Hráč Vysoglad Petr

Vysoglad Petr

User Pic
Jméno: Vysoglad Petr
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2039
Elo mezinárodní: 2040
ID: 738
FIDE ID: 304310
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2052 2039 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "D" 1964 1964 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2056 2033 Václavík David ŠK Slavoj Poruba D 2040 2041 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2056 2033 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2098 2099 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2056 2033 Weissmann Lukáš BSŠ Frýdek-Místek D 2125 2139 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2046 2033 Novák Jiří ŠK Slavia Orlová C 1984 1988 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2046 2024 Geffert Michal ŠK Šenov B 1874 1881 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2033 2024 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně 2005 2021 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2038 2024 Pavera Vít ŠK TJ Dolní Benešov A 1971 1970 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2027 2024 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1992 1960 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2056 2033 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba "E" 2145 2157 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2046 2033 Skočík Marek TJ Ostrava "C" 1919 1909 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2033 2024 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1788 1864 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2038 2024 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1565 1627 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2038 2024 Jančálek Petr TJ Mořkov "A" 1867 1844 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2027 2024 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2102 2083 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Sokol Metylovice 2032 2010 Letovanec Petr TŽ Třinec "C" 1814 1816 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Sokol Metylovice 2032 2010 Demko Robert Interchess 1932 1925 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Sokol Metylovice 2030 2010 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá "D" 1634 1641 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Sokol Metylovice 2018 2023 Heczko Rostislav TJ Bystřice 1865 1871 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Sokol Metylovice 2040 2023 Lys Josef Sokol Brušperk "B" 2123 2139 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Sokol Metylovice 2025 2023 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1832 1814 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Sokol Metylovice 2025 2023 Rechtenberg Karel BŠŠ F-M "F" 1742 1756 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Sokol Metylovice 2024 2023 Lička Denis BŠŠ F-M "G" 1447 1457 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Sokol Metylovice 2024 2023 Čubok Milan TJ Dobratice 1821 1839 1 soutěž
2018/2019 11 BSŠ Frýdek Místek D 2048 2010 Ramík Jan Baník Havířov B 1953 1970 0 soutěž
2018/2019 10 BSŠ Frýdek Místek D 2032 2010 Tyleček Drahomír TJ Ostrava B 1809 1844 1 soutěž
2018/2019 5 BSŠ Frýdek Místek D 2018 2010 Firla Stanislav SK Stonava 1881 1886 1 soutěž
2018/2019 3 BSŠ Frýdek Místek D 2025 2023 Černý Pavel Slezan Opava B 1887 1891 1 soutěž
2018/2019 2 BSŠ Frýdek Místek D 2025 2023 Mičulka David ŠK Slavoj Poruba D 2043 2022 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Sokol Dobrá 2040 2023 Růžička Petr ŠK Karviná 2201 2223 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Sokol Dobrá 2040 2023 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2082 2135 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Sokol Dobrá 2024 2023 Lojek Marek SK Slavia Orlová "B" 2196 2138 0 soutěž
2017/2018 13 TJ Sokol Metylovice 1993 2012 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá "C" 1624 1653 1 soutěž
2017/2018 12 TJ Sokol Metylovice 1975 2012 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá "B" 1926 1975 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Sokol Metylovice 1975 2012 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1946 1956 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Sokol Metylovice 1979 2012 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1881 1874 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Sokol Metylovice 1979 2012 TŽ Třinec "C" 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Sokol Metylovice 1979 2012 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1921 1921 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Sokol Metylovice 1998 2012 Čubok Milan TJ Dobratice "B" 1804 1830 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Sokol Metylovice 1998 2012 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "F" 2058 2006 0 soutěž
