Hráč Stuchlý Radim

Stuchlý Radim

User Pic
Jméno: Stuchlý Radim
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1933
Elo mezinárodní: 1922
ID: 1742
FIDE ID: 312045
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Č ŠK Staré Město E 1922 1933 Havránek Michal SK Boršice B 1979 1984 0
2017/2018 8 Č ŠK Staré Město E 1927 1924 Zpěváková Kateřina ŠK Dolní Němčí A 1918 1868 1
2017/2018 6 Č ŠK Staré Město E 1926 1924 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 0 1623 1
2017/2018 4 Č ŠK Staré Město E 1921 1924 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1685 1748 1
2017/2018 3 Č ŠK Staré Město E 1921 1924 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice B 1859 1822 ½
2017/2018 11 Č ŠK Staré Město C 1922 1924 Lukša Zdeněk ŠK Holešov A 1936 1951 ½
2017/2018 10 B ŠK Staré Město C 1921 1924 Vrtal Jaroslav SK Boršice A 2034 2013 ½
2017/2018 9 B ŠK Staré Město C 1921 1924 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1845 1889 ½
2017/2018 8 Č ŠK Staré Město C 1927 1924 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1750 1708 ½
2017/2018 7 B ŠK Staré Město C 1927 1924 Hronek Martin ŠK Zlín B 1864 1857 ½
2017/2018 6 Č ŠK Staré Město C 1926 1924 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2001 2010 ½
2017/2018 5 B ŠK Staré Město C 1926 1924 Netušil Jan Sokol Postoupky A 1888 1917 ½
2017/2018 4 Č ŠK Staré Město C 1921 1924 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1938 1926 ½
2017/2018 3 B ŠK Staré Město C 1921 1924 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1856 1856 ½
2017/2018 2 Č ŠK Staré Město C 1921 1924 Worek Joanna ŠO Kunovice A 2282 2315 0
2016/2017 6 Č ŠK Staré Město I 1936 1933 Nesvadba Lukáš KK-ŠK Osvětimany B 1366 1
2016/2017 1 Č ŠK Staré Město I 1936 1933 Kadlčík Marek TJ Vlčnov D 1454 ½
2016/2017 10 Č ŠK Staré Město E 1936 1933 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1862 ½
2016/2017 8 Č ŠK Staré Město E 1936 1933 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1848 ½
2016/2017 3 B ŠK Staré Město E 1936 1933 Šaňák František SK Boršice B 1882 1835 1
2016/2017 2 Č ŠK Staré Město E 1936 1933 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1876 1
2016/2017 11 B ŠK Staré Město D 1936 1933 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1875 1920 ½
2016/2017 10 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1986 1983 ½
2016/2017 9 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Krejčiřík Radim TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 ½
2016/2017 8 B ŠK Staré Město D 1936 1933 Trčálek David ŠK Zbrojovka Vsetín B 1664 1738 1
2016/2017 7 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Pfeffer Erik SK Boršice A 1904 1892 0
2016/2017 6 B ŠK Staré Město D 1936 1933 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky A 2001 1929 ½
2016/2017 5 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1905 1928 1
2016/2017 4 B ŠK Staré Město D 1936 1933 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1940 1924 ½
2016/2017 3 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Partyš Petr TJ Vlčnov A 2053 2052 ½
2016/2017 1 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1918 1869 0
2015/2016 11 B ŠK Staré Město D 1936 1933 Blahynka Svatopluk Fatra-Slavia Napajedla A 1653 1
2015/2016 10 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1997 2017 ½
2015/2016 9 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Večeřa Pavel Sokol Postoupky B 1464 1470 1
2015/2016 8 B ŠK Staré Město D 1936 1933 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1836 1861 ½
2015/2016 7 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín B 1881 1953 ½
2015/2016 6 B ŠK Staré Město D 1936 1933 Klíma Tomáš CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1316 1
2015/2016 5 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1870 1933 0
2015/2016 4 B ŠK Staré Město D 1936 1933 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2032 2030 ½
