Hráč Kovařík Matyáš

Kovařík Matyáš

User Pic
Jméno: Kovařík Matyáš
Oddíl: Šachový klub Vsetín, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2029
Elo mezinárodní: 1956
ID: 32635
FIDE ID: 350508
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Vsetín 1965 2029 Kuchař Matěj Slavoj Český Těšín 1989 1991 0 soutěž
2019/2020 11 Zbrojovka Vsetín 1963 1982 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 2027 2023 ½ soutěž
2019/2020 9 Zbrojovka Vsetín 1949 1982 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2132 2130 1 soutěž
2019/2020 7 Zbrojovka Vsetín 1949 1982 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2094 0 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1949 1982 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2145 2157 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1937 1982 Svítek Jiří ŠK Zlín-Malenovice A 2080 2108 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1937 1977 Malinovský Karel Slavia Kroměříž C 2454 2470 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1933 1977 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2091 2102 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1933 1977 Worek Joanna ŠO Kunovice A 2316 2284 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1933 1977 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2007 1994 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1928 1977 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2103 2108 ½ soutěž
2019/2020 8 Zbrojovka Vsetín C 1949 1982 Kubín Petr Zubří 1987 2003 1 soutěž
2019/2020 3 Zbrojovka Vsetín C 1933 1977 Bistrý Jaromír Valašské Klobouky 0 1804 1 soutěž
2019/2020 2 Zbrojovka Vsetín C 1933 1977 Řehák Lukáš Slavičín 1919 1970 1 soutěž
2019/2020 1 Zbrojovka Vsetín C 1928 1977 Martiňák Cyril Valašské Meziříčí 1801 1928 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1906 1955 Petržela Pavel ŠK Holešov A 2004 1989 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1906 1955 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 1994 1991 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1906 1955 Babula Milan ŠK Zlín-Malenovice A 2225 2188 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1911 1955 Bobalík Petr TJ Valašské Meziříčí A 1905 1888 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1911 1955 Hronek Martin ŠK Zlín B 1915 1907 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1909 1955 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1980 1989 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1909 1955 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1925 1905 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1898 1919 Blaha Petr ŠK Staré Město C 1963 1984 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1880 1919 Pfeffer Erik SK Boršice A 1976 1965 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1880 1919 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2099 2078 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1875 1919 Vančura Jakub Sokol Postoupky A 1691 1799 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1906 1955 Vraj Karel Šachy Hošťálková B 1961 1957 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1906 1955 Krajíček Miroslav ŠO SK Pozlovice 0 1905 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1911 1955 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1796 1848 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1880 1919 Lev Pavel ŠO Sokol Bystřička 2177 2191 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Zbrojovka Vsetín C 1875 1919 Pyš Zbyněk TJ Sokol Valašská Bystřice B 1953 1963 1 soutěž
