Hráč Jamka Břetislav

Jamka Břetislav

User Pic
Jméno: Jamka Břetislav
Oddíl: Slovan Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1946
Elo mezinárodní: 1949
ID: 6313
FIDE ID: 366757
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 7 Slovan Ostrava "A" 2019 1966 Sedlář Jaroslav Dynamo DPO "A" 1887 ½
2015/2016 6 Slovan Ostrava "A" 2019 1966 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1912 1930 ½
2015/2016 5 Slovan Ostrava "A" 2019 1966 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "E" 2077 2068 ½
2015/2016 4 Slovan Ostrava "A" 2019 1966 Petrov Bogoljub HTJ Odra "A" 1980 1963 1
2015/2016 3 Slovan Ostrava "A" 2019 1966 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "C" 2024 1975 ½
2015/2016 2 Slovan Ostrava "A" 2019 1966 Kopec Ladislav TJ Ostrava "D" 2108 2108 ½
2015/2016 1 Slovan Ostrava "A" 2019 1966 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory "B" 1907 1846 ½
2014/2015 7 Slovan Ostrava 2019 1973 Balogh Milan TJ Ostrava "D" 1854 1860 1
2014/2015 6 Slovan Ostrava 2019 1973 Petrov Bogoljub HTJ Odra 1957 1960 0
2014/2015 5 Slovan Ostrava 2019 1973 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2002 1990 ½
2014/2015 4 Slovan Ostrava 2019 1973 Skočková Kateřina Sokol Vítkovice 1766 1872 ½
2014/2015 3 Slovan Ostrava 2019 1973 Tokarský Radovan Dynamo DP Ostrava 1905 1
2014/2015 2 Slovan Ostrava 2019 1973 Dostál Radim Slavoj Poruba "E" 2078 2080 ½
2014/2015 1 Slovan Ostrava 2019 1973 Špála Jiří TJ Mariánské Hory "C" 1781 1809 ½
2013/2014 7 Slovan Ostrava 2059 2026 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 1991 1936 0
2013/2014 6 Slovan Ostrava 2059 2026 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1953 1982 0
2013/2014 5 Slovan Ostrava 2059 2026 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1863 0
2013/2014 4 Slovan Ostrava 2059 2026 Votýpka Miroslav TJ Mariánské Hory "C" 1932 0
2013/2014 3 Slovan Ostrava 2059 2026 Skočík Marek Dynamo DP Ostrava "A" 1752 1865 1
2013/2014 2 Slovan Ostrava 2059 2026 Kondula Lukáš TJ Sokol Vítkovice 1997 1991 1
2013/2014 1 Slovan Ostrava 2059 2026 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba "C" 2066 2072 0
2012/2013 11 Slovan Ostrava 2011 2004 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1881 1
2012/2013 10 Slovan Ostrava 2011 2004 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1873 1962 0
2012/2013 9 Slovan Ostrava 2011 2004 Votýpka Miroslav TJ Mariánské Hory "C" 1910 ½
2012/2013 8 Slovan Ostrava 2011 2004 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba "C" 1930 1954 0
2012/2013 7 Slovan Ostrava 2011 2004 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1923 1943 1
2012/2013 5 Slovan Ostrava 2011 2004 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava "A" 1828 1808 1
2012/2013 4 Slovan Ostrava 2011 2004 Karhánek Pavel VOKD Poruba "D" 2120 2079 ½
2012/2013 3 Slovan Ostrava 2011 2004 Kopec Ladislav TJ Ostrava "C" 2134 2130 ½
2012/2013 2 Slovan Ostrava 2011 2004 Skočková Kateřina Sokol Polanka n./O 1752 1783 1
2012/2013 1 Slovan Ostrava 2011 2004 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2030 2015 0
2011/2012 11 Slovan Ostrava 1970 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 1873 1973 ½
2011/2012 10 Slovan Ostrava 1970 Dobeš Luděk VOKD Poruba ,,D" 2069 2060 0
2011/2012 9 Slovan Ostrava 1970 Šíma Nikola Mariánské Hory ,,C" 1799 1888 1
2011/2012 8 Slovan Ostrava 1970 Bárta Jan Slavoj Poruba,,C" 1963 1
2011/2012 7 Slovan Ostrava 1970 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava,,A" 1838 1840 ½