2015/2016 3 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1931 1953 0
2015/2016 2 B ŠK Staré Město D 1936 1933 Doležal Karel Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2002 1994 ½
2015/2016 1 Č ŠK Staré Město D 1936 1933 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2017 2007 ½
2015/2016 11 Č ŠK Staré Město E 1936 1933 Knotek Josef ŠO Kunovice A 1969 1979 ½
2015/2016 10 B ŠK Staré Město E 1936 1933 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 ½
2015/2016 9 B ŠK Staré Město E 1936 1933 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 ½
2015/2016 8 Č ŠK Staré Město E 1936 1933 Krajíček Miroslav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1936 ½
2015/2016 6 Č ŠK Staré Město E 1936 1933 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2098 2102 ½
2015/2016 5 B ŠK Staré Město E 1936 1933 Frýbort Pavel SK Boršice B 1851 1891 0
2015/2016 4 Č ŠK Staré Město E 1936 1933 Krča Milan ŠK Staré Město F 1961 2004 ½
2015/2016 3 B ŠK Staré Město E 1936 1933 Kapusta Petr Spartak Uherský Brod 2156 2072 ½
2015/2016 1 B ŠK Staré Město E 1936 1933 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1862 ½
2014/2015 10 Č ŠK Staré Město F 1945 1933 Křížek František SK Boršice B 1943 1941 0
2014/2015 9 Č ŠK Staré Město F 1945 1933 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1890 1
2014/2015 8 B ŠK Staré Město F 1945 1933 Janček Milan Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1789 1
2014/2015 7 Č ŠK Staré Město F 1945 1933 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 ½
2014/2015 6 B ŠK Staré Město F 1945 1933 Sovadina Martin SK EMKaD Holešov A 1747 1715 0
2014/2015 3 Č ŠK Staré Město F 1945 1933 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1931 1927 0
2014/2015 2 B ŠK Staré Město F 1945 1933 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1827 1
2014/2015 1 Č ŠK Staré Město F 1945 1933 Krenedics Gregor Spartak Uherský Brod 1000 ½
2014/2015 11 B ŠK Staré Město D 1945 1933 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1926 1948 ½
2014/2015 10 Č ŠK Staré Město D 1945 1933 Krčmář Milan Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1991 1996 ½
2014/2015 9 Č ŠK Staré Město D 1945 1933 Bednařík Josef Sokol Hošťálková A 1984 2101 ½
2014/2015 7 Č ŠK Staré Město D 1945 1933 Rafaja Marek ŠK Zlín C 1931 1927 ½
2014/2015 6 B ŠK Staré Město D 1945 1933 Bažant Pavel TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1642 ½
2014/2015 5 Č ŠK Staré Město D 1945 1933 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1973 1982 ½
2014/2015 4 B ŠK Staré Město D 1945 1933 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1904 1920 ½
2014/2015 3 Č ŠK Staré Město D 1945 1933 Večeřa Petr Sokol Postoupky B 2025 2034 1
2014/2015 2 B ŠK Staré Město D 1945 1933 Frýbort Pavel SK Boršice A 1853 1866 ½
2014/2015 1 Č ŠK Staré Město D 1945 1933 Tomek Josef ŠK Zlínterm Zlín A 1876 1
2013/2014 11 B ŠK Staré Město D 1929 1915 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1882 1916 1
2013/2014 10 Č ŠK Staré Město D 1929 1915 Netušil Jan Sokol Postoupky B 1696 1820 ½
2013/2014 9 Č ŠK Staré Město D 1929 1915 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1966 2015 1
2013/2014 8 B ŠK Staré Město D 1929 1915 Křenek Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1000 1
2013/2014 7 Č ŠK Staré Město D 1929 1915 Filák Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1846 1869 1
2013/2014 1 Č ŠK Staré Město D 1929 1915 Jasný Igor CHESSMONT Rožnov p.R. A 1951 0
2013/2014 11 B ŠK Staré Město F 1929 1915 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 1966 2015 ½
2013/2014 10 Č ŠK Staré Město F 1929 1915 Major Robert TJ Bojkovice A 1809 1
2013/2014 9 Č ŠK Staré Město F 1929 1915 Holub Aleš TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1713 1
2013/2014 8 B ŠK Staré Město F 1929 1915 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1890 1890 ½
2013/2014 5 Č ŠK Staré Město F 1929 1915 Šaňák František SK Boršice B 1871 1836 ½
