Hráč Straka Vojtěch

Straka Vojtěch

User Pic
Jméno: Straka Vojtěch
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1986
Elo mezinárodní: 1997
ID: 29960
FIDE ID: 377759
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno F 1997 1987 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim E 1898 1894 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1994 1987 Šustr Radomil Slovan Ivančice B 1884 1884 ½
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1989 1987 Farář Václav ŠK Střelice B 0 1793 1
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1989 1987 Košata Jan ŠK Tišnov A 2085 2092 0
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1989 1973 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim K 1880 1841 ½
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1979 1973 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno E 1596 1776 0
2018/2019 11 Lokomotiva Brno 1994 1987 Krumlová Zuzana TJ Namest n/Oslavou 0 1623 1
2018/2019 10 Lokomotiva Brno 1994 1987 Řezníček Dominik Rapid Pardubice 2102 2070 ½
2018/2019 9 Lokomotiva Brno 1989 1987 Michálek František Sokol Kolin 2039 2032 1
2018/2019 8 Lokomotiva Brno 1989 1987 Keller Daniel TJ Sparta Kutna Hora 2133 2122 0
2018/2019 7 Lokomotiva Brno 1989 1987 Vávra Michal Moravska Slavia Brno B 1980 1988 ½
2018/2019 3 Lokomotiva Brno 1988 1973 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2036 2027 ½
2018/2019 1 Lokomotiva Brno 1979 1973 Novotný Ondřej TJ SO Chrudim 1961 1888 1
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1989 1973 Handl Martin Spartak Adamov "B" 2035 2052 ½
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1988 1973 Senáši Martin ASK Blansko 1942 1897 1
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1963 1918 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec B 1968 1980 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1963 1918 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2107 2082 ½
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1942 1918 Sysel Michal ŠK Duras BVK Královo Pole B 1925 1927 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1942 1918 Pešák Roman ŠK Hodonín 1987 1943 1
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1977 1918 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1928 1965 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1977 1918 Spodný Josef ŠK Bystrc Oilers 1867 1858 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1977 1918 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou 2000 2010 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1892 1883 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2015 2000 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1942 1918 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno "C" 1915 1905 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1977 1918 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 1915 1898 ½
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1977 1918 Zvariková Alexandra Jezdci Jundrov "B" 2044 0 0
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1803 1840 Šípek Michal Jezdci Jundrov B 1985 2004 0
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1803 1840 Jireš Jiří VSK Universita Brno 1955 2006 ½
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1803 1840 Marek Jakub ŠK GPOA Znojmo 1716 1701 1
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1803 1840 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim B 1960 1869 1
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1803 1840 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1803 1840 Kubát Pavel Orel Ořechov 1998 1986 ½
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1803 1840 Gajdoš Daniel Moravská Slavia Brno B 1929 1968 1
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1803 1840 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou 1734 1820 0
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2166 2246 ½
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1697 1777 0
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2166 2246 ½
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 ½
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 2011 1971 ½
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 ½
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1697 1777 0
2016/2017 6 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Spodný Josef ŠK 64 Brno A 1959 1913 ½
2016/2017 2 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 1997 1978 ½
2016/2017 1 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Provazník Michal Šachový klub Hodonín 2212 2201 ½
2016/2017 10 �K Lokomotiva Brno B 1803 1840 Macharáček Šimon �K Duras BVK B 2215 2215 0
