Hráč Hanzlík Bohuslav

Hanzlík Bohuslav

User Pic
Jméno: Hanzlík Bohuslav
Oddíl: Břidličná - oddíl šachy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1819
Elo mezinárodní: 0
ID: 7709
FIDE ID: 23723963
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 11 TJ Jiskra Rýmařov 1833 Godovský Jiří TJ SK Kravaře 1902 0
2011/2012 5 TJ Jiskra Rýmařov 1833 Boček Dalibor Slavoj Bruntál "A" 1834 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Rýmařov 1833 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1901 1814 ½
2010/2011 11 TJ Jiskra Rýmařov 1855 Caletková Michaela Slezan Opava "C" 1767 ½
2010/2011 9 TJ Jiskra Rýmařov 1855 Krella Martin TJ SK Kravaře 1692 0
2010/2011 7 TJ Jiskra Rýmařov 1855 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1852 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Rýmařov 1855 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1682 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Rýmařov 1855 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice 1948 ½
2009/2010 11 ŠO Jiskra Rýmařov 1851 Caletková Michaela Slezan Opava "C" 1755 ½
2009/2010 10 ŠO Jiskra Rýmařov 1851 Boček Dalibor Slavoj Bruntál "B" 0
2009/2010 9 ŠO Jiskra Rýmařov 1851 Horný Prokop ŠK GOBE Píšť 1
2009/2010 7 ŠO Jiskra Rýmařov 1851 Toman David MSA Dolní Benešov "D" 1806 ½
2009/2010 6 ŠO Jiskra Rýmařov 1851 Sommer Richard TJ Vítkov 1726 1
2009/2010 5 ŠO Jiskra Rýmařov 1851 Bystroň Ladislav Sokol Vrbno p/P 1751 1
2009/2010 4 ŠO Jiskra Rýmařov 1851 Polák Petr ŠK West 1999 Opava 1848 ½
2009/2010 2 ŠO Jiskra Rýmařov 1851 Zajunc Josef Orel Opava 1800 ½
2009/2010 1 ŠO Jiskra Rýmařov 1851 Gergeĺ Zsolt Lokomotiva Krnov 1791 ½
2008/2009 9 TJ Břidličná 1837 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "C" 1714 ½
2008/2009 8 TJ Břidličná 1837 Wagner Karel TJ Granitol Moravský Beroun 1727 1
2008/2009 7 TJ Břidličná 1837 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov "B" 1686 ½
2008/2009 6 TJ Břidličná 1837 Richter Ivan TJ Město Albrechtice 1916 1
2008/2009 1 TJ Břidličná 1837 Richter Ivan TJ Město Albrechtice 1916 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Rýmařov 1837 Skuplík Jaroslav ŠK Kravaře 1697 1
2008/2009 8 TJ Jiskra Rýmařov 1837 Pastorek Alfons ŠK TP Hrabyně 1913 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Rýmařov 1837 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj 1703 1
2007/2008 9 TJ Slavoj Bruntál "C" 1825 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov "B" 1811 0
2007/2008 7 TJ Slavoj Bruntál "C" 1825 Balogh Milan TJ Granitol Moravský Beroun 1642 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Bruntál "C" 1825 Vaněk Ladislav TJ Slavoj Bruntál "D" 2062 ½
2007/2008 2 TJ Slavoj Bruntál "C" 1825 Balogh Milan TJ Granitol Moravský Beroun 1642 1
2006/2007 11 TJ Břidličná 1810 Škovroň Josef TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 ½
2006/2007 10 TJ Břidličná 1810 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1859 ½
2006/2007 9 TJ Břidličná 1810 Zajunc Josef Slezský šachový klub Opava 1828 ½
2006/2007 8 TJ Břidličná 1810 Fojtík Josef ŠK u Freda Darkovičky 1781 ½
2006/2007 7 TJ Břidličná 1810 Milián Milan TJ Slavoj Bruntál "B" 1944 1
2006/2007 6 TJ Břidličná 1810 Židek Václav ŠK TP Hrabyně 2037 0
2006/2007 5 TJ Břidličná 1810 Mrákota Zdeněk Slezan Opava "C" 1660 1
2006/2007 4 TJ Břidličná 1810 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1798 0
2006/2007 2 TJ Břidličná 1810 Trojek Petr TJ Sokol Háj 2214 0
2006/2007 1 TJ Břidličná 1810 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1865 1
2005/2006 11 TJ Břidličná 1795 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1869 ½
2005/2006 10 TJ Břidličná 1795 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 ½
2005/2006 9 TJ Břidličná 1795 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1868 0
2005/2006 8 TJ Břidličná 1795 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1808 ½
2005/2006 6 TJ Břidličná 1795 Kočárek Jiří Slezan Opava "C" 1652 1
2005/2006 5 TJ Břidličná 1795 Studený Petr TJ Slavoj Bruntál "B" 1824 ½
2005/2006 4 TJ Břidličná 1795 Kozák Vladimír TJ Slavoj Bruntál "C" 1670 1
2005/2006 3 TJ Břidličná 1795 Vašut Pavel VMS Sosnová - Lichnov 1783 ½
2005/2006 2 TJ Břidličná 1795 Müller Herbert Slezský šachový klub Opava 1688 1
2004/2005 3 TJ Břidličná A 1801 Gazda Petr ŠK Svinov A 2028 0
2004/2005 9 TJ Břidličná B 1801 Balogh Milan TJ Moravský Beroun 1644 ½
2004/2005 8 TJ Břidličná B 1801 Malinovský Karel Lokomotiva Krnov B 1854 ½
2004/2005 7 TJ Břidličná B 1801 Zeman Pavel Lokomotiva Krnov C 1740 ½
2004/2005 6 TJ Břidličná B 1801 Pavlíček Bohumil Slavoj Bruntál C 1690 1
2004/2005 5 TJ Břidličná B 1801 Maceček Bohuslav SVČ J. Rýmařov C 1723 ½
2004/2005 4 TJ Břidličná B 1801 Hrabal Roman Slavoj Bruntál D 1593 0
2004/2005 2 TJ Břidličná B 1801 Františ Otakar Slavoj Bruntál E 1866 1
2004/2005 1 TJ Břidličná B 1801 Horký Václav VMS Sosnová-Lichno 1
2003/2004 4 TJ Břidličná C 1767 Julíček Jan Slavoj Bruntál C 1533 1
2003/2004 3 TJ Břidličná C 1767 Drtil Lubomír SVČ Rýmařov C 1723 1
2003/2004 2 TJ Břidličná C 1767 Homola Jiří Jiskra Rýmařov B 1551 1
2003/2004 11 TJ Břidličná B 1767 Zdráhal Václav WEST 1999 Opava B 1819 ½
2003/2004 10 TJ Břidličná B 1767 Boglevský Richard Granitol M.Beroun 1726 1
2003/2004 9 TJ Břidličná B 1767 Vilášek Antonín Slezan Opava D 1837 ½
2003/2004 7 TJ Břidličná B 1767 Pavlíček Miroslav Slavoj Bruntál B 1805 ½
2003/2004 6 TJ Břidličná B 1767 Matoušek Karel Jiskra Rýmařov 1827 ½
2003/2004 5 TJ Břidličná B 1767 Lorenz Bohumír SŠK Opava 1922 0
2003/2004 3 TJ Břidličná B 1767 Pavlík Karel Sokol Jakartovice 1823 1
2003/2004 1 TJ Břidličná B 1767 Návrat Pavel Lokomotiva Krnov B 1702 1