Hráč Zapletal Milan

Zapletal Milan

User Pic
Jméno: Zapletal Milan
Oddíl: ŠK Šternberk
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1825
Elo mezinárodní: 1825
ID: 5129
FIDE ID: 370606
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Šternberk 1810 1828 Musil Vítězslav A64 PřF Olomouc 1990 1945 1
2018/2019 7 ŠK Šternberk 1818 1828 Pavel Richard ROŠÁDA Prostějov A 1901 1907 0
2018/2019 6 ŠK Šternberk 1822 1828 Chytil Petr SK Řetězárna 1943 1954 ½
2018/2019 5 ŠK Šternberk 1822 1828 Hájek Zdeněk Sokol Přemyslovice A 1908 1894 0
2018/2019 2 ŠK Šternberk 1821 1826 Hejnar Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 1842 1855 ½
2018/2019 1 ŠK Šternberk 1818 1826 Jiříček Jakub Sokol Skalička A 1942 1957 ½
2018/2019 11 ŠK Šternberk B 1810 1828 Klička Pavel ŠK Loštice 1967 1881 ½
2018/2019 7 ŠK Šternberk B 1822 1828 Halama Vladimír ŠK Jeseník B 1744 1742 ½
2018/2019 5 ŠK Šternberk B 1822 1826 Hartingerová Martina TJ Libina 1626 1722 0
2018/2019 4 ŠK Šternberk B 1822 1826 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2169 2104 0
2018/2019 3 ŠK Šternberk B 1821 1826 Zapletal Jiří Tatran Litovel B 2061 2051 ½
2018/2019 2 ŠK Šternberk B 1821 1826 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1855 1890 ½
2018/2019 1 ŠK Šternberk B 1818 1826 Urbášek Oleg ŠK Mohelnice 1995 1979 ½
2017/2018 11 ŠK Šternberk 1850 1865 Haderka Karel Tatran Litovel B 1803 1743 1
2017/2018 9 ŠK Šternberk 1855 1865 Valenta Vít Velké Losiny B 2041 2076 0
2017/2018 8 ŠK Šternberk 1844 1865 Štaffa Lubomír TJ SOKOL Přemyslovice 1992 2056 0
2017/2018 7 ŠK Šternberk 1844 1865 Siekaniec Jan Zlaté Hory 2126 0 1
2017/2018 5 ŠK Šternberk 1852 1865 Chytil Petr Česká Ves 1922 1928 0
2017/2018 4 ŠK Šternberk 1855 1865 Zapletal Jiří Uničov 2070 2086 ½
2017/2018 3 ŠK Šternberk 1855 1865 Vaculka Pavel Rošáda Prostějov 1881 1905 0
2017/2018 1 ŠK Šternberk 1850 1864 Sýkora Jan SK Prostějov 2072 2067 ½
2017/2018 11 ŠK Šternberk B 1850 1865 Gawlas Roman ŠK Jeseník 1952 1927 0
2017/2018 8 ŠK Šternberk B 1844 1865 Klička Pavel ŠK Loštice A 1967 1886 ½
2017/2018 5 ŠK Šternberk B 1855 1865 Hejnar Petr ŠK Bohuňovice 1836 1849 ½
2017/2018 3 ŠK Šternberk B 1855 1865 Miko Vojtěch ŠK Nové Losiny 0 1756 1
2017/2018 1 ŠK Šternberk B 1850 1864 Hartingerová Martina TJ Libina 1613 1731 0
2016/2017 10 Tatran Litovel "B" 1894 1906 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 0
2015/2016 4 SK Sternberk B 1894 1906 Chromčák Pavel SK Bohunovice 1759 ½
2015/2016 1 SK Sternberk B 1894 1906 Klička Pavel SK Lostice A 1967 1881 ½
2015/2016 10 ŠK Šternberk 1894 1906 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1842 1841 ½
2015/2016 9 ŠK Šternberk 1894 1906 Vaculka Pavel ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1821 1891 0
2015/2016 8 ŠK Šternberk 1894 1906 Peřina Michal AŠK DA Olomouc A 2020 1985 ½
2015/2016 7 ŠK Šternberk 1894 1906 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník A 1810 1765 ½
2015/2016 6 ŠK Šternberk 1894 1906 Sohr Vladimír TJ Sokol Šumperk A 2086 2101 0
