Hráč Mach Milan

Mach Milan

User Pic
Jméno: Mach Milan
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1962
Elo mezinárodní: 1684
ID: 20753
FIDE ID: 347116
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 Slavoj Český Těšín "B" 1684 1968 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1705 1746 ½
2017/2018 4 Slavoj Český Těšín "B" 1684 1968 Oczko Zdeněk Baník Havířov "D" 1582 1646 1
2017/2018 2 Slavoj Český Těšín "B" 1684 1968 Šebesta Petr SK Slavia Orlová "E" 1710 1749 ½
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín "B" 1690 1983 Kunz Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1709 1
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín "B" 1690 1983 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "E" 1704 1698 ½
2016/2017 1 Slavoj Český Těšín "B" 1690 1983 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "G" 1307 1325 1
2015/2016 7 Slavoj Cesky Tesin "B" 1690 1983 Barabasz Gustav Sokol Terlicko 1831 1784 ½
2015/2016 5 Slavoj Cesky Tesin "B" 1690 1983 Konečný Vladimír Inter Petrovice "B" 1846 1883 ½
2015/2016 3 Slavoj Cesky Tesin "B" 1690 1983 Vízner Jaroslav TJ Banik Havirov "C" 1957 1955 ½
2015/2016 1 Slavoj Cesky Tesin "B" 1690 1983 Mrázek Roman SK Karvina "C" 1889 1929 ½
2015/2016 5 Slavoj Český Těšín 1690 1983 Smilek Petr Zbrojovka Vsetín 1985 2013 0
2014/2015 7 Slavoj Český Těšín "B" 1690 1973 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "I" 1405 1511 1
2014/2015 5 Slavoj Český Těšín "B" 1690 1973 Hanák Tomáš OS Rychvald "C" 1730 1781 1
2014/2015 4 Slavoj Český Těšín "B" 1690 1973 Szneider Kazimierz SK Slavia Orlová "G" 1767 1
2014/2015 3 Slavoj Český Těšín "B" 1690 1973 Izakovič Petr TJ Baník Havířov "E" 1650 1
2013/2014 11 Slavoj Český Těšín 1992 Plesník Miroslav BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1907 1852 ½
2013/2014 10 Slavoj Český Těšín 1992 Čech Jan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1614 1688 ½
2013/2014 9 Slavoj Český Těšín 1992 Bražina David TJ Baník Havířov "C" 1930 1929 0
2013/2014 7 Slavoj Český Těšín 1992 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1744 1740 ½
2013/2014 6 Slavoj Český Těšín 1992 Stonavský Filip TŽ Třinec "C" 1000 ½
2013/2014 5 Slavoj Český Těšín 1992 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1780 1
2013/2014 3 Slavoj Český Těšín 1992 Šrámek Ondřej TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 ½
2013/2014 2 Slavoj Český Těšín 1992 Nowak Radek SK Stonava 1816 ½
2013/2014 1 Slavoj Český Těšín 1992 Lang Miloš ŠK Karviná "B" 1946 1
2012/2013 11 Slavoj Český Těšín 2025 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1783 1
2012/2013 10 Slavoj Český Těšín 2025 Walica Roman TJ Vendryně 1714 1793 0
2012/2013 8 Slavoj Český Těšín 2025 Krajčovič Filip ŠK Karviná "B" 1705 1741 0
2012/2013 7 Slavoj Český Těšín 2025 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1936 ½
2012/2013 6 Slavoj Český Těšín 2025 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1764 1
2012/2013 5 Slavoj Český Těšín 2025 Zápalka Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1666 1
2012/2013 4 Slavoj Český Těšín 2025 Parma František Inter Petrovice "A" 1863 ½
2012/2013 3 Slavoj Český Těšín 2025 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 1911 ½
2012/2013 2 Slavoj Český Těšín 2025 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 ½
2012/2013 1 Slavoj Český Těšín 2025 Havlík Vlastimil OS Rychvald "A" 1799 1830 ½
2011/2012 9 Slavoj Český Těšín 2020 Matusiak Andrzej SK Slavia Orlová "E" 1791 1
2011/2012 7 Slavoj Český Těšín 2020 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "D" 1645 1716 ½
2011/2012 6 Slavoj Český Těšín 2020 Adamčík Bohdan OS Rychvald "B" 1820 1789 ½
2011/2012 5 Slavoj Český Těšín 2020 Stoklas Roman Inter Petrovice "B" 1658 1
2011/2012 4 Slavoj Český Těšín 2020 Pilch Jan TJ Baník Havířov "D" 1864 1
2011/2012 3 Slavoj Český Těšín 2020 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "C" 1834 1903 ½
2011/2012 2 Slavoj Český Těšín 2020 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1913 1