2018/2019 8 Zbrojovka Vsetín 1911 1955 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice 1707 1713 0 soutěž
2018/2019 5 Zbrojovka Vsetín 1898 1919 Janás Vladimír ŠK Veselí nad Moravou 1839 1872 1 soutěž
2018/2019 4 Zbrojovka Vsetín 1898 1919 Skočík Marek SK Podlužan Prušánky z.s. 1913 1925 1 soutěž
2017/2018 11 �KZ Vset�n C 1856 1889 Krupa Josef Zub�� 1795 1885 1 soutěž
2017/2018 9 �KZ Vset�n C 1833 1889 Veselský František Ho���lkov� B 1962 1943 ½ soutěž
2017/2018 7 �KZ Vset�n C 1837 1889 Janček Milan Slavi��n 0 1864 0 soutěž
2017/2018 2 �KZ Vset�n C 1845 1889 Trčálek David �st� 1686 1769 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1856 1889 Havránek Michal SK Boršice A 1997 2042 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1845 1889 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2013 2000 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1845 1889 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 1921 1924 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1833 1889 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1939 1945 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1833 1889 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1925 1953 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1837 1889 Worek Joanna ŠO Kunovice A 2278 2315 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1837 1889 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1974 1960 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1845 1889 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2048 2053 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1845 1889 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2182 2179 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1969 1971 Bačák Martin Sokol Postoupky A 2110 2099 1 soutěž
2017/2018 10 Zbrojovka Vsetín 1845 1889 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2020 2034 ½ soutěž
2017/2018 8 Zbrojovka Vsetín 1833 1889 Zpěváková Jana Moravská Slavia Brno B 2084 2036 1 soutěž
2017/2018 6 Zbrojovka Vsetín 1837 1889 Blaha Petr ŠK Staré Město B 2005 1988 ½ soutěž
2017/2018 1 Zbrojovka Vsetín 1969 1971 Předínský Vladan SK Podlužan Prušánky 1948 1928 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Novák Josef TJ Valašské Meziříčí A 1876 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Dubovecký Josef ŠK Zlín B 1658 1728 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1930 1951 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2025 2030 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Náplava Pavel SK Boršice A 2059 2070 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1823 1885 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1940 1924 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Partyš Petr TJ Vlčnov A 2053 2052 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město 1759 1780 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město 1759 1780 Lhotský Zdeněk PROMAT OAZA Praha 1693 1621 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město 1759 1780 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město 1759 1780 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město 1759 1780 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny 1974 1993 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město 1759 1780 Kubošová Jana SK Slavia Orlová 1704 1698 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město 1759 1780 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1857 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město 1759 1780 Kubošová Jana SK Slavia Orlová 1704 1698 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Staré Město 1759 