Hráč Neumann Filip

Neumann Filip

User Pic
Jméno: Neumann Filip
Oddíl: ŠŠPM Lipky HK
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2089
Elo mezinárodní: 2175
ID: 39344
FIDE ID: 375640
Rok narození: 2005
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 Labortech Ostrava 2175 2089 Studnička Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2342 2343 0 soutěž
2021/2022 1 TJ Ostrava "B" 2175 2089 Sikora Matouš SK Slavia Orlová "C" 2060 2058 ½ soutěž
2021/2022 4 ŠŠPM Lipky HK 2175 2089 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2176 2153 0 soutěž
2021/2022 3 ŠŠPM Lipky HK 2175 2089 Nezval Filip ŠK DURAS BVK Brno 2148 2134 ½ soutěž
2021/2022 2 ŠŠPM Lipky HK 2175 2089 Blaha Marek SK Prostějov 1821 1821 1 soutěž
2021/2022 1 ŠŠPM Lipky HK 2175 2089 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek A 2352 2332 0 soutěž
2020/2021 7 ŠŠPM Lipky HK 2194 2103 Asatryan Manvel Šachová akademie VŠTE 2008 2012 ½ soutěž
2020/2021 6 ŠŠPM Lipky HK 2194 2103 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 2306 2226 ½ soutěž
2020/2021 5 ŠŠPM Lipky HK 2194 2103 Hurtík Matěj Desko Liberec 1934 2007 ½ soutěž
2020/2021 4 ŠŠPM Lipky HK 2194 2103 Nagy Ladislav KŠ Říčany 1925 2143 2205 ½ soutěž
2020/2021 3 ŠŠPM Lipky HK 2098 2131 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2111 2023 ½ soutěž
2020/2021 2 ŠŠPM Lipky HK 2098 2131 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2049 2023 0 soutěž
2020/2021 1 ŠŠPM Lipky HK 2146 2131 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 2294 2276 0 soutěž
2020/2021 7 ŠŠPM Lipky HK 2098 2131 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2111 2023 ½ soutěž
2020/2021 6 ŠŠPM Lipky HK 2098 2131 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1985 2009 ½ soutěž
2020/2021 5 ŠŠPM Lipky HK 2098 2131 Šádek Vojtěch ŠK AD Jičín 1899 1912 ½ soutěž
2020/2021 4 ŠŠPM Lipky HK 2146 2131 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2002 2023 0 soutěž
2020/2021 3 ŠŠPM Lipky HK 2146 2131 Barák David ŠK DURAS BVK Brno 2091 2104 ½ soutěž
2020/2021 2 ŠŠPM Lipky HK 2146 2131 Trávníček Kryštof Mikuláš SK Prostějov 2058 2032 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠŠPM Lipky HK 2146 2131 Miča Marek Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2294 2276 0 soutěž
2019/2020 11 TJ Ostrava "B" 2042 1986 Hampl Pavel TJ Tatran Litovel 1721 1531 1 soutěž
2019/2020 10 TJ Ostrava "B" 2042 1986 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2306 2264 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Ostrava "B" 2059 1986 Stachowiak Kamil Sokol Vrbno pod P. 2448 0 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Ostrava "B" 2059 1986 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "C" 2147 2175 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Ostrava "B" 2035 1986 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2185 2163 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Ostrava "B" 2035 1986 Dobrovolský Ladislav Baník Havířov 2289 2299 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Ostrava "B" 2037 1971 Wiewiora Eneasz TJ Slovan Havířov 2324 0 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Ostrava "B" 2053 1971 Sluka Radek A64 Proclient Grygov 2312 2319 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Ostrava "B" 2053 1971 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "B" 2242 2227 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Ostrava "B" 2053 1971 Mroziak Maciej ŠK Karviná 2404 0 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Ostrava "B" 2036 1971 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2216 2133 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Ostrava 2042 1986 Šebena Patrik BŠŠ Frýdek-Místek C 1442 1398 1 soutěž
2019/2020 10 TJ Ostrava 2042 1986 Lanča Petr David BŠŠ Frýdek-Místek D 1483 1474 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Ostrava 2042 1986 Otáhalová Nela ŠO Kunovice 1604 1570 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Ostrava 2042 1986 Hruška Marek Kvasaco Vacenovice 1485 1531 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Ostrava 2036 1971 Kučera Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 1885 1926 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ Ostrava 2042 1986 Kapusta Petr Šachy Hošťálková 2115 2150 0 soutěž