2011/2012 5 Slovan Ostrava 1970 Novotný Stanislav Sokol Polanka n./O 1975 1927 ½
2011/2012 4 Slovan Ostrava 1970 Pohludka Ondřej Šk Šenov,,B" 2118 2067 0
2011/2012 3 Slovan Ostrava 1970 Kopec Ladislav TJ Mittal Ostrava 2166 2169 0
2011/2012 2 Slovan Ostrava 1970 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1909 1950 1
2011/2012 1 Slovan Ostrava 1970 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava ,,B" 1868 0
2010/2011 9 Slovan Ostrava A 1922 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava B 1864 0
2010/2011 8 Slovan Ostrava A 1922 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba C 1916 1
2010/2011 7 Slovan Ostrava A 1922 Jelínek Marek TJ Mittal Ostrava 2090 ½
2010/2011 6 Slovan Ostrava A 1922 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1858 1
2010/2011 5 Slovan Ostrava A 1922 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2100 ½
2010/2011 4 Slovan Ostrava A 1922 Zinglar David Dynamo DP Ostrava A 2014 ½
2010/2011 3 Slovan Ostrava A 1922 Dobeš Luděk VOKD Poruba 2054 0
2010/2011 2 Slovan Ostrava A 1922 Lamper Vlastimil TJ Vítkovice A 1985 0
2010/2011 1 Slovan Ostrava A 1922 Novotný Josef TJ Mariánské Hory C 2185 1
2009/2010 9 Slovan Ostrava A 1908 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava B 1813 ½
2009/2010 8 Slovan Ostrava A 1908 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory C 1898 ½
2009/2010 7 Slovan Ostrava A 1908 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 1988 1
2009/2010 6 Slovan Ostrava A 1908 Pohludka Ondřej ŠK Šenov B 2087 1
2009/2010 5 Slovan Ostrava A 1908 Hlubina Pavel VOKD Poruba D 1957 ½
2009/2010 4 Slovan Ostrava A 1908 Zinglar David Dynamo DP Ostrava A 1979 0
2009/2010 3 Slovan Ostrava A 1908 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava A 1900 1
2009/2010 2 Slovan Ostrava A 1908 Týn Marek Mittal Ostrava E 1932 ½
2009/2010 1 Slovan Ostrava A 1908 Kondula Lukáš VOKD Poruba E 1929 0
2008/2009 11 Slovan Ostrava "A" 1917 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice "A" 1797 1
2008/2009 10 Slovan Ostrava "A" 1917 Petráš Alois VOKD Poruba "D" 1879 1
2008/2009 9 Slovan Ostrava "A" 1917 Nešpor Ivan ŠK Šenov "B" 1813 1
2008/2009 8 Slovan Ostrava "A" 1917 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A 1897 ½
2008/2009 7 Slovan Ostrava "A" 1917 Týn Ondřej Mittal Ostrava "E" 1731 0
2008/2009 6 Slovan Ostrava "A" 1917 Šorel Eduard Dynamo DP Ostrava "B" 1908 ½
2008/2009 5 Slovan Ostrava "A" 1917 Jarolím Jan VOKD Poruba "E" 1798 ½
2008/2009 4 Slovan Ostrava "A" 1917 Podlesný Petr ŠK Šenov "C" 2016 ½
2008/2009 3 Slovan Ostrava "A" 1917 Votýpka Miroslav TJ Mariánské Hory "A" 1897 ½
2008/2009 2 Slovan Ostrava "A" 1917 Klíma Václav HTJ Odra Ostrava "A" 1699 ½
2008/2009 1 Slovan Ostrava "A" 1917 Peřík Alois Dynamo DP Ostrava "A" 1868 0
2007/2008 11 Slovan Ostrava "A" 1961 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1926 ½
2007/2008 10 Slovan Ostrava "A" 1961 Klečka Ivo HTJ Odra Ostrava "A" 1623 ½
2007/2008 9 Slovan Ostrava "A" 1961 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1847 0
2007/2008 8 Slovan Ostrava "A" 1961 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "E" 1975 ½
2007/2008 7 Slovan Ostrava "A" 1961 Mohyla Tomáš ŠK Šenov "C" 2121 0
2007/2008 6 Slovan Ostrava "A" 1961 Václavík David VOKD Poruba "D" 2039 0
2007/2008 5 Slovan Ostrava "A" 1961 Tatarčík Vladimír TJ Mariánské Hory "A" 1887 0
2007/2008 4 Slovan Ostrava "A" 1961 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice "A" 1803 1