2015/2016 5 ŠK Šternberk 1894 1906 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1807 1833 1
2015/2016 4 ŠK Šternberk 1894 1906 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice A 2068 2056 0
2015/2016 1 ŠK Šternberk 1894 1906 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov A 1983 1882 ½
2015/2016 11 Tatran Litovel B 1894 1906 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny B 1984 1983 ½
2015/2016 5 Tatran Litovel B 1894 1906 Urbášek Oleg ŠK 1921 Zábřeh 1951 1963 0
2014/2015 11 ŠK Šternberk 1861 1887 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2091 2017 1
2014/2015 10 ŠK Šternberk 1861 1887 Banasik Krzysztof TJ Zlaté Hory 2256 0
2014/2015 9 ŠK Šternberk 1861 1887 Hastík Svatopluk Velké Losiny B 2056 2068 0
2014/2015 8 ŠK Šternberk 1861 1887 Jelínek Jindřich A64 PřF Olomouc 1545 1532 ½
2014/2015 7 ŠK Šternberk 1861 1887 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1839 1887 1
2014/2015 6 ŠK Šternberk 1861 1887 Ondruch Jiří Sigmia Olomouc 1887 ½
2014/2015 5 ŠK Šternberk 1861 1887 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 2018 2066 0
2014/2015 4 ŠK Šternberk 1861 1887 Zapletal Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2140 2127 0
2014/2015 3 ŠK Šternberk 1861 1887 Čížek Petr T.J.Sokol Šumperk 1952 1931 ½
2014/2015 2 ŠK Šternberk 1861 1887 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2065 2046 0
2014/2015 1 ŠK Šternberk 1861 1887 Nehyba Martin Sokol Skalička 1806 1865 1
2014/2015 5 ŠK Šternberk B 1861 1887 Gnida Patrik Řetězárna Česká Ves 2000 2014 0
2014/2015 4 ŠK Šternberk B 1861 1887 Krahula Pavel ŠK 1921 Zábřeh C 1863 1875 ½
2014/2015 2 ŠK Šternberk B 1861 1887 Peřina Josef ŠK Bohuňovice 1778 ½
2014/2015 1 ŠK Šternberk B 1861 1887 Kozák Pavel ŠK Jeseník 1992 2004 ½
2014/2015 10 Tatran Litovel "B" 1861 1887 Zajíček Tomáš Agentura 64 Grygov "B" 1841 1951 ½
2014/2015 9 Tatran Litovel "B" 1861 1887 Baier Pavel Baník Havířov 2091 2090 1
2014/2015 7 Tatran Litovel "B" 1861 1887 Václavík David ŠK Slavoj Poruba "B" 1979 2012 ½
2014/2015 3 Tatran Litovel "B" 1861 1887 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1979 2006 ½
2013/2014 11 ŠK Šternberk 1846 1888 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2070 2085 0
2013/2014 10 ŠK Šternberk 1846 1888 Lužíková Nicola Sokol Velké Losiny B 1718 1711 ½
2013/2014 9 ŠK Šternberk 1846 1888 Zatloukal Petr A64 PřF Olomouc 2114 2100 0
2013/2014 8 ŠK Šternberk 1846 1888 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 2009 0
2013/2014 7 ŠK Šternberk 1846 1888 Lukša Zdeněk Spartak Přerov 1965 1963 ½
2013/2014 6 ŠK Šternberk 1846 1888 Zapletal Jiří Sokol Přemyslovice 1987 2003 0
2013/2014 5 ŠK Šternberk 1846 1888 Štverák Milan Sokol Skalička 2062 2069 ½
2013/2014 4 ŠK Šternberk 1846 1888 Fiala Jiří Sigmia Olomouc 2012 1967 ½
2013/2014 3 ŠK Šternberk 1846 1888 Švancara Petr ŠK DUE POP Uničov 2094 2092 ½
2013/2014 2 ŠK Šternberk 1846 1888 Dvořák Vladimír ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 ½