2012/2013 9 Č ŠK Staré Město B 1940 1928 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 0
2012/2013 8 B ŠK Staré Město B 1940 1928 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou 2000 1995 0
2012/2013 7 Č ŠK Staré Město B 1940 1928 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 0
2012/2013 7 Č ŠK Staré Město E 1940 1928 Válek František TJ Sokol Francova Lhota A 1863 1825 1
2012/2013 6 B ŠK Staré Město E 1940 1928 Stojan František ŠK Zlín C 1812 ½
2011/2012 10 Č ŠK Staré Město E 1944 1931 Šaňák František SK Boršice B 1929 1868 0
2011/2012 9 B ŠK Staré Město E 1944 1931 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1764 1882 ½
2011/2012 8 Č ŠK Staré Město E 1944 1931 Kašík Jiří TJ Sokol Postoupky A 2010 2016 0
2011/2012 6 B ŠK Staré Město E 1944 1931 Filák Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1891 1917 1
2011/2012 5 Č ŠK Staré Město E 1944 1931 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov p. R. A 1946 1912 1
2011/2012 3 Č ŠK Staré Město E 1944 1931 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1932 1949 ½
2011/2012 1 Č ŠK Staré Město E 1944 1931 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1916 1922 ½
2011/2012 7 Č ŠK Staré Město B 1944 1931 Šerák Tomáš TJ Podlužan Prušánky 1513 1
2010/2011 10 B ŠK Staré Město D 1963 Navrátilík Pavel ŠK Holešov B 2156 0
2010/2011 8 B ŠK Staré Město D 1963 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1803 1
2010/2011 7 Č ŠK Staré Město D 1963 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 ½
2010/2011 6 B ŠK Staré Město D 1963 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla A 1960 0
2010/2011 5 B ŠK Staré Město D 1963 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková A 1990 0
2010/2011 4 Č ŠK Staré Město D 1963 Hrabovský Vladimír ŠO TJ Francova Lhota A 1999 1
2010/2011 9 Č ŠK Staré Město B 1963 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín C 1919 ½
2010/2011 8 B ŠK Staré Město B 1963 Virgler Karel SK Prostějov 1949 0
2010/2011 7 B ŠK Staré Město B 1963 Opluštil Vladimír TJ Sokol Postoupky 1874 ½
2010/2011 6 Č ŠK Staré Město B 1963 Náplava Pavel SK Boršice 1901 ½
2010/2011 5 B ŠK Staré Město B 1963 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 1994 0
2010/2011 4 Č ŠK Staré Město B 1963 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 1988 0
2010/2011 3 B ŠK Staré Město B 1963 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo 2018 ½
2010/2011 1 B ŠK Staré Město B 1963 Rafaja Marek ŠK Holešov 1945 ½
2009/2010 5 Č ŠK Staré Město 2030 Kovář Oldřich ŠK Labortech Ostrava 2049 ½
2009/2010 11 B ŠK Staré Město B 2030 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 ½
2009/2010 8 B ŠK Staré Město B 2030 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1955 1
2009/2010 7 Č ŠK Staré Město B 2030 Porč Pavel Orel Ořechov 1808 ½
2009/2010 5 Č ŠK Staré Město B 2030 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo 1990 ½
2009/2010 4 B ŠK Staré Město B 2030 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1962 1
2009/2010 3 Č ŠK Staré Město B 2030 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1877 0
2009/2010 2 B ŠK Staré Město B 2030 Vymětal Milan MKS Holešov 1970 ½
2008/2009 11 B ŠK Staré Město B 2019 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 2015 ½
2008/2009 10 Č ŠK Staré Město B 2019 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2187 ½
2008/2009 9 B ŠK Staré Město B 2019 Fuchs Luděk ŠK DURAS BVK Královo Pole C 1968 1
2008/2009 8 Č ŠK Staré Město B 2019 Ciprys David Tatran Poštorná 2047 0
2008/2009 7 B ŠK Staré Město B 2019 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2008 ½
2008/2009 6 Č ŠK Staré Město B 2019 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2070 0
2008/2009 5 B ŠK Staré Město B 2019 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2051 ½
2008/2009 4 Č ŠK Staré Město B 2019 Vymětal Milan MKS Holešov 1983 ½
2008/2009 3 Č ŠK Staré Město B 2019 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2103 ½