2011/2012 1 Slavoj Český Těšín 2020 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1672 1778 1
2010/2011 9 Slavoj Český Těšín 2016 Chmiel Jan TJ Sokol Chotěbuz 1771 1
2010/2011 8 Slavoj Český Těšín 2016 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1844 ½
2010/2011 7 Slavoj Český Těšín 2016 Chroboček Ladislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1750 0
2010/2011 6 Slavoj Český Těšín 2016 Sakmar Jan TJ Slovan Havířov "D" 1551 1
2010/2011 5 Slavoj Český Těšín 2016 Konečný Vladimír Jäkl Karviná "C" 1910 1
2010/2011 4 Slavoj Český Těšín 2016 Crha Břetislav OS Rychvald "B" 1775 1
2010/2011 3 Slavoj Český Těšín 2016 Bausano Michael SK Slavia Orlová "E" 1728 1
2010/2011 2 Slavoj Český Těšín 2016 Kubošová Hana SK Slavia Orlová "D" 1553 1
2010/2011 1 Slavoj Český Těšín 2016 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "C" 1733 1
2009/2010 7 Slavoj Český Těšín 2039 Štamposký Libor Jakl Karviná C 1907 1
2009/2010 6 Slavoj Český Těšín 2039 Brezík Petr OS Rychvald B 1833 ½
2009/2010 5 Slavoj Český Těšín 2039 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1996 0
2009/2010 4 Slavoj Český Těšín 2039 Srba Antonín Slavia Orlová E 1704 1
2009/2010 3 Slavoj Český Těšín 2039 Valenčík Jozef Slovan Havířov B 1904 ½
2009/2010 2 Slavoj Český Těšín 2039 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1861 0
2009/2010 1 Slavoj Český Těšín 2039 Melzer Patrik Slovan Havířov C 1816 ½
2008/2009 9 Slavoj Český Těšín 2060 Barcuch Radek OS Rychvald B 1823 1
2008/2009 7 Slavoj Český Těšín 2060 Hladík Lumír Viktorie Bohumín B 2010 0
2008/2009 6 Slavoj Český Těšín 2020 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1791 ½
2008/2009 5 Slavoj Český Těšín 2060 Michalík Antonín Slovan Havířov B 1800 1
2008/2009 4 Slavoj Český Těšín 2060 Martinec Tomáš Baník Havířov C 1834 1
2008/2009 2 Slavoj Český Těšín 2060 Majkrák Petr Jäkl Karviná C 1877 0
2008/2009 1 Slavoj Český Těšín 2060 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1874 1
2008/2009 11 TŽ Třinec "D" 2060 Vasiliadis Grigorios Mittal Ostrava "C" 2034 ½
2008/2009 3 TŽ Třinec "D" 2060 Kozák Pavel ŠK MSA Dolní Benešov "A" 2114 0
2007/2008 9 Slavoj Český Těšín Güttler Evžen Viktorie Bohumín B ½
2007/2008 8 Slavoj Český Těšín Michalík Antonín Slovan Havířov B 1
2007/2008 6 Slavoj Český Těšín Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz ½
2007/2008 5 Slavoj Český Těšín Sobek Martin Jakl Karviná C ½
2007/2008 4 Slavoj Český Těšín Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 0
2007/2008 3 Slavoj Český Těšín Mrázek Lumír Slavia Orlová D 1
2007/2008 2 Slavoj Český Těšín Nekvapil Jaroslav Slavia Havířov B 1
2007/2008 1 Slavoj Český Těšín Beran Petr Slovan Havířov A 1
2006/2007 11 Slavoj Český Těšín 2027 Polák Radim Viktorie Bohumín 1949 ½
2006/2007 10 Slavoj Český Těšín 2027 Červenka Roman Slovan Havířov 1881 ½
2006/2007 7 Slavoj Český Těšín 2027 Stařičný Bronislav Inter Petrovice B 1846 1
2006/2007 6 Slavoj Český Těšín 2027 Martínek Václav OS Rychvald B 1853 1
2006/2007 5 Slavoj Český Těšín 2027 Bugla Miroslav Jakl Karviná D 1702 ½
2006/2007 4 Slavoj Český Těšín 2027 Sobek Rostislav Jakl Karviná C 2032 0
2006/2007 2 Slavoj Český Těšín 2027 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1776 1
2005/2006 11 Slavoj Český Těšín 1100 Beran Petr Slovan Havířov A 2111 ½
2005/2006 10 Slavoj Český Těšín 1100 Kadlučka Jiří ŠK Inter Petrovice B 1854 0
2005/2006 9 Slavoj Český Těšín 1100 Ovesný Radim Slavia Havířov B 1900 0
2005/2006 7 Slavoj Český Těšín 1100 Glemba Lukáš Baník Havířov E 1708 1
2005/2006 6 Slavoj Český Těšín 1100 Crha Břetislav OS Rychvald B 1932 1
2005/2006 5 Slavoj Český Těšín 1100 Olšarová Karolína SK Stonava B 1955 ½
2005/2006 4 Slavoj Český Těšín 1100 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1745 1
2005/2006 3 Slavoj Český Těšín 1100 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1892 0
2005/2006 2 Slavoj Český Těšín 1100 Bajger Jindřich Viktoria Bohumín B 1856 1
2005/2006 1 Slavoj Český Těšín 1100 Filip Hubert Jakl Karviná C 1856 1
2004/2005 2 Č.Těšín B Šosták Viktor Těrlicko 1638 1