Hráč Benčo Pavel

Benčo Pavel

User Pic
Jméno: Benčo Pavel
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2198
Elo mezinárodní: 2201
ID: 6014
FIDE ID: 317705
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2202 2199 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2164 2157 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2193 2176 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2030 2027 1
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2193 2176 Pacl Václav ŠK Šenov "A" 2115 2132 1
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2193 2176 Surman Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2205 1
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2175 2177 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2187 2174 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2175 2177 Sieber Martin SK Slavia Orlová "C" 2071 2089 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2175 2177 Malík Jan Slavoj Poruba "C" 2213 2221 ½
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2180 2183 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 0
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2180 2183 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2065 2086 1
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2180 2183 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2068 2060 ½
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2180 2183 Orzechowski Jacek Labortech Ostrava "B" 2222 2286 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2180 2183 Funiok Marcel Baník Havířov "B" 2112 2087 1
2012/2013 9 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2156 2156 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2240 2236 0
2012/2013 5 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2156 2156 Krejčí Jan Tatran Litovel “B“ 2199 2169 1
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2178 2178 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2500 2499 0
2011/2012 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2178 2178 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice 1994 1984 0
2011/2012 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2178 2178 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2216 2217 0
2010/2011 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2167 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2327 1
2010/2011 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2167 Zwardoň Vojtěch Mittal Ostrava 2213 ½
2010/2011 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2167 Břečka Ivan KVS EKODIVIZE Opava 2360 ½
2010/2011 3 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2167 Macíček Jakub ŠK Šenov 2199 0
2010/2011 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2167 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2286 ½
2009/2010 9 BŠŠ FM B 2170 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2165 0
2009/2010 8 BŠŠ FM B 2170 Kaňovský David A64 PROCLIENT Grygov B 2471 0
2009/2010 6 BŠŠ FM B 2170 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2064 1
2009/2010 5 BŠŠ FM B 2170 Tomeček Jan Baník Havířov 2187 0
2009/2010 3 BŠŠ FM B 2170 Rodshtein Tereza TJ Mittal B 2150 ½
2009/2010 1 BŠŠ FM B 2170 Malík Jan TJ VOKD Poruba 2261 1
2008/2009 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2162 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2146 ½
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2162 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2117 1
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2162 Balážec Ludovít ŠK Zlín "C" 2041 1
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2162 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2215 0
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2162 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál 2121 1
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2132 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "B" 2082 ½
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2132 Tauš Martin Sokol Dobrá "A" 2059 1
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2132 Schuster Vít Slezan Opava "A" 2132 1
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2132 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov "A" 2183 ½
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2132 Očkay Tomáš ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2122 ½
2005/2006 8 BŠS Frýdek-Místek "A" 2132 Lacko Jan ŠK DURAS Brno "A" 2209 ½
2005/2006 11 ŠK Frýdek-Místek "B" 2132 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2192 0
2005/2006 10 ŠK Frýdek-Místek "B" 2132 Kolář Stanislav Mittal Ostrava "B" 2098 1
2005/2006 9 ŠK Frýdek-Místek "B" 2132 Slanina Miroslav Sokol Dobrá "A" 2150 ½
2005/2006 8 ŠK Frýdek-Místek "B" 2132 Michenka Jozef Ritmus Ostrava "A" 2405 0
2005/2006 7 ŠK Frýdek-Místek "B" 2132 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2214 0
2005/2006 4 ŠK Frýdek-Místek "B" 2132 Walach Marcin ŠK TP Hrabyně "A" 0
2004/2005 8 ŠK Frýdek-Místek 2131 Hudaček Josef TJ Uherský Ostroh 2047 ½
2004/2005 7 ŠK Frýdek-Místek 2131 Jablečník Gustav Slavie Kroměříž A 2226 ½
2004/2005 10 Frýdek-Místek B" 2131 Mayerhofer Horst ŠKTP Hrabyně A" 2163 1
2004/2005 9 Frýdek-Místek B" 2131 Misiuga Andrzej Slávia Orlová B" 2208 ½
2004/2005 8 Frýdek-Místek B" 2131 Stania Petr Slezan Opava C" 1679 1
2004/2005 7 Frýdek-Místek B" 2131 Medunová Věra ŠK Stonava A" 2196 0
2004/2005 6 Frýdek-Místek B" 2131 Ramík Jan Baník Havířov B" 2004 1
2004/2005 5 Frýdek-Místek B" 2131 Vacek Antonín NH Ostrava B" 2123 ½
2004/2005 4 Frýdek-Místek B" 2131 Kovář Oldřich VOKD Poruba A" 2115 1
2004/2005 3 Frýdek-Místek B" 2131 Rambousek Jan Slezan Opava B" 2088 ½
2004/2005 1 Frýdek-Místek B" 2131 Holeksa Miloš Baník HavířovA" 2124 ½
2003/2004 9 Frýdek-Místek B" 2094 Návrat Pavel Lokomotiva Krnov 1702 1
2003/2004 3 Frýdek-Místek B" 2094 Bulava Petr Baník Havířov 2076 ½
2003/2004 1 Frýdek-Místek B" 2094 Čech Tomáš Sokol Dobrá A" 2194 1
2003/2004 10 ŠK Frýdek-MístekC 2094 Židek Václav ŠKTP Hrabyně B 1838 ½
2003/2004 9 ŠK Frýdek-MístekC 2094 Walowicz David TJ Břidličná A 2102 ½
2003/2004 8 ŠK Frýdek-MístekC 2094 Tauš Martin Sokol Dobrá B 2124 ½
2003/2004 6 ŠK Frýdek-MístekC 2094 Orzechowski Jacek ŠKTP Hrabyně A 2281 0
2003/2004 5 ŠK Frýdek-MístekC 2094 Kaňok Jaroslav Slavoj Poruba B 2198 1
2003/2004 2 ŠK Frýdek-MístekC 2094 Weczerek Marek ŠK MSA D.BenešovB 2047 1