Hráč Blecha Josef

Blecha Josef

User Pic
Jméno: Blecha Josef
Oddíl: Sokol Brušperk
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1889
Elo mezinárodní: 1888
ID: 1619
FIDE ID: 327549
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Sokol Brušperk 1888 1889 Adamčík Bohdan Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1639 1646 ½
2019/2020 2 Sokol Brušperk 1888 1889 Kowolowski Vít TJ Mosty u Jablunkova 1648 1740 1
2019/2020 1 Sokol Brušperk 1897 1889 Chmiel Jan Inter Petrovice 1661 1691 0
2019/2020 2 Sokol Brušperk "B" 1888 1889 Fremr Tomáš TŽ Třinec "C" 1379 1392 1
2019/2020 1 Sokol Brušperk "B" 1897 1889 Čubok Zdeněk TJ Dobratice 1777 1776 1
2018/2019 10 Sokol Brušperk "B" 1903 1878 Lavrišin Jan TJ Sokol Dobrá "D" 1488 1499 1
2018/2019 9 Sokol Brušperk "B" 1903 1878 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "C" 1589 1589 1
2018/2019 8 Sokol Brušperk "B" 1903 1878 Kotas Jan TJ Bystřice 1835 1848 ½
2018/2019 7 Sokol Brušperk "B" 1883 1878 Sysala Stanislav BŠŠ F-M "F" 1671 1667 1
2018/2019 6 Sokol Brušperk "B" 1883 1896 Prokop Milan TJ Sokol Lhotka 1782 1824 1
2018/2019 5 Sokol Brušperk "B" 1891 1896 Kaňák Matyáš TJ Sokol Metylovice 1448 1560 1
2018/2019 4 Sokol Brušperk "B" 1907 1896 Vašínek Martin BŠŠ F-M "G" 1403 1399 1
2018/2019 3 Sokol Brušperk "B" 1907 1896 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice 1684 1642 0
2018/2019 2 Sokol Brušperk "B" 1905 1896 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1775 1855 ½
2018/2019 1 Sokol Brušperk "B" 1905 1896 Mikesch Dalibor Interchess 1519 1508 1
2018/2019 11 Sokol Brušperk "A" 1903 1878 Warmuž Jiří Viktorie Bohumín 1662 1697 ½
2018/2019 10 Sokol Brušperk "A" 1903 1878 Chwastek Otto TJ Vendryně 1768 1747 ½
2018/2019 9 Sokol Brušperk "A" 1903 1878 Novotný Stanislav Baník Havířov "C" 1741 1724 1
2018/2019 8 Sokol Brušperk "A" 1903 1878 Pisz Břetislav ŠK Karviná 1590 1769 ½
2018/2019 7 Sokol Brušperk "A" 1883 1878 Kočí Tomáš TJ Mosty u Jablunkova 1741 1735 1
2018/2019 6 Sokol Brušperk "A" 1883 1878 Sieber Bohumil SK Slavia Orlová "D" 1454 1506 1
2018/2019 5 Sokol Brušperk "A" 1891 1896 Brzezny Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1722 1831 ½
2018/2019 4 Sokol Brušperk "A" 1891 1896 Barteček Ladislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1697 1735 ½
2018/2019 3 Sokol Brušperk "A" 1907 1896 Lička Denis BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1431 1457 1
2018/2019 2 Sokol Brušperk "A" 1907 1896 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1777 1779 ½
2018/2019 1 Sokol Brušperk "A" 1905 1896 Balys Stanislav Inter Petrovice 1652 1643 1
2017/2018 13 Sokol Brušperk "B" 1906 1886 Vlášek Roman TJ Sokol Lhotka 1854 2061 1
2017/2018 12 Sokol Brušperk "B" 1921 1886 Lavrišin Jan TJ Sokol Dobrá "C" 1503 1529 1
2017/2018 11 Sokol Brušperk "B" 1921 1886 Berezjuk Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1879 1858 ½
2017/2018 10 Sokol Brušperk "B" 1919 1886 Schenk Tomáš TJ Sokol Metylovice 0 0 1
2017/2018 9 Sokol Brušperk "B" 1919 1886 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2040 2018 ½
2017/2018 8 Sokol Brušperk "B" 1919 1886 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1888 1872 ½
2017/2018 7 Sokol Brušperk "B" 1894 1886 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1936 1921 ½
2017/2018 6 Sokol Brušperk "B" 1894 1886 Chroboček Dušan TJ Dobratice "B" 1582 1554 1
2017/2018 5 Sokol Brušperk "B" 1894 1886 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1824 1829 1
