Hráč Večeřa Dominik

Večeřa Dominik

User Pic
Jméno: Večeřa Dominik
Oddíl: Sokol Postoupky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1420
Elo mezinárodní: 1466
ID: 39899
FIDE ID: 383082
Rok narození: 2005
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Sokol Postoupky B 1473 1420 Žáček Svatoslav ŠK Holešov B 0 1690 1
2018/2019 3 Sokol Postoupky B 1499 1506 Peška Antonín SK EMKaD Holešov A 0 1655 ½
2018/2019 2 Sokol Postoupky B 1499 1506 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1832 1811 0
2018/2019 9 Sokol Postoupky A 1466 1420 Babula Matěj ŠK Staré Město C 1188 1230 1
2018/2019 8 Sokol Postoupky A 1473 1420 Vrtal Jaroslav SK Boršice A 2025 2012 0
2018/2019 7 Sokol Postoupky A 1473 1420 Šantora Jiří Slavia Kroměříž C 1837 1822 0
2018/2019 6 Sokol Postoupky A 1434 1420 Foukal František ŠK Zlín B 1889 1861 1
2018/2019 5 Sokol Postoupky A 1434 1420 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1875 1889 0
2018/2019 3 Sokol Postoupky A 1499 1506 Gabriel Lubomír ŠK Zlín-Malenovice A 2034 2064 0
2018/2019 6 Sokol Postoupky 1434 1420 Mařák Jakub ŠK Zlín 1372 1490 ½
2018/2019 5 Sokol Postoupky 1434 1420 Hlúšek Michal ŠK Staré Město D 0 1206 1
2018/2019 4 Sokol Postoupky 1434 1420 Drápala Tobiáš DDM Slavičín 0 1211 1
2018/2019 3 Sokol Postoupky 1434 1506 Chauvin Leon ŠK Staré Město C 0 0 1
2018/2019 2 Sokol Postoupky 1434 1506 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1341 1377 1
2018/2019 1 Sokol Postoupky 1434 1506 Kujan Lukáš ŠK Zlín-Malenovice B 0 1067 1
2017/2018 3 TJ Sokol Postoupky 1476 1515 Boháček Jan Andrej ŠK Zlín-Malenovice B 0 1078 1
2017/2018 2 TJ Sokol Postoupky 1476 1515 Ptáček Jiří ŠO TJ Karolinka 0 1446 1
2017/2018 1 TJ Sokol Postoupky 1476 1515 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice 1826 1822 0
2017/2018 3 Sokol Postoupky B 1457 1515 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 0 1790 0
2017/2018 1 Sokol Postoupky B 1479 1531 Šťuka Josef ŠK Dolní Němčí A 0 1768 1
2017/2018 4 Sokol Postoupky C 1457 1515 Kunc Miroslav SK EMKaD Holešov B 1533 1547 0
2017/2018 2 Sokol Postoupky C 1457 1515 Nezdařil Miroslav ŠO Zborovice B 0 1790 ½
2016/2017 11 Sokol Postoupky C 1384 1392 Dvořák Miroslav SK Rusava 1485 ½
2016/2017 10 Sokol Postoupky C 1384 1392 Kaminský Rudolf ŠK Rajnochovice 2112 2053 0
2016/2017 9 Sokol Postoupky C 1384 1392 Šašek Jaroslav TJ Sokol Pravčice 1714 1799 0
2016/2017 8 Sokol Postoupky C 1384 1392 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice B 1875 0
2016/2017 7 Sokol Postoupky C 1384 1392 Petr Zdeněk TJ Bystřice p/H 1685 0
2016/2017 6 Sokol Postoupky C 1384 1392 Dvorník Pavel TJ Lutopecny/Měrůtky 1744 1
2016/2017 4 Sokol Postoupky C 1384 1392 Bednařík Vratislav Sokol Kvasice 1454 1
2016/2017 3 Sokol Postoupky C 1384 1392 Kunc Miroslav Sokol Litenčice 1590 1603 ½
2016/2017 2 Sokol Postoupky C 1384 1392 Bártek Jan ŠK Rapos Sulimov 1883 0