1780 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1857 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Staré Město 1759 1780 Procházka Ludvík Šachy Hošťálková 1646 1674 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město 1759 1780 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1582 1653 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město 1759 1780 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny 1974 1993 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město 1759 1780 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město 1759 1780 Černý David TJ Štefanydes Polička 1889 1959 0 soutěž
2015/2016 11 ŠKZ Vsetín C 1759 1780 Bobalík Petr Val. Meziříčí 1949 1899 0 soutěž
2015/2016 10 ŠKZ Vsetín C 1759 1780 Pagáč Jaroslav Val.Bystřice 1874 1883 1 soutěž
2015/2016 9 ŠKZ Vsetín C 1759 1780 Foukal František Zlín C 1953 1910 1 soutěž
2015/2016 8 ŠKZ Vsetín C 1759 1780 Janček Milan Slavičín 1806 0 soutěž
2015/2016 7 ŠKZ Vsetín C 1759 1780 Holman Radek Hošťálková B 1890 1947 1 soutěž
2015/2016 6 ŠKZ Vsetín C 1759 1780 Hrabovský Vladimír Brumov-Bylnice 1953 1993 1 soutěž
2015/2016 5 ŠKZ Vsetín C 1759 1780 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1902 1848 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠKZ Vsetín C 1759 1780 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2073 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠKZ Vsetín C 1759 1780 Škrobák Petr Gumárny Zubří 1808 1833 1 soutěž
2015/2016 2 ŠKZ Vsetín C 1759 1780 Doležal Karel Lužná 2002 1994 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 Němec David ŠK Kuřim "A" 1709 1612 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 Dumek David ŠK Kuřim "B" 1414 1465 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 Londin Šimon A64 Grygov 1607 1624 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1706 1731 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1302 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 Chlebek Jan Beskydská šachová škola FM B 1729 1773 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 Halamíček Radek Beskydská šachová škola FM C 1646 1626 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 Nehyba Martin Sokol Hošťálková 1805 1861 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 Očko Dominik Interchess FM 1610 1580 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 Chwistek Karel OŠŠ TJ Ostrava 1958 1848 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Hromada Jiří ŠK Holešov A 1658 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Krčmář Milan Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1986 1983 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Dubovecký Josef ŠK Zlín B 1658 1728 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Štefaník Richard ŠK Staré Město D 1816 1894 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Opluštil Pavel Sokol Postoupky B 1431 1387 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Gergela Antonín ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1694 1695 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2025 2079 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Klíma Vladimír CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1716 1870 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 Piluša Antonín ŠK Staré Město C 1700 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1885 1949 Zgarba Radek Sokol Ústí 1728 1734 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1885 1949 Babula Vlastimil ŠK Staré Město C 1158 1167 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1885 1949 Vašek Ondřej KK-ŠK Osvětimany 1373 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1885 1949 Procházka Ludvík ŠK DDM Slavičín 1798 1865 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1885 1949 Hronek Martin ŠK Zlín 1674 1698 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1885 1949 Fridrich Tomáš ŠO Kunovice 1212 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1885 1949 Jiříček Vojtěch ŠK Zbrojovka Vsetín B 1570 1410 1 soutěž