2019/2020 10 TJ Ostrava 2042 1986 Frolík Martin TŽ Třinec 2174 2187 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Ostrava 2059 1986 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2220 2218 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Ostrava 2059 1986 Sosna Jan ŠK Staré Město 2349 2333 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Ostrava 2059 1986 Kačírek Petr Panda Rychnov n. K. 2259 2284 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Ostrava 2035 1986 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2236 2233 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Ostrava 2035 1971 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba "B" 2311 2273 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Ostrava 2037 1971 Sluka Radek Moravská Slavia Brno "B" 2301 2319 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Ostrava 2053 1971 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2241 2246 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Ostrava 2053 1971 Bělunek Vladimír Zbrojovka Vsetín 2232 2232 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Ostrava 2036 1971 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2149 2135 0 soutěž
2018/2019 7 SK Slavia Orlová 2076 1850 Sýkora Marek Desko Liberec 2007 2003 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Slavia Orlová 2076 1850 Šmíd Pavel TJ Kobylisy 1958 1860 0 soutěž
2018/2019 5 SK Slavia Orlová 2076 1850 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1996 1994 0 soutěž
2018/2019 4 SK Slavia Orlová 2076 1850 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK 2018 2041 0 soutěž
2018/2019 3 SK Slavia Orlová 1855 1850 Hrbek Štěpán Interchess Frýdek-Místek 2071 2006 0 soutěž
2018/2019 2 SK Slavia Orlová 1912 1792 Paseka Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1896 1912 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Slavia Orlová 1821 1792 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 1921 1908 1 soutěž
2018/2019 11 TJ Ostrava C 2076 1850 Růžička Petr Tatra Kopřivnice A 2202 2215 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Ostrava C 1897 1850 Černý Pavel Slezan Opava B 1884 1878 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Ostrava C 1897 1850 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba D 2272 2277 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Ostrava C 1863 1850 Lanc Rudolf ŠK Bruntál 1951 1975 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Ostrava C 1863 1850 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1923 1909 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Ostrava C 1855 1850 Šnyta Zdeněk ŠK TJ Dolní Benešov A 2017 2016 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Ostrava C 1912 1792 Kozelský Marek ŠK Šenov A 1954 1968 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Ostrava C 1871 1792 Novák Jiří SK Slavia Orlová C 1989 1983 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Ostrava C 1871 1792 Fiřt Stanislav TJ Ostrava B 2205 2183 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Ostrava C 1821 1792 Knopp René SK Stonava 1875 1891 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Slavia Orlová "B" 1897 1850 Kondula Dominik Slavoj Poruba "B" 1759 1787 1 soutěž
2018/2019 9 SK Slavia Orlová "B" 1863 1850 Zdražil Jan Sokol Vrbno pod P. 1972 1974 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Slavia Orlová "B" 1863 1850 Pastorek Bedřich Labortech Ostrava "B" 0 1644 1 soutěž
2018/2019 6 SK Slavia Orlová "B" 1855 1850 Nytra Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1956 1883 0 soutěž
2018/2019 4 SK Slavia Orlová "B" 1912 1792 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov 1972 1999 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Slavia Orlová "B" 1871 1792 Vízner Jaroslav Baník Havířov 1902 1914 0 soutěž
2018/2019 2 SK Slavia Orlová "B" 1871 1792 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2012 1989 0 soutěž
2018/2019 1 SK Slavia Orlová "B" 1821 1792 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá 1901 1912 1 soutěž
2018/2019 7 SK Slavia Orlová 1855 1850 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek A 2086 2082 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Slavia Orlová 1855 1850 Paseka Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1902 1887 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Slavia Orlová 1912 1792 Hrbek Štěpán Interchess Frýdek-Místek 2060 2048 0 soutěž
2018/2019 4 SK Slavia Orlová 1821 1792 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2066 2047 0 soutěž
2018/2019 3 SK Slavia Orlová 1821 1792 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 2144 2134 0 soutěž
2018/2019 2 SK Slavia Orlová 1821 1792 Londin Šimon ŠK Staré Město 2023 2023 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Slavia Orlová 1821 1792 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 1921 1908 1 soutěž
