Hráč Veřmiřovský Vlastimil

Veřmiřovský Vlastimil

User Pic
Jméno: Veřmiřovský Vlastimil
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2005
Elo mezinárodní: 2000
ID: 11142
FIDE ID: 325872
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2000 2005 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba "E" 2126 2164 ½
2019/2020 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2000 2005 Káňa Zdeněk ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1682 1707 1
2019/2020 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1995 2005 Cvek Robert ŠK Ostrava-Jih A 2517 2508 0
2019/2020 2 Pivovar Dalešice 2000 2005 Veselý Vítek ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2070 2069 0
2019/2020 1 Pivovar Dalešice 1995 2005 Walek Petr Náměšť nad Oslavou A 2263 2236 ½
2018/2019 11 Tatra Kopřivnice A 1915 1890 Gajda Rostislav TJ Ostrava C 1739 1721 1
2018/2019 10 Tatra Kopřivnice A 1892 1890 Firla Stanislav SK Stonava 1854 1886 1
2018/2019 9 Tatra Kopřivnice A 1892 1890 Trombík Karel TJ Ostrava B 1972 1937 1
2018/2019 8 Tatra Kopřivnice A 1880 1890 Olšar Robin Slezan Opava B 2055 2047 ½
2018/2019 7 Tatra Kopřivnice A 1880 1890 Oborný Lubor ŠK Slavoj Poruba D 1895 1904 ½
2018/2019 6 Tatra Kopřivnice A 1868 1890 Ludwig Petr ŠK Bruntál 1912 1924 1
2018/2019 5 Tatra Kopřivnice A 1868 1890 Ramík Jan Baník Havířov B 1965 1970 ½
2018/2019 3 Tatra Kopřivnice A 1873 1899 Šnyta Zdeněk ŠK TJ Dolní Benešov A 2044 2023 0
2018/2019 1 Tatra Kopřivnice A 1882 1899 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová C 1963 1971 0
2018/2019 13 DM Klášterského "A" 1915 1890 Vítovec Jiří ŠK VA Brno 1943 1905 ½
2018/2019 12 DM Klášterského "A" 1915 1890 Moulis Rudolf Duras BVK "D" 0 1899 0
2018/2019 11 DM Klášterského "A" 1892 1890 Řehůřek Lukáš Bystrc Oilers "B" 2182 2179 ½
2018/2019 10 DM Klášterského "A" 1892 1890 Marša Alexandr Lokomotiva "H" 1853 1864 ½
2018/2019 9 DM Klášterského "A" 1880 1890 Lička Vlastimil Lokomotiva "G" 1872 1881 ½
2018/2019 7 DM Klášterského "A" 1868 1890 Svíženský Luboš Moravská Slávia "D" 1951 1947 ½
2018/2019 6 DM Klášterského "A" 1868 1890 Krejčí Petr ŠK 64 Brno "B" 1983 1974 1
2018/2019 3 DM Klášterského "A" 1873 1899 Machala Matěj Duras BVK "E" 1604 1614 1
2018/2019 2 DM Klášterského "A" 1873 1899 Pelikán Ctibor VSK Univerzita "C" 0 1966 ½
2018/2019 1 DM Klášterského "A" 1882 1899 Páral Stanislav ŠK Vinohrady 2001 2028 0
2018/2019 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1892 1890 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1847 1925 1
2018/2019 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1892 1890 Jarolím Jan ŠK Slavoj Poruba E 1958 1960 ½
2018/2019 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1880 1890 Šamu Pavel TJ Ostrava D 1927 1962 ½
2018/2019 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1880 1890 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín A 2103 2089 ½
2018/2019 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1868 1890 Pindjak Michal TJ Fulnek 1814 1810 ½
2018/2019 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1860 1899 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2080 2081 ½
2018/2019 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1860 1899 Kozelský Marek ŠK Šenov B 1954 1968 ½
2018/2019 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1873 1899 Tkadleček Petr TJ Frenštát pod Radhoštěm 1733 1719 1
2018/2019 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1873 1899 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1711 1708 0
2018/2019 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1882 1899 Cvek Robert ŠK Ostrava-Jih A 2518 2506 0
2017/2018 10 ŠK DM Klášterského "A" 1950 1970 Krejčí Petr ŠK 64 Brno "B" 2011 1985 ½
2017/2018 9 ŠK DM Klášterského "A" 1950 1970 Vávra Michal BK Moravská Slavia Brno "D" 2001 1989 ½
2017/2018 5 ŠK DM Klášterského "A" 1950 1970 Krystl Jaromír ŠK Vinohrady Brno 1548 1767 1
2017/2018 4 ŠK DM Klášterského "A" 1950 1970 Šípek Michal Jezdci Jundrov "D" 1978 1991 0
2017/2018 3 ŠK DM Klášterského "A" 1950 1970 Pelikán Ctibor VSK Universita Brno "C" 0 2033 1
2017/2018 1 ŠK DM Klášterského "A" 1972 1982 Řehůřek Lukáš Bystrc Oilers "B" 2175 2176 ½
2017/2018 11 Tatra Kopřivnice A 1964 1970 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba C 2089 2113 0