2013/2014 1 ŠK Šternberk 1846 1888 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2019 2008 0
2013/2014 11 ŠK Šternberk B 1846 1888 Klička Pavel ŠK Loštice A 1967 1905 ½
2013/2014 8 ŠK Šternberk B 1846 1888 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1768 1
2013/2014 6 ŠK Šternberk B 1846 1888 Miko Vojtěch ŠK Nové Losiny 1718 1
2013/2014 5 ŠK Šternberk B 1846 1888 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1945 ½
2013/2014 3 ŠK Šternberk B 1846 1888 Tustanowski Robert TJ Zlaté Hory 2311 0
2013/2014 1 ŠK Šternberk B 1846 1888 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh B 2017 1988 ½
2012/2013 9 ŠK Šternberk 1935 Urbášek Oleg DDM+TJ Mohelnice 2032 1961 0
2012/2013 8 ŠK Šternberk 1935 Homola Jan Tatran Litovel C 1718 1627 ½
2012/2013 7 ŠK Šternberk 1935 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1853 ½
2012/2013 6 ŠK Šternberk 1935 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2024 2013 0
2012/2013 5 ŠK Šternberk 1935 Macek Petr ŠK Nové Losiny 1799 ½
2012/2013 4 ŠK Šternberk 1935 Plíva Jiří ŠK Luká 1752 1903 ½
2012/2013 3 ŠK Šternberk 1935 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1777 1926 ½
2012/2013 2 ŠK Šternberk 1935 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1882 0
2012/2013 1 ŠK Šternberk 1935 Dočekal Milan ŠK Loštice B 1678 1
2011/2012 11 ŠK Šternberk B 1940 Klička Pavel ŠK Loštice B 1878 ½
2011/2012 6 ŠK Šternberk B 1940 Krahula Pavel Loko Zábřeh B 1825 1
2011/2012 5 ŠK Šternberk B 1940 Formánek Martin DDM+TJ Mohelnice 2169 2093 ½
2011/2012 3 ŠK Šternberk B 1940 Tustanowski Robert TJ Zlaté Hory 2274 0
2011/2012 2 ŠK Šternberk B 1940 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1956 1978 ½
2011/2012 1 ŠK Šternberk B 1940 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1789 ½
2011/2012 9 ŠK MKZ Šternberk 1940 Švancara Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 2137 2110 0
2011/2012 8 ŠK MKZ Šternberk 1940 Trávníček Petr Sigmia Olomouc 2165 2096 0
2011/2012 7 ŠK MKZ Šternberk 1940 Jemelka Jan TJ Spartak Přerov 2004 2008 ½
2011/2012 6 ŠK MKZ Šternberk 1940 Kozák Petr TJ Sokol Skalička 2133 2126 0
2011/2012 4 ŠK MKZ Šternberk 1940 Volek Karel ŠK Loštice 1960 1955 ½
2011/2012 3 ŠK MKZ Šternberk 1940 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 ½
2011/2012 2 ŠK MKZ Šternberk 1940 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 ½
2011/2012 1 ŠK MKZ Šternberk 1940 Závůrka Roman SK Prostějov 2166 2186 0
2010/2011 4 ŠK Šternberk B 1954 Volek Karel DDM+TJ Mohelnice 1937 ½
2010/2011 3 ŠK Šternberk B 1954 Kozák Pavel ŠK Jeseník 2041 0
2010/2011 2 ŠK Šternberk B 1954 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1873 1
2010/2011 10 ŠK Šternberk 1954 Zedník Josef A64 PřF UP Olomouc 1851 0
2010/2011 9 ŠK Šternberk 1954 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2102 0
2010/2011 8 ŠK Šternberk 1954 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1955 ½
2010/2011 7 ŠK Šternberk 1954 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička 2120 0