2017/2018 7 SK Slavia Orlová 1911 1784 Novotná Tereza Klub Šachistů Říčany 1925 1890 1770 0 soutěž
2017/2018 6 SK Slavia Orlová 1911 1784 Šťastná Martina ŠA VŠTE České Budějovice 1577 1549 1 soutěž
2017/2018 5 SK Slavia Orlová 1911 1784 Beer Jiří ŠK Karlovy Vary 1477 1532 1 soutěž
2017/2018 4 SK Slavia Orlová 1911 1784 Stanke Petr PROMAT OAZA Praha 1369 1405 1 soutěž
2017/2018 3 SK Slavia Orlová 1814 1784 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1793 1836 ½ soutěž
2017/2018 1 SK Slavia Orlová 1800 1812 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1505 1527 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Ostrava 1859 1784 Jiříček Vojtěch ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1511 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Ostrava C 1911 1784 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová B 2041 2056 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Ostrava C 1859 1784 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba C 2149 2159 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Ostrava C 1859 1784 Melecký Jaroslav ŠK TJ Dolní Benešov B 1940 1940 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Ostrava C 1814 1784 Čujdík Jiří SK Stonava 1969 1969 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Ostrava C 1814 1784 Kozelský Marek ŠK Šenov A 1963 1955 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Ostrava C 1859 1784 Matonoha Petr ŠK Bruntál 1923 1898 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Ostrava C 1859 1784 Baier Pavel Baník Havířov B 2065 2056 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Ostrava C 1859 1784 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2029 2014 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Ostrava C 1800 1812 Veselý Martin TJ Ostrava B 2051 2055 0 soutěž
2017/2018 11 TJ Ostrava D 1911 1784 Halamíček Robert TJ Frenštát pod Radhoštěm 1725 1819 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Ostrava D 1859 1784 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory A 1769 1795 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Ostrava D 1859 1784 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1935 1954 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Ostrava D 1859 1784 Friedel Radim ŠK Petřvald 1702 1749 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Ostrava D 1814 1784 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín A 2132 2102 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Ostrava D 1814 1784 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2075 2089 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Ostrava D 1859 1784 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1950 1970 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Ostrava D 1859 1784 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2088 2113 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Ostrava D 1859 1784 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba D 2316 2277 0 soutěž
2017/2018 7 SK Slavia Orlová 1814 1784 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1856 1817 0 soutěž
2017/2018 6 SK Slavia Orlová 1814 1784 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1793 1836 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Slavia Orlová 1859 1784 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek 1947 1835 0 soutěž
2017/2018 2 SK Slavia Orlová 1800 1812 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1505 1527 1 soutěž
2017/2018 1 SK Slavia Orlová 1800 1812 Rosenbaumová Lea 2222 ŠK Polabiny 1650 1659 0 soutěž
2016/2017 9 SK Slavia Orlová "E" 1772 1683 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov "C" 2011 2021 0 soutěž
2016/2017 7 SK Slavia Orlová "E" 1772 1683 Brezík Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1841 1854 ½ soutěž
2016/2017 6 SK Slavia Orlová "E" 1772 1683 Klementowski Dawid Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" ½ soutěž
2016/2017 5 SK Slavia Orlová "E" 1772 1683 Knopp René TJ Sokol Chotěbuz 1883 1908 ½ soutěž
2016/2017 3 SK Slavia Orlová "E" 1772 1683 Drozniak Stanislaw SK Slavia Orlová "G" 1765 ½ soutěž
2016/2017 2 SK Slavia Orlová "E" 1772 1683 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 0 soutěž
2016/2017 1 SK Slavia Orlová "E" 1772 1683 Walowy Bohumír ŠK Karviná "C" 2105 2071 0 soutěž
2016/2017 7 SK Slavia Orlová 1772 1683 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 1 soutěž
2016/2017 6 SK Slavia Orlová 1772 1683 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 1 soutěž