2014/2015 11 ŠKZ Vsetín B 1885 1949 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1838 1802 1 soutěž
2014/2015 7 ŠKZ Vsetín B 1885 1949 Foukal Jiří Gumárny Zubří 1942 1945 0 soutěž
2014/2015 6 ŠKZ Vsetín B 1885 1949 Hrabovský Vladimír Brumov-Bylnice 1976 1995 0 soutěž
2014/2015 5 ŠKZ Vsetín B 1885 1949 Lukaštík Jaroslav Hošťálková B 1906 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠKZ Vsetín B 1885 1949 Pecl Jaroslav Bystřice p. Hostýnem 1804 1 soutěž
2014/2015 1 ŠKZ Vsetín B 1885 1949 Růčka Petr Val. Bystřice B 1925 1887 1 soutěž
2014/2015 5 Slavia Kroměříž 1885 1949 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola FM B 1589 1560 0 soutěž
2014/2015 4 Slavia Kroměříž 1885 1949 Marek Matyáš Interchess FM 2200 2240 0 soutěž
2014/2015 3 Slavia Kroměříž 1885 1949 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky 1772 1795 0 soutěž
2014/2015 2 Slavia Kroměříž 1885 1949 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1486 1745 ½ soutěž
2014/2015 1 Slavia Kroměříž 1885 1949 Němec David ŠK Kuřim 1506 1559 1 soutěž
2014/2015 11 ŠKZ Vsetín C 1885 1949 Múdrý Jan Huslenky 1733 1738 1 soutěž
2014/2015 10 ŠKZ Vsetín C 1885 1949 Vojkůvka Libor Rožnov B 1768 1 soutěž
2014/2015 9 ŠKZ Vsetín C 1885 1949 Herman Vladimír Bystřička 1790 1 soutěž
2014/2015 7 ŠKZ Vsetín C 1885 1949 Vlachopulos Elefteris Ústí 1792 1787 0 soutěž
2014/2015 6 ŠKZ Vsetín C 1885 1949 Čokavec Milan Valašská Polanka 1803 1 soutěž
2014/2015 5 ŠKZ Vsetín C 1885 1949 Filák František MEZ Vsetín 1761 1 soutěž
2014/2015 4 ŠKZ Vsetín C 1885 1949 Surý Jaroslav Hošťálková C 1637 1 soutěž
2014/2015 3 ŠKZ Vsetín C 1885 1949 Gut Rudolf Valašské Meziříčí B 1676 1 soutěž
2014/2015 2 ŠKZ Vsetín C 1885 1949 Bartošek Ivan ŠKZ Vsetín D 1832 1813 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠKZ Vsetín C 1885 1949 Růčka Josef Val.Bystřice C 1725 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1584 1630 Náplavová Erika ŠK-KK Osvětimany 1241 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1584 1630 Zgarba Radek TJ Sokol Ústí 1250 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1584 1630 Húsek Martin Slavia Kroměříž 1670 1699 ½ soutěž
2013/2014 11 Zbrojovka Vsetín 1584 1630 Zajíček Tomáš Agentura 64 Grygov 1804 1859 ½ soutěž
2013/2014 10 Zbrojovka Vsetín 1584 1630 Scheichenost Michal TJ Sokol Postoupky 1616 1622 ½ soutěž
2013/2014 9 Zbrojovka Vsetín 1584 1630 Škarpa Tomáš SK Řetězárna Česká Ves 1398 1353 1 soutěž
2013/2014 8 Zbrojovka Vsetín 1584 1630 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 ½ soutěž
2013/2014 7 Zbrojovka Vsetín 1584 1630 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město "B" 1580 1599 1 soutěž
2013/2014 6 Zbrojovka Vsetín 1584 1630 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město "A" 1803 1839 0 soutěž
2013/2014 5 Zbrojovka Vsetín 1584 1630 Masáková Petra ŠK Duras BVK Brno "B" 1553 1567 ½ soutěž
2013/2014 4 Zbrojovka Vsetín 1584 1630 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim 1530 1530 1 soutěž
2013/2014 3 Zbrojovka Vsetín 1584 1630 Nehyba Martin TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 1 soutěž
2013/2014 2 Zbrojovka Vsetín 1584 1630 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1557 1626 0 soutěž