2007/2008 3 Slovan Ostrava "A" 1961 Peřík Alois Dynamo DP Ostrava "A" 1791 1
2007/2008 2 Slovan Ostrava "A" 1961 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1935 0
2007/2008 1 Slovan Ostrava "A" 1961 Dočekalová Zuzana VOKD Poruba "E" 1582 ½
2006/2007 11 Slovan Ostrava "A" 1961 Šorel Eduard Unie Hlubina "A" 1909 ½
2006/2007 10 Slovan Ostrava "A" 1961 Ruta Dominik ŠK Šenov "C" 1816 1
2006/2007 9 Slovan Ostrava "A" 1961 Rafaj Oldřich Dynamo DP Ostrava "A" 1974 ½
2006/2007 8 Slovan Ostrava "A" 1961 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 2020 ½
2006/2007 7 Slovan Ostrava "A" 1961 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice "A" 1805 1
2006/2007 6 Slovan Ostrava "A" 1961 Jelínek Marek Mittal Ostrava "E" 1950 0
2006/2007 5 Slovan Ostrava "A" 1961 Siwek Antonín ŠK Šenov "B" 1815 ½
2006/2007 4 Slovan Ostrava "A" 1961 Václavík David VOKD Poruba "D" 2044 1
2006/2007 3 Slovan Ostrava "A" 1961 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1896 0
2006/2007 2 Slovan Ostrava "A" 1961 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1715 ½
2006/2007 1 Slovan Ostrava "A" 1961 Cyroň Karel ŠK Hošťalkovice "A" 1886 1
2005/2006 11 Slovan Ostrava "A" 1950 Lička Radek TJ Mariánské Hory "B" 1611 ½
2005/2006 10 Slovan Ostrava "A" 1950 Malina Tomáš Unie Hlubina "B" 1606 1
2005/2006 9 Slovan Ostrava "A" 1950 Blecharz Pavel Mittal Ostrava "F" 1773 ½
2005/2006 8 Slovan Ostrava "A" 1950 Otisk Miroslav DP Ostrava "D" 1704 1
2005/2006 7 Slovan Ostrava "A" 1950 Adámek Stanislav VOKD Poruba "E" 1603 1
2005/2006 6 Slovan Ostrava "A" 1950 Horký Josef Slavoj Poruba "D" 1800 ½
2005/2006 5 Slovan Ostrava "A" 1950 Broskevič Lumír ŠK Šenov "D" 1770 1
2005/2006 4 Slovan Ostrava "A" 1950 Lyčka Jaromír Slovan Ostrava "B" 1605 ½
2005/2006 3 Slovan Ostrava "A" 1950 Pavlas Jaroslav DP Ostrava "C" 1801 1
2005/2006 2 Slovan Ostrava "A" 1950 Herič Milan ŠK Svinov "C" 1714 1
2005/2006 1 Slovan Ostrava "A" 1950 Vaněk Jiří Sokol Polanka "A" 1754 1
2004/2005 11 Slovan Ostrava A" 1942 Kotlář Jarmil ŠK Šenov B" 1884 ½
2004/2005 10 Slovan Ostrava A" 1942 Hladík Oto NH Ostrava D" 2176 ½
2004/2005 9 Slovan Ostrava A" 1942 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice 2000 1
2004/2005 8 Slovan Ostrava A" 1942 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava A 1960 0
2004/2005 7 Slovan Ostrava A" 1942 Herič Milan ŠK Svinov C" 1735 1
2004/2005 6 Slovan Ostrava A" 1942 Pohludka Ondřej ŠK Šenov C" 1982 0
2004/2005 5 Slovan Ostrava A" 1942 Poláček Michal NH Ostrava E" 2036 1
2004/2005 4 Slovan Ostrava A" 1942 Buffa Miroslav DPMO Ostrava C" 1829 1
2004/2005 3 Slovan Ostrava A" 1942 Židek Václav VOKD Poruba D" 1932 0
2004/2005 2 Slovan Ostrava A" 1942 Viliams Aleš DPMO Ostrava B" 1809 1
2004/2005 1 Slovan Ostrava A" 1942 Kubačák Lubomír ŠK Svinov B" 2048 0
2003/2004 11 Slovan Ostrava 1954 Folta Jaroslav DPMO Ostrava 1810 1
2003/2004 10 Slovan Ostrava 1954 Bunczek Helmut ŠK Šenov 1709 1
2003/2004 9 Slovan Ostrava 1954 Šorel Eduard Unie Hlubina 2112 0
2003/2004 8 Slovan Ostrava 1954 Blecharz Pavel NH Ostrava 1798 0
2003/2004 7 Slovan Ostrava 1954 Kolář Roman TJ Mar.Hory 1
2003/2004 6 Slovan Ostrava 1954 Zinglar David ŠK Hošťálkovice A 1
2003/2004 5 Slovan Ostrava 1954 Křivánek Vladimír DPMO Ostrava 1768 ½
2003/2004 4 Slovan Ostrava 1954 Ševčák Vladislav ŠK Šenov 1843 1
2003/2004 3 Slovan Ostrava 1954 Zajíc Jiří HTJ Odra Ostrava A 1910 1
2003/2004 2 Slovan Ostrava 1954 Herič Lumír ŠK Svinov 1864 1
2003/2004 1 Slovan Ostrava 1954 Petráš Alois VOKD Poruba 1906 1