2017/2018 5 TJ Sokol Metylovice 1998 2012 Lys Josef TJ Dobratice "A" 2098 2101 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Sokol Metylovice 1975 2012 Hudziec Bronislav TJ Vendryně "B" 1773 1801 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Sokol Metylovice 1975 2012 Kluz Miroslav TŽ Třinec "D" 1470 1536 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Sokol Metylovice 1975 2012 ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Sokol Metylovice 2017 2029 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1853 1811 ½ soutěž
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek 1993 2012 Firla Stanislav Inter Petrovice 1872 1903 ½ soutěž
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1975 2012 Novák Jiří SK Slavia Orlová D 1968 1974 ½ soutěž
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1975 2012 Sventek Anton TJ Mosty u Jablunkova 2042 0 0 soutěž
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1995 2054 Šobáň Jaroslav AŠK DA Olomouc "A" 2095 2093 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Sokol Lhotka 1995 2054 Kluz Miroslav TŽ Třinec "D" 1594 1581 1 soutěž
2016/2017 10 TJ Sokol Lhotka 1995 2054 Kotas Jan TJ Bystřice 1884 1881 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Sokol Lhotka 1995 2054 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "B" 1764 1737 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Sokol Lhotka 1995 2054 Keprt Pavel Sokol Dobrá "B" 2013 2000 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Sokol Lhotka 1995 2054 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1908 1889 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Sokol Lhotka 1995 2054 Vaníček Michal BŠŠ F-M "E" 1815 1867 ½ soutěž
2016/2017 1 TJ Sokol Lhotka 1995 2054 Heczko Rostislav TJ Vendryně "B" 1902 1950 1 soutěž
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "D" 1995 2054 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "A" 1908 1889 1 soutěž
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "D" 1995 2054 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1902 1950 ½ soutěž
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "D" 1995 2054 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B" 1941 1955 ½ soutěž
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "D" 1995 2054 Barteček Ladislav Rychvaldský šachový oddíl "A" 1764 1810 1 soutěž
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "D" 1995 2054 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "D" 2011 1971 1 soutěž
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "D" 1995 2054 Neděla Adam TJ Slovan Havířov "C" 1411 1 soutěž
2015/2016 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1995 2054 Richter Ivan Sokol Vrbno p/Pradědem 1883 1867 1 soutěž
2015/2016 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1995 2054 Nytra Petr SK Slavia Orlová "B" 1819 1834 1 soutěž
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1995 2054 Ochmyt Jakub SK Slavie Orlová "C" 1535 1567 1 soutěž
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2033 2064 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2123 2081 ½ soutěž
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2033 2064 Walica Roman SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 1 soutěž
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2033 2064 Zimniok Lubomír Slavoj Český Těšín 2128 2129 0 soutěž
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2066 2075 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 1994 1938 0 soutěž
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2066 2075 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1960 1990 0 soutěž
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2066 2075 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2129 0 soutěž
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2066 2075 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1941 1939 ½ soutěž
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2066 2075 Baier Pavel SK Slavia Orlová "C" 2084 2083 ½ soutěž
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2066 2075 Kander Ladislav Labortech Ostrava "B" 1985 1 soutěž
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2066 2075 Novák Jiří Baník Havířov "B" 1937 1952 1 soutěž
