Hráč Delgerdalai Bayarjavkhlan

Delgerdalai Bayarjavkhlan

User Pic
Jméno: Delgerdalai Bayarjavkhlan
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2181
Elo mezinárodní: 2100
ID: 49339
FIDE ID: 23727276
Rok narození: 2010
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2022/2023 4 ŠK Zlín 2100 2181 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2155 0 ½ soutěž
2022/2023 2 ŠK Zlín 2121 2181 Mrva Marek TJ Ostrava „B“ 2127 2125 ½ soutěž
2022/2023 1 ŠK Zlín 2132 2181 Viták Pavel ŠK Vsetín 2219 2217 ½ soutěž
2022/2023 4 ŠK Staré Město 2121 2181 Sikora Jan TŽ Třinec 2198 2190 1 soutěž
2022/2023 3 ŠK Staré Město 2121 2181 Lintner Igor TJ Vlčnov 2195 0 1 soutěž
2022/2023 2 ŠK Staré Město 2132 2181 Kostka Vít SK Slavia Orlová 2192 2168 ½ soutěž
2022/2023 1 ŠK Staré Město 2132 2181 Kaňok Jaroslav TJ Ostrava 2143 2145 0 soutěž
2021/2022 7 ŠK Staré Město 2129 2069 Pražák Daniel ŠA VŠTE České Budějovice 2069 1997 ½ soutěž
2021/2022 6 ŠK Staré Město 2129 2069 Dolenský Filip ŠK Spartak DDM Ústí nad Labem 2085 2002 1 soutěž
2021/2022 5 ŠK Staré Město 2129 2069 Kolbušovský Michal ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1777 1812 1 soutěž
2021/2022 4 ŠK Staré Město 2129 2069 Hejsek Lukáš ŠK 64 Plzeň A 1996 1948 0 soutěž
2021/2022 3 ŠK Staré Město 2115 2019 Vaculík Martin SK Prostějov 1891 1917 ½ soutěž
2021/2022 2 ŠK Staré Město 2062 2019 Porš Jaroslav ŠK AD Jičín 1990 2067 ½ soutěž
2021/2022 1 ŠK Staré Město 2086 2019 Hák David TJ Spartak Vlašim 2120 2112 0 soutěž
2021/2022 11 ŠK Staré Město B 2129 2069 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov A 2104 2065 ½ soutěž
2021/2022 10 ŠK Staré Město B 2143 2069 Buchníček Petr Jezdci Jundrov B 2283 2286 ½ soutěž
2021/2022 9 ŠK Staré Město B 2074 2069 Majer Jiří ŠK Kuřim 2223 2205 ½ soutěž
2021/2022 8 ŠK Staré Město B 2074 2069 Jacko Vladimír OREL Ořechov 2350 0 0 soutěž
2021/2022 7 ŠK Staré Město B 2115 2019 Beil Martin ŠK Zlín 2197 2206 1 soutěž
2021/2022 6 ŠK Staré Město B 2115 2019 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno 1998 1975 1 soutěž
2021/2022 5 ŠK Staré Město B 2062 2019 Volčík Luděk SK Boršice 2086 2120 ½ soutěž
2021/2022 4 ŠK Staré Město B 2062 2019 Nezval Filip VSK Universita Brno 2112 2134 ½ soutěž
2021/2022 3 ŠK Staré Město B 2060 2019 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky 2184 2150 0 soutěž
2021/2022 1 ŠK Staré Město B 2086 2019 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž B 2138 2128 0 soutěž
2021/2022 10 ŠK Staré Město C 2143 2069 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž C 2154 2163 ½ soutěž
2021/2022 8 ŠK Staré Město C 2074 2069 Volčík Luděk TJ Sokol Valašská Bystřice A 2083 2089 1 soutěž
2021/2022 3 ŠK Staré Město C 2060 2019 Moštěk Jan Vlčnov B 1864 1872 1 soutěž
2021/2022 11 ŠK Staré Město 2143 2069 Seidl Štěpán ŠK GORDIC 2169 2180 ½ soutěž
2021/2022 10 ŠK Staré Město 2143 2069 Daneš Jaroslav TJ CHS Chotěboř 2196 2204 1 soutěž
2021/2022 9 ŠK Staré Město 2074 2069 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2154 2150 1 soutěž
2021/2022 8 ŠK Staré Město 2074 2069 Viták Pavel ŠK Vsetín 2226 2223 ½ soutěž
2021/2022 7 ŠK Staré Město 2115 2019 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2123 2136 1 soutěž
2021/2022 5 ŠK Staré Město 2062 2019 Kapusta Petr TJ Vlčnov 2126 2099 1 soutěž
2021/2022 4 ŠK Staré Město 2060 2019 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno B 2146 2146 ½ soutěž
2021/2022 2 ŠK Staré Město 2086 2019 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba B 2249 2239 1 soutěž
2021/2022 1 ŠK Staré Město 2086 2019 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2145 2155 1 soutěž
2021/2022 7 ŠK Staré Město 2115 2019 Vaculík Martin SK Prostějov 1891 1917 ½ soutěž
2021/2022 6 ŠK Staré Město 2115 2019 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek A 2305 2291 1 soutěž
2021/2022 5 ŠK Staré Město 2062 2019 Glozar Petr ŠK DURAS BVK Brno 2163 2139 1 soutěž
2021/2022 4 ŠK Staré Město 2086 2019 Winter Ondřej ŠŠPM Lipky HK 2026 1975 0 soutěž
2021/2022 3 ŠK Staré Město 2086 2019 Porš Jaroslav ŠK AD Jičín 2034 2067 ½ soutěž
2021/2022 2 ŠK Staré Město 2086 2019 Hák David TJ Spartak Vlašim 2120 2112 0 soutěž
2021/2022 1 ŠK Staré Město 2086 2019 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny A 2141 2120 0 soutěž
2020/2021 7 ŠK Staré Město 2070 1879 Müller David Desko Liberec 1784 1790 ½ soutěž
2020/2021 6 ŠK Staré Město 2070 1879 Le Anh Dung KŠ Říčany 1925 1811 1831 1 soutěž
2020/2021 5 ŠK Staré Město 2070 1879 Šimůnek Jakub Šimon Šachová akademie VŠTE 1792 1765 1 soutěž
2020/2021 4 ŠK Staré Město 2070 1879 Roubal Matyáš Šachklub Sokol Klatovy 1857 1676 1 soutěž
2020/2021 3 ŠK Staré Město 1854 1892 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek 2008 2053 1 soutěž
2020/2021 2 ŠK Staré Město 1854 1892 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1938 1949 1 soutěž
2020/2021 1 ŠK Staré Město 1871 1892 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1972 1951 0 soutěž
2020/2021 6 ŠK Staré Město 1854 1892 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2008 2053 1 soutěž
2020/2021 5 ŠK Staré Město 1854 1892 Tajovský Šimon ŠK DURAS BVK Brno 1648 1664 1 soutěž
2020/2021 4 ŠK Staré Město 1871 1892 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1952 1949 1 soutěž