2008/2009 2 B ŠK Staré Město B 2019 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1843 1
2008/2009 1 Č ŠK Staré Město B 2019 Trávníček Petr TJ Tatran Litovel B 2188 ½
2007/2008 7 B ŠK Staré Město D 1979 Hruška Karel Loko Uherský Ostroh 1844 ½
2007/2008 6 Č ŠK Staré Město D 1979 Kašpárek Radoslav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1744 1
2007/2008 3 B ŠK Staré Město D 1979 Šudoma Marek ŠK Zlín D 1827 1
2007/2008 1 B ŠK Staré Město D 1979 Žáček Svatoslav MKS Holešov B 1618 ½
2007/2008 11 Č ŠK Staré Město C 1979 Frýbort Pavel SK Boršice 1826 1
2007/2008 10 B ŠK Staré Město C 1979 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 0
2007/2008 9 Č ŠK Staré Město C 1979 Dráb Tomáš ŠK Lokomotiva Brno C 1952 1
2007/2008 6 B ŠK Staré Město C 1979 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná 1990 1
2007/2008 5 B ŠK Staré Město C 1979 Růžička Milan AŠK DA Olomouc 2091 ½
2007/2008 3 B ŠK Staré Město C 1979 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1958 ½
2007/2008 2 Č ŠK Staré Město C 1979 Sochor Stanislav A64 PROCLIENT Grygov B 2117 0
2007/2008 1 B ŠK Staré Město C 1979 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž 2017 0
2006/2007 11 B ŠK Staré Město 2015 Hladík Oto Mittal Ostrava "A" 2204 ½
2006/2007 11 Č ŠK Staré Město C 2015 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1811 ½
2006/2007 10 B ŠK Staré Město C 2015 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla 1690 1
2006/2007 9 Č ŠK Staré Město C 2015 Ševela Vladimír MKS Holešov B 1784 ½
2006/2007 8 B ŠK Staré Město C 2015 Kocián Miroslav ŠK Zlin D 2008 0
2006/2007 7 Č ŠK Staré Město C 2015 Kahánek Martin TJ Sokol Hutisko-Solanec 1948 ½
2006/2007 6 B ŠK Staré Město C 2015 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov 1796 ½
2006/2007 5 Č ŠK Staré Město C 2015 Veselský František ŠK Zbrojovka Vsetín 2031 0
2006/2007 4 B ŠK Staré Město C 2015 Ambros Zdenek TJ Rožnov pod Radh. 1849 ½
2006/2007 3 Č ŠK Staré Město C 2015 Ludvík Roman TJ Loko Uh. Ostroh 1626 ½
2006/2007 2 B ŠK Staré Město C 2015 Šilhavík Marek ŠK Staré Město D 1415 ½
2006/2007 1 Č ŠK Staré Město C 2015 Číhal František ŠK Staré Město E 1800 ½
2005/2006 11 B ŠK Staré Město C 1995 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1778 ½
2005/2006 10 Č ŠK Staré Město C 1995 Bartoš Karel TJ Vlčnov 1687 1
2005/2006 7 Č ŠK Staré Město C 1995 Matějka František ŠO TJ Zborovice 1600 1
2005/2006 6 B ŠK Staré Město C 1995 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1742 0
2005/2006 5 Č ŠK Staré Město C 1995 Polášek Libor TJ Napajedla 1662 ½
2005/2006 4 B ŠK Staré Město C 1995 Jakubec Jiří LOKO Uherský Ostroh B 1733 ½
2005/2006 3 Č ŠK Staré Město C 1995 Volčík Stanislav SK Boršice B 1794 1
2005/2006 2 B ŠK Staré Město C 1995 Marek Jiří ŠK Staré Město E 1781 ½
2004/2005 11 Č ŠK Staré Město C 2057 Hodovský Jiří ŠK Trinom Zlín B 2052 ½
2004/2005 10 B ŠK Staré Město C 2057 Veselský Josef SK Boršice ½
2004/2005 9 Č ŠK Staré Město C 2057 Beil Ondřej Tatran Litovel B 1938 1
2004/2005 8 B ŠK Staré Město C 2057 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1964 1
2004/2005 7 B ŠK Staré Město C 2057 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 0
2004/2005 6 Č ŠK Staré Město C 2057 Sabol Marian TJ Lanškroun 2347 0
2004/2005 5 B ŠK Staré Město C 2057 Urbášek Oleg LOKO Zábřeh 2053 0
2004/2005 4 Č ŠK Staré Město C 2057 Šobáň Jaroslav A64 Mipap Grygov B 2094 0
2004/2005 3 B ŠK Staré Město C 2057 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2110 ½
2004/2005 1 B ŠK Staré Město C 2057 Kočí Ladislav TJ Unex ŠK Uničov 1989 1
2004/2005 11 Č ŠK Staré Město A" 2057 Sochorová Petra Loko Brno 2230 ½
2004/2005 8 B ŠK Staré Město A" 2057 Mitura Václav Slavia Orlová A" 2248 ½
2003/2004 9 Č ŠK Staré Město B 2066 Šudřich Radek MKS Holešov 1948 ½
2003/2004 8 B ŠK Staré Město B 2066 Bartoň Jan ŠK Šumperk 1921 1
2003/2004 6 B ŠK Staré Město B 2066 Zádrapa Radek ŠK Zbroj Vsetín 2076 0