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2066 2075 Pavlásek Boris TJ Město Albrechtice "A" 2116 1 soutěž
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2067 2074 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1982 1 soutěž
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2067 2074 Broskevič Lumír TJ Slovan Havířov "B" 1777 1724 ½ soutěž
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2067 2074 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1930 1909 1 soutěž
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2067 2074 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1957 1835 1 soutěž
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2067 2074 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1931 1957 ½ soutěž
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2067 2074 Bednarz Valdemar SK Stonava 1931 1892 ½ soutěž
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2067 2074 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2164 2157 ½ soutěž
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2067 2074 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2031 2005 ½ soutěž
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2067 2074 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1929 1941 ½ soutěž
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2073 2067 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2066 1987 ½ soutěž
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2073 2067 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "C" 1985 1990 ½ soutěž
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2073 2067 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1929 ½ soutěž
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2073 2067 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "D" 1991 1 soutěž
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2073 2067 Mrázek Roman ŠK Karviná "B" 1761 1850 1 soutěž
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2073 2067 Pazdziora Michal SK Stonava 2250 2246 0 soutěž
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2073 2067 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2129 0 soutěž
2011/2012 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2073 2067 Oczko Zdeněk Baník Havířov B 1742 1 soutěž
2011/2012 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2073 2067 Staszko Martin TŽ Třinec 2056 2061 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Staříč 2046 Mesiarik Rudolf SK Bystřice n. Olší 2168 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Staříč 2046 Heczko Rostislav SK Bystřice n. Olší 1943 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Sokol Staříč 2046 Slanina Lumír TJ Comfort Dobratice 1795 ½ soutěž
2010/2011 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 1990 ½ soutěž
2010/2011 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2127 ½ soutěž
2010/2011 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 Tauš Martin Mittal Ostrava 2111 1 soutěž
2010/2011 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 Pilch Roman TŽ Třinec 2101 ½ soutěž
2010/2011 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2196 ½ soutěž
2010/2011 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2190 1 soutěž
2010/2011 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 Baier Pavel Baník Havířov 2138 ½ soutěž
2010/2011 3 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 Siwek Antonín ŠK Šenov 1903 1 soutěž
2010/2011 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2127 ½ soutěž
2010/2011 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2046 Habina Martin MSA Dolní Benešov 2066 0 soutěž
2009/2010 11 BŠŠ FM B 2053 Schoupal Patrik TŽ Třinec C 2105 1 soutěž
2009/2010 10 BŠŠ FM B 2053 Vitásek Jan ŠK MSA Dolní Benešov A 2053 ½ soutěž
2009/2010 8 BŠŠ FM B 2053 Bělunek Vladimír A64 PROCLIENT Grygov B 2277 0 soutěž
2009/2010 6 BŠŠ FM B 2053 Štverák Milan Zbrojovka Vsetín 2080 ½ soutěž
2009/2010 4 BŠŠ FM B 2053 Stratil Ladislav T.J. Sokol Šumperk 2353 0 soutěž
2009/2010 3 BŠŠ FM B 2053 Bražina David TJ Mittal B 1936 ½ soutěž
2009/2010 2 BŠŠ FM B 2053 Beseda Roman TJ Mořkov 2152 0 soutěž
2008/2009 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 Benda Aleš TJ Mořkov 2186 0 soutěž
2008/2009 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 Kopec Ladislav TJ Mittal Ostrava "B" 2194 ½ soutěž
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 Macura Emil ŠK Zlín "C" 2057 ½ soutěž
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová "B" 2108 ½ soutěž
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2175 ½ soutěž