2020/2021 3 ŠK Staré Město 1871 1892 Bednář Miloš ŠK AD Jičín 1640 1686 0 soutěž
2020/2021 2 ŠK Staré Město 1871 1892 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1972 1951 0 soutěž
2020/2021 1 ŠK Staré Město 1871 1892 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1956 1955 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 1626 1577 Andrle Filip TJ Kobylisy 1448 1472 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 1626 1577 Vomela Patrik 1.Novoborský ŠK 0 1294 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 1626 1577 Kresl Filip Šachový klub 64 Plzeň 1358 1537 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 1626 1577 Ocelák Jakub Siesta Solution Unichess 1893 1746 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 1540 1577 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1906 1894 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 1540 1537 Bartošová Hana ŠK AD Jičín 1793 1728 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 1420 1537 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny B 1600 1636 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město G 1553 1577 Kunčík Petr ŠK Dolní Němčí B 0 1667 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město G 1540 1537 Křen Antonín TJ Velehrad 0 1491 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město G 1420 1537 Kratochvílová Magdalena TJ Orel Nivnice A 1580 1616 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Staré Město F 1553 1577 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1769 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město F 1553 1577 Mojžíšek Jiří ŠO TJ Zborovice A 0 1533 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město F 1540 1577 Trávníček Jaroslav ŠK RAPOS Sulimov A 1744 1767 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město F 1540 1577 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1732 1696 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město F 1540 1537 Malůš Petr ŠO Kunovice B 1836 1855 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město F 1488 1537 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov B 1708 1712 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město F 1488 1537 Krajcar Pavel ŠK Holešov B 1794 1760 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město F 1420 1537 Kostka Jan SK Boršice B 0 1093 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město B 1540 1577 Noščák Denis ŠO Kunovice B 1163 1266 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město B 1540 1577 Šveďuk Jakub ŠK Zlín A 0 0 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město B 1540 1577 Kubín Tomáš Daniel Sokol Postoupky 1437 1423 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město B 1540 1577 Ptáček Pavel Zbrojovka Vsetín B 0 1100 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město B 1540 1577 Kamas Gabriel Zbrojovka Vsetín A 1334 1368 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 1540 1577 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2020 1993 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 1540 1577 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1906 1894 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 1420 1537 Bartošová Hana ŠK AD Jičín 1728 1728 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 1420 1537 Zeman Lukáš TJ Spartak Vlašim 1555 1595 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 1420 1537 Rosenbaumová Lea 2222 ŠK Polabiny A 1897 1881 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 1420 1537 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny B 1600 1636 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Staré Město B 0 1278 Boháček Jan Andrej ŠK Zlín-Malenovice 1249 1221 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Staré Město B 0 1278 Dorňák Jakub TJ Sokol Ústí 1282 1348 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město B 0 1278 Šišák Kryštof ŠK Kuřim A 0 0 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město B 0 1278 Kraus Viktor ŠK Kuřim B 1172 1152 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město B 0 1100 Brož Jan ŠK Duras BVK Královo Pole 1331 1449 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město B 0 1100 Jaššo Matěj TJ Lokomotiva Krnov 1372 1317 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Staré Město D 0 1278 Štědrý Jáchym Zbrojovka Vsetín C 0 0 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město D 0 1278 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1361 1412 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město D 0 1278 Šimek Viktor ŠK Zlín 1460 1455 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město D 0 1250 Pfeifer Jan DDM Slavičín 0 1178 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město D 0 1250 Kamas Gabriel Zbrojovka Vsetín A 1433 1387 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město D 0 1250 Chauvin Leon ŠK Staré Město C 0 0 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město G 0 1278 Vávra Jan ŠK Staré Město H 0 1517 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Staré Město G 0 1100 Bílek Jaromír ŠO Kunovice D 0 1418 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město G 0 0 Jančová Pavla Julia TJ Vlčnov E 0 0 1 soutěž