2013/2014 1 Zbrojovka Vsetín 1584 1630 Fialka Adam TJ Slovan Havířov 1554 1550 1 soutěž
2013/2014 11 ŠKZ Vsetín C 1584 1630 Bil Vladimír Rožnov B 1695 1 soutěž
2013/2014 10 ŠKZ Vsetín C 1584 1630 Lev František Val. Meziříčí B 1715 1 soutěž
2013/2014 8 ŠKZ Vsetín C 1584 1630 Múdrý Josef MEZ Vsetín 1578 1 soutěž
2013/2014 7 ŠKZ Vsetín C 1584 1630 Papšík Miroslav Val. Polanka 1687 1 soutěž
2013/2014 6 ŠKZ Vsetín C 1584 1630 Valo Rudolf Huslenky 1855 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠKZ Vsetín C 1584 1630 Kovář Ladislav Karolinka 1732 1 soutěž
2013/2014 2 ŠKZ Vsetín C 1584 1630 Vaculík Jiří Hošťálková B 1867 0 soutěž
2013/2014 1 ŠKZ Vsetín C 1584 1630 Bártek Jaromír Bystřička 1680 1 soutěž
2013/2014 11 ŠKZ Vsetín B 1584 1630 Sadílek Jaromír Zašová 1793 1 soutěž
2013/2014 10 ŠKZ Vsetín B 1584 1630 Tomaštík Jan Val. Klobouky 1861 1 soutěž
2013/2014 9 ŠKZ Vsetín B 1584 1630 Hrtáň Vladislav Ústí 1618 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠKZ Vsetín B 1584 1630 Žáček Svatoslav ŠK Holešov B 1691 1 soutěž
2013/2014 6 ŠKZ Vsetín B 1584 1630 Sedláček Oldřich EMKaD Holešov 1414 1 soutěž
2013/2014 5 ŠKZ Vsetín B 1584 1630 Františák Václav Lužná 1000 1 soutěž
2013/2014 3 ŠKZ Vsetín B 1584 1630 Juřenčák Josef Brumov - Bylnice 1250 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠKZ Vsetín B 1584 1630 Cverna Pavel Val. Meziříčí 1806 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Zbrojovka Vsetín A 1584 1630 Krajcar Pavel ŠK Holešov A 1697 1 soutěž
2012/2013 10 ŠKZ Vsetín C 1539 1735 Lukaštík Jaroslav Valašská Polanka 1668 0 soutěž
2012/2013 9 ŠKZ Vsetín C 1539 1735 Hurta Karel Bystřička 1793 0 soutěž
2012/2013 8 ŠKZ Vsetín C 1539 1735 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1680 0 soutěž
2012/2013 7 ŠKZ Vsetín C 1539 1735 Maňák Antonín Huslenky 1754 1874 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠKZ Vsetín C 1539 1735 Bambušek Vladislav Karolinka 1709 1671 0 soutěž
2012/2013 5 ŠKZ Vsetín C 1539 1735 Jasný Stanislav Valašská Bystřice B 1838 1806 0 soutěž
2012/2013 4 ŠKZ Vsetín C 1539 1735 Smílek Jan Lužná 1744 0 soutěž
2012/2013 2 ŠKZ Vsetín C 1539 1735 Krejča Jakub Hošťálková B 1798 1858 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠKZ Vsetín C 1539 1735 Horák Martin Rožnov B 1721 1 soutěž
2012/2013 11 ŠKZ Vsetín B 1539 1735 Roček Vladimír Bystřice p.H. 1718 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠKZ Vsetín B 1539 1735 Zůbek Ladislav Val. Klobouky 1737 0 soutěž
2012/2013 7 ŠKZ Vsetín B 1539 1735 Žáček Svatoslav Holešov B 1677 0 soutěž
2012/2013 1 ŠKZ Vsetín B 1539 1735 Malina Zdenek Zašová 1768 1 soutěž
2012/2013 11 Zbrojovka Vsetín 1539 1735 Buriánek Michal Rošáda Prostějov 1646 ½ soutěž
2012/2013 10 Zbrojovka Vsetín 1539 1735 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 1685 1701 0 soutěž
2012/2013 9 Zbrojovka Vsetín 1539 1735 Skrášek Adam ŠO Kunovice 1250 1 soutěž
2012/2013 8 Zbrojovka Vsetín 1539 1735 Mrkus František ŠK Staré Město 1701 1816 0 soutěž
2012/2013 7 Zbrojovka Vsetín 1539 1735 Čáp Šimon Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 0 soutěž
2012/2013 6 Zbrojovka Vsetín 1539 1735 Šrámek Ondřej SK Slavie Orlová "B" 1696 1715 1 soutěž
2012/2013 5 Zbrojovka Vsetín 1539 1735 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1495 1490 1 soutěž
2012/2013 4 Zbrojovka Vsetín 1539 1735 Svoboda Filip KME-DDM Kuřim 1332 1 soutěž
2012/2013 3 Zbrojovka Vsetín 1539 1735 Lukaštík Jaroslav TJ Sokol Hošťálková 1668 ½ soutěž
2012/2013 2 Zbrojovka Vsetín 1539 1735 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1802 1904 0 soutěž
