Hráč Kulhánek Jáchym

Kulhánek Jáchym

User Pic
Jméno: Kulhánek Jáchym
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1885
Elo mezinárodní: 1951
ID: 45817
FIDE ID: 23716193
Rok narození: 2005
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 11 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1926 1821 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno 1633 1605 1
2019/2020 10 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1926 1821 Tajovský Šimon ŠK Kuřim 1570 1541 1
2019/2020 9 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1926 1821 Vokoun Tomáš TJ CHS Chotěboř 1647 1630 0
2019/2020 7 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1848 1821 Levitner Matěj ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1378 1521 1
2019/2020 6 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1857 1752 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1888 1830 1
2019/2020 5 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1857 1752 Kačírek Pavel Region Panda 1677 1609 ½
2019/2020 4 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1777 1752 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička 1833 1725 ½
2019/2020 3 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1777 1752 Žaža Martin TJ Náměšť n/Oslavou 1339 1501 0
2019/2020 2 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1777 1752 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny C 1600 1636 1
2019/2020 1 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1777 1752 Šedý Matěj ŠK Světlá nad Sázavou 1393 1498 1
2019/2020 11 TJ Jiskra Hořice 1926 1821 TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1
2019/2020 10 TJ Jiskra Hořice 1926 1821 Němec Otakar ŠK Lípa B 1880 1873 1
2019/2020 9 TJ Jiskra Hořice 1897 1821 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem 1651 1662 1
2019/2020 8 TJ Jiskra Hořice 1897 1821 Černoch Vít Šachový klub Jičín B 1897 1953 ½
2019/2020 7 TJ Jiskra Hořice 1897 1821 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1877 1883 1
2019/2020 6 TJ Jiskra Hořice 1848 1821 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1884 1894 1
2019/2020 5 TJ Jiskra Hořice 1848 1752 Procházka Jan TJ Hronov 1848 1853 ½
2019/2020 4 TJ Jiskra Hořice 1857 1752 Šmíd Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem 1927 1934 0
2019/2020 3 TJ Jiskra Hořice 1802 1752 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1902 1890 0
2019/2020 2 TJ Jiskra Hořice 1802 1752 Bláha Milan ŠK Lomnice nad Popelkou 1929 1954 1
2019/2020 1 TJ Jiskra Hořice 1777 1752 Vávra Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad 1827 1842 1
2019/2020 9 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1897 1821 Sucharda Tomáš Šachový klub Lípa C 1947 1916 ½
2019/2020 6 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1848 1821 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí B 1914 1920 1
2019/2020 5 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1857 1752 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem B 1933 1904 0
2019/2020 4 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1802 1752 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1687 1640 1
2019/2020 3 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1802 1752 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1850 1871 0
2019/2020 1 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1777 1752 Sajdl Jan Šachový klub Jičín C 1795 1786 1
2018/2019 11 ŠK Lípa - DDM HK 1699 1605 Šulc Jiří ŠO Hlinsko 1311 1271 1
2018/2019 10 ŠK Lípa - DDM HK 1699 1605 Vavřínková Marie ŠK Lokomotiva Brno B 1181 1192 1
2018/2019 9 ŠK Lípa - DDM HK 1699 1605 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno A 1514 1577 ½
2018/2019 8 ŠK Lípa - DDM HK 1699 1605 Minář Milan TJ Lanškroun 0 1107 1
2018/2019 7 ŠK Lípa - DDM HK 1626 1605 Komora Matěj ŠŠPM Lipky HK 1187 1381 1
2018/2019 4 ŠK Lípa - DDM HK 1553 1531 Jun Robert TJ CHS Chotěboř 1176 1156 1
2018/2019 3 ŠK Lípa - DDM HK 1553 1531 Lang Šimon Šachový klub Světlá n. S. 1372 1391 ½
2018/2019 2 ŠK Lípa - DDM HK 1553 1531 Vopálka Filip TJ Spartak Vlašim B 1367 1384 1
2018/2019 1 ŠK Lípa - DDM HK 1553 1531 Králová Gabriela 2222 ŠK Polabiny B 1476 1472 1
2018/2019 11 TJ Jiskra Hořice 1699 1605 Fuchs František TJ Dvůr Králové n.L. 1889 1910 ½
2018/2019 10 TJ Jiskra Hořice 1655 1605 Krása Marek DDM Třebechovice p.O. 1697 1649 ½
2018/2019 9 TJ Jiskra Hořice 1655 1605 Trojtl Jan TJ Hronov 1528 1520 1
2018/2019 8 TJ Jiskra Hořice 1606 1605 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1876 1875 ½
2018/2019 6 TJ Jiskra Hořice 1626 1605 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1898 1901 1
2018/2019 5 TJ Jiskra Hořice 1626 1605 Vytlačil Václav ŠK Lomnice n.P. 1560 1577 0
2018/2019 4 TJ Jiskra Hořice 1594 1531 Vancl Ladislav TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1594 1599 1
2018/2019 3 TJ Jiskra Hořice 1601 1531 Portych Václav ŠK Lípa B 1880 1860 0
2018/2019 1 TJ Jiskra Hořice 1553 1531 Horníček Jan Panda Rychnov n.K. B 0 1511 0
2018/2019 11 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1655 1605 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1649 1639 ½
2018/2019 10 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1655 1605 Kykal Zbyněk TJ CIS Lázně Bělohrad 1820 1808 1
2018/2019 9 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1606 1605 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1754 1727 ½
2018/2019 8 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1606 1605 Šretr Josef Šachový klub Lípa C 1758 1753 1
2018/2019 7 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1626 1605 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1761 1728 ½
2018/2019 6 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1626 1605 Tomíček Petr TJ Spartak Vrchlabí B 0 0 1
2018/2019 5 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1594 1531 Najman Jan Šachový klub Sobotka 1825 1838 ½
2018/2019 3 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1601 1531 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1885 1926 ½
2018/2019 2 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1601 1531 Schovánek Karel Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1671 1644 ½
2018/2019 1 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1553 1531 Volf Michal TJ Dvůr Králové nad Labem B 1708 1680 1
2018/2019 7 TJ Jiskra Hořice C 1606 1605 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 0 1640 ½
2018/2019 2 TJ Jiskra Hořice C 1601 1531 Groh Ladislav TJ L. Bělohrad B-Choteč 1672 1677 1
2017/2018 9 TJ Jiskra Hořice "C" 1569 1578 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové "E" 1736 1733 ½
2017/2018 3 TJ Jiskra Hořice "C" 1569 1578 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1597 1582 1
2017/2018 2 TJ Jiskra Hořice "C" 1569 1578 Šulcová Tereza Radmila ŠŠPM Lipky HK 1140 1325 1
2017/2018 1 TJ Jiskra Hořice "C" 0 1499 Langr Jiří ŠK Ortex "B" 1509 1529 1
2017/2018 11 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1569 1578 Charvát Václav Šachový klub Lípa C 1702 1661 ½
2017/2018 10 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1569 1578 Kraus Zdeněk TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 0 1101 1
2017/2018 9 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1572 1578 Rýdl Jan ŠK AD Jičín C 1517 1523 ½
2017/2018 6 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1584 1578 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1727 1722 0
2017/2018 5 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1569 1578 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1582 1656 1
2017/2018 4 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1569 1578 Machek Josef TJ Nová Paka 1430 1483 1
2017/2018 3 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1569 1578 Věchet Jaroslav TJ SKP Valdice 1651 1642 1
2017/2018 2 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1569 1578 Langr Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1516 1521 ½