2017/2018 10 Tatra Kopřivnice A 1950 1970 Kocur Valter ŠK TJ Dolní Benešov B 1941 1958 ½
2017/2018 9 Tatra Kopřivnice A 1950 1970 Kozelský Marek ŠK Šenov A 1942 1955 ½
2017/2018 5 Tatra Kopřivnice A 1963 1970 Marczak Szymon SK Slavia Orlová C 1852 0 0
2017/2018 4 Tatra Kopřivnice A 1950 1970 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2118 0 0
2017/2018 3 Tatra Kopřivnice A 1950 1970 Matonoha Petr ŠK Bruntál 1923 1898 1
2017/2018 2 Tatra Kopřivnice A 1950 1970 Tyleček Drahomír TJ Ostrava C 1850 1849 ½
2017/2018 1 Tatra Kopřivnice A 1972 1982 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová B 2036 2047 0
2017/2018 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1964 1970 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín A 2128 2102 ½
2017/2018 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1950 1970 Benda Aleš TJ Mořkov A 2118 2132 1
2017/2018 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1950 1970 Neumann Filip TJ Ostrava D 1859 1784 1
2017/2018 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1950 1970 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory A 1769 1795 ½
2017/2018 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1950 1970 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1946 1954 ½
2017/2018 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1972 1982 Zedník Petr ŠK Petřvald 1831 1915 ½
2015/2016 7 DM Klášterského B 2021 1971 Fiala Václav Jezdci Jundrov D 2273 2248 1
2015/2016 6 DM Klášterského B 2021 1971 Zavadil Michal Duras BVK E 1998 1995 ½
2015/2016 5 DM Klášterského B 2021 1971 Kopeček Ivan Moravská Slávia E 1913 1933 ½
2015/2016 4 DM Klášterského B 2021 1971 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1944 1961 1
2015/2016 2 DM Klášterského B 2021 1971 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1901 0
2015/2016 1 DM Klášterského B 2021 1971 Lamser Tomáš Vinohrady B 1959 1973 ½
2015/2016 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1828 1853 ½
2015/2016 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 Klíma Lukáš Slavoj Poruba "D" 2345 2304 0
2015/2016 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 Skočík Marek TJ Ostrava "C" 1827 1908 1
2015/2016 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 1791 1774 1
2015/2016 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 Kozelský Marek ŠK Šenov "B" 1942 1961 ½
2015/2016 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1893 1941 1
2015/2016 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 Zedník Petr SK Petřvald 1907 1995 1
2015/2016 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 Holík Jiří TJ Frenštát p/R "A" 1951 2006 0
2015/2016 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 Raiman Tom TJ VOKD Poruba 1794 1814 0
2015/2016 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1638 1433 1
2015/2016 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2021 1971 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2044 2059 0
2015/2016 7 DM Klášterského B 2021 1971 Slepov Kyryl Univerzita C 2081 2082 0
2015/2016 6 DM Klášterského B 2021 1971 Marečková Martina Jezdci Jundrov C 2173 2092 0
2015/2016 5 DM Klášterského B 2021 1971 Holemář David Moravská Slávia D 2295 2269 0
2015/2016 4 DM Klášterského B 2021 1971 Krejčí Petr ŠK 64 B 1972 2033 ½
2015/2016 3 DM Klášterského B 2021 1971 Zavadil Michal Duras BVK E 1998 1995 ½
2015/2016 2 DM Klášterského B 2021 1971 Fiala Václav Jezdci Jundrov D 2273 2248 1
2015/2016 1 DM Klášterského B 2021 1971 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1901 0
2014/2015 7 DM Klášterského B 2017 1995 Seidl Antonín Jezdci Jundrov C 2065 2100 0
2014/2015 6 DM Klášterského B 2017 1995 Kučera Petr Bystrc Oilers B 1981 1987 ½
2014/2015 5 DM Klášterského B 2017 1995 Holemář David Moravská Slávia C 2221 2219 ½
2014/2015 4 DM Klášterského B 2017 1995 Štencel Václav Lokomotiva J 1843 1
2014/2015 3 DM Klášterského B 2017 1995 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1950 1937 ½
2014/2015 2 DM Klášterského B 2017 1995 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1930 ½
2014/2015 1 DM Klášterského B 2017 1995 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 2110 1
2014/2015 7 DM Klášterského B 2017 1995 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1950 1937 ½