2017/2018 4 Sokol Brušperk "B" 1921 1886 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1791 1837 ½
2017/2018 3 Sokol Brušperk "B" 1921 1886 Koren Jaroslav TJ Vendryně "B" 0 1250 1
2017/2018 2 Sokol Brušperk "B" 1921 1886 Smilowski Adam TŽ Třinec "D" 0 1341 1
2017/2018 1 Sokol Brušperk "B" 1916 1902 Kočí Tomáš ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1680 1684 1
2017/2018 11 Sokol Brušperk A 1906 1886 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1792 1828 ½
2017/2018 10 Sokol Brušperk A 1921 1886 Kaplita Ladislav Inter Petrovice 1717 1695 0
2017/2018 9 Sokol Brušperk A 1919 1886 Melzer Petr TJ Slovan Havířov B 1680 1681 ½
2017/2018 8 Sokol Brušperk A 1919 1886 Brzezny Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1753 1810 1
2017/2018 7 Sokol Brušperk A 1894 1886 Havlík Vlastimil Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1697 1754 1
2017/2018 6 Sokol Brušperk A 1894 1886 Kučera Jaroslav Viktorie Bohumín 1831 1857 1
2017/2018 5 Sokol Brušperk A 1921 1886 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1854 1887 ½
2017/2018 4 Sokol Brušperk A 1921 1886 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek 1825 1829 ½
2017/2018 3 Sokol Brušperk A 1921 1886 Kubošová Jana SK Slavia Orlová D 1845 1830 0
2017/2018 2 Sokol Brušperk A 1921 1886 Kantor Pavel TJ Mosty u Jablunkova 1833 1829 0
2017/2018 1 Sokol Brušperk A 1916 1902 Krajčovič Filip ŠK Karviná B 1628 1611 1
2016/2017 11 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1604 1596 1
2016/2017 10 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1445 1
2016/2017 9 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Kufa Václav ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1749 1791 1
2016/2017 8 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 1933 1970 ½
2016/2017 7 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 0
2016/2017 6 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Nytrová Eva BŠŠ F-M "E" 1258 1
2016/2017 5 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Mičulka Ivo BŠŠ F-M "F" 1783 1804 ½
2016/2017 4 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Cienciala Marek TJ Vendryně "B" 1000 1
2016/2017 3 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Lipus Petr TŽ Třinec "D" 1000 1
2016/2017 2 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Hudziec Bronislav TJ Bystřice 1818 1844 1
2016/2017 1 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "B" 1764 1737 1
2015/2016 11 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Kawulok Aleš Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1382 1504 1
2015/2016 10 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Gongol Ondřej TJ Dobratice "B" 1000 1
2015/2016 9 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Mičulka Ivo Beskydská šachová škola "E" 1783 1804 1
2015/2016 8 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Adamec TomᚠBeskydská šachová škola "F" 1440 1432 1
2015/2016 7 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "A" 1764 1737 1
2015/2016 6 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Lipus Petr TŽ Třinec "D" 1000 1
2015/2016 5 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Baran Rostislav Sokol Dobrá "B" 1913 1952 ½
2015/2016 4 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1445 1
2015/2016 3 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Hudziec Bronislav TJ Bystřice 1818 1844 0
