Hráč Hrabal Matěj

Hrabal Matěj

User Pic
Jméno: Hrabal Matěj
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1772
Elo mezinárodní: 1798
ID: 37701
FIDE ID: 367796
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Prostějov 1752 1776 Vraj Ondřej TJ Sokol Ústí 1976 2034 ½
2018/2019 10 SK Prostějov 1752 1776 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠK Zlín-Malenovice 1909 1912 ½
2018/2019 7 SK Prostějov 1786 1776 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová B 1564 1582 1
2018/2019 6 SK Prostějov 1786 1776 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek C 1829 1822 1
2018/2019 5 SK Prostějov 1661 1781 Kučera Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 1837 1735 ½
2018/2019 4 SK Prostějov 1661 1781 Londin Lukáš Vojtěch ŠK Kuřim C 1343 1580 1
2018/2019 3 SK Prostějov 1797 1781 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1732 1707 1
2018/2019 2 SK Prostějov 1797 1781 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole 1975 1914 1
2018/2019 1 SK Prostějov 1797 1781 Vávra Jan ŠK Staré Město B 1438 1512 1
2018/2019 11 SK Prostějov 1789 1776 Balšínek Pavel SK Podlužan Prušánky z.s. 2014 2020 ½
2018/2019 10 SK Prostějov 1789 1776 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2060 2110 0
2018/2019 9 SK Prostějov 1781 1776 Babula Vlastimil ŠK Staré Město B 2008 1960 0
2018/2019 8 SK Prostějov 1781 1776 Sochorová Petra ŠK GARDE Lipovec 2160 2157 ½
2018/2019 6 SK Prostějov 1786 1776 Kubíček Antonín ŠK Velké Losiny 2116 2113 0
2018/2019 5 SK Prostějov 1661 1781 Dubina Pavel TJ Vlčnov 2114 2101 1
2018/2019 3 SK Prostějov 1804 1781 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2100 2092 0
2018/2019 2 SK Prostějov 1804 1781 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 2024 2045 0
2018/2019 1 SK Prostějov 1797 1781 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou 1917 1969 0
2017/2018 10 Agentura 64 Grygov 1801 1796 Chwistek Karel KVS Ekodivize Opava 2033 1991 0
2017/2018 11 A64 PŘF UP Olomouc 1793 1796 Heger Miroslav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1497 1671 ½
2017/2018 10 A64 PŘF UP Olomouc 1801 1796 Kučera Bohuslav T.J. Sokol Konice 0 1750 ½
2017/2018 8 A64 PŘF UP Olomouc 1804 1796 Marčík Filip SK Prostějov C 1264 1337 1
2017/2018 5 A64 PŘF UP Olomouc 1801 1796 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc C 1765 1782 1
2017/2018 2 A64 PŘF UP Olomouc 1801 1796 Brácha Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1837 1818 1
2017/2018 11 Agentura 64 Grygov 1793 1796 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín 1521 1493 1
2017/2018 10 Agentura 64 Grygov 1793 1796 Matůš Filip TJ Sokol Ústí 1725 1655 0
2017/2018 9 Agentura 64 Grygov 1793 1796 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov 1463 1483 1
2017/2018 8 Agentura 64 Grygov 1793 1796 Štefaník Marek TJ Ostrava 1682 1623 1
2017/2018 5 Agentura 64 Grygov 1801 1796 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1973 1944 0
2017/2018 4 Agentura 64 Grygov 1801 1796 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "B" 1495 1444 1
2017/2018 3 Agentura 64 Grygov 1680 1779 Babula Vlastimil ŠK Staré Město "B" 1659 1605 0
2017/2018 2 Agentura 64 Grygov 1680 1779 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1445 1608 1
2017/2018 1 Agentura 64 Grygov 1680 1779 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1879 1912 ½
2017/2018 8 A64 Grygov B 1804 1796 Fiala Jiří SK Prostějov 1834 1854 ½
2017/2018 7 A64 Grygov B 1804 1796 Kubíček Antonín Velké Losiny B 2135 2154 0
2017/2018 5 A64 Grygov B 1783 1796 Kraus Petr Zlaté Hory 1802 1831 1
2017/2018 2 A64 Grygov B 1801 1796 Kočí Ladislav Uničov 1823 1835 1
2017/2018 1 A64 Grygov B 1680 1779 Adámek Vladimír Rošáda Prostějov 1872 1801 ½
2016/2017 9 SK Prostějov 1507 1603 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1581 1640 ½
2016/2017 8 SK Prostějov 1507 1603 Lanča Petr David BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1444 1422 1
2016/2017 3 SK Prostějov 1507 1603 Babula Vlastimil ŠK Staré Město "B" 1249 1318 0
2016/2017 2 SK Prostějov 1507 1603 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín 1438 1444 1
2016/2017 1 SK Prostějov 1507 1603 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1401 0