2014/2015 6 DM Klášterského B 2017 1995 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1930 ½
2014/2015 5 DM Klášterského B 2017 1995 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 2110 1
2014/2015 2 DM Klášterského B 2017 1995 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1921 1
2014/2015 1 DM Klášterského B 2017 1995 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1938 1943 1
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2017 1995 Holík Jiří TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2004 1
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2017 1995 Špála Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1781 1809 0
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2017 1995 Vágner Ladislav TJ Studénka 1974 1963 1
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2017 1995 Raiman Tom TJ VOKD Poruba "C" 1725 1780 1
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2017 1995 Geffert Michal ŠK Šenov "A" 1960 1992 1
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2017 1995 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1944 1944 ½
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2017 1995 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1818 1854 ½
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2017 1995 Kondula Lukáš Slavoj Poruba "D" 2002 2015 1
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1955 1971 ½
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "A" 1943 1937 0
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 Pardy Jiří Orel Opava "A" 1937 2006 1
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno p/P 2116 2031 0
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba "C" 2167 2165 0
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 1996 1993 ½
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 Zimniok Lubomír Slavoj Český Těšín 2128 2129 ½
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2187 2174 0
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 Pšenička Pavel TJ Ostrava "B" 1984 2030 ½
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 1996 2005 1
2013/2014 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2041 2028 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1766 0
2013/2014 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2041 2028 Marek Matyáš T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2017 2102 0
2013/2014 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2041 2028 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1873 0
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2041 2028 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 1987 1965 1
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2041 2028 Kahánek Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1883 1900 ½
2013/2014 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2041 2028 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1981 2013 1
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2041 2028 Kopec Ladislav TJ Ostrava "C" 2142 2114 ½
2013/2014 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2041 2028 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2062 ½
2012/2013 11 Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 ½
2012/2013 10 Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 Ludwig Petr ŠK Bruntál "A" 1998 2037 1
2012/2013 8 Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2140 2142 0
2012/2013 6 Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2222 2218 0
2012/2013 5 Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2139 2145 0
2012/2013 4 Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 Václavík David VOKD Poruba "B" 2021 2057 0
2012/2013 3 Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 Kantor Petr ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2086 2067 0
2012/2013 2 Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 Mohyla Tomáš Baník Havířov "B" 2088 2045 0
2012/2013 1 Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 ½
2012/2013 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2030 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1966 1980 ½
2012/2013 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2030 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2020 0
2012/2013 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2030 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2109 2118 ½