2015/2016 2 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Chwastek Otto TJ VendrynÄ› "B" 1838 1816 ½
2015/2016 1 Sokol Brušperk "B" 1936 1881 Vlášek Roman TJ Sokol Lhotka 1824 2114 ½
2015/2016 11 Sokol Brušperk "A" 1936 1881 Kála Jiří TJ Slovan Havířov "B" 1444 1
2015/2016 10 Sokol Brušperk "A" 1936 1881 Rechtenberg Karel Beskydská šachová škola F-M "D" 1852 1842 ½
2015/2016 9 Sokol Brušperk "A" 1936 1881 Balys Stanislav Inter Petrovice "A" 1623 1656 1
2015/2016 8 Sokol Brušperk "A" 1936 1881 Brezík Petr Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 ½
2015/2016 7 Sokol Brušperk "A" 1936 1881 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 1
2015/2016 6 Sokol Brušperk "A" 1936 1881 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1593 1655 1
2015/2016 5 Sokol Brušperk "A" 1936 1881 Lang Miloš ŠK Karviná "B" 1854 1920 0
2015/2016 4 Sokol Brušperk "A" 1936 1881 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1891 1755 ½
2015/2016 3 Sokol Brušperk "A" 1936 1881 Jarnot Roman TŽ Třinec "C" 1641 1723 1
2015/2016 2 Sokol Brušperk "A" 1936 1881 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1769 1745 1
2015/2016 1 Sokol Brušperk "A" 1936 1881 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1882 1874 ½
2014/2015 11 Sokol Brušperk 1879 1889 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1967 1998 ½
2014/2015 10 Sokol Brušperk 1879 1889 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1946 1956 0
2014/2015 9 Sokol Brušperk 1879 1889 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 2027 ½
2014/2015 8 Sokol Brušperk 1879 1889 Blahut Jaroslav SK Slavia Orlová "D" 1932 1975 0
2014/2015 7 Sokol Brušperk 1879 1889 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2042 2057 1
2014/2015 6 Sokol Brušperk 1879 1889 Knopp René SK Stonava 1884 1898 ½
2014/2015 5 Sokol Brušperk 1879 1889 Gil Karel Baník Havířov "C" 1869 1868 ½
2014/2015 4 Sokol Brušperk 1879 1889 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 0
2014/2015 3 Sokol Brušperk 1879 1889 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 ½
2014/2015 2 Sokol Brušperk 1879 1889 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B" 1967 1979 0
2014/2015 1 Sokol Brušperk 1879 1889 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2112 2108 1
2014/2015 11 Sokol Brušperk "B" 1879 1889 Frank Adam Beskydská šachová škola "F" 1510 1388 0
2014/2015 9 Sokol Brušperk "B" 1879 1889 Kotas Jan TJ Bystřice 1907 1885 ½
2014/2015 8 Sokol Brušperk "B" 1879 1889 Klus Ben Nathanael TŽ Třinec "D" 1232 1
2014/2015 7 Sokol Brušperk "B" 1879 1889 Vašut Jan TJ Dobratice "B" 1585 1
2014/2015 6 Sokol Brušperk "B" 1879 1889 Bok Tomáš Sokol Dobrá "B" 1877 1878 ½
2014/2015 5 Sokol Brušperk "B" 1879 1889 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1456 1
2014/2015 4 Sokol Brušperk "B" 1879 1889 Chovančík Petr TJ Dobratice "A" 1250 0
2014/2015 3 Sokol Brušperk "B" 1879 1889 Kantor Pavel TJ Sokol Mosty u J. "B" 1815 1824 0
2014/2015 2 Sokol Brušperk "B" 1879 1889 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1973 1973 ½
2013/2014 10 Sokol Brušperk 1890 1865 Klus Ben Nathanael TŽ Třinec "D" 1250 1
2013/2014 9 Sokol Brušperk 1890 1865 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1453 1
2013/2014 8 Sokol Brušperk 1890 1865 Kočí Tomáš ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1710 1673 1
2013/2014 7 Sokol Brušperk 1890 1865 Martínek Antonín TJ Dobratice "A" 1690 1
2013/2014 6 Sokol Brušperk 1890 1865 Bok Tomáš Sokol Dobrá "B" 1897 1899 1