2015/2016 10 A64 Př.F UP Olomouc 1507 1603 Vaculík Cyril T.J. Sokol Tovačov 1652 1
2015/2016 9 A64 Př.F UP Olomouc 1507 1603 Král Jan T.J. Sokol Konice 1663 ½
2015/2016 8 A64 Př.F UP Olomouc 1507 1603 Vágner Marek Spartak Přerov 1717 1728 0
2015/2016 3 A64 Př.F UP Olomouc 1507 1603 Lavrinčík Petr T.J. Sokol Citov 1416 1
2015/2016 2 A64 Př.F UP Olomouc 1507 1603 Londin Milan SK Prostějov B 1711 0
2015/2016 5 A64 Grygov 1507 1603 Demko Robert Interchess FM 1732 1717 ½
2015/2016 4 A64 Grygov 1507 1603 Štefaník Marek OŠŠ TJ Ostrava 1638 1433 1
2015/2016 3 A64 Grygov 1507 1603 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1589 1627 1
2015/2016 2 A64 Grygov 1507 1603 Hvozdovič Jan ŠK Lokomotiva Brno "C" 1629 1503 1
2015/2016 1 A64 Grygov 1507 1603 Martyniuk Vladislav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1283 1504 ½
2014/2015 11 A64 PřF Olomouc 1391 1498 Virgler Karel SK Prostějov 1844 1809 0
2014/2015 9 A64 PřF Olomouc 1391 1498 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc 1967 1850 ½
2014/2015 8 A64 PřF Olomouc 1391 1498 Šuba Miroslav ŠK Šternberk 1777 1781 1
2014/2015 7 A64 PřF Olomouc 1391 1498 Klaban Roman Velké Losiny B 1728 1774 0
2014/2015 5 A64 PřF Olomouc 1391 1498 Musil Roman SK ROŠÁDA Prostějov 1926 0
2014/2015 3 A64 PřF Olomouc 1391 1498 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1796 1882 0
2014/2015 2 A64 PřF Olomouc 1391 1498 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1899 1956 0
2014/2015 11 A64 Grygov 1391 1498 Očko Dominik Interchess FM 1519 1561 0
2014/2015 10 A64 Grygov 1391 1498 Miča Marek Beskydská šachová škola FM B 1506 1582 0
2014/2015 9 A64 Grygov 1391 1498 Slavia Kroměříž 1
2014/2015 8 A64 Grygov 1391 1498 Opluštil Pavel Sokol Postoupky 1310 1
2014/2015 7 A64 Grygov 1391 1498 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim 1250 1508 ½
2014/2015 6 A64 Grygov 1391 1498 Ivanov Alexandr ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1
2014/2015 5 A64 Grygov 1391 1498 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1477 1484 ½
2014/2015 4 A64 Grygov 1391 1498 Neumann Filip SK Slavia Orlová "B" 1460 1610 1
2014/2015 3 A64 Grygov 1391 1498 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "C" 1375 1414 1
2014/2015 2 A64 Grygov 1391 1498 Galda Tomáš Sokol Hošťálková 1091 1
2014/2015 1 A64 Grygov 1391 1498 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město "B" 1393 1393 0
2013/2014 11 Agentura 64 Grygov 1352 1324 Dančáková Klára Zbrojovka Vsetín 1250 1
2013/2014 10 Agentura 64 Grygov 1352 1324 Vraj Ondřej TJ Sokol Hošťálková 1533 1533 ½
2013/2014 9 Agentura 64 Grygov 1352 1324 Skalský Alexandr ŠK Staré Město "A" 1746 1746 0
2013/2014 8 Agentura 64 Grygov 1352 1324 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1227 1245 1
2013/2014 5 Agentura 64 Grygov 1352 1324 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1724 1735 ½
2013/2014 4 Agentura 64 Grygov 1352 1324 Neděla Adam TJ Slovan Havířov 1100 ½
2013/2014 3 Agentura 64 Grygov 1352 1324 Jedlička Pavel SK Řetězárna Česká Ves 1000 0
2013/2014 2 Agentura 64 Grygov 1352 1324 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1460 1496 1
2013/2014 1 Agentura 64 Grygov 1352 1324 Pecháček Tomáš TJ Sokol Postoupky 1323 1
2012/2013 11 Agentura 64 Grygov 1346 1356 Vraj Ondřej TJ Sokol Hošťálková 1537 ½
2012/2013 10 Agentura 64 Grygov 1346 1356 Budík Pavel Zbrojovka Vsetín 1585 0
2012/2013 2 Agentura 64 Grygov 1346 1356 Kopec Ladislav Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1250 0
2012/2013 1 Agentura 64 Grygov 1346 1356 Ochmyt Jakub SK Slavie Orlová "B" 1568 0
2011/2012 7 A64 Grygov 1000 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno C 1000 1
2011/2012 5 A64 Grygov 1000 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová B 1250 0
2011/2012 4 A64 Grygov 1000 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová A 1461 1348 0
2011/2012 2 A64 Grygov 1000 Večeřa Pavel TJ Sokol Postoupky 1374 0
2011/2012 1 A64 Grygov 1000 Koukal Ondřej Duras BVK Brno B 1502 1443 0
2011/2012 10 A64 PřF UP Olomouc 1000 Vozák Tomáš Sokol Skalička B 1559 1502 0
2011/2012 8 A64 PřF UP Olomouc 1000 Stýblo Pavel Sigmia Senior klub Olomouc B 1578 0
2011/2012 7 A64 PřF UP Olomouc 1000 Jemelík Josef TJ Sokol Hranice 1660 1