Hráč Delgerdalai Bayarjavkhlan

Delgerdalai Bayarjavkhlan

User Pic
Jméno: Delgerdalai Bayarjavkhlan
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1681
Elo mezinárodní: 1656
ID: 49339
FIDE ID: 23727276
Rok narození: 2010
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 7 ŠK Staré Město 1626 1577 Andrle Filip TJ Kobylisy 1448 1472 1
2019/2020 6 ŠK Staré Město 1626 1577 Vomela Patrik 1.Novoborský ŠK 0 1294 1
2019/2020 5 ŠK Staré Město 1626 1577 Kresl Filip Šachový klub 64 Plzeň 1358 1537 1
2019/2020 4 ŠK Staré Město 1626 1577 Ocelák Jakub Siesta Solution Unichess 1893 1746 ½
2019/2020 3 ŠK Staré Město 1540 1577 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1906 1894 0
2019/2020 2 ŠK Staré Město 1540 1537 Bartošová Hana ŠK AD Jičín 1793 1728 ½
2019/2020 1 ŠK Staré Město 1420 1537 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny B 1600 1636 1
2019/2020 9 ŠK Staré Město G 1553 1577 Kunčík Petr ŠK Dolní Němčí B 0 1667 1
2019/2020 4 ŠK Staré Město G 1540 1537 Křen Antonín TJ Velehrad 0 1491 0
2019/2020 1 ŠK Staré Město G 1420 1537 Kratochvílová Magdalena TJ Orel Nivnice A 1580 1616 ½
2019/2020 9 ŠK Staré Město F 1553 1577 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1769 ½
2019/2020 8 ŠK Staré Město F 1553 1577 Mojžíšek Jiří ŠO TJ Zborovice A 0 1533 1
2019/2020 7 ŠK Staré Město F 1540 1577 Trávníček Jaroslav ŠK RAPOS Sulimov A 1744 1767 ½
2019/2020 6 ŠK Staré Město F 1540 1577 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1696 ½
2019/2020 5 ŠK Staré Město F 1540 1537 Malůš Petr ŠO Kunovice B 1836 1855 ½
2019/2020 3 ŠK Staré Město F 1488 1537 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov B 1708 1712 ½
2019/2020 2 ŠK Staré Město F 1488 1537 Krajcar Pavel ŠK Holešov B 1794 1760 0
2019/2020 1 ŠK Staré Město F 1420 1537 Kostka Jan SK Boršice B 0 1093 1
2019/2020 6 ŠK Staré Město B 1540 1577 Noščák Denis ŠO Kunovice B 1163 1266 1
2019/2020 5 ŠK Staré Město B 1540 1577 Šveďuk Jakub ŠK Zlín A 0 0 1
2019/2020 4 ŠK Staré Město B 1540 1577 Kubín Tomáš Daniel Sokol Postoupky 1437 1423 0
2019/2020 3 ŠK Staré Město B 1540 1577 Ptáček Pavel Zbrojovka Vsetín B 0 1100 1
2019/2020 2 ŠK Staré Město B 1540 1577 Kamas Gabriel Zbrojovka Vsetín A 1334 1368 1
2019/2020 7 ŠK Staré Město 1540 1577 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2020 1993 ½
2019/2020 6 ŠK Staré Město 1540 1577 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1906 1894 0
2019/2020 4 ŠK Staré Město 1420 1537 Bartošová Hana ŠK AD Jičín 1728 1728 ½
2019/2020 3 ŠK Staré Město 1420 1537 Zeman Lukáš TJ Spartak Vlašim 1555 1595 1
2019/2020 2 ŠK Staré Město 1420 1537 Rosenbaumová Lea 2222 ŠK Polabiny A 1897 1881 0
2019/2020 1 ŠK Staré Město 1420 1537 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny B 1600 1636 1
2018/2019 11 ŠK Staré Město B 0 1278 Boháček Jan Andrej ŠK Zlín-Malenovice 1249 1221 ½
2018/2019 10 ŠK Staré Město B 0 1278 Dorňák Jakub TJ Sokol Ústí 1282 1348 1
2018/2019 9 ŠK Staré Město B 0 1278 Šišák Kryštof ŠK Kuřim A 0 0 1
2018/2019 8 ŠK Staré Město B 0 1278 Kraus Viktor ŠK Kuřim B 1172 1152 1
2018/2019 5 ŠK Staré Město B 0 1100 Brož Jan ŠK Duras BVK Královo Pole 1331 1449 1
2018/2019 4 ŠK Staré Město B 0 1100 Jaššo Matěj TJ Lokomotiva Krnov 1372 1317 1
2018/2019 9 ŠK Staré Město D 0 1278 Štědrý Jáchym Zbrojovka Vsetín C 0 0 1
2018/2019 8 ŠK Staré Město D 0 1278 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1361 1412 0
2018/2019 7 ŠK Staré Město D 0 1278 Šimek Viktor ŠK Zlín 1460 1455 0
2018/2019 3 ŠK Staré Město D 0 1250 Pfeifer Jan DDM Slavičín 0 1178 ½
2018/2019 2 ŠK Staré Město D 0 1250 Kamas Gabriel Zbrojovka Vsetín A 1433 1387 0
2018/2019 1 ŠK Staré Město D 0 1250 Chauvin Leon ŠK Staré Město C 0 0 1
2018/2019 7 ŠK Staré Město G 0 1278 Vávra Jan ŠK Staré Město H 0 1517 1
2018/2019 4 ŠK Staré Město G 0 1100 Bílek Jaromír ŠO Kunovice D 0 1418 1
2018/2019 1 ŠK Staré Město G 0 0 Jančová Pavla Julia TJ Vlčnov E 0 0 1