavoj Poruba 2240 0
2003/2004 6 TJ NH Ostrava 2179 Fuchs Luděk Garde Brno 2104 0
2003/2004 4 TJ NH Ostrava 2179 Staufčík Robert ŠK Staré Město 2121 1
2003/2004 3 TJ NH Ostrava 2179 Hudaček Josef TJ Uherský Ostroh 2057 ½
2003/2004 1 TJ NH Ostrava 2179 Caletka Radomír Slezan Opava 2124 1