2016/2017 9 �K Lokomotiva Brno B 1803 1840 Kunc Miroslav �K Star� M�sto B 2032 2046 0
2016/2017 8 �K Lokomotiva Brno B 1803 1840 Šípek Michal Jezdci Jundrov 1985 2004 0
2016/2017 7 �K Lokomotiva Brno B 1803 1840 Juříček Stanislav Zbrojovka Vset�n 2110 2078 0
2016/2017 5 �K Lokomotiva Brno B 1803 1840 Pech Václav MKS Vy�kov 1949 1936 ½
2016/2017 4 �K Lokomotiva Brno B 1803 1840 Sládek Vladislav �K Ku�im 2009 1999 ½
2016/2017 3 �K Lokomotiva Brno B 1803 1840 Handl Martin �K GARDE Lipovec 2090 2107 ½
2015/2016 7 Lokomotiva I 1803 1840 Ševčík Jakub Bystrc Oilers B 1994 2022 ½
2015/2016 4 Lokomotiva I 1803 1840 Krejčí Petr ŠK 64 B 1972 2033 0
2015/2016 2 Lokomotiva I 1803 1840 Šípek Michal Jezdci Jundrov C 1985 2004 0
2015/2016 1 Lokomotiva I 1803 1840 Martišek Karel Lokomotiva J 1857 1869 1
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1803 1840 Dvořák Libor TJ Znojmo 2042 2044 0
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1803 1840 Balšínek Pavel ŠK Hustopeče 2056 2069 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1803 1840 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2102 2083 0
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1803 1840 Seidl Antonín Jezdci Jundrov B 2085 2081 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1803 1840 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2155 2186 1
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1803 1840 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2020 2069 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1803 1840 Paulík Martin ŠK Lokomotiva Brno C 1877 1909 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1803 1840 Mikulů Lukáš SK GPOA Znojmo 1971 2009 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1803 1840 Jireš Jiří MKS Vyškov 1955 2006 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1806 1799 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Zeman Radek ŠK Duras BVK-Královo Pole 1981 2009 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Havelka Ondřej SK Slavia Orlová A 1911 1863 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Fialka Adam SK Slavia Orlová B 1744 1799 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 2064 2006 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 0
2015/2016 9 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1734 1820 ½
2015/2016 8 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky B 1996 2010 0
2015/2016 7 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole C 1693 1997 0
2015/2016 6 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Pešák Roman Šachový klub Hodonín 1996 1935 ½
2015/2016 5 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1950 0
2015/2016 4 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Krejčí Petr ŠK 64 Brno A 1972 2033 1
2015/2016 3 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 1997 1978 1
2015/2016 2 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče B 2134 2137 0
2015/2016 1 Lokomotiva Brno F 1803 1840 Přibyl René Moravská Slavia Brno C 1987 1999 0
2015/2016 6 Lokomotiva I 1803 1840 Varga Marian Vinohrady B 1901 1885 1
2015/2016 5 Lokomotiva I 1803 1840 Janků Luboslav Moravská Slávia E 1825 1
2015/2016 4 Lokomotiva I 1803 1840 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1944 1961 ½
2015/2016 2 Lokomotiva I 1803 1840 Ševčík Jakub Bystrc Oilers B 1994 2022 ½
2015/2016 1 Lokomotiva I 1803 1840 Martišek Karel Lokomotiva J 1857 1869 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1874 1915 ½
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy 1899 2062 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Kastl Daniel Chess Most 1818 1844 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Rastočný Josef Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1806 1799 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Fialka Adam SK Slavia Orlová B 1744 1799 ½
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 Zeman Radek ŠK Duras BVK-Královo Pole 1981 2009 0
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Havelka Jan Sokol Buštěhrad 2034 2019 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2099 2183 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Liška Jiří Desko Liberec 1995 2033 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Suchomelová Simona TJ Štefanydes Polička 1883 1886 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Růžička Josef ŠK Staré Město 1992 2018 ½