2016/2017 5 SK Slavia Orlová 1772 1683 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 ½ soutěž
2016/2017 4 SK Slavia Orlová 1772 1683 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 ½ soutěž
2016/2017 3 SK Slavia Orlová 1772 1683 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 1 soutěž
2016/2017 2 SK Slavia Orlová 1772 1683 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 0 soutěž
2016/2017 1 SK Slavia Orlová 1772 1683 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 ½ soutěž
2016/2017 7 SK Slavia Orlová 1772 1683 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 0 soutěž
2016/2017 6 SK Slavia Orlová 1772 1683 Šachy Hošťálková 1 soutěž
2016/2017 5 SK Slavia Orlová 1772 1683 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 1 soutěž
2016/2017 4 SK Slavia Orlová 1772 1683 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 0 soutěž
2016/2017 3 SK Slavia Orlová 1772 1683 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 1 soutěž
2016/2017 2 SK Slavia Orlová 1772 1683 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1572 1526 1 soutěž
2016/2017 1 SK Slavia Orlová 1772 1683 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 ½ soutěž
2015/2016 9 SK Slavia Orlova "F" 1772 1683 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "B" 2014 2000 0 soutěž
2015/2016 7 SK Slavia Orlova "F" 1772 1683 Podlesný Petr TJ Banik Havirov "C" 1970 1996 0 soutěž
2015/2016 6 SK Slavia Orlova "F" 1772 1683 Bulava Petr Sokol Terlicko 2101 2102 0 soutěž
2015/2016 5 SK Slavia Orlova "F" 1772 1683 Walowy Bohumír SK Karvina "C" 2105 2071 0 soutěž
2015/2016 4 SK Slavia Orlova "F" 1772 1683 Kosňovský Radim OS Rychvald "C" 1606 0 soutěž
2015/2016 3 SK Slavia Orlova "F" 1772 1683 Cieslak Wiktoria OS Rychvald "B" 1794 0 soutěž
2015/2016 2 SK Slavia Orlova "F" 1772 1683 Mitura Karel Slavoj Cesky Tesin "B" 2117 2147 0 soutěž
2015/2016 1 SK Slavia Orlova "F" 1772 1683 Rydzewski Pawel SK Slavia Orlova "E" 1976 1250 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 1683 Nytra Petr SK Slavia Orlová "D" 1819 1834 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 1683 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1734 1789 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 1683 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2007 2037 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 1683 Saforek Michal Beskydská šachová škola F-M "D" 1663 1684 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 1683 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "A" 1786 1846 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 1683 Chmiel Jan Inter Petrovice "A" 1650 1702 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 1683 Kluz Miroslav TŽ Třinec "C" 1594 1581 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Viktorie Bohumín "B" 1772 1683 Havlík Vlastimil Rychvaldský šachový oddíl "A" 1728 1775 1 soutěž
2015/2016 7 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 ½ soutěž
2015/2016 6 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 0 soutěž
2015/2016 5 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Novák Tomáš SK Slavia Orlová B 1142 1131 1 soutěž
2015/2016 4 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno 1634 1607 1 soutěž
2015/2016 3 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK-Královo Pole 1631 1690 ½ soutěž
2015/2016 2 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 1830 1825 1 soutěž
2015/2016 1 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Ret Adam Josef 2222 ŠK Polabiny B 1430 1390 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Ostrava "F" 1772 1683 Folta Jaroslav Dynamo DPO "B" 1745 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Ostrava "F" 1772 1683 Špála Jiří TJ Mariánské Hory "C" 1831 1847 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Ostrava "F" 1772 1683 Pirhala Ladislav Dynamo DPO "C" 1393 1523 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Ostrava "F" 1772 1683 Šálek Josef Slovan Ostrava "B" 1790 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Ostrava "F" 1772 1683 Němec Daniel Sokol Polanka "A" 1462 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Ostrava "F" 1772 1683 Bayer Vlastimil ŠK Hošťálkovice "B" 1717 1738 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Ostrava "F" 1772 1683 Walach Ivo ŠK Šenov "E" 1000 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Ostrava "F" 1772 1683 Fridrišek Tomáš TJ Ostrava "E" 1672 1684 ½ soutěž
2015/2016 7 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 ½ soutěž
2015/2016 6 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 1828 1781 ½ soutěž