2012/2013 1 Zbrojovka Vsetín 1539 1735 Zatloukal Miroslav TŽ Třinec 1294 1 soutěž
2011/2012 11 Zbrojovka Vsetín 1553 1673 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1711 1775 ½ soutěž
2011/2012 10 Zbrojovka Vsetín 1553 1673 Kavoň Rastislav Duras BVK Brno B 1879 1250 0 soutěž
2011/2012 9 Zbrojovka Vsetín 1553 1673 Fargač Martin TŽ Třinec 2099 2081 0 soutěž
2011/2012 8 Zbrojovka Vsetín 1553 1673 Vaculík Jakub A64 Grygov 1783 1855 0 soutěž
2011/2012 7 Zbrojovka Vsetín 1553 1673 Lojek Marek SK Slavia Orlová B 1672 1778 0 soutěž
2011/2012 6 Zbrojovka Vsetín 1553 1673 Cukrowski Filip SK Slavia Orlová A 2107 0 soutěž
2011/2012 5 Zbrojovka Vsetín 1553 1673 Spaček Marcel ŠK Staré Město B 1818 1604 ½ soutěž
2011/2012 4 Zbrojovka Vsetín 1553 1673 Janska Petr SK Boršice B 1767 1691 1 soutěž
2011/2012 3 Zbrojovka Vsetín 1553 1673 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 1673 ½ soutěž
2011/2012 2 Zbrojovka Vsetín 1553 1673 Fouček Šimon ŠK Lokomotiva Brno C 1509 1541 ½ soutěž
2011/2012 1 Zbrojovka Vsetín 1553 1673 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno B 1444 0 soutěž
2011/2012 10 Vsetín B 1553 1673 Chutný Tomáš Holešov B 1819 1 soutěž
2011/2012 6 Vsetín B 1553 1673 Krátký Pavel Huslenky 1628 1 soutěž
2011/2012 11 ŠKZ Vsetín C 1553 1673 Múdrý Jan Karolinka 1736 1733 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠKZ Vsetín C 1553 1673 Novák Josef Valašské Meziříčí B 1843 1 soutěž
2011/2012 7 ŠKZ Vsetín C 1553 1673 Herman Vladimír Bystřička 1770 0 soutěž
2011/2012 6 ŠKZ Vsetín C 1553 1673 Koňařík Alois Ústí 1775 0 soutěž
2011/2012 5 ŠKZ Vsetín C 1553 1673 Papšík Miroslav Lužná 1721 1 soutěž
2011/2012 4 ŠKZ Vsetín C 1553 1673 Růčka Josef Valašská Bystřice B 1643 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠKZ Vsetín C 1553 1673 Červenka Emil Hošťálková B 1810 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠKZ Vsetín C 1553 1673 Vojkůvka Libor Rožnov B 1834 0 soutěž
2011/2012 1 ŠKZ Vsetín C 1553 1673 Filák František MEZ Vsetín 1812 0 soutěž
2010/2011 11 ŠKZ Vsetín C 1558 Adamek Jaroslav Hošťálková B 1000 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠKZ Vsetín C 1558 Bártek Jaromír Bystřička 1724 0 soutěž
2010/2011 8 ŠKZ Vsetín C 1558 Sadílek Jaromír Zašová 1870 0 soutěž
2010/2011 7 ŠKZ Vsetín C 1558 Mieres Petr MEZ Vsetín 1740 0 soutěž
2010/2011 6 ŠKZ Vsetín C 1558 Papšík Miroslav Lužná 1712 0 soutěž
2010/2011 5 ŠKZ Vsetín C 1558 Klíma Martin Karolinka 1609 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠKZ Vsetín C 1558 Sušeň Jaroslav Vidče 1784 0 soutěž
2010/2011 3 ŠKZ Vsetín C 1558 Kramer Břetislav Valašské Meziříčí B 1664 1 soutěž
2010/2011 2 ŠKZ Vsetín C 1558 Růčka Josef Valašská Bystřice B 1703 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠKZ Vsetín C 1558 Liška Pavel Valašská Polanka 1638 ½ soutěž
2010/2011 7 Zbrojovka Vsetín 1558 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město C 1100 ½ soutěž
2010/2011 6 Zbrojovka Vsetín 1558 Vraj Karel Sokol Hošťálková B 1250 ½ soutěž
2010/2011 5 Zbrojovka Vsetín 1558 Paul Filip ŠK Zlín 1250 0 soutěž
2010/2011 4 Zbrojovka Vsetín 1558 Hromada Martin ŠO Kunovice 1272 1 soutěž
2010/2011 3 Zbrojovka Vsetín 1558 Plachtovič Vojtěch Sokol Ústí 1000 1 soutěž
2010/2011 2 Zbrojovka Vsetín 1558 Náplavová Erika KK-ŠK Osvětimany 1100 1 soutěž
2010/2011 1 Zbrojovka Vsetín 1558 Kucián Martin TJ ŠO Zborovice 1250 1 soutěž
2010/2011 10 Vsetín B 1558 Filák Josef Brumov-Bylnice 1902 0 soutěž
2010/2011 9 Vsetín B 1558 Huslenky 1 soutěž
2010/2011 8 Vsetín B 1558 Růčka Ondřej Val.Bystřice 1649 1 soutěž
2010/2011 6 Vsetín B 1558 Zicháček Josef Bystřice p.H 1621 1 soutěž
2010/2011 5 Vsetín B 1558 Hladký Jan Val. Meziříčí 1748 1 soutěž