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1717 1728 Prokop Martin ŠK Kuřim "C" 1100 1292 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1717 1728 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "E" 1386 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1717 1728 Londin Šimon Kvasaco Vacenovice 1552 1535 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1717 1728 Horák David ŠK Lokomotiva Brno "G" 1000 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "H" 1717 1728 Lúč Martin ŠK Duras BVK "C" 1000 1
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 Boček Tadeáš ŠK Kuřim B 1837 1921 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 Flašar Jan ŠK Garde Lipovec C 1655 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 Šmíd František ŠK Jevíčko 1683 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1727 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 Jandl Miroslav MKS Vyškov B 1813 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 Mikulášek Petr TJ Sloup 1628 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 1738 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 Havel Jan Makkabi Boskovice 1439 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 Buš Miroslav ASK Blansko 1000 ½
2014/2015 14 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1717 1728 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1452 1452 ½
2014/2015 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1717 1728 Slezák Jan ŠK Kuřim "D" 1702 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1717 1728 Prokeš Karel Šachy Zastávka "B" 1674 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1717 1728 Sádlík Pavel ŠK Kuřim "D" 1573 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1717 1728 Pokorný Radovan ŠK Střelice "B" 1753 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1717 1728 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1643 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1717 1728 Svoboda Filip ŠK Kuřim "E" 1431 1518 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1717 1728 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Suchomelová Simona TJ Štefanydes Polička 1883 1886 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1864 1908 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 Růžička Josef ŠK Staré Město 1992 2018 ½
2013/2014 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 Sádlík Pavel ŠK Kuřim "D" 1578 0
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1673 1
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 1734 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 Laštovička František ŠK Kuřim "E" 1853 1783 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 Buček Miloslav ŠK Kuřim "D" 1490 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1664 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 Dittrich Jiří ŠK Sokol Tišnov 1737 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka 1625 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "L" 1443 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1542 Prášek Ladislav ŠK Tetčice "B" 1612 1
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1542 Moulis Rudolf ŠK Duras Královo Pole "D" 1903 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1542 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov 1958 1946 0
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1542 Bartošová Veronika ŠK Lokomotiva Brno "E" 1499 1458 1
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1542 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1488 1510 ½
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1542 Škrabánek Matěj KŠ Říčany 1925 B 1512 1
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1542 Vokurka Michal QCC České Budějovice A 1578 1
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1542 Šťastná Martina QCC České Budějovice B 1100 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1542 Růta Vít ŠACHklub Tábor C 1250 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1542 Doležalová Lada ŠACHklub Tábor B 1610 1441 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1542 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 C 1344 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1542 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 A 1440 1616 1
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1542 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1455 1508 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1542 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1250 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1542 Kříž Vojtěch Protect.cz Humpolec 1546 1452 ½
2012/2013 11 Sokol Vranovice 1364 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim C 1256 ½
2012/2013 10 Sokol Vranovice 1364 Toman Tibor ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1100 1
2012/2013 9 Sokol Vranovice 1364 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno E 1250 ½