2010/2011 6 ŠK Šternberk 1954 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2052 0
2010/2011 5 ŠK Šternberk 1954 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2038 1
2010/2011 4 ŠK Šternberk 1954 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2113 ½
2010/2011 3 ŠK Šternberk 1954 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2005 ½
2010/2011 2 ŠK Šternberk 1954 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2120 0
2010/2011 1 ŠK Šternberk 1954 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1965 1
2009/2010 9 ŠK Šternberk B 1917 Klička Pavel ŠK Loštice 1886 ½
2009/2010 8 ŠK Šternberk B 1917 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2100 0
2009/2010 7 ŠK Šternberk B 1917 Krahula Pavel LOKO Zábřeh B 1855 1
2009/2010 6 ŠK Šternberk B 1917 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc A 2046 ½
2009/2010 3 ŠK Šternberk B 1917 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2163 ½
2009/2010 2 ŠK Šternberk B 1917 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 1753 1
2009/2010 11 ŠK Šternberk 1917 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2001 ½
2009/2010 9 ŠK Šternberk 1917 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2080 ½
2009/2010 8 ŠK Šternberk 1917 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2109 0
2009/2010 6 ŠK Šternberk 1917 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2083 ½
2009/2010 5 ŠK Šternberk 1917 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2138 ½
2009/2010 4 ŠK Šternberk 1917 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 1996 1
2009/2010 3 ŠK Šternberk 1917 Jemelka Jan Spartak Přerov 2006 ½
2009/2010 1 ŠK Šternberk 1917 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2088 ½
2008/2009 6 TJ UNEX ŠK Uničov 1918 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2039 0
2008/2009 3 TJ UNEX ŠK Uničov 1918 Hradský Aleš SK ROŠÁDA Prostějov 1900 ½
2008/2009 8 ŠK Šternberk A 1918 Vrba Svatopluk TJ Zlaté Hory 1882 1
2008/2009 7 ŠK Šternberk A 1918 Krahula Pavel LOKO Zábřeh B 1833 0
2008/2009 6 ŠK Šternberk A 1918 Odstrčil Jan ŠK Loštice 1926 1
2008/2009 4 ŠK Šternberk A 1918 Straka Bohumil TJ ŠK Libina 1827 1
2008/2009 1 ŠK Šternberk A 1918 Gnida Patrik TJ Řetězárna Česká Ves 1585 ½
2007/2008 8 TJ UNEX ŠK Uničov 1937 Sigmia Olomouc 1
2007/2008 7 TJ UNEX ŠK Uničov 1937 Glöckner Jaromír DDM&TJ Mohelnice 1909 0
2007/2008 6 TJ UNEX ŠK Uničov 1937 Švécar František ŠK Sokol Šumperk B 1799 1
2007/2008 5 TJ UNEX ŠK Uničov 1937 Růžička Milan LOKO Zábřeh A 2091 0
2007/2008 3 TJ UNEX ŠK Uničov 1937 Jemelka Jan Spartak Přerov 1928 ½
2007/2008 1 TJ UNEX ŠK Uničov 1937 Doležel Jiří ŠK Sokol Šumperk A 1996 0
2007/2008 10 ŠK Šternberk B 1937 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2066 0
2007/2008 9 ŠK Šternberk B 1937 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1838 1
2007/2008 8 ŠK Šternberk B 1937 Vyhnálek Lukáš Tatran Litovel C 1811 1
2007/2008 7 ŠK Šternberk B 1937 Opravil Karel LOKO Zábřeh C 2156 0
2007/2008 6 ŠK Šternberk B 1937 Till Eduard TJ Řetězárna Česká Ves 1709 1