2016/2017 1 Sokol Postoupky C 1384 1392 Macůrek Miloslav ŠK Holešov B 1595 0
2016/2017 9 Sokol Postoupky 1384 1392 Kocůrek Adam ŠK Zbrojovka Vsetín C 1250 1
2016/2017 8 Sokol Postoupky 1384 1392 Jiříček Vojtěch ŠK Zbrojovka Vsetín B 1700 1752 ½
2016/2017 7 Sokol Postoupky 1384 1392 Ptáček Jiří ŠO Karolinka 1155 ½
2016/2017 6 Sokol Postoupky 1384 1392 Botek Jan ŠO Kunovice 1000 1
2016/2017 5 Sokol Postoupky 1384 1392 Hampala Martin ŠK Staré Město D 1000 1
2016/2017 4 Sokol Postoupky 1384 1392 Grycman Ondřej Sokol Ústí 1200 0
2016/2017 3 Sokol Postoupky 1384 1392 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město C 1165 1317 1
2016/2017 2 Sokol Postoupky 1384 1392 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice 1320 1329 0
2016/2017 1 Sokol Postoupky 1384 1392 Ondrašica Lukáš DDM Slavičín 1000 1
2015/2016 6 Sokol Postoupky 1384 1392 ŠK DDM Slavičín 1
2015/2016 5 Sokol Postoupky 1384 1392 Chybík Jakub ŠK Staré Město D 1100 1
2015/2016 4 Sokol Postoupky 1384 1392 Šimek Viktor ŠK Zlín-Malenovice A 1250 ½
2015/2016 7 Sokol Postoupky C 1384 1392 Štrom Vítězslav TJ Bystřice pod Hostýnem B 1419 1
2015/2016 6 Sokol Postoupky C 1384 1392 Sedlák Miroslav T. J. Sokol Morkovice 1225 0
2015/2016 5 Sokol Postoupky C 1384 1392 Novák Miroslav ŠK Holešov C 1552 0
2015/2016 2 Sokol Postoupky C 1384 1392 Malíšek Ondřej ŠK Loukov 1000 1
2015/2016 1 Sokol Postoupky C 1384 1392 Baštinec Radek Sokol Postoupky D 1260 0
2014/2015 11 Sokol Postoupky 1287 Matošková Monika Sokol Hošťálková 1176 0
2014/2015 10 Sokol Postoupky 1287 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město "B" 1393 1393 1
2014/2015 9 Sokol Postoupky 1287 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "C" 1281 ½
2014/2015 8 Sokol Postoupky 1287 Šobáň Jan A64 Grygov 1218 1
2014/2015 3 Sokol Postoupky 1287 Jedková Barbora Slavia Kroměříž 1000 1
2014/2015 2 Sokol Postoupky 1287 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim 1250 1508 0
2014/2015 2 Junior Postoupky 1287 Čureja Patrik TJ Sokol Morkovice B 1000 1
2014/2015 11 SOKOL POSTOUPKY C 1287 Bednařík Vratislav SOKOL KVASICE 1619 0
2013/2014 3 Sokol Postoupky B 1294 Šikl Jakub Slavia Kroměříž 1250 1
2013/2014 2 Sokol Postoupky B 1294 Horáček Tibor ŠO Kunovice 1250 1
2013/2014 1 Sokol Postoupky B 1294 Drápala Tobiáš ŠK DDM Slavičín 1250 0
2013/2014 9 TJ Sokol Postoupky 1294 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město "B" 1250 ½
2013/2014 9 Junior Postoupky 1294 ŠK Prusinovice B 1
2013/2014 7 Junior Postoupky 1294 Gadas Lukáš ŠK Loukov 1100 0
2013/2014 6 Junior Postoupky 1294 Pavelka František SK Spartak Hulín 1378 0
2013/2014 5 Junior Postoupky 1294 Bartošek Zdeněk SK Rusava 1100 1
2013/2014 4 Junior Postoupky 1294 Opluštil Pavel Sokol Bezměrov 1382 0
2013/2014 3 Junior Postoupky 1294 Daněk Marcel ŠK Milovice 1000 1
2013/2014 2 Junior Postoupky 1294 Petřivalský Jiří SK EMKaD Holešov B 1565 ½
2013/2014 1 Junior Postoupky 1294 Holeš David TJ Sokol Morkovice B 1000 1