2012/2013 8 Sokol Vranovice 1364 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno D 1437 ½
2012/2013 7 Sokol Vranovice 1364 Škorpík Josef ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1250 ½
2012/2013 6 Sokol Vranovice 1364 Bauer Miroslav ŠK KME-DDM Kuřim B 1320 ½
2012/2013 5 Sokol Vranovice 1364 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1250 1
2012/2013 4 Sokol Vranovice 1364 Skalka Michal TJ ŠK Veselí nad Moravou 1538 ½
2012/2013 3 Sokol Vranovice 1364 Zabloudil Radek SK Vyškov 1398 ½
2012/2013 2 Sokol Vranovice 1364 Richterová Julie TJ Sokol Zastávka 1403 1
2012/2013 1 Sokol Vranovice 1364 Marek Jakub SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1430 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1364 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1567 1632 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1364 Králík Johan SK Pyrit Příbram 1360 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1364 Dolanský Lukáš Šachklub Tábor A 1506 1626 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1364 Šustr Dominik Šachklub Tábor B 1393 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1364 Štastný Miroslav KŠ Říčany 1925 B 1503 1761 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1364 Jarý Zbyněk KŠ Říčany 1925 C 1411 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1364 Pavlíček Adam QCC České Budějovice B 1250 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1364 Zeman Matyáš QCC České Budějovice A 1392 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1364 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno C 1250 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1364 Kříž Vojtěch Protect.cz Humpolec 1373 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1364 Pikal David Spartak Vlašim B 1406 ½
2011/2012 9 Sokol Vranovice 1358 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno D 1250 ½
2011/2012 7 Sokol Vranovice 1358 Kocí Tereza ŠK Lokomotiv Brno E 1100 1
2011/2012 6 Sokol Vranovice 1358 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kurim B 1000 1
2011/2012 5 Sokol Vranovice 1358 Skalka Michal TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1464 1
2011/2012 4 Sokol Vranovice 1358 Dumková Daniela TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1453 ½
2011/2012 3 Sokol Vranovice 1358 Očko Martin Šachový klub Hodonín 1623 1000 0
2011/2012 2 Sokol Vranovice 1358 Koukal Ondřej ŠK DURAS BVK C 1502 1443 ½
2011/2012 1 Sokol Vranovice 1358 Zabloudil Radek Sportovní klub Vyškov 1358 0
2010/2011 7 Sokol ČOS Vranovice 1373 Krupica Roman Sokol Zastávka 1370 ½
2010/2011 6 Sokol ČOS Vranovice 1373 Zabloudil Radek DDM Vyškov B 1299 0
2010/2011 5 Sokol ČOS Vranovice 1373 Pělucha Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 0
2010/2011 4 Sokol ČOS Vranovice 1373 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno D 1100 1
2010/2011 3 Sokol ČOS Vranovice 1373 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1370 ½
2010/2011 2 Sokol ČOS Vranovice 1373 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kuřim A 1337 ½
2010/2011 1 Sokol ČOS Vranovice 1373 Osouch Lukáš Makkabi Boskovice 1250 ½
2010/2011 6 Sokol Vranovice 1373 Čepeš Ladislav Sokol Tišnov "B" 1000 1
2010/2011 5 Sokol Vranovice 1373 Ptáček Pavel Sokol Střelice "C" 1000 1
2010/2011 2 Sokol Vranovice 1373 Just Pavel TJ Slovan Ivančice B 1466 ½
2010/2011 1 Sokol Vranovice 1373 Heger Miroslav ŠK Tetčice "B" 1683 0
2009/2010 9 Sokol Vranovice 1411 Šuťjak Martin Tatran Poštorná 1436 ½
2009/2010 8 Sokol Vranovice 1411 Boček Tadeáš KME Kuřim 1628 0
2009/2010 7 Sokol Vranovice 1411 Zuziak Petr Duras BVK Brno C 1250 ½
2009/2010 6 Sokol Vranovice 1411 Fabík Václav Vinohrady Brno 1000 1
2009/2010 5 Sokol Vranovice 1411 Karapetyan David Lokomotiva Brno D 1443 0
2009/2010 4 Sokol Vranovice 1411 Krupica Roman Sokol Zastávka 1250 1
2009/2010 3 Sokol Vranovice 1411 Masáková Petra Moravská Slávia Brno 1100 1
2009/2010 2 Sokol Vranovice 1411 Jireš Jiří DDM Vyškov 1698 0
2009/2010 1 Sokol Vranovice 1411 Krejčí David Lokomotiva Brno E 1541 0
2009/2010 6 Sokol Vranovice 1411 Mrkos Jaroslav SK KME-DDM Kurim D 1402 0
2008/2009 4 Vranovice A 1100 Hrůza Martin Lokomotiva Brno E 1000 1
2008/2009 3 Vranovice A 1100 Tancerová Kateřina Vranovice B 1250 0
2008/2009 2 Vranovice A 1100 Čermák Jan Vyškov 1384 0
2008/2009 1 Vranovice A 1100 Jelínek Jakub Vinohrady Brno 1100 0
2008/2009 4 Sokol COS Vranovice "A" 1100 Vodička Tomáš SK Tetcice "B" 1000 1
2007/2008 5 Sokol Vranovice 1250 Strnad Ondřej Duras BVK Brno B 1571 0
2007/2008 2 Sokol Vranovice 1250 Sedlář Martin TJ Bučovice 1298 0
2007/2008 1 Sokol Vranovice 1250 Jireš Jiří SK DDM Vyškov 1363 0