2013/2014 5 Sokol Brušperk 1890 1865 Klus Milan TJ Dobratice "B" 1729 1716 ½
2013/2014 4 Sokol Brušperk 1890 1865 Baláš Otakar BŠŠ F-M "F" 1000 1
2013/2014 3 Sokol Brušperk 1890 1865 Saforek Michal BŠŠ F-M "G" 1592 1662 1
2013/2014 2 Sokol Brušperk 1890 1865 Gnojek Petr BŠŠ F-M "H" 1724 1735 1
2013/2014 1 Sokol Brušperk 1890 1865 Hudziec Bronislav TJ Vendryně "B" 1780 1
2012/2013 11 Sokol Brušperk 1905 1894 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice 1901 1848 ½
2012/2013 10 Sokol Brušperk 1905 1894 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1930 1909 ½
2012/2013 9 Sokol Brušperk 1905 1894 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1962 1961 0
2012/2013 8 Sokol Brušperk 1905 1894 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 1
2012/2013 6 Sokol Brušperk 1905 1894 Kufa Václav TJ Mosty u Jablunkova "B" 1845 1
2012/2013 4 Sokol Brušperk 1905 1894 Hudziec Bronislav TJ Vendryně "B" 1769 0
2012/2013 3 Sokol Brušperk 1905 1894 Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá "C" 1420 1
2012/2013 2 Sokol Brušperk 1905 1894 Kocich Patrik TJ Dobratice "B" 1000 1
2012/2013 1 Sokol Brušperk 1905 1894 Jarnot Roman TŽ Třinec "D" 1659 1756 ½
2012/2013 11 TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1919 1919 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 Nowak Radek SK Stonava 1836 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2007 2035 0
2012/2013 8 TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2031 2005 0
2012/2013 7 TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1654 1770 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 Havlík Vlastimil OS Rychvald "A" 1799 1830 0
2012/2013 4 TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 Broskevič Lumír TJ Slovan Havířov "B" 1777 1724 1
2012/2013 3 TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1876 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Fryčovice 1905 1894 Krajčovič Filip ŠK Karviná "B" 1705 1741 1
2011/2012 10 TJ Sokol Fryčovice 1929 1906 Vašut Jan TJ Dobratice „A“ 1565 1
2011/2012 9 TJ Sokol Fryčovice 1929 1906 Kocich Patrik TJ Dobratice „B“ 1000 1
2011/2012 7 TJ Sokol Fryčovice 1929 1906 Blecha Zdeněk Sokol Brušperk 1952 1919 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Fryčovice 1929 1906 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá „B“ 1777 1
2011/2012 5 TJ Sokol Fryčovice 1929 1906 Pecha Vladan Beskydská šachová škola „F“ 1786 1754 1
2011/2012 4 TJ Sokol Fryčovice 1929 1906 Zápalka Zdeněk Beskydská šachová škola „E“ 1683 1
2011/2012 3 TJ Sokol Fryčovice 1929 1906 Kocur Gustav TJ Vendryně „B“ 1796 1763 1
2011/2012 2 TJ Sokol Fryčovice 1929 1906 Szotkowski Jan SK Bystřice n. Olší 1679 0
2011/2012 1 TJ Sokol Fryčovice 1929 1906 Kawulok Aleš Sokol Mosty u Jablunkova „B“ 1000 1
2010/2011 10 Sokol Brušperk 1876 Kotas Jan SK Bystřice n. Olší 1952 ½
2010/2011 9 Sokol Brušperk 1876 Migdal Milan TJ Sokol Staříč 1877 1
2010/2011 8 Sokol Brušperk 1876 Martínek Antonín TJ Comfort Dobratice 1699 ½
2010/2011 7 Sokol Brušperk 1876 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá „B“ 1641 1
2010/2011 6 Sokol Brušperk 1876 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice 1834 ½
2010/2011 5 Sokol Brušperk 1876 Kukuczka Milan SK Bystřice n. Olší 2025 ½
2010/2011 4 Sokol Brušperk 1876 Vaníček Michal TJ Sokol Staříč 1788 1
2010/2011 3 Sokol Brušperk 1876 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1927 1
