Hráč Pecha Vladan

Pecha Vladan

User Pic
Jméno: Pecha Vladan
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1782
Elo mezinárodní: 1768
ID: 16422
FIDE ID: 326895
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1763 1778 Kozák Lubomír Orel Opava "A" 1965 1975 ½
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1750 1756 Kluz Miroslav TŽ Třinec "C" 1000 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1750 1756 Vlašic Luděk SK Stonava 1760 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1750 1756 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1644 1867 0
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1750 1756 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 0
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1750 1756 Kondula Dominik VOKD Poruba "B" 1830 1869 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1750 1756 Vlachopulos Georgis TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 0
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1763 1746 Nogol Jiří TJ Sokol Skalice 1705 ½
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1763 1746 Klus Milan TJ Dobratice "A" 1729 1740 ½
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1763 1746 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "B" 1496 1533 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1763 1746 Křenek Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1586 1
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1763 1746 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1793 1779 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1763 1746 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 2062 2045 ½
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1763 1746 Walica Roman TJ Vendryně 1714 1793 0
2011/2012 11 Beskydská šachová škola „F“ 1786 1754 Mucha Filip TJ Vendryně „B“ 1000 1
2011/2012 7 Beskydská šachová škola „F“ 1786 1754 Klus Milan TJ Dobratice „A“ 1721 1743 ½
2011/2012 6 Beskydská šachová škola „F“ 1786 1754 Řeha Martin TJ Dobratice „B“ 1000 1
2011/2012 5 Beskydská šachová škola „F“ 1786 1754 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice 1929 1906 0
2011/2012 3 Beskydská šachová škola „F“ 1786 1754 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá „B“ 1488 1529 ½
2011/2012 1 Beskydská šachová škola „F“ 1786 1754 Mojžíšek Marek Beskydská šachová škola „E“ 1646 1
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1786 1754 Kula Dominik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1725 1839 0
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1786 1754 Kostka Vít SK Slavia Orlová "C" 1718 1863 ½
2010/2011 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1835 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 2007 0
2010/2011 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1835 Samiec Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1949 ½
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1835 Konečný Vladimír Jäkl Karviná "B" 1910 0
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1835 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1890 1
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1835 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1935 ½
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1835 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1850 ½
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1843 Tauš Martin TJ Sokol Dobrá "B" 2087 1
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1843 Bebek Ivan TJ Sokol Dobrá "C" 1411 1
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1843 Walach Adam TŽ Třinec "F" 1303 1
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1843 Lavrišin Jan Sokol Brušperk 1675 ½
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1790 Chwastek Otto SK Bystřice nad Olší 1939 ½
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1790 Kapsia Václav TŽ Třinec "F" 1444 1
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1790 Slovák Svatopluk Sokol Brušperk 1802 ½
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1790 Kukuczka Milan Mosty u Jablunkova 2038 0
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1790 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice "A" 1783 ½
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1790 Martínek Antonín TJ Comfort Dobratice 1707 ½
2007/2008 11 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1797 Lys Josef TJ Sokol Dobrá"C" 2228 0
2007/2008 10 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1797 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 0
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1797 Kupka Slavoj Mosty u Jablunkova 2161 0
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1797 Mesiarik Rudolf ŠK Bystřice n.Olší 2130 0
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1797 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1905 0
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1797 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2039 0
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1797 Makovička Tadeáš TŽ Třinec"F" 1995 0
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1797 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice"A" 1902 0
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1786 Válek Milan Sokol Dobrá "A" 2039 0
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1786 Záleský Karel Slezan Opava "A" 2036 0
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1786 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov "A" 2044 0
2006/2007 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1786 Novák Jiří SK Slavia Orlová "A" 2035 ½
2005/2006 7 ŠK Frýdek-Místek "B" 1817 Bulawa Marek Baník Havířov "A" 2046 0
2005/2006 6 ŠK Frýdek-Místek "B" 1817 Olšar Robin Slezan Opava "A" 1983 0
2005/2006 4 ŠK Frýdek-Místek "B" 1817 Židek Václav ŠK TP Hrabyně "A" 2015 1
2005/2006 2 ŠK Frýdek-Místek "B" 1817 Čujdík Jiří ŠK Stonava "A" 2097 0
2005/2006 11 BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 Machálek Bedřich ŠK Šenov A 1991 0
2005/2006 10 BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 Mačejovský Igor VOKD Poruba A 2051 0
2005/2006 9 BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál A 1964 ½
2005/2006 8 BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 Weissmann Lukáš TJ Mořkov A 2132 0
2005/2006 6 BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 Kaňok Jaroslav LaborTech Ostrava B 2215 0
2005/2006 4 BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 Ramík Jan Baníl Havířov B 1997 0
2005/2006 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 Pavelek Karel Slezan Opava B 2199 0
2005/2006 2 BŠŠ Frýdek-Místek C 1817 Mrázek Roman Jakl Karviná B 1817 1
2004/2005 10 Frýdek-Místek D Szotkowski Bohuslav Třinec C 0
2004/2005 7 Frýdek-Místek D Bystroň Vladislav Baník Havířov C 1643 1
2004/2005 6 Frýdek-Místek D Kadlučka Jiří Petrovice A 1865 1