2007/2008 5 ŠK Šternberk B 1937 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1854 ½
2007/2008 4 ŠK Šternberk B 1937 Kamler Zdeněk TJ ŠK Libina 1950 ½
2007/2008 3 ŠK Šternberk B 1937 Odstrčil Martin ŠK Loštice 1877 ½
2007/2008 2 ŠK Šternberk B 1937 Beil Ondřej ŠK Šternberk A 2014 0
2007/2008 1 ŠK Šternberk B 1937 Kučera Jiří ŠK Sigmia Olomouc C 1981 0
2006/2007 11 ŠK Šternberk 1929 Hudský Ladislav LOKO Zábřeh B 1656 1
2006/2007 10 ŠK Šternberk 1929 Molnár Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1918 0
2006/2007 9 ŠK Šternberk 1929 Goroš Jan Garde Calcio Olomouc 1871 0
2006/2007 8 ŠK Šternberk 1929 Petr Jiří Spartak Přerov 1864 ½
2006/2007 6 ŠK Šternberk 1929 Jemelka Jan SK Přerov 1974 ½
2006/2007 5 ŠK Šternberk 1929 Ochman Tomáš ŠK Sigmia Olomouc 1820 1
2006/2007 4 ŠK Šternberk 1929 Glöckner Jaromír DDM&TJ Mohelnice 1902 1
2006/2007 3 ŠK Šternberk 1929 Frnka René TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2169 0
2006/2007 2 ŠK Šternberk 1929 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1970 1
2006/2007 1 ŠK Šternberk 1929 Sýkora Jan SK Prostějov B 2026 ½
2005/2006 11 ŠK Šternberk 1946 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2059 ½
2005/2006 10 ŠK Šternberk 1946 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1779 1
2005/2006 9 ŠK Šternberk 1946 Vicenec Roman ŠK Šumperk 2027 0
2005/2006 8 ŠK Šternberk 1946 Jančík Rostislav SK Prostějov B 1822 0
2005/2006 7 ŠK Šternberk 1946 Volek Karel DDM+TJ Mohelnice 1943 ½
2005/2006 6 ŠK Šternberk 1946 Telařík Radek AŠK DA Olomouc 1854 0
2005/2006 5 ŠK Šternberk 1946 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1553 ½
2005/2006 3 ŠK Šternberk 1946 Pospíšil Ignác SK Přerov 1971 1
2004/2005 9 TJ Unex ŠK Uničov 1957 Zatloukal Petr A64 Mipap Grygov B 2061 0
2004/2005 7 TJ Unex ŠK Uničov 1957 Blaha Petr ŠK Staré Město B 2160 ½
2004/2005 6 TJ Unex ŠK Uničov 1957 Vávra Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 2154 ½
2004/2005 5 TJ Unex ŠK Uničov 1957 Svoboda Rostislav ŠK Trinom Zlín B 2089 ½
2004/2005 4 TJ Unex ŠK Uničov 1957 Veselský Josef SK Boršice 0
2004/2005 2 TJ Unex ŠK Uničov 1957 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1942 0
2004/2005 1 TJ Unex ŠK Uničov 1957 Kapusta Petr ŠK Staré Město C 2137 0
2003/2004 11 TJ Unex Uničov 1955 Volek Karel DDM+TJ Mohelnice 1895 ½
2003/2004 10 TJ Unex Uničov 1955 Sýkora Jan SK Prostějov B 2025 0
2003/2004 9 TJ Unex Uničov 1955 Valenta Vít A64 Grygov C 2118 0
2003/2004 8 TJ Unex Uničov 1955 Spurný Antonín Sokol Přemyslovice 1847 1
2003/2004 7 TJ Unex Uničov 1955 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1737 ½
2003/2004 6 TJ Unex Uničov 1955 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc 1936 ½
2003/2004 5 TJ Unex Uničov 1955 Kramář Vladimír Sigmia Olomouc 1857 1
2003/2004 4 TJ Unex Uničov 1955 Přikryl Tomáš SK Přerov 2072 1
2003/2004 3 TJ Unex Uničov 1955 Bureš Vladimír Loko Zábřeh B 2022 ½
2003/2004 1 TJ Unex Uničov 1955 Šlechta Ladislav Spartak Přerov 1953 ½