2010/2011 2 Sokol Brušperk 1876 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá „B“ 1797 1
2010/2011 1 Sokol Brušperk 1876 Pavlica Jiří TJ Sokol Skalice 1837 0
2010/2011 11 TJ Sokol Fryčovice 1876 Sobek Martin Jäkl Karviná "B" 1967 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Fryčovice 1876 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1000 1
2010/2011 9 TJ Sokol Fryčovice 1876 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1900 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Fryčovice 1876 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1883 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Fryčovice 1876 Kantor Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 0
2010/2011 6 TJ Sokol Fryčovice 1876 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 2003 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Fryčovice 1876 Martínek Václav OS Rychvald "A" 1843 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Fryčovice 1876 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1896 ½
2010/2011 3 TJ Sokol Fryčovice 1876 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Fryčovice 1876 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1907 ½
2009/2010 7 Sokol Brušperk 1857 Kotas Jan SK Bystřice n. O. 1957 ½
2009/2010 6 Sokol Brušperk 1857 TJ Sokol Dobrá "B" 1
2009/2010 5 Sokol Brušperk 1857 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "C" 1510 1
2009/2010 4 Sokol Brušperk 1857 Folwarczny Marek TŽ Třinec "F" 1000 0
2009/2010 3 Sokol Brušperk 1857 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1849 ½
2009/2010 2 Sokol Brušperk 1857 Slanina Lumír TJ Comfort Dobratice 1780 1
2009/2010 1 Sokol Brušperk 1857 Kozel Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1908 1
2009/2010 11 Sokol Fryčovice 1857 Szotkowski Jakub TŽ Třinec E 1811 0
2009/2010 10 Sokol Fryčovice 1857 Firla Stanislav SK Stonava 1988 0
2009/2010 9 Sokol Fryčovice 1857 Valenčík Jozef Slovan Havířov 1904 ½
2009/2010 8 Sokol Fryčovice 1857 Samiec Pavel Sokol Mosty u Jablunkova 1872 0
2009/2010 7 Sokol Fryčovice 1857 Zimniok Zdeněk Jäkl Karviná B 1879 1
2009/2010 6 Sokol Fryčovice 1857 Merta Vlastimil Slavia Orlová C 1944 ½
2009/2010 5 Sokol Fryčovice 1857 Crha Břetislav OS Rychvald 1835 1
2009/2010 4 Sokol Fryčovice 1857 Kotas Jan TJ Vendryně 1957 0
2009/2010 3 Sokol Fryčovice 1857 Geffert Michal Baník Havířov B 1949 0
2009/2010 2 Sokol Fryčovice 1857 Radecki Petr Inter Petrovice 2026 ½
2009/2010 1 Sokol Fryčovice 1857 Szmek Milan Slavia Orlová D 1774 ½
2008/2009 7 Sokol Brušperk 1893 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice "A" 1909 ½
2008/2009 6 Sokol Brušperk 1893 Slanina Lumír TJ Comfort Dobratice 1761 1
2008/2009 5 Sokol Brušperk 1893 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "C" 1812 1
2008/2009 4 Sokol Brušperk 1893 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 ½
2008/2009 3 Sokol Brušperk 1893 Szotkowski Jakub TŽ Třinec "F" 1848 0
2008/2009 2 Sokol Brušperk 1893 Heczko Rostislav SK Bystřice nad Olší 1952 0
2008/2009 1 Sokol Brušperk 1893 Cupek Martin Mosty u Jablunkova 2065 0
2007/2008 11 Sokol Brušperk 1959 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 1
2007/2008 10 Sokol Brušperk 1959 Kantor Petr Mosty u Jablunkova 2158 0
2007/2008 9 Sokol Brušperk 1959 Heczko Rostislav ŠK Bystřice n.Olší 1975 1
2007/2008 8 Sokol Brušperk 1959 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice"B" 1584 1
2007/2008 7 Sokol Brušperk 1959 Slanina Lumír TJ Comfort Dobratice 1727 ½