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 Kaňok Jaroslav ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 ½ soutěž
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 Búran Robert Slavoj Bruntál 2077 0 soutěž
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2074 Kraus František TJ Vendryně 2106 ½ soutěž
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2074 Oczko Zdeněk Baník Havířov "C" 1828 1 soutěž
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2074 Sieber Martin SK Slavia Orlová "C" 2101 ½ soutěž
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2074 Kwasek Andrzej Inter Petrovice "A" 1852 1 soutěž
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2074 Řezníček Marcel Slavia Havířov "A" 2142 1 soutěž
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2074 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1999 1 soutěž
2006/2007 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2074 Gil Karel OS Rychvald "A" 1977 ½ soutěž
2006/2007 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2074 Kolář Jaroslav TJ Sokol Fryčovice "B" 2027 0 soutěž
2005/2006 11 TJ Frenštát "A" 2081 Borovička Bohumil Vagonka Studénka "A" 2047 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Frenštát "A" 2081 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 0 soutěž
2005/2006 4 TJ Frenštát "A" 2081 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2074 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Frenštát "A" 2081 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 2030 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Frenštát "A" 2081 Oborný Lubor Slavoj Poruba "C" 1959 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Frenštát "A" 2081 Novotný Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1736 1 soutěž
2005/2006 11 BŠŠ Frýdek-Místek C 2081 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov A 2378 ½ soutěž
2005/2006 10 BŠŠ Frýdek-Místek C 2081 Šindler Michal VOKD Poruba A 2180 ½ soutěž
2005/2006 9 BŠŠ Frýdek-Místek C 2081 Kárník Pavel Slavoj Bruntál A 2339 1 soutěž
2005/2006 7 BŠŠ Frýdek-Místek C 2081 Hrtánek Jiří ŠK Svinov A 2172 0 soutěž
2005/2006 5 BŠŠ Frýdek-Místek C 2081 Kantor Petr TŽ Třinec C 2134 ½ soutěž
2004/2005 11 Frýdek-Místek B" 2110 Hladík Oto NH Ostrava A" 2176 0 soutěž
2004/2005 9 Frýdek-Místek B" 2110 Palovský Ladislav Slávia Orlová B" 2081 ½ soutěž
2004/2005 8 Frýdek-Místek B" 2110 Novotný Michal Slezan Opava C" 1 soutěž
2004/2005 7 Frýdek-Místek B" 2110 Čujdík Jiří ŠK Stonava A" 2133 0 soutěž
2004/2005 6 Frýdek-Místek B" 2110 Novák Jiří Baník Havířov B" 1973 1 soutěž
2004/2005 5 Frýdek-Místek B" 2110 Poláček Michal NH Ostrava B" 2036 ½ soutěž
2004/2005 4 Frýdek-Místek B" 2110 Mačejovský Igor VOKD Poruba A" 2029 ½ soutěž
2004/2005 3 Frýdek-Místek B" 2110 Kočárek Jiří Slezan Opava B" 1672 1 soutěž
2004/2005 2 Frýdek-Místek B" 2110 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá A" 2082 1 soutěž
2004/2005 1 Frýdek-Místek B" 2110 Bulawa Marek Baník HavířovA" 2040 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Frýdek Místek C 2081 Vlachopulos Georgis Loko Krnov A 2104 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Frýdek Místek C 2110 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2111 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Frýdek Místek C 2110 Hnilo Jiří TJ Břidličná A 2087 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Frýdek Místek C 2110 Michenka Jozef Ritmus Ostrava 2350 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK Frýdek Místek C 2110 Bolacký Jiří Slavoj Poruba B 2267 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Frýdek Místek C 2110 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2206 0 soutěž
2003/2004 11 Sokol Dobrá A" 2125 Veselý Libor VOKD Poruba A" 2099 ½ soutěž
2003/2004 4 Sokol Dobrá A" 2125 Geffert Michal Baník Havířov 2082 0 soutěž
2003/2004 1 Sokol Dobrá A" 2125 Kačmařík Lukáš Frýdek-Místek B" 2188 0 soutěž
2003/2004 11 Sokol Fryčovice 2125 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2231 ½ soutěž
2003/2004 10 Sokol Fryčovice 2125 Řezníček Marcel Slavia Havířov A 2045 ½ soutěž
2003/2004 9 Sokol Fryčovice 2125 Kocur Aleš VP Frýdek-ístek "D" 1911 1 soutěž
2003/2004 7 Sokol Fryčovice 2125 Juroszek Radomil TŽ Třinec C 2011 ½ soutěž
2003/2004 5 Sokol Fryčovice 2125 Palovský Ladislav Slavia Orlová C 2003 ½ soutěž
2003/2004 4 Sokol Fryčovice 2125 Worek Joanna LokomotivaPetrovice 1 soutěž
2003/2004 2 Sokol Fryčovice 2125 Podlesný Petr Baník Havířov C 1966 0 soutěž
2003/2004 1 Sokol Fryčovice 2125 Staszko Martin TŽ Třinec D 2060 ½ soutěž