2015/2016 5 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Kubát Ladislav Šachklub Sokol Klatovy 1522 1465 1 soutěž
2015/2016 4 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 ½ soutěž
2015/2016 3 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 0 soutěž
2015/2016 2 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 ½ soutěž
2015/2016 1 SK Slavia Orlová A 1772 1683 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 1830 1825 1 soutěž
2014/2015 9 SK Slávia Orlová "F" 1460 1610 Hanák Tomáš OS Rychvald "B" 1730 1781 1 soutěž
2014/2015 8 SK Slávia Orlová "F" 1460 1610 Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1641 0 soutěž
2014/2015 7 SK Slávia Orlová "F" 1460 1610 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1746 1 soutěž
2014/2015 5 SK Slávia Orlová "F" 1460 1610 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "C" 1847 1852 ½ soutěž
2014/2015 4 SK Slávia Orlová "F" 1460 1610 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1777 1802 ½ soutěž
2014/2015 3 SK Slávia Orlová "F" 1460 1610 Šrámek Vojtěch SK Slávia Orlová "E" 1677 1709 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Slávia Orlová "F" 1460 1610 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1956 1950 0 soutěž
2014/2015 1 SK Slávia Orlová "F" 1460 1610 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "B" 1657 1605 1 soutěž
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "H" 1460 1610 Szotkowski Marek Slavoj Český Těšín "B" 1719 1719 0 soutěž
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "H" 1460 1610 Korbel Richard TJ Slovan Havířov "D" 1396 1 soutěž
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "H" 1460 1610 Adamczyk Martin SK Slavia Orlová "I" 1467 1422 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "H" 1460 1610 Hanák Tomáš OS Rychvald "C" 1730 1781 0 soutěž
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "H" 1460 1610 Kubiniok Stanislaw SK Slavia Orlová "G" 1529 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Ostrava "D" 1460 1610 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1714 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Ostrava "D" 1460 1610 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice 1531 1542 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Ostrava "D" 1460 1610 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "C" 1796 1795 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Ostrava "D" 1460 1610 Hajduk Jan HTJ Odra 1711 0 soutěž
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 Němec Jakub ŠK Kuřim 1523 1423 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 Ivanov Alexandr ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1 soutěž
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 Karlík Jáchym Sokol Hošťálková 1193 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 Lapčík Roman ŠK Staré Město "B" 1071 ½ soutěž
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 Ondrašíková Barbora Slavia Kroměříž 1096 1 soutěž
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 Řezníček Ivo Sokol Postoupky 1174 1 soutěž
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 ½ soutěž
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 Hrabal Matěj A64 Grygov 1391 1498 0 soutěž
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1477 1484 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 Szotkowski David Interchess FM 1435 1532 ½ soutěž
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 Chlebek Jan Beskydská šachová škola FM B 1560 1643 0 soutěž
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "F" 1370 1370 Sikora Matouš OS Rychvald "C" 1655 1681 0 soutěž
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "F" 1370 1370 Jeřábek David TJ Baník Havířov "E" 1382 1 soutěž
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "F" 1370 1370 Nytra Petr SK Slavia Orlová "H" 1756 1856 0 soutěž
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "F" 1370 1370 Korbel Jiří TJ Slovan Havířov "E" 1000 1 soutěž
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "F" 1370 1370 Duz Stanislaw SK Slavia Orlová "G" 1250 0 soutěž
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "G" 1100 Ursnik Weronika SK Slavia Orlová "F" 1250 1 soutěž
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "G" 1100 Nowak Ondřej TJ Baník Havířov "E" 1250 0 soutěž
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "G" 1100 Kubešová Eliška SK Slavia Orlová "H" 1100 ½ soutěž
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "G" 1100 Svoboda Jakub TJ Slovan Havířov "E" 1000 0 soutěž