Hráč Delgerdalai Bayarjavkhlan

Delgerdalai Bayarjavkhlan

User Pic
Jméno: Delgerdalai Bayarjavkhlan
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1879
Elo mezinárodní: 1854
ID: 49339
FIDE ID: 23727276
Rok narození: 2010
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 6 ŠK Staré Město 1854 1892 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2008 2053 1 soutěž
2020/2021 5 ŠK Staré Město 1854 1892 Tajovský Šimon ŠK DURAS BVK Brno 1648 1664 1 soutěž
2020/2021 4 ŠK Staré Město 1871 1892 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1952 1949 1 soutěž
2020/2021 3 ŠK Staré Město 1871 1892 Bednář Miloš ŠK AD Jičín 1640 1686 0 soutěž
2020/2021 2 ŠK Staré Město 1871 1892 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1972 1951 0 soutěž
2020/2021 1 ŠK Staré Město 1871 1892 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1956 1955 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 1626 1577 Andrle Filip TJ Kobylisy 1448 1472 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 1626 1577 Vomela Patrik 1.Novoborský ŠK 0 1294 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 1626 1577 Kresl Filip Šachový klub 64 Plzeň 1358 1537 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 1626 1577 Ocelák Jakub Siesta Solution Unichess 1893 1746 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 1540 1577 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1906 1894 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 1540 1537 Bartošová Hana ŠK AD Jičín 1793 1728 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 1420 1537 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny B 1600 1636 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město G 1553 1577 Kunčík Petr ŠK Dolní Němčí B 0 1667 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město G 1540 1537 Křen Antonín TJ Velehrad 0 1491 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město G 1420 1537 Kratochvílová Magdalena TJ Orel Nivnice A 1580 1616 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město F 1553 1577 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1769 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město F 1553 1577 Mojžíšek Jiří ŠO TJ Zborovice A 0 1533 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město F 1540 1577 Trávníček Jaroslav ŠK RAPOS Sulimov A 1744 1767 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město F 1540 1577 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1696 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město F 1540 1537 Malůš Petr ŠO Kunovice B 1836 1855 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město F 1488 1537 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov B 1708 1712 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město F 1488 1537 Krajcar Pavel ŠK Holešov B 1794 1760 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město F 1420 1537 Kostka Jan SK Boršice B 0 1093 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město B 1540 1577 Noščák Denis ŠO Kunovice B 1163 1266 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město B 1540 1577 Šveďuk Jakub ŠK Zlín A 0 0 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město B 1540 1577 Kubín Tomáš Daniel Sokol Postoupky 1437 1423 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město B 1540 1577 Ptáček Pavel Zbrojovka Vsetín B 0 1100 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město B 1540 1577 Kamas Gabriel Zbrojovka Vsetín A 1334 1368 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 1540 1577 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2020 1993 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 1540 1577 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1906 1894 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 1420 1537 Bartošová Hana ŠK AD Jičín 1728 1728 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 1420 1537 Zeman Lukáš TJ Spartak Vlašim 1555 1595 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 1420 1537 Rosenbaumová Lea 2222 ŠK Polabiny A 1897 1881 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 1420 1537 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny B 1600 1636 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město B 0 1278 Boháček Jan Andrej ŠK Zlín-Malenovice 1249 1221 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město B 0 1278 Dorňák Jakub TJ Sokol Ústí 1282 1348 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město B 0 1278 Šišák Kryštof ŠK Kuřim A 0 0 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město B 0 1278 Kraus Viktor ŠK Kuřim B 1172 1152 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město B 0 1100 Brož Jan ŠK Duras BVK Královo Pole 1331 1449 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město B 0 1100 Jaššo Matěj TJ Lokomotiva Krnov 1372 1317 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město D 0 1278 Štědrý Jáchym Zbrojovka Vsetín C 0 0 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město D 0 1278 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1361 1412 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město D 0 1278 Šimek Viktor ŠK Zlín 1460 1455 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město D 0 1250 Pfeifer Jan DDM Slavičín 0 1178 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město D 0 1250 Kamas Gabriel Zbrojovka Vsetín A 1433 1387 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město D 0 1250 Chauvin Leon ŠK Staré Město C 0 0 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město G 0 1278 Vávra Jan ŠK Staré Město H 0 1517 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město G 0 1100 Bílek Jaromír ŠO Kunovice D 0 1418 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město G 0 0 Jančová Pavla Julia TJ Vlčnov E 0 0 1 soutěž