2012/2013 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2030 Karhánek Pavel VOKD Poruba "C" 2120 2079 0
2012/2013 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2030 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 1
2012/2013 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2030 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1929 1947 ½
2011/2012 11 Tatra Kopřivnice 1994 1984 Šobáň Jaroslav Garde Calcio Olomouc 2122 2141 0
2011/2012 10 Tatra Kopřivnice 1994 1984 Kolář Stanislav Baník Havířov A 2050 2075 0
2011/2012 9 Tatra Kopřivnice 1994 1984 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1984 2027 1
2011/2012 8 Tatra Kopřivnice 1994 1984 Geffert Michal Baník Havířov B 1948 1957 ½
2011/2012 6 Tatra Kopřivnice 1994 1984 Benčo Pavel BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2178 2178 1
2011/2012 5 Tatra Kopřivnice 1994 1984 Závěšický Petr Sokol Dobrá 2008 2007 1
2011/2012 4 Tatra Kopřivnice 1994 1984 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2216 2217 0
2011/2012 3 Tatra Kopřivnice 1994 1984 Sikora Jan TŽ Třinec 2251 2253 ½
2011/2012 2 Tatra Kopřivnice 1994 1984 Hladík Oto Mittal Ostrava 2189 2206 ½
2011/2012 1 Tatra Kopřivnice 1994 1984 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 2079 2138 0
2011/2012 11 TJ Mořkov "A" 1994 1984 Pardy Jiří Orel Opava "A" 1975 0
2011/2012 10 TJ Mořkov "A" 1994 1984 Vacek Antonín Mittal Ostrava "B" 2070 2074 0
2011/2012 9 TJ Mořkov "A" 1994 1984 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2117 2151 ½
2011/2012 8 TJ Mořkov "A" 1994 1984 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1974 1986 1
2011/2012 7 TJ Mořkov "A" 1994 1984 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 ½
2011/2012 6 TJ Mořkov "A" 1994 1984 Malinovský Petr TJ Město Albrechtice 1998 2027 ½
2011/2012 5 TJ Mořkov "A" 1994 1984 Worek Andrzej ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2006 0
2011/2012 4 TJ Mořkov "A" 1994 1984 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2028 2036 1
2011/2012 2 TJ Mořkov "A" 1994 1984 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2116 2116 1
2010/2011 9 Podhradní Lhota 2033 Zajíc Jiří Val. Meziříčí 2048 0
2010/2011 8 Podhradní Lhota 2033 Škrobák Petr Zubří 1873 1
2010/2011 7 Podhradní Lhota 2033 Janál Vladimír Vizovice 1997 ½
2010/2011 4 Podhradní Lhota 2033 Smilek Petr Vsetín B 1817 ½
2010/2011 3 Podhradní Lhota 2033 Častulík Jiří Brumov-Bylnice 1811 ½
2010/2011 1 Podhradní Lhota 2033 Malčánek Jan Val.Bystřice 1890 1
2010/2011 10 Tatra Kopřivnice "A" 2033 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 2060 ½
2010/2011 9 Tatra Kopřivnice "A" 2033 Fargač Martin TŽ Třinec "D" 1990 0
2010/2011 8 Tatra Kopřivnice "A" 2033 Mucha Břetislav Slavoj Bruntál "A" 1857 ½
2010/2011 7 Tatra Kopřivnice "A" 2033 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2003 ½
2010/2011 6 Tatra Kopřivnice "A" 2033 Rytíř Luděk Orel Opava "A" 1722 1
2010/2011 5 Tatra Kopřivnice "A" 2033 Vavřínek Tomáš MSA Dolní Benešov "B" 1904 1
2010/2011 4 Tatra Kopřivnice "A" 2033 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1895 0
2010/2011 3 Tatra Kopřivnice "A" 2033 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "B" 2002 ½
2010/2011 2 Tatra Kopřivnice "A" 2033 Týn Marek Mittal Ostrava "C" 1906 1
2010/2011 1 Tatra Kopřivnice "A" 2033 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 2086 1
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov C 2046 0
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 Židek Václav Slezan Opava B 2048 0
2009/2010 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 Miturová Magdaléna TŽ Třinec D 1982 0
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 Dostál Petr Slavoj Poruba B 1962 ½
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 Drastich Tomáš Slavia Havířov 2077 ½
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2127 0
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 Šnyta Zdeněk MSA Dolní Benešov B 2091 ½
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2262 0
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 Trombík Karel SK Slavia Orlová B 2099 1
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 Vasiliadis Grigorios Mittal Ostrava C 2049 ½
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory A 2054 ½