2007/2008 6 Sokol Brušperk 1959 Macíček Jan ŠS Frýdek-Místek 2111 0
2007/2008 5 Sokol Brušperk 1959 Pavelková Michaela BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1906 0
2007/2008 4 Sokol Brušperk 1959 Pilch Roman TŽ Třinec"E" 2005 0
2007/2008 3 Sokol Brušperk 1959 Volný Patrik TŽ Třinec"F" 1725 ½
2007/2008 2 Sokol Brušperk 1959 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice"A" 1901 0
2007/2008 1 Sokol Brušperk 1959 Tauš Martin TJ Sokol Dobrá"C" 2078 1
2006/2007 11 Sokol Fryčovice 1955 Židek Václav VOKD Ostrava-Poruba 2037 1
2006/2007 10 Sokol Fryčovice 1955 Juroszek Radomil TŽ Třinec C 1967 0
2006/2007 9 Sokol Fryčovice 1955 Sieber Martin SK Slavia Orlová B 2101 0
2006/2007 8 Sokol Fryčovice 1955 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2027 ½
2006/2007 7 Sokol Fryčovice 1955 Černý Pavel Sokol Jakartovice 1893 0
2006/2007 6 Sokol Fryčovice 1955 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1890 ½
2006/2007 5 Sokol Fryčovice 1955 Rosinský Pavel ŠK Šenov 2037 1
2006/2007 4 Sokol Fryčovice 1955 Olšar Robin Slezan Opava B 2068 1
2006/2007 3 Sokol Fryčovice 1955 Hošek Stanislav MSA Dolní Benešov B 1956 ½
2006/2007 2 Sokol Fryčovice 1955 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín 1921 ½
2006/2007 1 Sokol Fryčovice 1955 Gazda Petr ŠK Svinov 2039 1
2005/2006 10 TJ Sokol Fryčovice 1977 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá B 1734 ½
2005/2006 9 TJ Sokol Fryčovice 1977 Kopta Jiří SK Slavia Orlová C 1912 1
2005/2006 7 TJ Sokol Fryčovice 1977 Gajdušek Josef ŠK Inter Petrovice A 1908 1
2005/2006 6 TJ Sokol Fryčovice 1977 Havlík Vlastimil OS Rychvald A 1853 ½
2005/2006 5 TJ Sokol Fryčovice 1977 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1876 ½
2005/2006 4 TJ Sokol Fryčovice 1977 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1879 0
2005/2006 3 TJ Sokol Fryčovice 1977 Jahn Richard SK Slavia Orlová D 1907 1
2005/2006 2 TJ Sokol Fryčovice 1977 Langnerová Karolína Slavia Havířov A 1402 1
2005/2006 1 TJ Sokol Fryčovice 1977 Žižka Radim TJ Sokol Skalice 1660 1
2004/2005 11 Fryčovice 1859 Rodshtein Tereza Slavia Orlová C 1553 1
2004/2005 10 Fryčovice 1859 Protivínský Jindřich Baník Havířov C 1807 ½
2004/2005 9 Fryčovice 1859 Gajdušek Josef Petrovice A 1883 ½
2004/2005 8 Fryčovice 1859 Štukner Šimon Frýdek-Místek D 1587 0
2004/2005 7 Fryčovice 1859 Güttler Evžen Bohumín A 1931 ½
2004/2005 6 Fryčovice 1859 Zientek Jakub Třinec E ½
2004/2005 5 Fryčovice 1867 Čubok Zdeněk Vendryně 1901 ½
2004/2005 4 Fryčovice 1867 Volný Ivo Slavia Havířov A 1840 1
2004/2005 3 Fryčovice 1867 Cyroň Karel Rychvald A 1884 ½
2004/2005 2 Fryčovice 1867 Cupek Martin Třinec C 1970 0
2004/2005 1 Fryčovice 1867 Schoupal Edvard Třinec D 1903 ½
2003/2004 11 Sokol Fryčovice 1859 Kotas Jan TJ Vendryně 1840 ½
2003/2004 9 Sokol Fryčovice 1859 Saforek Michal VP Frýdek-ístek "D" 1624 1
2003/2004 8 Sokol Fryčovice 1859 Bělačík Jan Jäkl Karviná B 1972 0
2003/2004 7 Sokol Fryčovice 1859 Malyrz Ladislav TŽ Třinec C 1967 0
2003/2004 6 Sokol Fryčovice 1859 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice ½
2003/2004 5 Sokol Fryčovice 1859 Merta Vlastimil Slavia Orlová C 1788 1
2003/2004 4 Sokol Fryčovice 1859 Strzadala Alfréd LokomotivaPetrovice 1928 1
2003/2004 3 Sokol Fryčovice 1859 Cyroň Karel Viktorie Bohumín 1882 0
2003/2004 2 Sokol Fryčovice 1859 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1866 1
2003/2004 1 Sokol Fryčovice 1859 Baroň Přemysl TŽ Třinec D 1849 0