2010/2011 1 Vsetín B 1558 Hrtáň Vladislav Ústí 1640 0 soutěž
2009/2010 8 Hošťálková B 1452 Kovář Jaromír Valašská Polanka 1478 ½ soutěž
2009/2010 5 Hošťálková B 1452 Surovec Josef MEZ Vsetín 1590 ½ soutěž
2009/2010 2 Hošťálková B 1452 Smílek Jan Lužná 1714 0 soutěž
2009/2010 1 Hošťálková B 1452 Michálek Josef Karolinka 1572 1 soutěž
2009/2010 9 Zbrojovka Vsetín 1452 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 1000 ½ soutěž
2009/2010 8 Zbrojovka Vsetín 1452 Štefaník Richard TJ Vlčnov 1577 ½ soutěž
2009/2010 7 Zbrojovka Vsetín 1452 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město C 1100 1 soutěž
2009/2010 6 Zbrojovka Vsetín 1452 Náplava Lukáš ŠK-KK Osvětimany 1250 0 soutěž
2009/2010 5 Zbrojovka Vsetín 1452 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1100 1 soutěž
2009/2010 4 Zbrojovka Vsetín 1452 Lukaštík Jaroslav Sokol Ústí 1100 1 soutěž
2009/2010 3 Zbrojovka Vsetín 1452 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 1542 ½ soutěž
2009/2010 2 Zbrojovka Vsetín 1452 Prachař David TJ Zborovice 1250 0 soutěž
2009/2010 1 Zbrojovka Vsetín 1452 Danyuk Pavlo ŠO Kunovice 1100 1 soutěž
2009/2010 11 ŠKZ Vsetín C 1452 Smutek Jiří Vidče B ½ soutěž
2009/2010 10 ŠKZ Vsetín C 1452 Chrástecký Radomír Huslenky B 1732 0 soutěž
2009/2010 9 ŠKZ Vsetín C 1452 Charvát Jan Rožnov B 1 soutěž
2009/2010 8 ŠKZ Vsetín C 1452 Feix Vilém Branky 1 soutěž
2009/2010 4 ŠKZ Vsetín C 1452 Hajda Michal Zašová B 1 soutěž
2009/2010 3 ŠKZ Vsetín C 1452 Sucháček Roman Francova Lhota B 1266 1 soutěž
2009/2010 2 ŠKZ Vsetín C 1452 Michálek Josef Karolinka B 1572 0 soutěž
2009/2010 1 ŠKZ Vsetín C 1452 Trčálek Lukáš Ústí B 1 soutěž
2008/2009 9 Sokol Hoštálková 1283 Vaculík Lukáš KK-ŠK Osvětimany 1250 1 soutěž
2008/2009 8 Sokol Hoštálková 1283 Richter Michael Sokol Postoupky B 1285 ½ soutěž
2008/2009 7 Sokol Hoštálková 1283 Hronek Martin ŠK Zlín B 1100 1 soutěž
2008/2009 6 Sokol Hoštálková 1283 Danyuk Pavlo ŠO Kunovice 1100 0 soutěž
2008/2009 5 Sokol Hoštálková 1283 Němec Pavel ŠK Staré Město C 1100 0 soutěž
2008/2009 4 Sokol Hoštálková 1283 Ondruch Petr ŠK Staré Město D 1100 1 soutěž
2008/2009 3 Sokol Hoštálková 1283 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov 1250 0 soutěž
2008/2009 2 Sokol Hoštálková 1283 Paul Filip ŠK Zlín C 1250 1 soutěž
2008/2009 1 Sokol Hoštálková 1283 Kucián Martin TJ ŠO Zborovice 1250 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠKZ Vsetín C 1283 Černý Ladislav TJ Valašské Meziříčí B 1507 0 soutěž
2008/2009 5 ŠKZ Vsetín C 1283 Papšík Miroslav Sokol Lužná 1708 0 soutěž
2008/2009 4 ŠKZ Vsetín C 1283 Helis Alan TJ Karolinka 0 soutěž
2008/2009 3 ŠKZ Vsetín C 1283 Smutek Vladimír TJ Vidče 1608 0 soutěž
2008/2009 1 ŠKZ Vsetín C 1283 Šimek Zdeněk Sokol Valašská Polanka 1727 0 soutěž
2008/2009 11 Ústí B 1283 Smutek Vladimír Vidče B 1608 0 soutěž
2008/2009 10 Ústí B 1283 Kachtík Karel st. Hošťálková B 1640 ½ soutěž
2008/2009 8 Ústí B 1283 Čáňová Dagmar Zašová B 1630 0 soutěž
2008/2009 7 Ústí B 1283 Holman Pavel Branky 0 soutěž
2008/2009 5 Ústí B 1283 Sucháčková Petra Francova Lhota B 1550 1 soutěž
2008/2009 4 Ústí B 1283 Burdík Petr Bystřička B 1602 0 soutěž
2008/2009 3 Ústí B 1283 Červínka Viktor Rožnov C 1 soutěž
2008/2009 2 Ústí B 1283 Rumánek Antonín Karolinka B 1683 0 soutěž
2008/2009 1 Ústí B 1283 Múdrý Jan Huslenky B 1747 0 soutěž
2007/2008 9 Z Vsetín C Sedláček Bohumil S. Valašská Polanka 1538 0 soutěž
2007/2008 8 Z Vsetín C Černý Ladislav Valašské Meziříčí B 1456 1 soutěž
2007/2008 7 Z Vsetín C Kalvas Jaroslav TJ Karolinka 1551 0 soutěž
2007/2008 6 Z Vsetín C Růčka Jiří S. Valašská Bystřice 1546 0 soutěž