2009/2010 11 TJ Mořkov 2023 Malinovský Petr Slavoj Bruntál 2058 1
2009/2010 10 TJ Mořkov 2023 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2090 1
2009/2010 9 TJ Mořkov 2023 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2138 ½
2009/2010 8 TJ Mořkov 2023 Hrabovský Vladimír Zbrojovka Vsetín 2039 ½
2009/2010 7 TJ Mořkov 2023 Baier Pavel Baník Havířov 2204 0
2009/2010 6 TJ Mořkov 2023 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2153 ½
2009/2010 5 TJ Mořkov 2023 Jelínek Marek TJ Mittal B 2091 1
2009/2010 4 TJ Mořkov 2023 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec C 2053 1
2009/2010 3 TJ Mořkov 2023 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2198 0
2009/2010 2 TJ Mořkov 2023 Holeček Vladimír BŠŠ FM B 2062 ½
2009/2010 1 TJ Mořkov 2023 Suchánek Miroslav ŠK MSA Dolní Benešov A 2028 1
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 2020 Mamula Lubomír TJ Nový Jičín "C" 1672 ½
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 2020 Bobek Jan TJ Nový Jičín "C" 1632 ½
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 2020 Černoch Petr TJ Mořkov "C" 1614 1
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 2020 Vallo Ján TJ Frenštát p/R "B" 1650 ½
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 2020 Babiš Zdeněk TJ Spartak Bílovec 1564 1
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 2020 Tománek Marek ŠK Petřvald u N.J. "B" 1808 1
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 2020 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1821 1
2008/2009 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 Zinglar David ŠK Svinov "B" 1962 1
2008/2009 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 Vágner Ladislav Vagonka Studénka "A" 2032 1
2008/2009 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 Hlubina Pavel VOKD Poruba "B" 1976 1
2008/2009 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 Šindler Václav TJ Frenštát "A" 1786 ½
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1968 ½
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1701 1
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1844 1
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 Sykala Vladislav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1862 1
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 Dobeš Luděk VOKD Poruba "C" 2082 1
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 Kaňok Jan Mittal Ostrava "D" 1948 0
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 Kotek René ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 1
2007/2008 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1992 Zelenka Milan TJ Mořkov "B" 2136 0
2007/2008 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1992 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1859 1
2007/2008 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1992 Adámek Emil TJ Nový Jičín "C" 1580 1
2007/2008 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1992 Zelenka Milan TJ Mořkov "B" 2136 0
2007/2008 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1992 Ludvíček Josef Spartak Bílovec 1878 1
2007/2008 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1992 Vallo Ján TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1659 1
2007/2008 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1992 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1859 1
2007/2008 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1992 Klečka Ivo ŠK Petřvald "B" 1623 1
2006/2007 11 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 Tyleček Svatopluk Slavoj Poruba "C" 1621 0
2006/2007 10 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 Bůžek Ivo ŠK Svinov "B" 1506 1
2006/2007 9 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 Kokeš Ladislav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1557 1
2006/2007 8 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 Jelínek Marek Mittal Ostrava "C" 1950 1
2006/2007 7 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 Václavík David VOKD Poruba "B" 2044 ½
2006/2007 6 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 Macháček Josef Vagónka Studénka "A" 1633 1
2006/2007 4 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 Zeman Bořivoj ŠK ASK Kopřivnice "B" 1735 1
2006/2007 3 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 Dobiáš Petr Mittal Ostrava "D" 1805 1
2006/2007 2 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 Adámek Emil TJ Nový Jičín "B" 1531 1
2006/2007 1 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek "A" 1604 1
2006/2007 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1909 Literák Jaromír TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1683 1
2006/2007 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1909 Ludvíček Josef Spartak Bílovec 1896 1
2006/2007 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1909 Adámek Emil TJ Nový Jičín "C" 1531 1
2006/2007 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1909 Kaša Martin ŠK Petřvald 1729 1
2006/2007 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1909 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1795 1
2006/2007 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1909 Halamíček Robert TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1754 1
2006/2007 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1909 Ludvíček Josef Spartak Bílovec 1896 0
2006/2007 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1909 Adámek Emil TJ Nový Jičín "C" 1531 1
2006/2007 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1909 Kaša Martin ŠK Petřvald 1729 1
2006/2007 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1909 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1795 ½
2005/2006 11 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1848 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "B" 1879 1
2005/2006 10 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1848 Mačejovský Igor VOKD Poruba "B" 2051 0
2005/2006 9 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1848 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2070 ½
2005/2006 8 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1848 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava "C" 1989 ½
2005/2006 7 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1848 Holík Jiří TJ Frenštát "A" 1945 0
2005/2006 6 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1848 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "C" 1861 1
2005/2006 5 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1848 Bárta Jan Slavoj Poruba "C" 1951 0
2005/2006 4 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1848 Hardyn Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1678 0
2005/2006 3 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1848 Vágner Ladislav Vagonka Studénka "A" 1937 ½
2005/2006 2 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1848 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 2009 0
2005/2006 1 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1848 Kaša Martin ŠK Petřvald u NJ "A" 1725 1
2005/2006 9 TJ Val. Meziříčí 1848 Jasný Igor TJ Rožnov p.Radh. 1983 1
2005/2006 8 TJ Val. Meziříčí 1848 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1850 1
2005/2006 7 TJ Val. Meziříčí 1848 Zicháček Libor MKS Holešov B 1948 0
2005/2006 6 TJ Val. Meziříčí 1848 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 1925 0
2005/2006 4 TJ Val. Meziříčí 1848 Votava Petr ŠK Zlín D 2118 ½
2005/2006 3 TJ Val. Meziříčí 1848 Krahulík Michal Spartak V.Klobouky 1486 ½
2005/2006 2 TJ Val. Meziříčí 1848 Častulík Libor ŠO Brumov-Bylnice 1677 1
2005/2006 1 TJ Val. Meziříčí 1848 Burdík Miloslav Sokol Bystřička 1836 ½
2004/2005 11 ASK Kopřivnice B" 1810 Vašek Vladimír ŠK Šenov A" 2028 ½
2004/2005 10 ASK Kopřivnice B" 1810 Borovička Bohumil Vagónka Studénka 2080 0
2004/2005 9 ASK Kopřivnice B" 1810 Bárta Jan Slavoj Poruba C" 1950 ½
2004/2005 8 ASK Kopřivnice B" 1810 Papán Cyril TJ Nový Jičín A" 2048 0
2004/2005 7 ASK Kopřivnice B" 1810 Kondula Lukáš VOKD Poruba B" 1806 1
2004/2005 5 ASK Kopřivnice B" 1810 Vasiliadis Grigorios NH Ostrava C" 1985 ½
2004/2005 4 ASK Kopřivnice B" 1810 Rafaj Oldřich DP Ostrava A" 1995 0
2004/2005 3 ASK Kopřivnice B" 1810 Pektor Vítězslav Unie Hlubina A" 1822 1
2004/2005 2 ASK Kopřivnice B" 1810 Šindler Václav TJ Frenštát A" 1759 1
2004/2005 1 ASK Kopřivnice B" 1810 Šipl František VOKD Poruba C" 1883 ½
2003/2004 11 Tatra Kopřivnice 1757 Pisz Břetislav ŠK Stonava A" 1830 0
2003/2004 10 Tatra Kopřivnice 1757 Záleský Karel Slezan Opava C" 2046 0
2003/2004 8 Tatra Kopřivnice 1757 Poláček Michal NH Ostrava B" 2005 0